Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 

Rajiv Ouseph - mistr Anglie



 

Mistři republiky sedmnácti evropských zemí

 
Nejen v České republice se o víkendu hrálo mistrovství republiky, nejen u nás se ze svých výher radovalo osm nejlepších. Níže vám nabízíme přehled mistrů ze sedmnácti evropských zemí v pořadí dvouhra mužů, dvouhra žen, čtyřhra mužů, čtyřhra žen a smíšená čtyřhra.

Anglie
Rajiv Ouseph
Jill Pittard
Nathan Robertson - Anthony Clark
Suzanne Rayappan - Donna Kellogg
Donna Kellogg - Anthony Clark

Rakousko
Peter Zauner
Claudia Mayer
Peter Zauner - Jurgen Koch
Elisabeth Baldauf - Belinda Heber
Niannian Zhou - Jurgen Koch

Německo
Marc Zwiebler
Juliane Schenk
Kristof Hopp - Johannes Schoettler
Sandra Marinello - Birgit Overzier
Annekatrin Lillie - Michael Fuchs

Švýcarsko
Christian Bosiger
Jeanine Cicognini
Christian Boesiger - Anthony Dumartheray
Sabrina Jaquet - Corrine Joerg
Sabrina Jaquet - Anthony Dumartheray

Skotsko
Gordon Thomson
Susan Hughes
Thomas Bethell - Watson Briggs
Imogen Bankier - Jillie Cooper
Imogen Bankier - Watson Briggs

Estonsko
Raul Must
Kati Tolmoff
Raul Kasner - Ants Mangel
Helen Reino - Kati Tolmoff
Karoliine Hoim - Ants Mangel

Nizozemí
Eric Pang
Yao Jie
Ruud Bosch - Koen Ridder
Lotte Jonathans - Yao Jie
Ilse Vaessen - Jorrit De Ruiter

Finsko
Ville Lang
Nanna Vainio
Petri Hyyrylainen - Tuomas Karhula
Saara Hynninen - Leena Loytomaki
Sanni Rautal - Tuomas Nuorteva

Slovinsko
Iztok Utrosa
Maja Tvrdy
Matevz Bajuk - Ales Murn
Spela Silvester - Maja Tvrdy
Spela Silvester - Ales Murn

Belgie
Yuhan Tan
Nathalie Descamps
Wouter Claes - Frederic Mawet
Steffi Annys - Severine Corvilain
Nathalie Descamps - Wouter Claes

Lotyšsko
Edijs Livins
Kristine Sefere
Eduards Loze - Edijs Livins
Kristine Sefere - Dace Sneidere
Kristine Sefere - Eduards Loze

Francie
Brice Leverdez
Pi Hongyan
Sebastien Vincent - Svetoslav Stoyanov
Elodie Eymard - Julie Delaune
Laura Choinet - Baptiste Careme

Chorvatsko
Zvonimir Durkinjak
Andrea Zvorc
Igor Cimbur - Zvonimir Hoelbling
Matea Cica - Andrea Zzorc
Matea Cica - Igor Cimbur

Litva
Kestutis Navickas
Akvile Stapusaityte
Klaudijus Kasinskis - Kestutis Navickas
Akvile Stapusaityte - Ligita Zukauskaite
Akvile Stapusaityte - Kestutis Navickas

Norsko
Steinar Klausen
Sara B. Kverno
Steinar Klausen - Erik Rundle
Cathrine Fossmo - Mari Helene Boe
Helene Abusdal - Erik Rundle

Švédsko
Henri Hurskainen
Zhang Xi
Georg Rimarcdi - Rizal Fadlillah
Emelie Lennartsson - Emma Wengberg
Elin Bergblom - Bjorn Fredriksson

Polsko
Przemyslaw Wacha
Kamila Augustyn
Michal Logosz - Robert Mateusiak
Malgorzata Kurdelska - Agnieszka Wojtkowska
Kamila Augustyn - Robert Mateusiak


Pepa

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně badmintonu a na našich stránkách jste nenašli odpověď, napište mail na adresu jrubas@seznam.cz. Bude-li to v mých silách, rád vám na něj odpovím.


Přečtěte si další články

 

© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník