logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Talent Team znovu porazil Rumunsko a na Nation to Nation U15 v Pécsi končí pátý

Talent Team vybojoval na turnaji Nation to Nation U15 v maďarské Pécsi konečné páté místo. Rozhodla o tom nedělní výhra nad Rumunskem poměrem 6:3.

O celé víkendové cestě českého výběru, jehož členové bojují i o nominaci na mistrovství Evropy U15, které se příští rok koná ve Francii, jsme obsáhle informovali zde.

Utkání proti Rumunsku hodnotí trenér Tomáš Krajča.

"Dnešní odvetu s Rumunskem jsme zvládli s přehledem. Vyplatila se změna v sestavě, kdy na pozici třetího singlu nastoupil místo lehce nemocného Marka Čepely Adam Srnec, a zatímco rumunský soupeř působil unaveně, čerstvý Adam nám získal bod navíc oproti utkání ve skupině.

Při výhře Honzy, Vaška, Adama a Báry pátým bodem rozhodla ve třetím singlu dívek Ivana. Kosmeticky jsme ještě skóre upravili v mixu.

V závěrečném hodnocení byl každý z hráčů schopen popsat inspirující prvek, který se během turnaje naučil, dovednost, na které chce pracovat, a také hráči komentovali mentální faktory motivace, sebedůvěry a zvládání náročných koncovek a stresu. Věříme, že jim camp v Nymburce i turnaj v Maďarsku přinesl mnoho podnětů pro další rozvoj a chuť se zlepšovat a dosáhnout v budoucnu úspěchů na mezinárodní úrovni."

Talent Team získal na turnaji Nation to Nation U15 v Maďarsku páté místo. Foto: Markéta Osičková.

Doplňme, že turnaj vyhráli Dánové před domácím Maďarskem, bronz si po výhře nad Srbskem na krk pověsili Belgičané.

Výsledky Nation to Nation U15 najdete zde.

 

About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading