logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Talent Team absolvuje třetí Technický camp zaměřený na obranu

V rámci projektu Talent Team TMK ČBaS proběhne ve dnech 14.-19. května v Nymburku třetí letošní Technický camp – soustředění pro vybrané hráče ročníků narození 2004 a 2005.

Šestnáctka vybraných hráčů se tentokrát zaměří na správnou techniku obranných úderů a také nezbytné snížení těžiště a správný rytmus pohybu. Přípravu hráčů Talent Teamu povedou trenéři Pavel Maňásek a Tomáš Krajča.

Talent Team je projektem Českého badmintonového svazu na podporu talentovaných hráčů věkových kategorií U11 - U15, s cílem vyhledávat vhodné typy hráčů, inspirovat a vést ke kvalitní přípravě a motivovat do budoucí tréninkové práce.

Je velmi důležité zahájit správnou práci na úderové a pohybové technice v brzkém věku, dát našim nejmladším hráčům správné základy, na kterých mohou dále stavět. Cesta na mistrovství světa či olympijské hry začíná právě v Talent Teamu!

Přečtěte si: detailní představení Talent Teamu


Trénink Talent Teamu ve sportovním centru ČUS v Nymburku. Foto: Tomáš Krajča

Technický camp III proběhne ve dnech 14.-19. května v prostorách sportovního centra ČUS v Nymburku. V nominaci TMK zohlednila aktuální výkonnost, účast a výsledky v mezinárodních turnajích a vybraných turnajích v ČR.

Tak jako předchozí akce, je i Talent Team III otevřený zájemcům z řad trenérů, kteří se mohou zúčastnit na vlastní náklady jako pozorovatelé.

Dokumenty ke stažení:
nominace na Technický camp III
tréninkový program soustředění

About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading