logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Nominace na Mistrovství Evropy juniorů: Tým povedou Mendrek a Černá.

Trenérsko-metodická komise ČBaS schválila na základě návrhu juniorského reprezentačního trenéra Petra Koukala st. nominaci na Mistrovství Evropy juniorů v Turecku, které se na konci března uskuteční v Ankaře.
 
„Nominováni byly mezi juniorkami Lucie Černá, Denisa Šikalová a Magdalena Lajdová, mezi juniory potom Adam Mendrek, Jaromír Janáček, Michal Světnička. Jako náhradníci jsou připraveni Monika Světničková a Jan Hubáček,“ vysvětluje trenér Petr Koukal st., který bude na juniorském šampionátu působit jako trenér českého výběru.      
 
Dodejme, že nominovaní hráči mají zajištěné náklady na cestu a pobyt v dějišti turnaje, na turnaj na vlastní náklady se do Turecka vypraví ještě pár Veronika Úblová a Michaela Myšáková. Tím se dostáváme k nominaci do jednotlivých disciplín, kde český tým může využít po dvou místech ve startovním poli.
 
„Ve dvouhře byli vybráni všichni finalisté juniorského mistrovství republiky, Mendrek, Janáček, Černá a Lajdová. V párových disciplínách potom úřadující mistři republiky Mendrek – Světnička, Lajdová – Šikalová a Janáček – Černá. Tyto páry potom doplní dvojice Úblová - Myšáková a Světnička – Šikalová,“ doplňuje Petr Koukal st.  
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading