Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
  

Wilson Swiss Super Series 2009 - jeďte s námi do Basileje!


Dám vám jednoduchou hádanku. Kdo, kdy a kde v z českých badmintonistů porazil nejvýše postaveného hráče na světovém žebříčku? Snadné, že? Ano, máte naprostou pravdu. Byl to Petr Koukal vloni na Wilson Swiss Super Series 2008 – poraženým byl tehdy čtvrtý hráč světa Chen Jin (Čína); pokud jste zaváhali, zde je odkaz.

Petr postoupil do druhého kola. Velká škoda pro všechny, kteří zápas druhého kola a jeden z největších úspěchů českého badmintonu neviděli na vlastní oči. Ale letos může být vše jinak.

Plzeňský badmintonista tělem i duší  Tomáš Knopp ve spolupráci se „svým“ klubem SK Jupiter se pro vás rozhodl uspořádat zájezd na tento prestižní turnaj. Nejprve práce – níže uvedené informace berte zatím jako předběžné, nicméně příliš už se měnit nebudou.   

A teď už jen zábava.

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu bude vypraven z Prahy autobus, který přes Plzeň zamíří do Švýcarska. Míst je omezený počet, proto neváhejte, napište na skjupiter@centrum.cz a zarezervujte si místo.

Program bude přibližně následující (vše bude ještě blíže upřesňováno na druhých českých badmintonových stránkách“):

1) Odjezd z Prahy cca okolo půlnoci z 11. na 12. března.
2) Odjezd z Plzně cca mezi 1.00 a 2.00 12. března.
3) Cesta setmělým Německem a rozednívajícím Švýcarskem.
4) Příjezd na místo, krátká aklimatizace, zaujmutí nejvýhodnějších míst v hale. 
5) Shlédnutí 40 osmifinálových zápasů v pěti disciplínách. Hrají pouze hráči světové špičky!
6) Po dohrání posledního zápasu seřazení před autobusem, přepočítání a odjezd zpět do České republiky.
7) Návrat v ranních pátečních hodinách.  

Vstup je zdarma, účastníci hradí pouze cestu do Švýcarska a zpět (1350 km z Plzně, 1550 z Prahy), odhadovaná cena cca 1500,- Kč; ovšem zážitek k nezaplacení. Dále je dobré uhradit si pojištění a jistou částku věnovat na jídlo a pití; pití je doporučeno pouze nealkoholické. 

Petr Koukal dva měsíce před Wilson Swiss Super Series 2008 vyhrál Mistrovství republiky. Český divácký vrchol roku už pomalu klepe na dveře, jeďte se podívat do Liberce, bude to stát za to.

Ale divácký vrchol roku – vaše osobní účast na turnaji Super Serie – už se pomalu blíží. Pojeďte s námi do Basileje!   
 


Pepa

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně badmintonu a na našich stránkách jste nenašli odpověď, napište mail na adresu jrubas@seznam.cz. Bude-li to v mých silách, rád vám na něj odpovím.


Přečtěte si další články

 

© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník