logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

O hozené raketě, černé kartě a úspěšně složených zkouškách.

V Orlové dnes v 15:00 začíná Mezinárodní mistrovství České republiky juniorů. Program zatím nabízí pouze duely v chlapecké dvouhře. V zápasech prvního a druhého kola se představí hned 24 českých singlistů v čele s druhým nasazeným Lukášem Zevlem.
 
Ve druhém kole také nastoupí v 17:30 domácí Vojtěch Šelong, který na nedávném MEJ U17 dostal od české rozhodčí Livie Linkové černou kartu – nečernější možnou – za mimořádně nevhodné chování na kurtu!
 
Pro ty z vás, kteří už už chtěli mladého českého reprezentanta odsoudit, máme dobrou zprávu. Vojtěch dostal pouze kartu žlutou (za hození rakety), na černo jí pro pobavení nás ostatních přebarvil René Weinzettl, asistent reprezentačního trenéra.
 
A na závěr ještě jedna lepší zpráva, tentokrát bez přebarvování.
 
Livie Linková se i díky zvládnutému česko-slovenskému derby ve čtyřhře chlapců, které Vojtěch zakončil hozenou raketou, stala další českou rozhodčí, která získala evropskou akreditaci. Gratulujeme a přejeme samé hodné hráče a žádné karty!

PS: Druhý den si Vojtěch prohlédl žlutou kartu z ještě větší blízkosti, tentokrát už v dobrém, ani k tomu nemusel házet raketou.


About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading