logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Víte, o čem je minibadminton? Prohlédněte si 11 videí ze semináře

V závěru ledna letošního roku lektorská rada TMK ČBaS uspořádala dva semináře na téma „minibadminton“ s dánským trenérem Jakobem Toftem. O jejich průběhu jsme již informovali zde. Nyní si to nejzajímavější ze seminářů můžete pustit na 11 videích.
 
Umět správně pracovat nejen se začínajícími dětmi, ale s mládeží vůbec, je pro dobrého trenéra velice důležité. Právě minibadminton je prostředkem, který v sobě skrývá jeden z možných návodů, jak na to.

Způsob práce, kdy se vybavení, podmínky hry i náročnost tréninkových cvičení upravují podle specifických potřeb a zdatnosti hráčů, je něco, co se prolíná napříč kategoriemi od přípravek až po starší juniory, někdy i dospělé.

Jakob Toft radí malým badmintonistům.

Vědět, o čem je minibadminton, by tak měl každý trenér pracující s mládeží.
 
Ať už jste se lednového semináře v Brně a Praze zúčastnili, nebo ne, máme pro vás shrnutí toho nejpodstatnějšího z Prahy v podobě 11 videí uveřejněných na oficiálním YouTube kanálu ČBaS. Kromě prvních deseti kratších videí byste si určitě neměli nechat ujít to závěrečné, jedenácté.

Všechna videa jsou doplněna titulky a byla zároveň zpřístupněna v systému XPS. Věříme, že vás jejich obsah obohatí a posune vaši práci dále.

Za TMK ČBaS

Pavel Florián
About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading