logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 26.04.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
26.04.2017 - 26.04.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2694
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1984
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1776
4.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1629
5.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1469
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1432
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1368
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1216
9.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.899
10.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové764
11.Altera Jan2004 BaC Kladno732
12.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem730
13.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.707
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.707
15.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem670
16.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.635
17.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.591
18.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové564
19.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.546
20.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha504
21.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.472
22.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice448
23.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.438
24.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
25.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary416
26.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
27.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most408
28.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.406
29.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha398
30.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most396
31.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.390
32.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
33.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha384
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice384
35.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice382
36.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
37.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice355
38.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
39.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton346
40.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka344
41.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.332
42.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha324
43.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton312
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.312
46.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most304
47.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha288
48.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
50.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 276
51.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice269
52.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.268
53.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň264
54.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš260
55.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.254
56.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
57.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA244
58.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most240
59.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
60.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš236
61.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš233
62.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.232
63.Kundrát David2006 Badminton VK Aš227
64.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 226
65.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.221
66.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové220
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg220
68.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže219
69.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha216
71.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.212
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
73.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.204
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha204
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
77.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary194
78.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže192
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice192
80.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
81.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
82.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
83.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.180
84.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.179
85.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice178
86.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.176
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
89.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.172
91.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice168
93.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
94.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.166
95.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.164
96.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.163
97.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš160
98.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové156
99.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
100.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.152
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha152
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.152
103.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
104.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.149
105.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem148
106.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín146
107.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
108.Janáček David2004 BK ARION PRAHA135
109.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno132
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
111.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice131
112.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
114.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové128
116.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice123
117.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice120
118.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha116
119.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
121.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.109
122.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš108
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem108
124.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.106
125.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.103
126.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
127.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany100
128.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most99
129.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA97
130.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.96
131.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
132.Klokan Jakub2008 Super Stars Most94
133.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
134.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha90
136.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice89
Vlasák David2004 Super Stars Most89
138.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové84
139.Solar Jan2005 SK Prosek Praha81
140.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
143.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš75
144.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII74
145.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.72
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.72
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš72
148.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary69
149.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš68
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
151.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
152.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg66
154.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice60
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
156.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.58
157.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže56
159.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín55
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.55
161.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.54
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín54
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka54
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka54
165.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 53
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 53
167.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.52
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
169.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice51
170.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš48
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška48
172.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.47
173.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška46
175.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.45
176.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha43
177.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava42
186.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.39
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary39
189.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
190.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.36
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.36
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice36
193.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.34
195.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk33
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka33
197.Klokan Jan2006 Super Stars Most32
Kóňa Jan2004 Super Stars Most32
199.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
200.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.30
205.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
207.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha25
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín25
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín25
211.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš24
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Vališ Jan2006 Super Stars Most24
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
216.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.22
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most22
219.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice21
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.21
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.21
223.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
224.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
226.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk18
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
229.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.14
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
236.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
239.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
247.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
248.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice9
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice9
257.Suchopár Jan2006 Super Stars Most7
258.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY6
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY6
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
265.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA5
270.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
272.Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY3
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.3
279.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
283.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3232
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2822
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2464
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2112
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2109
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1744
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1744
8.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1680
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1626
10.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1502
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1200
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
13.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1112
14.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1064
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1028
16.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.934
17.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.862
18.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 850
19.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.834
20.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.801
21.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové795
22.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha788
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha788
24.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem752
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem752
26.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.676
27.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton660
28.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka658
29.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha657
30.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice654
31.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice646
32.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice566
33.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.539
34.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš505
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové505
36.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha503
37.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.494
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
39.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice491
40.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
41.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.469
42.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha468
43.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
44.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.465
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.465
46.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most464
47.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary458
48.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most456
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň456
50.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
51.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
52.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 442
53.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.440
54.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha432
55.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.431
56.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice428
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice428
58.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA426
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
60.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha418
61.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha416
62.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.408
63.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš406
64.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.392
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové392
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice392
67.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most384
68.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.380
70.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.372
71.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most358
72.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
75.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže344
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže344
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice344
78.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.332
79.Kundrát David2006 Badminton VK Aš328
80.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.320
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg320
86.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
88.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.308
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.308
90.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš306
91.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš296
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš296
93.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.290
94.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.288
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
96.Janáček David2004 BK ARION PRAHA284
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem284
98.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
99.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary278
100.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.276
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.276
104.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno264
105.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice258
106.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 252
108.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.248
109.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
112.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové240
113.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha224
114.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.212
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.212
116.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most208
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
119.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš206
121.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
122.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
124.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice202
125.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice192
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem192
127.Vlasák David2004 Super Stars Most188
128.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany184
129.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
131.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.166
132.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
133.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
134.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
137.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže158
138.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
140.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.154
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.154
142.Solar Jan2005 SK Prosek Praha147
143.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 140
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 140
145.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary132
146.Klokan Jakub2008 Super Stars Most130
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII130
148.Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
149.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš120
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš120
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš120
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš120
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice120
156.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.118
157.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka114
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice114
161.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.102
162.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
163.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka90
166.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín88
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
171.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška86
174.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
176.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha81
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha81
178.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice78
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška78
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava78
189.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
191.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem68
192.Klokan Jan2006 Super Stars Most64
193.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
194.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
195.Kóňa Jan2004 Super Stars Most52
Suchopár Jan2006 Super Stars Most52
Vališ Jan2006 Super Stars Most52
198.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha51
199.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
200.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA46
205.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice42
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk42
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice42
229.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
231.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 39
232.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
237.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové32
238.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
239.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha27
240.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most26
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY26
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
252.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
262.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
265.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 12
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2294
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1904
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1800
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1560
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1504
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1436
7.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1229
8.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1106
9.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.976
10.Altera Jan2004 BaC Kladno884
11.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha776
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.756
13.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 732
14.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka646
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.646
16.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha620
17.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.591
18.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.584
19.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš495
20.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.488
21.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.482
22.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice474
23.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.469
24.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
25.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem446
26.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha444
27.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary404
28.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton395
29.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové394
30.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha384
31.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
32.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
33.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice356
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice356
37.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.352
38.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha348
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
41.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 346
42.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha336
43.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most320
45.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.319
46.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.308
47.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most300
49.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.284
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.284
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice284
52.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
54.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň276
55.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton274
56.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
57.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha244
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové244
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice244
64.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg242
65.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
67.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
68.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
69.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
70.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš222
71.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže220
72.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže212
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.212
76.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.208
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš208
78.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary206
79.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.204
81.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
82.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.202
83.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most200
84.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most188
86.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.186
87.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš184
88.Kundrát David2006 Badminton VK Aš176
89.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš172
90.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice168
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 168
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
95.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
97.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
98.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.160
99.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice156
102.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice147
103.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha142
104.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem134
105.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
106.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.126
107.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
108.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
109.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most118
110.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava114
114.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA113
Janáček David2004 BK ARION PRAHA113
116.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové112
117.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže110
118.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
Klokan Jakub2008 Super Stars Most106
120.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany104
121.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
122.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš100
123.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice96
124.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice92
125.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.91
126.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice88
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín88
129.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
130.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš84
133.Vlasák David2004 Super Stars Most82
134.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha80
135.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
140.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha77
141.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
142.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
144.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 58
145.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.55
146.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
151.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.52
152.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.51
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha51
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
155.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
Solar Jan2005 SK Prosek Praha50
158.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
162.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
175.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Suchopár Jan2006 Super Stars Most40
178.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII38
179.Klokan Jan2006 Super Stars Most30
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
181.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
183.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
188.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kóňa Jan2004 Super Stars Most14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most14
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.14
Vališ Jan2006 Super Stars Most14
199.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava12
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice12
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava12
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 12
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 12
217.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha11
218.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
220.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2309
2.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1584
4.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1560
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1528
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1254
7.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1229
8.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1171
9.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most948
10.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové942
11.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary670
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka670
13.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.667
14.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.658
15.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín646
16.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
17.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.608
18.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 576
19.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 574
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.572
21.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice548
22.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.541
23.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.539
24.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka534
25.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.522
26.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha516
27.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.492
28.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.482
29.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice480
30.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha450
31.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha442
32.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.424
33.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš372
34.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice369
35.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.368
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.368
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice368
38.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most360
39.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha356
41.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.354
42.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary348
43.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka329
44.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.328
45.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.305
46.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš296
47.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže293
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice293
49.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem292
50.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most288
51.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice281
52.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 276
53.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
54.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha264
55.Benediktová Klára2005 USK Plzeň245
56.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.240
58.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.236
59.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice232
60.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice228
61.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.221
62.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha220
63.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
64.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice214
65.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha212
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.212
68.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.208
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
70.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.207
71.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha204
72.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
73.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
74.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
75.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže179
76.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové176
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.176
78.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.174
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové174
80.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš173
81.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
83.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.170
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.170
85.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.168
86.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice165
87.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.163
88.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš160
90.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
91.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.153
92.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.151
93.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.150
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
95.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha148
96.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín147
97.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
98.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.144
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš144
101.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub142
102.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha136
103.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany134
104.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno132
105.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.131
106.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.130
107.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most128
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
109.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
111.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.122
112.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno120
116.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most118
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.118
119.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
120.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.115
121.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.114
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha114
123.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš112
124.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice110
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš110
126.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha108
127.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice103
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice103
129.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha102
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem102
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.102
132.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
133.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha96
134.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice95
135.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
136.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice90
137.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
138.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
139.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka84
140.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany80
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA80
143.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
144.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
145.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové72
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice72
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice72
148.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha69
149.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
151.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.66
152.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
155.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic63
156.Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové60
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.60
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.60
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
160.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
161.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže56
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
163.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha54
165.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.51
166.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
167.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
168.Křížová Anna2006 Super Stars Most44
169.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
176.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
178.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš39
179.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže38
180.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.37
181.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.36
182.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
183.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.30
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice30
Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Javorská Anna2004 USK Plzeň30
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
197.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha24
198.Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
200.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha19
201.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice18
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub18
207.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 16
208.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA15
209.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Portová Anna2007 Super Stars Most14
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
218.Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Marková Julie2005 Start Jihlava12
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava12
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA12
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
229.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.10
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
235.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.9
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
239.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha6
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
242.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.3
1.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2496
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2496
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2261
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2064
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2040
6.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1725
7.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
8.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1512
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1512
11.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1389
12.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1219
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1219
14.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1188
15.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1186
16.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1171
17.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1158
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1158
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha980
20.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.936
21.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
22.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha860
23.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.848
24.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka790
25.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.788
26.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most765
27.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary695
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary695
29.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.693
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka693
31.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.681
32.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.680
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.680
34.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha634
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha634
36.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.586
37.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
38.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
39.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.503
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.503
41.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem491
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.491
43.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
44.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš476
45.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most464
46.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín458
47.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.454
48.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice452
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.452
50.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.442
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka442
52.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.432
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.432
54.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem431
55.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice426
56.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.416
57.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 406
58.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš404
59.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové398
60.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže395
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
62.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
63.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.380
64.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha372
65.Benediktová Klára2005 USK Plzeň360
66.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice359
67.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice356
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.356
69.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
70.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha340
71.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha320
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš320
78.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 312
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha312
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
81.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
82.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.295
83.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem292
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.292
85.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice284
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš284
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš284
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš284
90.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.282
91.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice281
92.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
94.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.276
95.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš272
96.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.270
97.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice258
98.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.256
99.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
101.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most244
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice244
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha244
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice244
106.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.242
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín242
108.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.240
109.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.239
110.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.236
111.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.229
112.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno228
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno228
114.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice224
115.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany216
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové216
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka216
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA216
121.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
123.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
124.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.203
126.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
127.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
129.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany184
130.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
131.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.166
132.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
134.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.156
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš156
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
137.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha150
138.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most148
139.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
140.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA144
141.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.130
142.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
143.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.127
144.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
145.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice124
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most124
147.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice120
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
151.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže116
153.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín114
157.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
158.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem106
159.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
161.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha91
162.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
163.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.84
164.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Důrová Lucie2005 USK Plzeň78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Javorská Anna2004 USK Plzeň78
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
185.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.64
187.Křížová Anna2006 Super Stars Most60
188.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA56
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA56
190.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha51
191.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
195.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha42
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Marková Julie2005 Start Jihlava42
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava42
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
209.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Portová Anna2007 Super Stars Most38
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
214.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most26
227.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1800
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1709
4.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1256
6.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1204
7.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1120
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1088
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1088
10.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.976
11.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka756
12.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice737
13.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 732
14.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín694
15.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.682
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové682
17.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha674
18.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.658
19.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka646
20.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha634
21.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
22.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.578
23.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
24.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.527
25.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš469
26.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
27.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most452
28.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem446
29.Benediktová Klára2005 USK Plzeň440
30.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.433
31.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.428
32.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha392
33.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.384
34.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary370
35.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.358
36.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary356
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
40.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice352
41.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.350
42.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice348
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
44.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš340
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.340
46.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
47.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.326
48.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.320
49.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.317
50.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 314
51.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové286
52.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.280
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
54.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.278
55.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice276
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.276
57.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
59.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové258
60.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most248
61.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
62.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka244
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže244
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.244
67.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha240
68.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
69.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš218
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem218
71.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.216
72.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín212
73.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš208
75.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.206
76.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
78.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
79.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš184
80.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka178
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.178
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš178
83.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.176
84.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA172
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš172
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
88.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.170
89.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem168
91.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha165
92.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže156
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.156
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
96.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
97.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice147
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
99.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.143
100.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most142
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice142
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice142
104.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.140
105.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most136
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
107.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš135
108.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín130
109.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.128
110.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.126
111.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
114.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha122
115.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
116.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.116
117.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.114
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
121.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
122.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha109
123.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha108
124.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.106
125.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.105
126.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany104
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
128.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.98
129.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.97
130.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA93
131.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice90
132.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
135.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
137.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš84
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
139.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice80
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha80
141.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno78
149.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
151.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem70
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton70
153.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
154.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha55
155.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.54
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice54
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
158.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
159.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
160.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
161.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha49
162.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
163.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
174.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA41
175.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
178.Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most38
180.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
181.Křížová Anna2006 Super Stars Most28
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.28
184.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Portová Anna2007 Super Stars Most26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
189.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha25
190.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha21
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha21
192.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA16
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA16
194.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
204.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.13
207.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice12
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha12
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Marková Julie2005 Start Jihlava12
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha12
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín12
224.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
22. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
32. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
42. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
52. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
62. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
72. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
82. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
9GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
102. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
112. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
12GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
13GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
14GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
15GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
16GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
17GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
18KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
19KP U15 - MostD23.09.2017
20GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
21GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
22GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
23OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
24OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
25OP U15 - MostSKP14.10.2017
26OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
27OP U15 - AšSKP14.10.2017
28OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
29OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
30OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
31MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
32GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
33GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
34GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
35GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
36GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
37GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
38GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
391. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
40GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
411. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
42GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
43GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
441. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
451. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
461. GPD U15 - MostD27.01.2018
471. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
48GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
491. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
50GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
51GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
521. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
53GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
54GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
551. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
562. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
572. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
58GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
59GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
602. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
61GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
62GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
632. GPC U15 - MostC21.04.2018
64GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading