Toto je starý web.

Tomáš Kopřiva, Ondřej Kopřiva vs. Koo Kien Keat, Tan Boon Heong 15:21 a 13:21. Sledovali jsme online!

Jako poslední z českých reprezentantů nastoupí k zahajovacímu zápasu bratři Kopřivové, začátek posledního utkání předpokládáme okolo 19:00. Kolikrát se Tomáš a Ondřej budou radovat z dobré drajvové přestřelky, vítězné výměny na síti nebo ubráněného malajského útoku? V tomto zápase nejde o body, ale o dobrý pocit ze hry a sbírání zkušeností. Koneckonců - kdy jindy než v zápase proti světovým jedničkám?

18:20 Na kurtu č. 1 se rozehrál třetí set dvouhry žen Bae (14., Korea) vs. Cheng (Thajwan). Před utkáním bratrů Kopřivových nás čekají ještě dva zápasy.

18:55 Na kurtu č. 2 a 3 se hrají poslední zápasy dnešního dne, kurt č. 4 je prázdný. Je jisté, že "naše" čtyřhra bude posledním utkáním 2. dne mistrovství. Tomáš a Ondřej by měli zahájit před 20:00.

20:00 K utkání na kurt č. 1 nastupují Tomáš a Ondřej Kopřivové. Hodně štěstí!

Tomáš Kopřiva, Ondřej Kopřiva vs. Koo Kien Keat, Tan Boon Heong (1., Malajsie)

0:0 Je nalosováno. K prvnímu podání se připraví Ondřej Kopřiva, na příjem Koo Kien Keat.

2:4 Malajci zahájili utkání ostře. Dvě vítězné výměny na síti na konto českých reprezentantů.

4:8 Tohle utkání se hraje v ostrém tempu, ostatně dle předpokladů. Malajci drží náskok.

5:11 Po čtyřech minutách hry jdeme na první přestávku.

7:12 Po krátké pauze hned dva body pro Tomáše a Ondru, vzápětí opět bodují světové jedničky.

10:14 Drtivé smeče z raket malajských protivníků zvyšují skóre zápasu.

12:15 Úspěšná výměna na síti - bratři se drží na dostřel.

14:18 Kopřivové přidávají další bod úspěšným kraťasem.

15:20 Malajci mají druhý setbol a ten také využívají již desátou smečí v tomto utkání.

První set utkání proti světovým jedničkám trval 10 minut. Výsledek první sady? 21:15 pro Koo a Tana. Jak si Tomáš s Ondřejem povedou v setu druhém?

1:0 První výměna, první vítězství na síti ve druhém setu.

2:5 Další smeč, na kterou čeští reprezentanti nestačili.

3:6 Bratři Kopřivové mají za sebou 15 minut zápasu a jsme teprve na začátku druhého setu!

4:9 Tempo hry je opravdu vražedné. Pátá smeč malajské dvojce v tomto setu končí na straně českých hráčů.

5:11 Do přestávky jdou Tomáš a Ondřej za stejného stavu jako v prvním setu. Odehráno je 18 minut zápasu. Zápasu, ve kterém své síly měří čeští mladíci proti světovým jedničkám!

7:11 První dva body po pauze patří našim.

8:14 Malajci však pokračují v drtivém tlaku a zvyšují náskok.

11:18 Další vítězná výměna na účet bratrů Kopřivových.

12:19 Tomáš s Ondřejem bojují za co nejlepší výsledek.

13:19 Na tuhle smeč nestačili ani světové jedničky!

13:20 První mečbol pro Koo a Tana. Malajci šanci využívají z první.

Zápas Tomáše a Ondřeje Kopřivových proti úřadujícím světovým jedničkám Koo Kien Keat, Tan Boon Heong končí po 25 minutách slávy výsledkem 21:15 a 21:13. Věřme, že nově nabyté zkušenosti pomohou našim reprezentantům v další badmintonové kariéře.