logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Smíšená čtyřhra: Bitman s Bášovou budou hájit výjimečnou bilanci.

Do zahájení mistrovství republiky zbývá posledních pár hodin – a právě zápasy ve smíšené čtyřhře celé mistrovství započne. A všech 27 párů, které do soutěže zasáhnou, mohou vytvořit na české poměry mimořádný turnaj plný napínavých a pohledných zápasů.
 
V roli dvojnásobných mistrů republiky a s ohromující bilancí s českými páry 30:1 nastupují do soutěže Jakub Bitman a Alžběta Bášová. „BB pár“ bude na cestě k vítěznému hattricku nahánět především sourozenecké duo Milan Ludík a Kristína Gavnholt a dva nejvýše nasazené páry Pavel Drančák – Hana Kollarová a Jiří Provazník – Hana Milisová; pamatujete na loňskou úchvatnou bitvu, ve které Bitman s Bášovou udolali Provazníka s Milisovou až 22:20 ve třetí sadě?
 
Mezi adepty nejvyšších míst patří i zkušené páry Stanislav Kohoutek – Hana Procházková a Martin Herout – Eva Titěrová, z mladších párů budou oprávněnost udělení divoké karty chtít dokázat Lukáš Zevl s Lucií Havlovou. Mimochodem, divoké karty. Ve smíšené čtyřhře rozpis soutěží umožňuje udělení pouze jedné divoké karty, navzdory tomu byly uděleny tři. Byla by ale škoda, kdyby se v souvislosti s plzeňským mistrovstvím republiky hovořilo především o tomto funkcionářském přehmatu – dají utkání ve smíšené čtyřhře a dalších čtyřech disciplínách zapomenout na divokou kauzu divokých karet?   
 

About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading