logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Reprezentace do 15 let finišuje v přípravách na mistrovství Evropy

Reprezentační výběr kategorie U15, který již příští týden čeká mistrovství Evropy ve francouzském Liévinu, se k závěrečné přípravě sjel do Nymburka.

Talent Team, který je v Nymburce od neděle, doprovází i výběr U19 a v průběhu týdne se připojili i členové dospělé reprezentace. I oni mají namířeno do Liévinu, kde se paralelně s ME U15 uskuteční evropský šampionát družstev mužů a žen.

Výběr U15 ve spodní řadě napravo od Adama Mendreka: Barbora Bursová, Adam Srnec, Lucie Krulová, Václav Simon, Kateřina Koliášová, Kateřina Osladilová a Jan Ptáček. Foto: Tomáš Krajča.
 
"V tréninku jsme se věnovali herní přípravě na ME U15 s důrazem na disciplíny, v nichž byli hráči nominováni. Velkou inspiraci byla možnost sledovat trénink skupin U19 a dospělých reprezentantů, junioři navíc ochotně hráli s mladšími hráči taktická cvičení a sparingové zápasy. S fyzio Eliškou Maixnerovou si hráči určili a doladili plán ideální rozcvičky před tréninkem či zápasem," přibližuje náplň kempu trenér Talent Teamu Tomáš Krajča.

"V neposlední řadě pak všechny zaujala beseda s hráči a trenérem národního týmu para-hokeje," doplňuje Krajča.
 
About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading