Toto je starý web.

Pohlednice z Paříže.

Pohled na dva televizní kurty. Na tom vzdálenějším bude dnes Kristína bojovat o postup mezi šestnáct nejlepších.

Takto vypadá tiskové středisko mistrovství světa. Tři dlouhé stoly, za nimi pilní studenti datlují své domácí úkoly do celého světa.

Dánský deblista Lars Paaske na posledním turnaji své kariéry. U nás má na tento postoj copyright Filip Stádník.

Mathew Fogerty je také deblista. Přesněji hraje čtyřhru. Svou výkonností by se u nás zařadil někam mezi první a druhou ligu. Nicméně francouzské publikum mu fandilo skoro jako svým a po zápase se nestíhal podepisovat.

Laurean Constantin a Sebastien Vincent. V prvním setu druhého kola vedli 20:18. Rozhodčí jim odpískal špatné podání, třikrát lehce zkazili takřka z první a v tuto chvíli – pauza mezi prvním a druhým setem – ví, že svou velkou šanci propásli.

Ma Jin. Čínské deblistky vkročily do turnaje suverénně. Mezi nejlepšími páry světa a „těmi ostatními“ je až propastný rozdíl.

Gabby White. I když Angličanky prohrály, usmívala se.

Dlouhá výměna na mečbol. Němka Juliane Schenk jako asi jediná Evropanka dokáže Asiatky porazit přes kondici. Dvacátý bod ve druhém setu proti malajské hráčce Lydii Cheah si připravovala dlouho přes minutu. Malajka šla do kolen, Juliane k mečbolu.