logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Olympijské hry: Rozlosování párových disciplín.

Herní systém olympijských soutěží v párových disciplínách je velmi jednoduchý. Čtyři skupiny po čtyřech párech, do čtvrtfinále postupují vždy dva nejlepší z každé skupiny, kde o dalším osudu osmi nejlepších párů rozhodne nasazení a los.
 
Los základních skupin čtyřher olympijského turnaje
 
Čtyřhra mužů
 
A:
Lee Yong Dae - Yoo Yeon Soong (Korea)
Lee Sheng Mu - Tsai Chia Sin (Tchajwan)
Vladimir Ivanov - Ivan Sozonov (Rusko)
Matthew Chau - Sawan Serasinghe (Austrálie)
 
B:
Fu Haifeng - Zhang Nan  (Čína)
Phillip Chew - Sattawat Pongnairat (USA)
Michael Fuchs - Johannes Schoettler (Německo)
Tan Wie Kiong - V Sem Goh (Malajsie)
 
C:
Kim Gi Jung - Kim Sa Rang (Korea)
Mathias Boe - Carsten Morgensen (Dánsko)
Adam Cwalina - Przemyslaw Wacha (Polsko)
Marcus Ellis - Chris Langridge (Velká Británie)
 
D:
Mohammad Ahsan - Hendra Setiawan (Indonésie)
Chai Biao - Hong Wei (Čína)
Manu Atri - Sumeeth B. Reddy (Indie)
Kenichi Hayakawa - Hiroyuki Endo (Japonsko)
 
Čtyřhra žen
 
A:
Misaki Matsutomo - Ayaka Takahashi (Japansko)
Selena Piek - Eefje Muskens (Nizozemí)
Jwalla Gutta - Aswini Ponnapa (Indie)
Puttita Supajirakul - Sapsiree Taerattanachai (Thajsko)
 
B:
Shin Seung Chan - Jung Kyung Eun (Korea)
Yu Luo - Ying Luo (Čína)
Christina Pedersen - Kamila Rytter Juhl (Dánsko)
Eva Lee - Paula Lynn Obanana (USA)
 
C:
Nitya Krishinda Maheswari - Greysia Polii (Inodnésie)
Heather Olver - Lauren Smith (Velká Británie)
Lok Yan Poon - Tse Ying Suet (Hong Kong)
Vivian Kah Mun Hoo - Khe Wei Woon (Malajsie)
 
D:
Yu Yang - Tang Yuanting (Čína)
Jang Ye Na - Lee So Hee (Korea)
Gabriela Stoeva - Stefani Stoeva (Bulharsko)
Johanna Goliszewski - Carla Nelte (Německo)
 
Smíšená čtyřhra
 
A:
Zhang Nan - Zhao Yunlei (Čína)
Praveen Jordan - Debby Susanto (Indonésie)
Lee Chun Hei Reginald - Chau Hoi Wah (Hongkong)
Michael Fuchs - Birgit Michels (Německo)
 
B:
Joachim Fischer Nielsen - Christina Pedersen (Dánsko)
Xu Chen - Ma Jin (Čína)
Robert Mateusiak - Nadiezda Zieba (Polsko)
Chris Adcock - Gabriel Adcock (Velká Británie)
 
C:
Tontowi Ahmad - Lilyana Natsir (Indonésie)
Bodin Issara - Savitree Amitrapai (Thajsko)
Chan Peng Soon - Liu Ying Goh (Malajsie)
Robin Middleton - Leanne Choo (Austrálie)
 
D:
Ko Sung Hyun - Kim Ha Na (Korea)
Phillip Chew - Jamie Subandhi (USA)
Jacco Arends - Selena Piek (Nizozemí)
Kenta Kazuno - Ayane Kurihara (Japonsko)
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading