logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Zastaví někdo ve dvouhře žen Kristínu Gavnholt?

Dvouhra žen má na mistrovství republiky jedinou adeptku na vítězství – Kristínu Gavnholt. Pokud by aktuálně 49. hráčka světového žebříčku neuspěla, bylo by to mimořádné překvapení. Spíše se bude finále hrát plastovými míčky než aby v něm chyběla naše olympionička z Pekingu.

Zatleská divákům Kristína Gavnholt potřetí za sebou jako vítězka mistrovství republiky ve dvouhře žen?

V dánském ústraní se na turnaj chystá vedle Gavnholt také Zuzana Pavelková, která díky posunu do první dvoustovky světového žebříčku bude na mistrovství druhá nasazená.
 
Třetí hráčkou využívající zahraniční tréninkové možnosti bude Martina Benešová, která trénuje v alsaských Mylhúzách, a že je to příprava velmi svědomitá, ukázala Benešová loni, když se probila až do finále, kde byla soupeřkou Gavnholt až do dvou vyrovnaných koncovek.


Domácí naděje - Lucie Havlová.
 
„Český“ prapor ponesou tradičně zkušené Hana Milisová, Eva Titěrová nebo Hana Kollarová a dále mladé hráčky, současné nebo nedávno minulé juniorky – Tereza Lajdová, Lucie Černá či Kateřina Tomalová. Pořádající klub Sokol Doubravka si potom hodně slibuje od své odchovankyně Lucie Havlové, která v Plzni opakovaně vítězila na juniorských mistrovstvích. 

Přehled všech hráček přihlášených na MČR, včetně nasazení
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading