Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 

Kompletní rozlosování
a výsledky minulých kol

2. kolo COMPO PRAHA 1. badmintonové ligy - už tento víkend!

 
Pokud bychom měli charakterizovat duely druhého kola COMPO PRAHA 1. badmintonové ligy, potom lze ve stručnosti konstatovat, že se utkají favorité soutěže s týmy, které mohou jen překvapit.   

Za favority lze považovat trio Sokol Dobruška, Sokol Radotín Meteor Praha a BK Deltacar Benátky nad Jizerou, tedy medailisty z minulého ligového ročníku. Všichni své loňské kádry ještě posílili, naopak jejich vyzyvatelé oslabili a tak se naše nejvyšší badmintonová soutěž ještě více polarizovala. 

Pokud by v tomto kole zaváhal jeden z výše jmenovaných favoritů, jistě by se dalo říct, že už by nebyl považován za favorita; v duchu cimrmanovského „co je to za eso, když se dá chytit“. 

V šesti z osmi duelů by tak mělo být o vítězi jasno. Ve dvou zbývajících zápasech můžeme nepatrně favorizovat oba sokolské týmy na úkor družstva SK Prosek Praha; sorry, Kompresory. 

Kdo si tedy vsadí na druhé kolo COMPO PRAHA 1. badmintonové ligy, půjde najisto. A kdo na ligu půjde, půjde na zápasy osmi nejlepších českých týmů – osm dobrých důvodů, proč se o víkendu podívat na špičkový český badminton. 
 

Sobota 13.00

  SK Prosek Praha vs. Sokol Brno Jehnice
  BK Deltacar Benátky nad Jizerou vs. SKB Český Krumlov
  Sokol Radotín Meteor Praha A vs. Astra Praha
  Sokol Radotín Meteor Praha B vs. Sokol Dobruška 
 

Sobota cca 17.00 – po dohodě obou klubů, bylo utkání přeloženo z neděle

  Sokol Radotín Meteor Praha A vs. SKB Český Krumlov 
 

Neděle 10.00

  Sokol Radotín Meteor Praha B vs. SK Prosek Praha
  Astra ZM Praha vs. Sokol Dobruška
  BK Deltacar Benátky nad Jizerou vs. Sokol Brno Jehnice 

 

Pepa

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně badmintonu a na našich stránkách jste nenašli odpověď, napište mail na adresu jrubas@seznam.cz. Bude-li to v mých silách, rád vám na něj odpovím.


Přečtěte si další články

 

© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník