logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Třetí kolo extraligy přinese další bitvu o Brno, kamery jedou do Klimkovic na utkání s Plzní

O nadcházejícím víkendu bude odehráno třetí kolo extraligy, nejvyšší domácí soutěže družstev. Přibližně po roce se soutěž dočká "bitvy o Brno" mezi FSpS a Slatinou, televizním utkáním bylo zvoleno i s ohledem na pestrost nedělní střetnutí TJ Sokol Klimkovice vs. BA Plzeň.

Aktuální tabulku extraligy po dvou kolech najdete zde.

Utkání Klimkovice vs. Plzeň odstartuje v neděli ve 13:00 ve Sportovním centru Fajne. Propozice najdete zde. Bude živě streamováno společností JAZA a sledovat jej můžete na Youtube kanálu Czech Badminton, svazovém Facebooku nebo ČT Sport. Zajištěn je i kvalifikovaný komentář.

Klimkovice, předloňský účastník Finále play-off, jsou po dvou kolech až sedmým týmem tabulky a hodně si slibují právě od tohoto víkendu. Kromě nedělního utkání s Plzní jedou v sobotu na půdu akademiků z FSpS, kteří jsou zatím pátí.

Plzeň se celkem nečekaně vyhřívá na třetím místě tabulky s pouze jednobodovou ztrátou na druhý Meteor. Lize vévodí s 16 body a bez jediného zaváhání Benátky nad Jizerou, které se v sobotu utkají právě s Plzní.
Karan Rajan Rajarajan a Ondřej Král budou bojovat před domácím publikem i před kamerami JAZA. Foto: Eva Hanzlová.

Nadmíru zajímavé by měly být i souboje Slatina vs. Meteor (sobota) nebo další "bitva o Brno", v níž se v neděli Slatina potká s FSpS na jeho půdě. Půjde o střet aktuálně čtvrtého a pátého týmu extraligy.

SKB Český Krumlov, který je se čtyřmi body zatím na chvostu, nutně potřebuje v sobotu porazit hradecký Montas, aby neztratil kontakt se zbytkem tabulky. V neděli totiž jede na horkou půdu Meteoru a zde se body získávají obtížně.

3. kolo extraligy:

sobota 18. 1. 2020
SK STAVOS Brno Slatina x Sokol Radotín Meteor Praha A
BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou x BA Plzeň 
SKB Český Krumlov x TJ Montas Hradec Králové 
Badminton FSpS MU A x TJ Sokol Klimkovice A

neděle 19. 1. 2020
Sokol Radotín Meteor Praha A x SKB Český Krumlov 
TJ Sokol Klimkovice A x BA Plzeň A 
Badminton FSpS MU A x SK STAVOS Brno Slatina 
BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou x TJ Montas Hradec Králové 
O víkendu 18. - 19. ledna je na programu i třetí kolo 1. ligy. Informace o jednotlivých utkáních najdete zde: východ, západ.

About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading