logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 26.04.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
26.04.2017 - 26.04.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2832
2.Morávek Michal2002 BaC Kladno2294
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2208
4.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1486
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1368
6.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1349
7.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
8.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1124
9.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1120
10.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1017
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1006
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava942
13.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
14.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most788
15.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice784
16.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.724
17.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek694
18.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha693
19.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
20.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.671
21.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice602
22.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.579
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno579
24.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.550
25.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha515
26.Altera Jan2004 BaC Kladno506
27.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.479
28.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA478
29.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.468
30.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
31.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.456
32.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.455
33.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.454
34.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha452
35.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
36.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
37.Oros Marek2003 Super Stars Most428
38.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice427
39.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
40.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
41.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha408
42.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.392
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín392
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
45.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha390
46.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.384
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
48.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
49.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.357
50.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.356
51.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
52.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš344
53.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 340
54.Herzán David2002 Slavoj Podivín338
55.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.334
56.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
57.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem312
58.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice300
59.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.293
60.Port Jan2003 Super Stars Most284
61.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové281
62.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem272
63.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.262
64.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.260
65.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
66.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice256
67.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
68.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka244
70.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka242
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
72.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
73.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové236
74.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.233
75.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.231
76.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.221
77.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 210
78.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš198
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná198
80.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
81.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.191
82.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.188
83.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.187
84.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem185
85.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem184
86.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.182
87.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
88.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
90.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice171
91.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton168
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš168
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem168
94.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.163
95.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná157
96.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.156
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou156
99.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.152
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 152
101.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.150
102.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most144
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice144
104.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most143
105.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.142
106.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice139
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
108.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.134
110.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha132
111.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
112.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
113.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
114.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha122
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
116.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno120
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 120
118.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
119.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka114
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA114
122.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany112
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš112
124.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.110
125.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice104
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha104
127.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most103
128.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary100
129.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha98
130.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.96
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš96
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice96
133.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.94
134.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.93
135.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem90
138.Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
139.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.81
140.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
146.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové75
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most75
148.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
149.Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška69
150.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha68
151.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice66
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.66
154.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII65
155.Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.62
156.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA60
157.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha59
158.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 58
159.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
160.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.54
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
166.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka52
167.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton51
168.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha49
169.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
171.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem44
173.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
189.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
190.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
192.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.38
193.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha37
194.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA36
195.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem35
197.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
198.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA33
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
200.Hora Aleš2003 Super Stars Most32
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha32
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.32
204.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš30
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.30
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.30
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub30
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň30
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek30
215.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA28
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 28
217.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.25
219.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.24
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Vlasák David2004 Super Stars Most24
222.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.22
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
225.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk18
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.18
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň18
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.18
231.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
234.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.13
238.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín12
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 12
245.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice10
246.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 9
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 9
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.9
254.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA7
255.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA5
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA5
259.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2832
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2832
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2742
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2024
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2016
6.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1712
7.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1418
8.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1411
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1358
10.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1344
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1344
12.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha1328
13.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1288
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1216
15.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1206
16.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
17.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1124
18.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
19.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1074
20.Altera Jan2004 BaC Kladno1046
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1046
22.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha958
23.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.931
24.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.919
25.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
26.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha896
27.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň849
28.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.800
30.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.777
31.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice732
32.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most730
33.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha729
34.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
35.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.719
36.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek692
37.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
38.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.658
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.658
40.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
41.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.622
42.Oros Marek2003 Super Stars Most621
43.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
44.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
45.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha578
46.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA576
47.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.518
48.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.517
49.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.515
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.515
51.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha503
52.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.481
53.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
54.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.478
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš478
56.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.476
57.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha456
59.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš444
60.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná436
61.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.423
62.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem392
64.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
67.Port Jan2003 Super Stars Most372
68.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha356
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové356
71.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.352
72.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín341
73.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka338
74.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná320
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most320
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
81.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.318
82.Herzán David2002 Slavoj Podivín314
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.314
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha314
85.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.312
86.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš306
87.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš292
88.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.290
89.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most288
90.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
91.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.280
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 280
94.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové278
95.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha276
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha276
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha276
99.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.266
100.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem254
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem254
102.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
103.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.248
104.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most246
105.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice244
106.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka242
108.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
111.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.202
112.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka200
113.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
114.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice192
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice192
116.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.188
117.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš180
118.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA172
119.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
120.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš168
121.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
123.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice164
124.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
125.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.156
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka156
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice156
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška156
129.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.154
130.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.150
131.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
132.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš138
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš138
135.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.130
137.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA126
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 126
144.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín125
145.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.120
148.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
153.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice112
155.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem106
156.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
159.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
160.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA96
161.Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
163.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice86
166.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
169.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
170.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
191.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.76
192.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
193.Hora Aleš2003 Super Stars Most64
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
195.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
196.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.54
199.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
201.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany50
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.50
203.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
208.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha42
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň42
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
232.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
234.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
235.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Vlasák David2004 Super Stars Most26
242.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Morávek Michal2002 BaC Kladno1926
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1848
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1824
5.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1805
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1760
7.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1684
8.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1646
9.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1333
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1277
11.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1214
12.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha918
13.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha732
14.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice729
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha729
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most706
17.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most696
18.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
19.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.638
20.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.608
21.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava578
22.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.554
23.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha548
24.Altera Jan2004 BaC Kladno525
25.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.524
26.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.518
27.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.517
28.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.500
29.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha488
30.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA480
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.480
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.480
33.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.476
34.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno469
35.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice468
36.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem456
37.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
38.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice453
39.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.444
40.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.440
41.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 420
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.420
43.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
44.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.388
45.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš368
46.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.356
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
50.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
51.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek338
52.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín336
53.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
54.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem312
55.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.304
56.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.300
57.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš288
58.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.284
59.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
Oros Marek2003 Super Stars Most280
61.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín274
62.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš258
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.258
64.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš254
65.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most248
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem248
67.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.244
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.244
70.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka232
71.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice210
72.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.209
73.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové208
74.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
75.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.204
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
77.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
78.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha202
79.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem178
80.Port Jan2003 Super Stars Most176
81.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
82.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 174
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 174
84.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.172
85.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka170
86.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha168
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové168
88.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
89.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
92.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
93.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
94.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno156
Herzán David2002 Slavoj Podivín156
96.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš144
97.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
98.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most138
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha138
101.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha132
102.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most126
103.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany124
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.124
105.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice120
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka120
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.120
112.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
114.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA108
115.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice92
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.92
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.92
118.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka90
119.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary88
120.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 84
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem84
122.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
123.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
124.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka78
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
142.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem74
143.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
144.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most58
147.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
149.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.52
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.52
151.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
155.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek42
175.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
178.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.38
181.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
182.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.30
183.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.28
184.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
188.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA24
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA24
190.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
191.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
192.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
193.Hora Aleš2003 Super Stars Most14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vlasák David2004 Super Stars Most14
198.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ173
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ198
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2304
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1896
5.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1616
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1574
7.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1486
8.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1422
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1344
10.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
11.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1171
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1139
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
14.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 919
15.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.824
16.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.788
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice788
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky788
19.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most763
20.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.719
21.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín602
22.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.591
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.585
24.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
25.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.564
26.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
27.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most528
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.528
29.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
30.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.504
31.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 488
32.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.482
33.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
35.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice458
36.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.452
37.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice443
38.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha432
39.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.431
40.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka428
41.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice421
42.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.419
43.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.418
44.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.409
45.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.392
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 392
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín392
48.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.383
49.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
51.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice365
52.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha360
53.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.356
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň356
55.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
56.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka332
57.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.324
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové324
59.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.323
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice323
61.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 320
62.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem312
63.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče302
64.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.288
65.Pálková Tereza2002 Super Stars Most284
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
67.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most275
68.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.267
70.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže261
71.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.248
72.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem240
73.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.234
74.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha233
75.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary232
76.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.226
77.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.224
78.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha221
79.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most216
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem216
81.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín215
82.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany204
83.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno202
84.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice196
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice196
86.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice193
87.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem185
88.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha183
89.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
91.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary178
92.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
93.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most164
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
95.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka160
96.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.158
97.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové156
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
100.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.152
101.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.148
102.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha147
103.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.140
104.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 138
105.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.132
106.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice126
107.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha125
108.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň124
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno124
111.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice120
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.120
113.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.119
114.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
115.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín108
116.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.102
117.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
118.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš100
119.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha96
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most96
121.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.94
122.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice93
123.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.88
124.Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
125.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka84
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
128.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
141.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
142.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice72
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA72
144.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.69
145.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.66
147.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany64
148.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha63
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha63
150.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
151.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
152.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš60
153.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice59
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
156.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.57
157.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice54
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
159.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
160.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem48
161.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
166.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.45
167.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň43
168.Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
174.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
175.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
176.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice33
177.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.32
178.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň30
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice30
186.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha27
187.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.26
188.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.24
189.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
191.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA21
192.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most18
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha18
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.18
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
197.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
203.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
205.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2784
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2592
3.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2384
5.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2256
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2214
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
8.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2184
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2064
10.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1952
11.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1920
12.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1832
13.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1680
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1512
15.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1504
16.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1325
17.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1216
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1216
19.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1104
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1104
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1104
23.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 1061
24.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1004
25.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín931
26.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.875
27.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.874
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice862
29.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.860
30.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
31.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
32.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
33.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.738
34.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice732
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky732
36.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
37.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.636
38.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň635
39.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.634
40.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 622
41.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.599
42.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA578
43.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín563
44.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.529
45.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.515
46.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice506
47.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka502
48.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka500
49.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha480
50.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 478
51.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice476
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice476
53.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.470
54.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.465
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.465
56.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha456
57.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.454
58.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče453
59.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.431
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže431
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice431
62.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.429
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha429
64.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem428
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem428
66.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha420
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
68.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.409
69.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.393
70.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.392
72.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice385
73.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha380
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha380
75.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.377
76.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice373
77.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín367
78.Pálková Tereza2002 Super Stars Most359
79.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové342
80.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.322
81.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary320
82.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany316
83.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno314
84.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.306
85.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most284
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem284
90.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary278
91.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.277
92.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 276
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.276
95.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš275
96.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
97.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice270
98.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.248
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem248
101.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most244
102.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice242
103.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.234
104.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín228
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
106.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.212
107.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most208
108.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.206
109.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
110.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice203
111.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
112.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.196
113.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové192
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.192
115.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
116.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš189
117.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno188
118.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš183
119.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.174
120.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.170
121.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň164
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň164
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most164
124.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany160
125.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice156
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka156
129.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.154
130.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
131.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
132.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
134.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
136.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice125
Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
138.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
140.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha120
142.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.118
143.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže114
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka114
150.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš102
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš102
152.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.94
153.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
158.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem84
160.Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň78
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
177.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.68
178.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.52
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.52
180.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
182.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
186.Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
187.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
189.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
2.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1920
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1896
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1776
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1680
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1514
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1384
10.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1333
11.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1277
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1228
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1104
14.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1048
15.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 884
16.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 727
17.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most682
18.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.630
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň610
20.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.578
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.578
22.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky574
23.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
24.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín565
25.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.550
26.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
27.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most541
28.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha540
29.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.528
30.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.520
32.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice517
33.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice480
35.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem456
36.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice455
37.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.454
38.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
39.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
40.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.420
42.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 416
43.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice414
44.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka400
45.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.384
46.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň380
47.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.372
48.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 356
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.356
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice356
51.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice352
52.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.348
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
54.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.323
55.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha316
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
57.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem312
58.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.287
59.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
60.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.278
61.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče266
62.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.254
63.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.253
64.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.248
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.248
66.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most244
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha244
70.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice240
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
72.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice238
73.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka232
74.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
75.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.212
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.212
77.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové208
78.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín206
79.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.204
80.Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem196
81.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
82.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka188
83.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.186
84.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
85.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
Pálková Tereza2002 Super Stars Most172
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha172
88.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.168
89.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice166
90.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
92.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže156
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno156
95.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.145
96.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most144
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš144
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš144
99.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha138
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 138
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.138
103.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš132
104.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
105.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany124
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.124
108.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
110.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
111.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha109
112.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA108
113.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most106
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.106
115.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.100
116.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.94
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.94
118.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice92
119.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha90
120.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary88
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most88
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
124.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice86
126.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové84
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín84
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.84
129.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.79
130.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka78
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka78
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
149.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.74
150.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem64
152.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem60
153.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
154.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
157.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.52
158.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.46
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
160.Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
171.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.40
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.40
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.40
174.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most38
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
176.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.30
177.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
179.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
180.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
181.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
185.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
ČísloTurnajGPDatum
12. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
22. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
32. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
42. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
52. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
6GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
72. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
8GPC U17 - otevřený - KladnoC28.05.2017
9GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
10GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
11GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
12GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
13GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
14GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
152. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
16OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
17OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
18OP U17 - MostSKP21.10.2017
19OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
20OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
21OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
22OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
23OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
24GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
25MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
26GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
27GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
28GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
29GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
30GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
311. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
321. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
331. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
341. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
35GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
36GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
371. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
38GPC U17 - KladnoC27.01.2018
39GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
401. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
41GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
421. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
43GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
44GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
45GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
461. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
472. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
482. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
49GPD U17 - TáborD07.04.2018
502. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
51GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
522. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
53GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
54GPC U17 - KladnoC15.04.2018
552. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
56GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading