logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Šárka Křížková se kvůli náhlým zdravotním komplikacím nezúčastní mistrovství světa!

České deblistky Šárka Křížková a Alžběta Bášová se na poslední chvíli odhlásily z mistrovství světa. Důvodem jsou náhlé zdravotní komplikace, které Šárku Křížkovou postihly při cestě do dějiště světového šampionátu.


Šárka Křížková (na podání) se svou deblovou spoluhráčkou Alžbětou Bášovou.
 
Alžběta Bášová celou situaci popsala takto: „Cestou se Šárce udělalo velmi špatně, situace byla až dramatická. V současné chvíli je již v nemocnici v Hradci Králové. Více informací budeme vědět v pondělí.“

Deblová partnerka Šárky Křížkové nakonec do Paříže přijela, odtud rovněž připojila pozdrav od ostatních reprezentantů. „Všichni hráči, co jsme tady, ji moc pozdravujeme a přejeme co nejrychlejší návrat na kurt. Litujeme, že po intenzivní přípravě nemohla předvést svoji momentální formu,“ dodává Alžběta Bášová.

Podařilo se nám krátce spojit i se Šárkou Křížkovou, která se podle všeho cítí již lépe a i ona odkazuje na dnešní kontrolní prohlídky.

Před mistrovstvím jsme popisovali naděje Šárky Křížkové a Alžběty Bášové a doufali v úspěch. Ve stejný den, kdy měla Šárka Křížková hrát na mistrovství světa, v něj pevně věříme – brzké uzdravení a návrat domů i na kurty, Šárko!

About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading