logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Před MČR U19: Uhájí Černá a Mendrek pozice juniorských jedniček?

V Českém Krumlově se o víkendu uskuteční Mistrovství České republiky juniorů. Na šampionát už se netrpělivě chystají naši nejlepší hráči do devatenácti let – v čele s úřadující mistryní republiky v kategorii dospělých Lucií Černou. Když se podíváte na plakát mistrovství, máte hned jasno… tedy temno!  

Černá bude v domácím prostředí první favoritkou spolu s Jaromírem Janáčkem ve smíšené čtyřhry a samozřejmě také ve dvouhře, když na mistrovství republiky dospělých prošla až do finále, kde řádně rozpohybovala naši nejlepší singlistku Kristínu Gavnholt. Ve dvouhře dívek hned polovina z osmi nasazených dívek bude z klubu Astra Praha, ale „Astračky“ budou především hlavními adeptkami na výhru ve čtyřhře, kde mají zastoupení hned v trojici ze čtyř nejvýše nasazených párů.   
 
V „nečerných disciplínách“ bude hlavním favoritem Adam Mendrek, první nasazený ve dvouhře a spolu s Michalem Světničkou i ve čtyřhře chlapců. Kategorie chlapců je o něco vyrovnanější, v párových disciplínách budou útočit Matěj Šváb nebo sehrané královéhradecké duo Michal Hamáček – Jan Hubáček, ve dvouhře můžeme čekat medailový atak vedle výše uvedených dále především od Bedřicha Valenty nebo Jiřího Loudy.   
 
Výborné výkony našich nejlepších juniorů můžeme sledovat buď přímo ve Sportovní hale Český Krumlov nebo prostřednictvím průběžně aktualizovaných výsledků či přímých přenosů z vybraných kurtů, které naleznete na www.pptvzive.cz.
 
Základní informace o Mistrovství České republiky juniorů
 
Termín: 9. - 10. 2. 2013
 
Místo: Sportovní hala Český Krumlov, Chvalšinská 111
 
Vrchní rozhodčí: Ivan Škácha
 
Časový rozpis:
 
sobota 9. 2. 2013
8:30 losování turnaje
9:00 zahájení turnaje
 
neděle 10. 2. 2013
8:30 zahájení druhého hracího dne turnaje, semifinále a finále
12:00 (12:30) předpokládané ukončení turnaje a předání cen
 
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading