logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Trenéři Báša a Koukal nominovali na mistrovství Evropy družstev mužů a žen ve Francii

Zveřejňujeme nominaci na mistrovství Evropy mužských a ženských týmů, které se uskuteční ve dnech 11. - 16. února 2020 ve francouzském Liévinu. Mužský výběr bude na šampionátu obhajovat senzační páté místo z předchozího ME v Rusku.

Premiérově tým povede dvojice trenérů a Petrů Báša a Koukal mladší, naopak již tradičně se o perfektní servis zejména po stránce fyzioterapie bude starat Jaroslav Suchan. Poprvé se na seniorské reprezentační akci představí čerstvá juniorská mistryně ČR do 17 i 19 let Tallulah Sharleen Van Coppenolle.

Nominace na ME družstev mužů a žen 2020:

Muži: Janáček Jaromír, Král Ondřej, Louda Jan, Ludík Milan, Mendrek Adam, Švejda Tomáš
 
Ženy: Bášová Alžběta, Fuchsová Michaela, Milová Sabina, Švábíková Tereza, Tomalová Kateřina, Van Coppenolle Tallulah Sharleen
 
Náhradníci: Král Jiří, Zuzáková Kateřina
 
Trenéři pověření vedením týmu: Petr Báša, Petr Koukal ml.
 
Fyzio/masér: Jaroslav Suchan
Mistrovství Evropy vyhlíží i Alžběta Bášová. Autor: Badmintonphoto.

Rozlosování ME družstev najdete zde: turnaj mužů, turnaj žen
 
Reprezentanti se před odjezdem do Francie sejdou ještě na přípravném kempu v Nymburce (5. - 9. 2.). Následovat bude odlet směr Brusel a poté cesta mikrobusem až na místo: do města Liévin, které je od belgické metropole vzdálené asi 130 km.

Více informací o turnaji najdete zde.

Mistrovství Evropy družstev mužů a žen se bude hrát současně s evropským šampionátem kategorie U15. Nominaci českého týmu U15 najdete zde.
About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading