logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 19.04.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
19.04.2017 - 19.04.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1904
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1848
3.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
4.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1584
5.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1146
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1028
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové872
8.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín868
9.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
10.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany740
11.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha730
12.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.707
13.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.682
14.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.670
15.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.668
16.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.646
17.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice617
18.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.594
19.Kundrát David2006 Badminton VK Aš496
20.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže468
21.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.459
22.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.456
23.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
24.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice438
25.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.432
26.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice420
27.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
28.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice380
29.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové356
30.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.354
31.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš347
32.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.334
33.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice324
34.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha316
35.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk302
36.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
37.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
38.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
39.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice281
40.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice280
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš280
42.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice252
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice252
44.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou246
45.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.244
Klokan Jakub2008 Super Stars Most244
47.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha240
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
49.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary229
50.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha228
51.Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.220
52.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice217
53.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 208
55.Jonáš Václav2006 BaC Kladno205
56.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha204
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha204
58.Suchopár Jan2006 Super Stars Most200
59.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha198
60.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno196
61.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
62.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže191
63.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
64.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic184
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA184
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most184
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice184
68.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.180
69.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
70.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
71.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš164
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.164
73.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice163
74.Gašparín Adam2007 Super Stars Most160
75.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice156
76.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.152
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka152
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.152
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.152
81.Klokan Jan2006 Super Stars Most144
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.144
83.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice143
84.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice141
85.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.140
86.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.139
87.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary138
89.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.136
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 136
91.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem130
92.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha128
93.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.126
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
95.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha124
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice124
97.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton121
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
99.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA120
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 120
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.120
102.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.118
103.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
104.Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.115
105.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.114
106.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
107.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.109
108.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub108
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice108
110.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň105
111.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín103
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most103
113.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha100
114.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 92
115.Vališ Jan2006 Super Stars Most91
116.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.90
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha90
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice90
119.Melcher Patrik2006 SK Podolí88
120.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA86
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
122.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice85
123.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav83
124.Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.81
125.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš79
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou79
127.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most78
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most78
129.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany75
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
133.Berka Jan2007 Slavoj Podivín72
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.72
135.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.69
136.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.68
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
139.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.67
140.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš66
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.66
142.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.62
143.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.59
144.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.54
147.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice51
148.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
149.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín49
150.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice48
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín48
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem48
153.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY47
154.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk46
155.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice44
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.44
157.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.43
158.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná42
166.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.41
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha41
168.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha40
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem40
172.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
173.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.37
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
176.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.36
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.36
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.36
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany36
180.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.35
181.Macal Jiří2008 Super Stars Most32
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany32
183.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.31
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton31
185.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub30
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
188.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.29
189.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
190.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha25
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
193.Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 24
194.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY23
195.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
198.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
199.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice20
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.20
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
202.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.19
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.19
204.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové18
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou18
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice18
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice18
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno18
212.Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice16
213.Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.15
214.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice14
217.Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná12
Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 12
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
223.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY10
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha10
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
229.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.9
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
235.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha8
236.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha7
238.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
240.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
243.Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
246.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
248.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
252.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2496
2.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2208
3.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1992
4.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1854
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1750
6.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1620
7.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
8.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1329
9.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1246
10.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1188
11.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1160
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1138
13.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1043
14.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.970
15.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.946
16.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.922
17.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.887
18.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
19.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha789
20.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice763
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice763
22.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín740
23.Kundrát David2006 Badminton VK Aš720
24.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.670
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš670
26.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany669
27.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice634
28.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.610
29.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
30.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
31.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
32.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže504
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže504
34.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.502
35.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.500
36.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha478
37.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk476
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.476
39.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.468
40.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.466
41.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha454
42.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
43.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice439
44.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha420
45.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary418
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice418
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice418
48.Jonáš Václav2006 BaC Kladno409
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno409
50.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň408
51.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice392
52.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 356
53.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.348
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.348
55.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice344
56.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice320
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice320
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
59.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.316
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.316
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 316
63.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.312
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.312
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany312
66.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš302
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš302
68.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou294
69.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most292
70.Klokan Jakub2008 Super Stars Most288
Klokan Jan2006 Super Stars Most288
72.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA276
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice276
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
75.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.270
76.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
Suchopár Jan2006 Super Stars Most260
78.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou258
79.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice248
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA248
81.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.244
85.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA240
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha240
87.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.234
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.234
89.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice224
90.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.222
91.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.220
Vališ Jan2006 Super Stars Most220
93.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.216
94.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.212
95.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.208
96.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín206
97.Gašparín Adam2007 Super Stars Most204
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary204
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice204
101.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
103.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha198
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.198
107.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže196
108.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.192
109.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha184
110.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
111.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
112.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha168
113.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.166
115.Melcher Patrik2006 SK Podolí164
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.164
118.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha162
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most162
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most162
122.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most160
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
124.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav156
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
127.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha148
128.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
129.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka139
130.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha136
131.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš126
132.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín124
133.Berka Jan2007 Slavoj Podivín120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.120
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.120
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
140.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.118
141.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
142.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
146.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
147.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš102
149.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 100
150.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 96
151.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
153.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
156.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.84
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice84
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice84
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 84
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice84
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem84
166.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice80
167.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice78
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná78
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.78
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná78
177.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.76
179.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
180.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany64
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem64
182.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.60
183.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
185.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha52
187.Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.50
190.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno42
201.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
206.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY26
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1936
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1662
3.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1283
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1216
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1016
7.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice936
8.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové848
9.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.798
10.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín787
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.763
12.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.670
14.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice644
15.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.566
16.Kundrát David2006 Badminton VK Aš553
17.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.534
18.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.528
19.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové452
20.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice450
21.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
22.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.416
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice416
24.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže414
25.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš394
26.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany392
27.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.386
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha386
29.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.372
30.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.359
31.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
32.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.354
33.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
34.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.346
35.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha330
36.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš324
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice324
38.Jonáš Václav2006 BaC Kladno323
39.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
40.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice316
41.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
42.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
43.Klokan Jakub2008 Super Stars Most288
44.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
45.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice280
46.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.276
47.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.274
48.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice270
49.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou266
50.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 255
51.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno254
52.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.252
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.252
54.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most248
55.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
56.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha240
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň240
60.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.218
61.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice216
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice216
63.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice210
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany210
65.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
67.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže204
68.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary198
69.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.194
Suchopár Jan2006 Super Stars Most194
71.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou190
72.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.180
73.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA176
74.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.170
76.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín169
77.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
78.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice159
79.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš156
81.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
82.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.144
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary144
84.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA141
85.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
86.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice139
87.Klokan Jan2006 Super Stars Most136
88.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
90.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
91.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
92.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha124
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
95.Vališ Jan2006 Super Stars Most122
96.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav120
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
101.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
102.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 114
103.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
104.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 104
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.104
106.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
107.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice96
108.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem92
109.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton90
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.90
111.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.88
113.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
114.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.84
115.Gašparín Adam2007 Super Stars Most82
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice82
117.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY80
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA80
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha80
120.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš78
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
127.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
128.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice66
129.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.58
130.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
132.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín55
133.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice54
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.54
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.54
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
138.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem52
141.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha49
142.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
145.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
162.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha38
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
167.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha28
168.Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY26
Macal Jiří2008 Super Stars Most26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
174.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
177.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
178.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 18
179.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
187.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 12
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 12
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice12
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno12
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2294
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2064
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1776
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1590
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1368
6.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
7.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1325
8.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1229
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1072
10.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha730
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.720
12.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.719
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 718
14.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice716
15.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice670
16.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.646
17.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.576
18.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha573
19.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.558
20.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
21.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice526
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany498
23.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš464
24.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice420
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
26.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.416
27.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
28.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.410
29.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha396
30.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka382
31.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
32.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany367
33.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha360
34.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
35.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.352
36.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice344
37.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
38.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice319
39.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.300
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.300
41.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most284
42.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA282
43.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.280
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.280
45.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA274
46.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
47.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice264
48.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno248
49.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most244
50.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
51.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže237
52.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 236
53.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice233
54.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.232
55.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.220
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.220
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most220
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín220
59.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice216
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha216
61.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš215
62.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
63.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice204
66.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most200
67.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou198
68.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové197
69.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové189
70.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA188
72.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.187
73.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.185
74.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.182
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.182
Portová Anna2007 Super Stars Most182
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary182
78.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.180
79.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.179
80.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha168
81.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice162
82.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice160
83.Chvastková Julie2006 Start Jihlava156
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha156
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
87.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.154
88.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most152
89.Jonášová Klára2006 BaC Kladno150
90.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
91.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha140
92.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem138
94.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška137
95.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav132
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
98.Křížová Anna2006 Super Stars Most130
99.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.128
100.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
102.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.121
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.121
104.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.118
105.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
107.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha115
108.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
109.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.113
110.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná108
111.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.107
112.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.105
113.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk104
114.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha102
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem102
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.102
117.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 100
121.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.98
122.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.97
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice97
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.97
125.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic96
128.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
129.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno84
130.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou83
131.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.82
132.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 80
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha80
134.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
136.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha77
137.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary76
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY76
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou76
141.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice75
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
143.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš71
144.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
145.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice66
146.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš65
147.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
149.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.63
150.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň61
151.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice60
152.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA54
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš54
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
156.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha51
157.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice48
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.48
159.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most47
160.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno46
161.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton45
162.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton44
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.44
164.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
166.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha39
167.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem38
168.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha37
169.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň35
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha35
171.Čechová Tereza2008 Super Stars Most32
172.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha31
173.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.30
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice30
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice30
182.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice27
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice27
184.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 26
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha26
186.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
187.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
188.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
189.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice20
190.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš18
193.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha15
194.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
195.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
197.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
202.Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 10
205.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš9
209.Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 8
210.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.7
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
212.Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha6
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice6
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha6
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice6
216.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.5
218.Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice4
Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
221.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
223.Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
226.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2822
2.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2368
3.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2224
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1920
6.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1840
7.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1768
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
10.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1449
11.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1301
12.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
13.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
14.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1028
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1028
16.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.992
17.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.933
18.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš910
19.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
21.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.788
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.732
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany708
24.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.693
25.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice682
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice682
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.667
28.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany609
29.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.605
30.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha575
31.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
32.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha563
33.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha550
34.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka542
35.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
36.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
37.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice515
38.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice481
39.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA478
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA478
42.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.452
43.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice440
44.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.431
45.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.428
46.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno410
47.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice392
49.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most384
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín384
51.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.376
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.376
53.Portová Anna2007 Super Stars Most368
54.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice356
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most356
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
57.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice348
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice348
59.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš344
60.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most328
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.328
63.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.322
64.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most320
66.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
67.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary312
69.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.302
70.Jonášová Klára2006 BaC Kladno300
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice300
72.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem292
73.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem284
74.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové278
75.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
78.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha272
79.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže260
80.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.258
81.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 244
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 244
83.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA240
84.Chvastková Julie2006 Start Jihlava238
85.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem234
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.234
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.234
88.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY232
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY232
90.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška226
91.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha224
92.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
93.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.212
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most212
96.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
98.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
99.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.200
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
101.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice198
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
105.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.195
106.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary192
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 192
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav192
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
112.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
113.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
114.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
115.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha168
116.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
120.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice162
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice162
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.162
123.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
124.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.151
125.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.147
126.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
127.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
129.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.124
130.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha120
Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice120
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice120
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice120
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
139.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové114
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
142.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA110
143.Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha106
144.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
146.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic98
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha98
148.Čechová Tereza2008 Super Stars Most88
149.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno86
150.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha84
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
152.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
167.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha68
170.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 54
171.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
176.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno42
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 42
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš42
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš42
183.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.38
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.38
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.38
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice38
187.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
188.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA26
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
197.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2304
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2224
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1609
4.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1344
5.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1283
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
7.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1086
9.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.935
10.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.933
11.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice820
12.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.732
13.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha694
14.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 658
15.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice644
16.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové620
17.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.610
18.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice515
19.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha504
20.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
21.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha490
22.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.472
23.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš466
24.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice450
25.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
26.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice426
27.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.418
28.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany392
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most392
30.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice376
31.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany372
32.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno359
33.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
34.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice348
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
36.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
37.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.327
38.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.326
39.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem322
40.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most320
41.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice312
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
43.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka284
44.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.280
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš280
46.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
47.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice272
48.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem268
49.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary264
50.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.258
51.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most256
52.Jonášová Klára2006 BaC Kladno254
53.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice244
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice244
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA244
58.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
59.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
60.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.222
61.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín211
62.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most208
63.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.206
64.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha204
66.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže200
67.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice198
68.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.196
69.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
70.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové182
71.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA181
72.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice180
74.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.172
75.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
77.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
79.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.164
81.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
82.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška160
84.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most156
87.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
89.Portová Anna2007 Super Stars Most146
90.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.145
91.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
92.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 143
93.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice138
94.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem134
95.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
97.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
98.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.128
100.Chvastková Julie2006 Start Jihlava126
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.126
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.126
103.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 124
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
106.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
107.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav120
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
112.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic118
113.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.112
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA112
115.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha110
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.110
117.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
118.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.104
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha104
120.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.102
121.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha96
122.Křížová Anna2006 Super Stars Most94
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.94
124.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
125.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha84
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY84
127.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice82
128.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
129.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš78
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
135.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.76
136.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
137.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice66
138.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA62
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
140.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
141.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice54
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 54
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
146.Čechová Tereza2008 Super Stars Most52
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY52
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice52
151.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou46
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
153.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
161.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
164.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice26
170.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 24
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice24
173.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
177.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
178.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Čiháková Eliška2008 BaC Kladno12
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 12
184.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha6
ČísloTurnajGPDatum
12. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
2GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
32. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
4GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
5GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
6GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
7X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
82. GPD U13 - MostD07.05.2017
92. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
102. GPC U13 - MostC13.05.2017
112. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
122. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
132. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
14GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
152. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
162. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
17GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
18GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
192. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
20GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
212. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
22Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
23GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
24GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
25GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
26GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
27GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
28KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
29KP U13 - LiberecD30.09.2017
30GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
31GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
32GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
33GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
34GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
35GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
36GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
37GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
38Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
39GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
40GPD U13 - PrahaD04.11.2017
41OP U13 - AšSKP12.11.2017
42OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
43OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
44OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
45OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
46OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
47GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
48GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
49OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
50GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
51GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
52GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
53OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
54MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
55GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
56GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
57GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
58Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
591. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
60GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
61GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
621. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
631. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
641. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
65GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
661. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
671. GPD U13 - MostD13.01.2018
68GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
691. GPC U13 - MostC20.01.2018
70GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
71GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
721. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
73GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
74GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
75GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
76GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
771. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
78GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
792. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
802. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
81GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
822. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
83GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
84GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
853. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
86GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
87GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
88GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
89GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading