logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Volný den na MSJ družstev: Cesta do Kamakury, buddhista Světnička a výhled do soutěže jednotlivců.

Ke včerejšímu dni volna se vrací Petr Koukal st., trenér českého týmu na Mistrovství světa juniorů:

Den volna jsme strávili návštěvou Kamakury, což je místo vzdálené cca 90 minut jízdy vlakem z našeho hotelu. Je to takový japonský Karlštejn, tedy turisticky atraktivní záležitost, kterou si nenechávají návštěvníci Tokia ujít. Nebyli jsme tedy výjimkou a zajeli se podívat na ukázky japonské historie a kultury. Bylo to pěkné, počasí vyšlo nádherně, ale bylo to i trochu únavné (viz foto).


 
Při cestě zpět jsme se ještě "rozšoupli" v jedné ze známých nákupních čtvrtích Shinjuku a potom už zpět na hotel a odpočinek před začátkem dnešních bojů.
 
Vylosování není jednoduché, ale v této konkurenci můžeme jen těžko předpokládat "zametené" cestičky do závěrečných bojů.
 
Největší výzva asi leží před úspěšným párem Adama s Michalem, který hned v prvním kole zkusí potrápit úžasné Japonce. Ti předvedli ve finále družstev s čínským párem na juniory neskutečný badminton. Michal ale načerpal hodně psychických sil právě v buddhistických myšlenkách a tak se prý mají kluci japonský na co těšit.
 

 
Adam si v mixu s Ivčou zase aspoň zblízka prohlédne svoji oblíbenkyni Anne Tran z Francie, což považuje za jediný klad jinak velmi těžkého losu. Lucka se těší na "hratelnou" soupeřku z Německa a Monika na Ukrajinku. Zato Ivča neměla moc štěstí ani při losu dvouhry, když ji čeká 5. nasazená Dánka. Míru čeká povinné vítězství nad Uzbekem, ale hned potom taky asi hodně těžký Ind. Nás se Standou čeká opět celodenní „šichta“ v hale, která na konci dne už připomíná vzduchem pavilon opic.
 
Držte nám palce.

Z ranní spisovatelské směny zdraví Petr Koukal a ještě spící tým
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading