logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

MSJ soutěž jednotlivců: Češi se loučili se ctí.

Z šesti českých hráčů na Mistrovství světa juniorů zůstali ve hře už jen tři. Jak Jaromír Janáček a Lucie Černá ve smíšené čtyřhře, tak Adam Mendrek ve dvouhře dnes nastoupí proti výborně připraveným asijským soupeřům. 

"V dnešních zápasech jsme rozhodně nebyli favority, ale především výsledek mixu Lucky s Mírou je velmi slušný. Během druhého setu si dokonce až do stavu 14:12 pořád udržovali vedení, ale nakonec svým asijským soupeřům podlehli," začíná Petr Koukal st. hodnocení prvního z českých zápasů, ve kterém pár Janáček - Černá nestačil na dvojici z Hongkongu. 

"Taky Adam odehrál svoje utkání se ctí a přestože hlavně v druhých částech obou setů na svého soupeře nestačil, má za sebou ve své hlavní disciplíně vynikající výsledek," vrací se k duelu Adama Mendreka a k postupu mezi šestnáct nejlepších reprezentační kouč.

"Dnes večer se ještě sejdeme ke krátkému hodnocení našeho vystoupení na tomto šampionátu a potom už budeme balit a připravovat se na zítřejší hodně dlouhý den, na jehož konci bychom měli v 18:10 přiletět linkou z Vídně do Prahy. Držte nám naposledy palce, ať vše proběhne v klidu a pohodě," nastiňuje plány pro návrat z mistrovství světa Petr Koukal st.

Dnešní zápasy s českou účastí na Mistrovství světa juniorů

Zápas 3. kola
 
Jaromír Janáček, Lucie Černá vs. Tang Chun Man, Ng Wing Yung (Hongkong) 18:21 a 16:21
 
Zápas 4. kola
 
Adam Mendrek vs. Hsu Jui Ting (Tchaj-wan) 10:21 a 14:21
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading