logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 19.04.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
19.04.2017 - 19.04.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2832
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2294
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2208
4.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1486
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1368
6.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1349
7.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
8.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1124
9.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1120
10.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1017
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1006
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava942
13.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice822
15.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most788
16.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.724
17.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha693
18.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
19.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.671
20.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice602
21.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek588
22.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.579
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno579
24.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
25.Altera Jan2004 BaC Kladno506
26.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.503
27.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha491
28.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA478
29.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.468
30.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
31.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
32.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.456
33.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.454
34.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha452
35.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
36.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
37.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
38.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
39.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice415
40.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.405
41.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.392
Oros Marek2003 Super Stars Most392
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín392
44.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha390
45.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.384
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
47.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha376
48.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
49.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.356
50.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
51.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš344
52.Herzán David2002 Slavoj Podivín338
53.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice336
54.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.334
55.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
56.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 304
57.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
58.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.293
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem293
60.Port Jan2003 Super Stars Most284
61.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové281
62.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem272
63.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.262
64.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.260
65.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
66.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice256
67.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
68.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka244
70.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka242
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
72.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná240
74.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové236
75.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.233
76.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.231
77.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.221
78.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice217
79.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.216
80.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.212
81.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 210
82.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.202
83.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš198
84.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
85.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.191
86.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.188
87.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem185
88.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem184
90.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
91.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
93.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice171
94.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton168
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš168
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem168
97.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most160
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.160
99.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná157
100.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.156
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou156
102.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 152
103.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most151
104.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.150
105.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
106.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.142
107.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
108.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.138
109.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.134
111.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha132
112.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
113.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
114.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
115.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno120
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 120
117.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
118.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka114
120.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš112
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA112
122.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.108
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem108
124.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.107
125.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most103
126.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most101
127.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary100
128.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš96
129.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.93
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha93
131.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha92
132.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice90
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
135.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín88
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
137.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
144.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové75
145.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
146.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
147.Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška69
148.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha68
149.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice66
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice66
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
152.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA65
153.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem62
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.62
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha62
156.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA60
157.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 58
158.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.56
160.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.54
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
167.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka52
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha52
169.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton51
170.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice50
171.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha49
172.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.48
173.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII47
174.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany46
176.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.44
177.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hora Aleš2003 Super Stars Most42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
194.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
195.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
197.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.38
198.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA36
199.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
200.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
Vlasák David2004 Super Stars Most34
202.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA33
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
204.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.32
206.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš30
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.30
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.30
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub30
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň30
216.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 28
217.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
218.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha25
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.25
221.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.24
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem24
223.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.23
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA23
225.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
227.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk18
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.18
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň18
231.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
234.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.13
238.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
245.Foltin Jakub2004 Super Stars Most10
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice10
247.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
251.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
252.Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA5
254.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2832
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2832
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2742
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2024
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2016
6.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1712
7.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1418
8.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1411
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1358
10.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1344
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1344
12.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1328
13.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1288
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1216
15.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1206
16.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
17.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1112
18.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
19.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1074
20.Altera Jan2004 BaC Kladno1046
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1046
22.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha958
23.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.931
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.931
25.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
26.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha896
27.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň849
28.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
30.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice732
31.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most730
32.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
33.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.719
34.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha693
35.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
36.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.658
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.658
38.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.639
39.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
40.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.622
41.Oros Marek2003 Super Stars Most621
42.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
43.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
44.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha578
45.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA576
46.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.542
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek542
48.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
49.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.515
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.515
51.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná514
52.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha501
53.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.481
54.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
55.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.478
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš478
57.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.476
58.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
60.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš444
61.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.423
62.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem392
64.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
67.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.356
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové356
70.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.352
71.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín341
72.Port Jan2003 Super Stars Most340
73.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka338
74.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná320
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most320
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
81.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.318
82.Herzán David2002 Slavoj Podivín314
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.314
84.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.312
85.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš306
86.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš292
87.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most288
88.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha284
90.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.280
92.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové278
93.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha276
94.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem268
95.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.266
96.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem254
97.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.248
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.248
99.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most246
100.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice244
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 244
102.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka242
104.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice238
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.238
106.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha234
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha234
109.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
111.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka200
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha200
113.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
114.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.192
115.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš180
116.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA172
117.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
118.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš168
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.168
120.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín167
121.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 166
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
124.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
125.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.156
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka156
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice156
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška156
129.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.154
130.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.150
131.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
132.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.139
133.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš138
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš138
136.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem132
137.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
138.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 126
145.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.120
148.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
155.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
156.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Hora Aleš2003 Super Stars Most102
Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
160.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
161.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem98
162.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most92
163.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem90
164.Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
167.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice86
170.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
174.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.80
176.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
197.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.76
198.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
199.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
200.Vlasák David2004 Super Stars Most64
201.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
202.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.54
205.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
208.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany50
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice50
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.50
211.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
215.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha42
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
237.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
239.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
241.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
245.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Morávek Michal2002 BaC Kladno1926
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1848
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1824
5.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1805
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1760
7.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1684
8.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1646
9.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1333
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1277
11.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1202
12.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha918
13.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.752
14.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha732
15.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice729
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha729
17.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most706
18.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most696
19.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
20.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.608
21.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava578
22.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.554
23.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha548
24.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.530
25.Altera Jan2004 BaC Kladno525
26.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.517
27.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice513
28.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice502
29.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.500
30.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
31.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA480
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.480
33.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.476
34.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno469
35.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem456
36.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
37.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha452
38.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.444
39.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.440
40.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.420
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 420
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.420
43.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
44.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.388
45.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš368
46.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.356
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
50.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
51.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín336
52.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
53.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.304
54.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.300
55.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš288
56.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.284
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem284
58.Oros Marek2003 Super Stars Most280
59.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín274
60.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš258
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.258
62.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš254
63.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most248
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem248
65.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.244
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.244
68.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice242
69.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice240
70.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka232
71.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek224
72.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.209
73.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové208
75.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
76.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
78.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha202
79.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
80.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem178
81.Port Jan2003 Super Stars Most176
82.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 174
83.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.172
84.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka170
85.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha168
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové168
87.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
88.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
90.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
91.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno156
Herzán David2002 Slavoj Podivín156
93.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.145
94.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš144
95.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most140
96.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
97.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most138
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.138
100.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha132
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 132
102.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.130
103.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
104.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.124
105.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka120
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.120
110.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
112.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.108
113.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem98
114.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha96
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA96
116.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.94
117.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka90
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem90
119.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary88
120.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 84
121.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka78
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
141.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
142.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most72
143.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.68
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
146.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem66
147.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
149.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
151.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.52
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.52
153.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice50
154.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
159.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
177.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Hora Aleš2003 Super Stars Most40
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
180.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.38
183.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
184.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.30
185.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.28
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Vlasák David2004 Super Stars Most28
188.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
191.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA24
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA24
193.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
194.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
195.Foltin Jakub2004 Super Stars Most14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
198.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
207.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha6
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ177
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2864
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2304
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1896
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1616
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1574
7.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1486
8.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1422
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1344
10.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
11.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1171
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1139
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
14.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 919
15.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.850
16.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.788
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice788
18.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky776
19.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most763
20.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.719
21.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.603
22.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín602
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.585
24.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
25.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.564
26.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
27.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most528
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.528
29.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
30.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.504
31.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice494
32.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.482
33.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
35.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
36.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.452
37.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice443
38.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha432
39.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.431
40.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 428
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka428
42.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.419
43.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.418
44.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.409
45.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.392
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 392
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín392
48.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
50.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.356
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň356
52.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice353
53.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
54.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice335
55.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka332
56.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most325
57.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha324
58.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.323
59.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže321
60.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 320
61.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.313
62.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem312
63.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče302
64.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.288
65.Pálková Tereza2002 Super Stars Most284
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
67.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové282
68.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
69.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.248
70.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem240
71.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.234
72.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.233
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha233
74.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary232
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice232
76.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.226
77.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.224
78.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany216
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most216
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem216
81.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín215
82.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
83.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno202
84.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice196
85.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem189
86.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha185
87.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha183
88.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
89.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary178
90.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
91.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.172
92.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice171
93.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most164
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
95.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka160
96.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.158
97.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.156
101.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.152
102.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
103.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
104.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.140
105.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.132
106.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice126
107.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha125
108.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň124
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno124
111.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
112.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice120
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.120
114.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.119
115.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
116.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.113
117.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín108
118.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice103
119.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.102
120.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
121.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš100
122.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha96
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most96
125.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.92
126.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice89
127.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.88
128.Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
129.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka84
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
131.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.83
132.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
145.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
146.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem74
147.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice72
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA72
149.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.71
150.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
151.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice63
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha63
153.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
154.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
155.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha60
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš60
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice60
158.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
159.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem58
160.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.57
161.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice54
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
164.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
165.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
170.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň43
171.Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
181.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
182.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.36
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
184.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany34
185.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.32
186.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň30
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
193.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.28
195.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most26
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
199.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
201.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA21
202.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most18
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha18
204.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
211.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
213.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
214.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2784
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2592
3.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2384
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2256
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2214
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
8.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2184
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2064
10.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1952
11.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1920
12.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
13.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1680
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1512
15.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1504
16.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1325
17.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1216
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1216
19.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1104
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1104
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1104
23.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 1061
24.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1004
25.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín931
26.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.875
27.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.874
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice862
29.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.860
30.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
31.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
32.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.738
33.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice732
34.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky720
35.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
36.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.636
37.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň635
38.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.634
39.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.627
40.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 609
41.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
42.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA578
43.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín563
44.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.529
45.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.515
46.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice506
47.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka502
48.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka500
49.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 478
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha478
51.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.472
52.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.470
53.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.467
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice467
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
56.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.465
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.465
58.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže455
59.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.454
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha454
61.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče453
62.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice452
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice452
64.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.429
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha429
66.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem428
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem428
68.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.409
69.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.393
70.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.392
72.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha384
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
74.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha380
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha380
76.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.377
77.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice373
78.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín367
79.Pálková Tereza2002 Super Stars Most359
80.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany352
81.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové342
82.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary320
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice320
84.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno314
85.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.306
86.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most284
89.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice281
90.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary278
91.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.277
92.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.276
94.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš275
95.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice270
96.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice263
97.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem256
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem256
99.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.252
100.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
102.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most244
103.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.230
104.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín228
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
106.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
107.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.212
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.212
109.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most208
110.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.206
111.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.204
112.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most202
113.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
114.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 198
115.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.196
116.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice194
117.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové192
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.192
119.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
120.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš189
121.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno188
122.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš183
123.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.170
124.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň164
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň164
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.164
128.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
129.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice156
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka156
134.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.144
135.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
138.Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
139.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
140.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
142.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha120
143.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka114
151.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem110
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem110
153.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš102
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš102
155.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.94
156.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
160.Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava78
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
181.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.68
182.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.64
183.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.52
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.52
185.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
187.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany46
188.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
191.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
193.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
195.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
2.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1920
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1896
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1776
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1680
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1514
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1384
10.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1333
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1277
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1228
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1104
14.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1048
15.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 884
16.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 727
17.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most682
18.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.658
19.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.630
20.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň610
21.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.578
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
23.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky574
24.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
25.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín565
26.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.550
27.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
28.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most541
29.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.528
30.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
31.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice517
32.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice515
33.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha512
34.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
35.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem456
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
37.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.454
38.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
39.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.420
40.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 416
41.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice414
42.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka400
43.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.384
44.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň380
45.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.372
46.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 356
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.356
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice356
49.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.348
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
51.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.323
52.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
53.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.314
54.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.287
55.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem284
56.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.282
57.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha280
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
59.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.276
60.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice270
61.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče266
62.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.254
63.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.253
64.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.248
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.248
66.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most244
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha244
70.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice240
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
72.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.239
73.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka232
74.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
75.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
76.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.220
77.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.212
78.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice208
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové208
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.208
81.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín206
82.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice196
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem196
84.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
85.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka188
86.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
87.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
88.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
Pálková Tereza2002 Super Stars Most172
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha172
91.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.168
92.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
94.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno156
97.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.145
98.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most144
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš144
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš144
101.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.138
102.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš132
103.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
104.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.124
106.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.120
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most120
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
110.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
111.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha109
112.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA108
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha108
114.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.106
115.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.100
116.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 96
118.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.94
119.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha90
120.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary88
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most88
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
123.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem86
126.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové84
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín84
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.84
129.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.79
130.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka78
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka78
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem78
152.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
153.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.54
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
156.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice50
157.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany46
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.46
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
160.Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
175.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.40
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.40
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.40
178.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most38
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
181.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.30
182.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.28
183.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
187.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
188.Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
193.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha12
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
198.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
ČísloTurnajGPDatum
12. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
22. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
32. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
42. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
52. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
62. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
72. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
82. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
92. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
10GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
112. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
12GPC U17 - otevřený - KladnoC28.05.2017
13GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
14GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
15GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
16GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
17GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
18GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
192. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
20OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
21OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
22OP U17 - MostSKP21.10.2017
23OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
24OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
25OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
26OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
27OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
28GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
29MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
30GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
31GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
32GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
33GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
34GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
351. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
361. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
371. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
381. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
39GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
40GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
411. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
42GPC U17 - KladnoC27.01.2018
43GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
441. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
45GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
461. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
47GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
48GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
49GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
501. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
512. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
522. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
53GPD U17 - TáborD07.04.2018
542. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
55GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
562. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
57GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
58GPC U17 - KladnoC15.04.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading