Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
  

Compo Praha I. badmintonová liga - čtyři nedělní utkání 3. kola

Jestliže včerejší článek uzavíral nášup 8:0, kterým benátecký tým vyprovodil ze své haly tým Sokol Radotín Meteor Praha B, ten dnešní můžeme otevřít ze dvou třetin stejně. Tým Deltacar Benátky nad Jizerou zvítězil, zvítězil opět 8:0 – jediným rozdílem oproti sobotnímu duelu bylo, že tentokrát museli porážku 0:8 překousnout hráči jiného pražského týmu, družstva SK Prosek Praha.

Ale těm to pranic nevadilo. Po včerejší remíze v Českém Krumlově mají „své jisté“ – letos postupují do play-off. Takže cíl byl splněn už před zápasem. Cílem benáteckých je jako tradičně útok na titul. Ve vzájemném zápase se rozdíl v ambicích jednoznačně potvrdil.

Benátky si tak z víkendového dvojutkání odnáší úctyhodnou bilanci 16:0!

Druhým adeptem na titul je Sokol Radotín Meteor Praha A, který přehrál Sokol Brno-Jehnice 6:2, když hosté bodovali jen v první a třetí dvouhře mužů. 

Přehlídku favoritů na vítězství v Compo Praha I. badmintonové lize můžeme uzavřít v Dobrušce, kde domácí výběr nedal šanci posilněnému (Martina Benešová), ale zároveň oslabenému (Stanislav Kohoutek) Českému Krumlovu a zvítězil 7:1.

Nejvyrovnanější a svým způsobem nejdůležitější nedělní zápas se hrál na Astře. Astra ZM Praha, živící stále slábnoucí naději na udržení v naší nejvyšší soutěži, prohrála s družstvem Sokol Radotín Meteor Praha B 3:5. Netřeba dodávat, že naděje Astry na udržení zase o něco zhubla.

Ale na definitivní rozřešení tajemství „kdo vyhraje základní část“, „kdo postoupí do play-off“, ,„kdo bude hrát o sestup“ a „kdo z první ligy sestoupí“ si budeme muset ještě počkat. Poslední kolo základní části se hraje 7. února 2009. Pro koho bude sedmička šťastná?

Neoficiální výsledky nedělních utkání

Deltacar Benátky nad Jizerou vs. Prosek Praha 8:0
Sokol Radotín Meteor Praha A vs. Sokol Brno-Jehnice 6:2
Sokol Dobruška vs. SKB Český Krumlov 7:1
Astra ZM Praha vs. Sokol Radotín Meteor Praha B 3:5
 


Pepa

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně badmintonu a na našich stránkách jste nenašli odpověď, napište mail na adresu jrubas@seznam.cz. Bude-li to v mých silách, rád vám na něj odpovím.


Přečtěte si další články

 

© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník