logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Víkendový rozcestník: MČR U15 v Mostě, GPA Memoriál Holobradého, Bahrajn, Kypr i Německo

O víkendu 12. - 13. října se hraje hned šest turnajů, kterým je z českého pohledu potřeba věnovat pozornost. Zde jsou odkazy, kde tyto akce můžete sledovat.

V Mostě se hraje první mládežnické MČR letošní sezóny, a to MČR U15. Turnaj sledujte živě na streamech společnosti JAZA z pěti kurtů!Výsledky MČR U15 zde.

V Praze ve Vinoři je na programu hlavní soutěže druhého GPA dospělých letošní sezóny, Memoriálu Konstantina Holobradého. I zde je JAZA a její streamy!

Výsledky najdete zde.

V Bahrajnu na Bahrain International Series nastoupí k sobotnímu semifinále ženské čtyřhry Veronika Dobiášová s Martinou Krocovou. Výsledky turnaje najdete zde.

Na Cyprus International se poprvé představí první nasazené deblistky Alžběta Bášová s Michaelou Fuchsovou, naskočí rovnou do čtvrtfinále! Výsledky sledujte zde.

V Německu máme zastoupení na turnaji German Ruhr International, a to v kategoriích U17 i U19. V "sedmnáctkách" se stále daří Davidu Smutnému a Dominiku Kopřivovi, v "devatenáctkách" je pak ve hře Tallulah Sharleen Van Coppenolle ve dvouhře a spolu se Soňou Hořínkovou i ve čtyřhře. 

Tak hodně štěstí všem!


About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading