Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
Tři turnaje v jeden týden. Pro který se rozhodnout?

 
Hamlet to měl nepochybně těžší, když řešil otázku, zda být či nebýt. Nicméně i badmintonisté mají své těžší chvilky rozhodování. Když si před sezónou plánovali turnaje, kam pojedou, museli se pro tento týden rozhodnout mezi třemi nestejnými možnostmi. 

Jaké jsou možnosti:

1) Saarbrücken, Bitburger Open Grand Prix s dotací 50 000 dolarů, turnaj Grand Prix (vítěz bere 5000 bodů do světového žebříčku)

2) Sofie, Printcom Bulharian International Championships s dotací 15 000 dolarů, International Challenge (vítěz bere 4000 bodů do světového žebříčku)

3) Most, Memoriál Wernera Reichla s dotací pro finalisty, celostátní turnaj Grand Prix B (vítěz bere 400 bodů do českého žebříčku)

Jak se čeští hráči rozhodli?

1) Saarbrücken – Petr Koukal, Ondřej Kopřiva, Tomáš Kopřiva, Petra Hofmanová, Šárka Křížková a Dominika Koukalová

2) Sofie – Jan Vondra, Pavel Florián a Jakub Bitman

3) Most – ostatní 

Musíte vzít v úvahu mnoho faktorů (konkurence, body, vzdálenost, umím lépe německy, bulharsky či česky atd.); není překvapením, že nejvíce českých hráčů se nakonec objeví v Mostu.  

Nicméně mám pro vás dobrou zprávu. Pokud se rozhodnete pro czechbadminton, uděláte nejlépe. Jako jediný server na světě vám přineseme aktuální informace z každého z těchto turnajů.

Pepa


Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně badmintonu a na našich stránkách jste nenašli odpověď, napište mail na adresu jrubas@seznam.cz. Bude-li to v mých silách, rád vám na něj odpovím.


Přečtěte si další články

 

© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník