logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Trenérsko-metodická komise hlásí změny: novým členem je Pavel Florián

Trenérsko-metodická komise ČBaS hlásí další změny! Od 1. října pracuje komise nově ve tříčlenném složení Josef Rubáš, Tomasz Mendrek a Pavel Florián. Změnu potvrdil svým hlasováním Výkonný výbor ČBaS.

Novým členem komise se stal Pavel Florián. Nedávný úspěšný český reprezentant, šestinásobný mistr republiky v párových disciplínách a spolu s Ondřejem Kopřivou 9. na Evropských hrách 2015 ve čtyřhře mužů po skončení úspěšné hráčské kariéry pracoval v dánském sídle Badminton Europe.

„Věřím, že Pavlova pracovitost a svědomitost, kterou prokazoval už jako hráč, bude pro český badminton přínosem. Hodit se budou také četné kontakty a zkušenosti z Badminton Europe, protože Pavlova funkce bude přesahovat TMK, když bude zároveň projektovým manažerem ČBaS,“ vysvětluje Josef Rubáš.


Pavel Florián. Foto: Tomáš Krajča

V rámci TMK se oddělila tříčlenná výkonná složka, která bude mít na starost provozní záležitosti sportovního úseku, a skupina smluvních trenérů, jejichž práce bude využívána při na kempech a turnajích, a kterými jsou v současnosti především Tomáš Krajča, Markéta Osičková a Radek Votava. „Už v rámci podzimních kempů národních výběrů chceme zapojit do spolupráce i další trenéry,“ doplňuje Josef Rubáš.

A jaké bude rozdělení práce v rámci TMK? „Tomasz Mendrek bude nadále zastřešovat především komunikaci s hráči, trenéry a dalšími členy ČBaS, jakož řešit organizační záležitosti komise, Pavel Florián by měl rozvíjet plnění jednotlivých projektů TMK, kdy budeme pracovat především na zlepšení výchovy nejmladších badmintonistů a zkvalitnění trenérské práce. Já se budu snažit do komise vnášet potřebnou organizaci a spolu s ostatními přinášet nové nápady a myšlenky,“ dodává Josef Rubáš.

About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading