Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 

Velký vánoční dárek všem čtenářům czechbadmintonu


Štědrý den. Den, kdy se plní sny. Ano, je to patetické, víme o tom, ale kdy jindy si to můžeme dovolit. Nicméně zkusíme se omezit na strohá fakta, tlumit nadšení a ohňostroj zkrátit na polovinu. A to i přesto, že jeden sen se podařilo dnešní den splnit – dáváme vám, badmintonovým čtenářům, dárek z největších.

Ale postupně, od Adama, kterému tímto přejeme vše nejlepší k svátku; Evám pochopitelně také.

Badmintonistům v České republice totiž dlouho něco chybělo. Většinou se říkalo, že to jsou mezinárodní zkušenosti, kvalita rozehrávky, fyzická kondice atp. S tím se dá nepochybně souhlasit, ale jedna věc jim chyběla víc než všechny ostatní dohromady.

Možnost vyjádřit se.

Dnešní den proto otevíráme oficiální diskuzní fórum českého badmintonu!

Možnost vyslovit svůj názor je věc velmi cenná a měli bychom si jí vážit; a nemáme teď na mysli pouze diskuze internetové. Druhá věc je, aby takový vyslovený názor stál za to. Ale patos stranou, máme přece Štědrý den a hlavně jsme si ho hned v úvodu zakázali.

David Ježek, nadšený badmintonista, původem z Nejdku (říkejme mu třeba Mohamed), ukázal, že když se chce, tak to jde. Tak dlouho mu vadilo, že u nás není žádné pořádné internetové diskuzní fórum (dejme tomu hora), až si řekl, když nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře, a diskuzní fórum navrhnul, vytvořil a hlavně i dokončil.

My (Pepa s Filipem) jsme se snažili mu především nepřekážet v jeho nadšení – veškeré metály, prosím, připínejte na hruď Davida.

Takže nezapomeňte „mluviti bronz, diskutovat stříbro a diskutovat o badmintonu zlato“.

Klidný Štědrý den i celé vánoční svátky,

Vám přejí Filip a Pepa

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně badmintonu a na našich stránkách jste nenašli odpověď, napište mail na adresu jrubas@seznam.cz. Bude-li to v mých silách, rád vám na něj odpovím.


Přečtěte si další články

 

© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník