logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 26.04.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
26.04.2017 - 26.04.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor PrahaWR96
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR126
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR151
4.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR212
5.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR234
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3904
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3424
8.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3280
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3064
10.Louda Jiří1995 USK Plzeň3000
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1592
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1568
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1550
14.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1536
15.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
16.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1443
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1440
18.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1408
19.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
20.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1256
21.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1227
22.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1200
23.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1117
24.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1032
25.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1028
26.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1011
27.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice996
28.Kural Martin1999 USK Plzeň973
29.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové962
30.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha936
31.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
32.Repiar Samuel1994 Super Stars Most868
33.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 795
34.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
35.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.756
36.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové736
37.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.705
38.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.702
39.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška688
40.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.667
41.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno642
42.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.632
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha632
44.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.616
45.Port Jan1972 Super Stars Most606
46.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.603
47.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.592
48.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic580
49.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.558
50.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.545
51.Oros Ladislav1971 Super Stars Most540
52.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno526
53.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.511
54.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 488
55.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha485
56.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.472
57.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
58.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
59.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera458
60.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice455
61.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.447
62.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže440
63.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 434
64.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 430
Twardzik Adam2001 Super Stars Most430
66.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň428
67.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
68.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.391
69.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.368
70.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton366
71.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška360
72.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.356
73.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové352
74.Konupka Jiří1965 BaC Kladno349
75.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem324
76.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.319
77.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.318
78.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška310
79.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.302
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
81.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.298
Poříz Leoš1974 Start Jihlava298
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha298
84.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
85.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter294
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.294
87.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.289
88.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.286
89.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
90.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové277
91.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.276
92.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha274
93.Králíček Jan2000 Super Stars Most268
94.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno264
95.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.250
97.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň249
98.Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.248
99.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
100.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.243
101.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava240
102.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
103.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice235
104.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno234
106.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek227
107.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.226
108.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň224
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton224
110.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.222
111.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno220
112.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice218
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 218
114.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.216
115.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
116.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň213
117.Morávek Michal2002 BaC Kladno212
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice212
119.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.210
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice210
121.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice208
123.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany196
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice196
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
126.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
127.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
Šula Fabian1995 TJ Ostrov190
129.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera188
130.Čapek Jiří1975 Super Stars Most187
131.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka186
132.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové184
133.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most180
134.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice178
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 178
136.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.177
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc177
138.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
139.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové175
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
141.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 170
142.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.168
143.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.166
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže166
145.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha164
146.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
148.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
149.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.156
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
151.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.155
152.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.152
155.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton151
156.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
158.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek148
159.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc146
160.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava141
161.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha140
162.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.138
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
164.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
Novotný Robert1978 BaC Kladno136
166.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava134
167.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
168.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.130
170.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové128
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
173.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
175.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
177.Král Martin1994 BK TJ Baník Most120
178.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany118
179.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek117
180.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 116
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
182.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.115
183.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
185.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
186.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek106
187.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice101
188.Helar Jakub1992 Start Jihlava100
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín100
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno100
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha100
192.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.99
193.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka98
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.98
195.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice97
196.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
Straka Jakub2000 Super Stars Most96
198.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary94
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.94
Chalupa Petr1998 BKV Plzeň94
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň94
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek94
204.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek93
206.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
207.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň90
209.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
211.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík87
212.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.86
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
218.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška84
219.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná81
220.Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
223.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pašek Michal1987 SK Jupiter78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná78
232.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
233.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň72
Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
236.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
237.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.66
238.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.65
239.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.64
240.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
242.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy60
243.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
247.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.58
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže58
249.Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
250.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná55
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
253.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
259.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
262.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.45
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.45
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže45
265.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc42
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice42
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.42
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
275.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.41
276.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany40
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany40
279.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň39
280.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
281.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
282.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 34
283.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
284.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha32
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice32
Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA32
290.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
297.Vild Petr1974 SK Jupiter28
298.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
Suttr Martin1979 Spartak Chrást26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
303.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
305.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
306.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
308.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.19
309.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany18
313.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
315.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice13
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou13
323.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.12
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Palán Václav2001 SK Prosek Praha12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
331.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
334.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4640
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4200
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4200
4.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3824
5.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3760
6.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3696
7.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
8.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové3064
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3064
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2872
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2872
12.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
14.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2384
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2384
16.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
17.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2117
18.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1960
19.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1952
20.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1768
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1768
22.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1619
23.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
24.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1549
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1549
26.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1504
27.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1496
28.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1488
29.Kural Martin1999 USK Plzeň1480
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1480
31.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1451
32.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1440
33.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1384
34.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1350
35.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1346
36.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1328
37.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1325
38.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1301
39.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
40.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1256
41.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1228
42.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1224
43.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1213
44.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1158
45.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1139
46.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1109
47.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1094
48.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1056
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1056
50.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1006
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1006
52.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška998
53.Oros Ladislav1971 Super Stars Most996
54.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.984
55.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.904
56.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno895
57.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška890
58.Port Jan1972 Super Stars Most866
59.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.854
60.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 843
61.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška808
62.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 807
63.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška792
64.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice790
65.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.772
66.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.734
67.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové730
68.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice724
69.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic723
70.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.718
71.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.696
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.696
73.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.690
74.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.689
75.Morávek Michal2002 BaC Kladno687
76.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice677
77.Louda Jiří1995 USK Plzeň672
78.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
79.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera642
80.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.632
81.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.628
82.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most598
83.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň593
84.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
85.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.582
86.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 570
87.Helar Jakub1992 Start Jihlava562
88.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.560
89.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná558
90.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
92.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice535
93.Králíček Jan2000 Super Stars Most532
94.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové527
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.527
96.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.518
97.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.516
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem516
99.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice499
100.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice498
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton498
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice498
103.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň496
104.Konupka Jiří1965 BaC Kladno486
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno486
106.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter470
107.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.464
108.Twardzik Adam2001 Super Stars Most446
109.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.423
110.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
111.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové416
112.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.414
113.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice405
114.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc398
115.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.394
116.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
117.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.388
118.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň383
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno383
120.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.382
121.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást380
122.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice374
123.Čapek Jiří1975 Super Stars Most370
Poříz Leoš1974 Start Jihlava370
125.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha368
126.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.366
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň366
128.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.364
129.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové360
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 360
131.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice358
132.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
133.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 354
134.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.352
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.352
136.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
137.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka342
138.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.330
139.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.326
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň326
141.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.322
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice322
143.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice318
144.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno305
145.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice304
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka304
147.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.302
148.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany294
149.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.289
150.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.286
151.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno280
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
155.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice278
156.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.275
157.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice274
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.274
160.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.270
161.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
162.Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti263
163.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.256
164.Repiar Samuel1994 Super Stars Most252
165.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
166.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek246
167.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.245
168.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc244
169.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
170.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
172.Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
174.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
175.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek230
176.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.228
177.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
178.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
180.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
181.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka208
184.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton206
185.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
187.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice202
Novotný Robert1978 BaC Kladno202
189.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
190.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
194.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.190
Vild Petr1974 SK Jupiter190
196.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava184
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava184
198.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany180
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 180
Straka Jakub2000 Super Stars Most180
201.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
202.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.166
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže166
205.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
206.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín164
207.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice162
208.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice160
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava160
210.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc156
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 156
213.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 154
214.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.152
Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany152
220.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.150
221.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
222.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek142
223.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Šula Fabian1995 TJ Ostrov138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
228.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha136
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha136
230.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže134
Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek134
Pašek Michal1987 SK Jupiter134
234.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže132
235.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík128
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná128
239.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
242.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
246.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná124
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín124
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.124
251.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
252.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice114
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.114
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně114
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
266.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.112
268.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň110
269.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
270.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany104
271.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže102
272.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.92
273.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.91
274.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek90
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.90
277.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 88
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
281.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
289.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy84
290.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
291.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
296.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 78
Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
319.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek76
320.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže70
321.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň64
322.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
324.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 56
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany56
326.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
331.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.42
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
342.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
344.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
345.Suttr Martin1979 Spartak Chrást30
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany30
347.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
349.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slepička Martin1970 SK Jupiter22
353.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
354.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
355.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR77
2.Budzel Filip1996 TJ Sokol KlimkoviceWR125
3.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
4.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3560
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3077
7.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2656
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2584
9.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2536
10.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2416
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
12.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2040
13.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1968
14.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1816
15.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1510
16.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1496
17.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1421
18.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
19.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1330
20.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1311
21.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1125
22.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1058
23.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1037
24.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1000
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.982
26.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.934
27.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.899
28.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka854
29.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.837
30.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.800
31.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
32.Oros Ladislav1971 Super Stars Most774
33.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.768
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha768
35.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha654
36.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
37.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
38.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň606
39.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice605
40.Pistulka Radek1997 USK Plzeň600
41.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice583
42.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice578
43.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.570
44.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha568
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha556
46.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové529
47.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.526
48.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.522
49.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové520
50.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha514
51.Poříz Leoš1974 Start Jihlava506
52.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera505
53.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA494
54.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava492
55.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.489
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno489
57.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic486
58.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška480
59.Port Jan1972 Super Stars Most456
60.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
61.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka432
62.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže430
63.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 426
64.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice424
65.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 416
66.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 412
67.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice408
68.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň402
69.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové400
70.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.388
71.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha370
72.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.368
73.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.366
74.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.354
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
76.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 346
77.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.336
80.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.328
81.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.326
82.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň321
83.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.318
84.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové310
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
86.Králíček Jan2000 Super Stars Most309
87.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.308
88.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.306
89.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.304
91.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter302
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.302
94.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha298
95.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
96.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást286
97.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška282
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška282
99.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.280
101.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice272
102.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice270
103.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.263
104.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
105.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton244
107.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc242
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek242
109.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice236
110.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
111.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek210
112.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
113.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno206
114.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Novotný Robert1978 BaC Kladno194
117.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera192
118.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
119.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera182
120.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.180
122.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň169
123.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most168
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.168
Helar Jakub1992 Start Jihlava168
126.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
127.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
128.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.160
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice160
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
131.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany156
134.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
135.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže152
136.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška150
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
140.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně140
141.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
143.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany136
144.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 132
145.Morávek Michal2002 BaC Kladno128
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka128
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 128
148.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
149.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 124
Pašek Michal1987 SK Jupiter124
152.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.123
153.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Konupka Jiří1965 BaC Kladno120
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem120
156.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava116
157.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
161.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.112
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
165.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka108
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek108
167.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava102
168.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany100
169.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
170.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
171.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
172.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
175.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
179.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
180.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
181.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
188.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
189.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek70
190.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové56
192.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže52
193.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže50
194.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
201.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
215.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
218.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
219.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.36
220.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.32
223.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
224.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže28
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže28
226.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 26
228.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
230.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany18
231.Twardzik Adam2001 Super Stars Most16
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.16
233.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice14
235.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
237.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.12
241.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR120
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR145
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR181
4.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR227
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3757
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3280
7.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3136
8.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice3024
9.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2608
10.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2504
11.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2312
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
14.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2248
15.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2048
16.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1573
18.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1448
19.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1328
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1328
21.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1260
22.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1224
23.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1213
24.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1095
25.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1090
26.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1070
27.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1022
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice930
29.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton926
30.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava880
31.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.852
32.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.793
33.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.765
34.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.760
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha760
36.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most730
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.730
38.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most715
39.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.698
40.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice689
41.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.662
42.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter654
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha654
44.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice619
45.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha576
46.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice558
47.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice532
48.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň524
49.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.520
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
51.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín508
52.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice504
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín504
54.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic474
55.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška470
56.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň464
57.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže461
58.Dufková Monika1999 BaC Kladno454
59.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.452
60.Pořízová Radka1977 Start Jihlava446
61.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton426
62.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.419
63.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek414
64.Zachová Adéla2001 Start Jihlava398
65.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany380
66.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.376
67.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
68.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha366
69.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 362
70.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.344
71.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
72.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc334
73.Vocelková Anna1994 USK Plzeň322
74.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.304
75.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton301
76.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže282
77.Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
78.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška272
79.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
80.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň262
81.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.252
82.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
83.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.242
84.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA236
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.236
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.236
87.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice232
88.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek222
89.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.214
90.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 206
91.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
92.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice202
93.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek198
94.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže195
95.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
96.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
97.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.158
98.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera156
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.156
100.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
101.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
104.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
105.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
106.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
107.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera128
108.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.125
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
110.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.123
111.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice120
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.120
113.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
115.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany112
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.112
117.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
Srbová Adéla2000 BaC Kladno110
119.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter108
120.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
121.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
122.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice88
123.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
124.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
125.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
130.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň76
131.Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
132.Polívková Eliška1998 USK Plzeň59
133.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
134.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
138.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň44
139.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
143.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany40
144.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže38
146.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek36
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.36
148.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most32
150.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
152.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter26
153.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
155.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR90
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR90
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR108
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR108
5.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4672
6.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4224
Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4224
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3912
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3336
10.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3256
11.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3101
12.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3016
13.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2896
14.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2584
15.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2480
16.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2416
17.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2400
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2320
19.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2144
20.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2096
21.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2077
22.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2032
23.Krocová Martina1988 Super Stars Most1872
24.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1752
25.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1728
26.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1688
27.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1680
28.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1629
29.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1568
30.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1509
31.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1461
32.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1432
33.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1402
34.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1381
35.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1368
36.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1354
37.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1328
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1328
39.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1312
40.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1311
41.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1275
42.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1237
43.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1199
44.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1164
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1164
46.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1160
47.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1154
48.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1126
49.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1118
50.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1092
51.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1077
52.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1030
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1030
54.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1005
55.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.974
56.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha956
57.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.952
58.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice902
59.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha854
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha854
61.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.840
62.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 832
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 832
64.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice803
65.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín786
66.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
67.Dufková Monika1999 BaC Kladno724
68.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.645
69.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter642
70.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice624
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška624
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška624
73.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic616
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.616
75.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice600
76.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.590
77.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška568
78.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška566
79.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton546
80.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.536
81.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.520
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha520
86.Zachová Adéla2001 Start Jihlava509
87.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava465
88.Pořízová Radka1977 Start Jihlava462
89.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
90.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
91.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter442
92.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera440
93.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.428
94.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.407
95.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha388
96.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek367
97.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.366
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice366
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.366
101.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň349
102.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň340
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.340
104.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.328
105.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha324
106.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže318
107.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton317
108.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA316
109.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.302
110.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
111.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín294
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek294
113.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže281
114.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
115.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek277
116.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice275
117.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.267
118.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera252
119.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
120.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň220
121.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany218
122.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
124.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
125.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.192
126.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.190
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška190
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
129.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most187
130.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
131.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
132.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany152
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
134.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
138.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
139.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň146
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň146
141.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter138
Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
143.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.126
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 126
146.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
150.Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
151.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc116
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
153.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
158.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
160.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
163.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň92
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň92
165.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
168.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
177.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 78
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
184.Polívková Eliška1998 USK Plzeň73
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
186.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek56
187.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
188.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže46
190.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.42
193.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
195.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR77
2.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR125
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
4.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3560
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2656
7.Krocová Martina1988 Super Stars Most2584
8.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové2536
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2136
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2080
11.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2040
12.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1904
13.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
14.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
15.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1510
16.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1496
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1496
18.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1432
19.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1368
20.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1352
21.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1218
22.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1128
23.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1049
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1034
25.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1029
26.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.997
27.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha918
28.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.899
29.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.894
30.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno880
31.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 836
32.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.800
33.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.798
34.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
35.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň784
36.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.766
37.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice735
38.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most722
39.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton718
40.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha655
41.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha654
Smejkalová Dita1974 SK Jupiter654
43.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška642
44.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže605
Srbová Adéla2000 BaC Kladno605
46.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.603
47.Vocelková Anna1994 USK Plzeň602
48.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka575
49.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava566
50.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň556
51.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice551
52.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha526
53.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice514
54.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.508
55.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha506
56.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška498
57.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.492
58.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.489
59.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín474
60.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice462
61.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice454
62.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 416
63.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 412
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic412
65.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.398
66.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava394
67.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek390
68.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.388
69.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha384
70.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.382
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
72.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha356
73.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška352
74.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most351
75.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
76.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.344
77.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška336
78.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
Pořízová Radka1977 Start Jihlava320
80.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera317
81.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice314
82.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice312
83.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín310
84.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek294
85.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.286
86.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most274
87.Dufková Monika1999 BaC Kladno272
88.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.268
89.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.264
90.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
91.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
92.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 248
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera248
94.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
95.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.238
96.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
97.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter230
98.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň226
99.Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
100.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
103.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň202
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek202
105.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
106.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.194
107.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice192
108.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.184
109.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera182
110.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.180
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 180
112.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek178
113.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň169
114.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
115.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
116.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
117.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice160
118.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany156
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno156
120.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.152
121.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
124.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže148
125.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 146
126.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
128.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.134
129.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno128
130.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.126
132.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.125
133.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
134.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.123
135.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň116
Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
137.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
138.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
139.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška110
140.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka108
141.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
142.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany100
143.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter92
144.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.90
145.Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton88
146.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
152.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
153.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
160.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.74
161.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
162.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
164.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice55
165.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek48
166.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.46
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
173.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
183.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
184.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
187.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň37
188.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.36
189.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
191.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany28
192.Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
194.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže18
195.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška16
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
197.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
2GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
3GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
4GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
5GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
6GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
7GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
84. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
9GPB Most - MostB04.06.2017
10GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
11Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
12GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
13GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
14GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
15GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
16GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
17GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
181. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
19GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
20GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
21GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
22GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
23GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
24GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
252. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
26GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
27Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
28GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
29GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
30GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
31GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
32OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
33GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
34GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
35Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
36OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
37OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
38OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
39OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
40OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
41OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
42OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
43MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
44GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
45GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
46GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
47GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
48GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
493. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
50VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
51GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
52GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
53GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
54GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
55GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
56GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
57GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
58GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
59Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading