logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 10.05.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
10.05.2017 - 10.05.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor PrahaWR95
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR111
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR143
4.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR206
5.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR230
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3904
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3424
8.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3280
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3064
10.Louda Jiří1995 USK Plzeň3000
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1592
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1568
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1550
14.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1536
15.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
16.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1443
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1440
18.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1408
19.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
20.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1256
21.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1227
22.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1200
23.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1117
24.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1032
25.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1011
26.Kural Martin1999 USK Plzeň1009
27.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice996
28.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové962
29.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most958
30.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha936
31.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
32.Repiar Samuel1994 Super Stars Most868
33.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 795
34.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
35.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.756
36.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové736
37.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.730
38.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška688
39.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.667
40.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.652
41.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno642
42.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.632
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha632
44.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.616
45.Port Jan1972 Super Stars Most606
46.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.603
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.603
48.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic580
49.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.567
50.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.558
51.Oros Ladislav1971 Super Stars Most540
52.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno526
53.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.511
54.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.498
55.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 488
56.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha485
57.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.472
58.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
59.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera458
60.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice455
61.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.447
62.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže440
63.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 434
64.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 430
Twardzik Adam2001 Super Stars Most430
66.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň428
67.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
68.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.391
69.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.380
70.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.368
71.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška360
72.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.356
73.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové352
74.Konupka Jiří1965 BaC Kladno349
75.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.329
76.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.328
77.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem324
78.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
79.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.298
Poříz Leoš1974 Start Jihlava298
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha298
82.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
83.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter294
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton294
85.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.289
86.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.282
87.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
88.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.276
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice276
90.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha274
91.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno264
92.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.258
93.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové251
94.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice250
96.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň249
97.Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.248
98.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
99.Králíček Jan2000 Super Stars Most242
100.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava240
101.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
102.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice235
103.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno234
104.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.228
105.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek227
106.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.226
107.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň224
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton224
109.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.222
110.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.221
111.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno220
112.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice218
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 218
114.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
115.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň213
116.Morávek Michal2002 BaC Kladno212
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice212
118.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.210
119.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
120.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc207
121.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.201
122.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany196
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice196
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
125.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
126.Čapek Jiří1975 Super Stars Most190
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
Šula Fabian1995 TJ Ostrov190
129.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera188
130.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka186
131.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové184
132.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most180
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
134.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice178
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 178
136.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.177
137.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc176
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
139.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
140.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
141.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 170
142.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.166
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže166
144.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha164
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.164
146.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška160
147.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
149.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
150.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.156
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
153.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
154.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton151
155.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
157.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek148
158.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava141
159.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha140
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.140
161.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.138
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
163.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary136
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
Novotný Robert1978 BaC Kladno136
166.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava134
167.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná133
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové133
169.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
170.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.130
173.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
175.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
177.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
179.Král Martin1994 BK TJ Baník Most120
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná120
181.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany118
182.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek117
183.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 116
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
185.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
187.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
188.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno110
189.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek106
190.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
191.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice101
192.Helar Jakub1992 Start Jihlava100
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín100
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno100
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha100
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
197.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.99
198.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice97
199.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
Straka Jakub2000 Super Stars Most96
201.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.94
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek94
204.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek93
206.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň92
207.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň90
209.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík87
210.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.86
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
218.Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice84
219.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná81
220.Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
223.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pašek Michal1987 SK Jupiter78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
230.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
231.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
232.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň72
Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
235.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
236.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.66
237.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.65
238.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.64
239.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
241.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy60
242.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
246.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.58
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže58
248.Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
249.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
251.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
257.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň52
258.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
261.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.45
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.45
263.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň42
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška42
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
273.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.41
274.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany40
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany40
277.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň39
278.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
279.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
280.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 34
281.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže33
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
283.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha32
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice32
Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA32
289.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
296.Vild Petr1974 SK Jupiter28
297.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
Suttr Martin1979 Spartak Chrást26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
302.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
304.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná24
305.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
306.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
308.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.19
309.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany18
313.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
315.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice13
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou13
323.Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.12
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
329.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.10
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
332.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4640
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4200
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4200
4.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3824
5.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3760
6.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3696
7.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
8.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové3064
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3064
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2872
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2872
12.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
14.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2384
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2384
16.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
17.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2117
18.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1960
19.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1952
20.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1768
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1768
22.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1619
23.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
24.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1549
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1549
26.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1504
27.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1496
28.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1488
29.Kural Martin1999 USK Plzeň1480
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1480
31.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1451
32.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1440
33.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1384
34.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1350
35.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1346
36.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1325
37.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1301
38.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1294
39.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
40.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1256
41.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1228
42.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1213
43.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1158
44.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1139
45.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1107
46.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1094
47.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1074
48.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1056
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1056
50.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1006
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1006
52.Oros Ladislav1971 Super Stars Most996
53.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.984
54.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.904
55.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno895
56.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška890
57.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.854
58.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška848
59.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 843
60.Port Jan1972 Super Stars Most841
61.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška808
62.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 807
63.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.804
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.804
65.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška792
66.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice790
67.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.772
68.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.734
69.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové730
70.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice724
71.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic723
72.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.718
73.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.696
74.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.690
75.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.689
76.Morávek Michal2002 BaC Kladno687
77.Louda Jiří1995 USK Plzeň672
78.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.665
79.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
80.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň653
81.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice651
82.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera642
83.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.632
84.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.628
85.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most598
86.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.590
87.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice571
88.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 570
89.Helar Jakub1992 Start Jihlava562
90.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.560
91.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná558
92.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.554
93.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
95.Králíček Jan2000 Super Stars Most532
96.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.516
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem516
98.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.501
99.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice499
100.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice498
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton498
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice498
103.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň496
104.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové491
105.Konupka Jiří1965 BaC Kladno486
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno486
107.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter470
108.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.464
109.Čapek Jiří1975 Super Stars Most448
110.Twardzik Adam2001 Super Stars Most446
111.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.424
112.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
113.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.414
114.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice405
115.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc398
116.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.394
117.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
118.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň383
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno383
120.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást380
121.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice374
122.Poříz Leoš1974 Start Jihlava370
123.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha368
124.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.366
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.366
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň366
127.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové360
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 360
129.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice358
130.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
131.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 354
132.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.353
133.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
134.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka342
135.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň326
136.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.322
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice322
138.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice318
139.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
141.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno305
142.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice304
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka304
144.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové302
145.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany294
146.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.289
147.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.286
148.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
151.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice278
152.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
153.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice274
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
157.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.270
158.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
159.Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti263
160.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.256
161.Repiar Samuel1994 Super Stars Most252
162.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.250
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
164.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.248
165.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek246
166.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.245
167.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc244
168.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.242
169.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
170.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
172.Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
174.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
175.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
176.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek230
177.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.228
179.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
180.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
181.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
183.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
184.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka208
187.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton206
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná206
189.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
191.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná202
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice202
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno202
Novotný Robert1978 BaC Kladno202
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín202
196.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
198.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.190
Vild Petr1974 SK Jupiter190
200.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava184
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava184
202.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany180
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 180
Straka Jakub2000 Super Stars Most180
205.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
206.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.166
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže166
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.166
210.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
211.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín164
212.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice162
213.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice160
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava160
215.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc156
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 156
218.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 154
219.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.152
Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany152
225.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.150
226.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
227.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek142
228.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Šula Fabian1995 TJ Ostrov138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
232.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha136
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha136
234.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek134
Pašek Michal1987 SK Jupiter134
237.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže132
238.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík128
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
240.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
243.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
247.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
249.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
250.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice114
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.114
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně114
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
264.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.112
266.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň110
267.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
268.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany104
269.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže102
270.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.92
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže92
272.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.91
273.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek90
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.90
276.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 88
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
280.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
288.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy84
290.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
291.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
296.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 78
Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
320.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek76
321.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže70
322.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
324.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 56
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany56
326.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
331.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
339.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
341.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
342.Suttr Martin1979 Spartak Chrást30
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany30
344.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
346.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň22
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slepička Martin1970 SK Jupiter22
351.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
352.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
353.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR74
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3560
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3077
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2656
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2584
8.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2536
9.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2416
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2040
12.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1968
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1816
14.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1510
15.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1496
16.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1421
17.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
18.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1330
19.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1311
20.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1125
21.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1058
22.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1037
23.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1000
24.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.986
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.982
26.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.899
27.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka854
28.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.837
29.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.800
30.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
31.Oros Ladislav1971 Super Stars Most774
32.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.768
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha768
34.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice701
35.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha654
36.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
37.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň630
38.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
39.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice605
40.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice578
41.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.570
42.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera569
43.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha568
44.Pistulka Radek1997 USK Plzeň566
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha556
46.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové529
47.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.526
48.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.522
49.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové520
50.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška516
51.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha514
52.Poříz Leoš1974 Start Jihlava506
53.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.502
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice502
55.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA494
56.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava492
57.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno489
58.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic486
59.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka432
60.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže430
61.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 426
62.Port Jan1972 Super Stars Most420
63.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice418
64.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 416
65.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 412
66.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň402
67.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.377
68.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha370
69.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.368
70.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.366
71.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.364
72.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.354
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
75.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 346
76.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.339
77.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.336
81.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
82.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.326
83.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové322
84.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň321
85.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice314
86.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové310
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
88.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.308
89.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.306
90.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.304
92.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter302
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.302
95.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha298
96.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
97.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást286
98.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška282
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška282
100.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.280
102.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice270
103.Králíček Jan2000 Super Stars Most267
104.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.266
105.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc246
106.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton244
108.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek242
109.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice236
110.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
111.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.210
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek210
113.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
114.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno206
115.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Novotný Robert1978 BaC Kladno194
117.Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.192
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera192
119.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
120.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera182
121.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.180
123.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
124.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň169
125.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most168
Helar Jakub1992 Start Jihlava168
127.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
128.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
129.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.160
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice160
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
132.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany156
135.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 154
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
137.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže152
139.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
141.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně140
142.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
144.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany136
145.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 132
146.Morávek Michal2002 BaC Kladno128
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 128
148.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
149.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
Pašek Michal1987 SK Jupiter124
152.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
153.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava116
154.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
157.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
160.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka108
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek108
162.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava102
163.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany100
164.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
165.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
166.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
167.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
170.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
175.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná84
177.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
178.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
188.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
189.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška72
190.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek70
191.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové56
193.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná54
194.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže52
195.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže50
196.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha46
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
203.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná42
Čapek Jiří1975 Super Stars Most42
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Konupka Jiří1965 BaC Kladno42
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
219.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
222.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
223.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.36
224.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.32
227.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
228.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže28
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže28
230.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 26
232.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
234.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany18
235.Twardzik Adam2001 Super Stars Most16
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.16
237.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice14
239.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
241.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
245.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR120
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR148
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR180
4.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR226
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3757
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3280
7.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3136
8.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice3024
9.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2608
10.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2504
11.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2312
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
14.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2248
15.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2048
16.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1573
18.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1448
19.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1328
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1328
21.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1260
22.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1224
23.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1213
24.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1090
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1083
26.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1070
27.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1022
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice930
29.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton926
30.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.915
31.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava880
32.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.852
33.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.829
34.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most773
35.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.760
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha760
37.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most732
38.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.730
39.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.698
40.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice689
41.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.662
42.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter654
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha654
44.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha576
45.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice562
46.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice558
47.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice532
48.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň524
49.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.520
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
51.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín504
52.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic474
53.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška470
54.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice469
55.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín466
56.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže461
57.Dufková Monika1999 BaC Kladno454
58.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.452
59.Pořízová Radka1977 Start Jihlava446
60.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton426
61.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.419
62.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň418
63.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek414
64.Zachová Adéla2001 Start Jihlava398
65.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany380
66.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.376
67.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
68.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha366
69.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 362
70.Vocelková Anna1994 USK Plzeň358
71.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
72.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc334
73.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.304
74.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.302
75.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton301
76.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže282
77.Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
78.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň266
79.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.252
80.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
81.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.242
82.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA236
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.236
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.236
85.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice234
86.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice232
87.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.225
88.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek222
89.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.214
90.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 206
91.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
92.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice202
93.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek198
94.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže195
95.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
96.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.167
97.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
98.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.158
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.158
100.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera156
101.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška152
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
103.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
107.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
108.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
109.Polívková Eliška1998 USK Plzeň137
110.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice130
111.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera128
112.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
113.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
115.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany112
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.112
117.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter108
118.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
119.Srbová Adéla2000 BaC Kladno98
120.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
121.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
122.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
123.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.78
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
130.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň76
131.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.74
132.Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
133.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
134.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
138.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň44
139.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná42
146.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany40
147.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže38
149.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek36
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.36
151.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most32
153.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
155.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter26
156.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
158.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR81
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR81
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4672
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4224
Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4224
6.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3912
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3336
8.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3256
9.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3101
10.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3016
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2896
12.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2584
13.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2480
14.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2416
15.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2400
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2320
17.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2144
18.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2096
19.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2077
20.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2032
21.Krocová Martina1988 Super Stars Most1872
22.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1752
23.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1728
24.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1688
25.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1680
26.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1629
27.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1568
28.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1509
29.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1461
30.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1432
31.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1402
32.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1381
33.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1368
34.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1354
35.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1328
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1328
37.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1312
38.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1311
39.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1275
40.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1237
41.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1199
42.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1164
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1164
44.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1160
45.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1154
46.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1126
47.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1118
48.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1090
49.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1077
50.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1056
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1056
52.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1005
53.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.990
54.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.974
55.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha956
56.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.952
57.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice902
58.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha854
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha854
60.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 832
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 832
62.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice803
63.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín786
64.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
65.Dufková Monika1999 BaC Kladno724
66.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.645
67.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter642
68.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice624
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška624
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška624
71.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic616
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.616
73.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice600
74.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.590
75.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton546
76.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.520
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.520
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha520
81.Zachová Adéla2001 Start Jihlava509
82.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška488
83.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava465
84.Pořízová Radka1977 Start Jihlava462
85.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
86.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
87.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter442
88.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera440
89.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.418
90.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň412
91.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.407
92.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
93.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha388
94.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek367
95.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.366
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice366
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.366
99.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.364
100.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň349
101.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška340
102.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha324
103.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže318
104.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton317
105.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA316
106.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.302
107.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín294
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek294
109.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.290
110.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže281
111.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
112.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek277
113.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice275
114.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.267
115.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera252
116.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
117.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň220
118.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany218
119.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
121.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
122.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.200
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice200
124.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
125.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most187
126.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
127.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
128.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany152
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
130.Polívková Eliška1998 USK Plzeň151
131.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.150
137.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
138.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň146
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň146
140.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter138
Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
142.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.126
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 126
145.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
149.Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
150.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc116
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
152.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
160.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška112
164.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
167.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň92
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň92
169.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
172.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
179.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná78
190.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
191.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek56
192.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
193.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže46
195.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
196.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
198.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR74
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3560
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2656
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2584
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové2536
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2136
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2080
10.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2040
11.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1904
12.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
14.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1510
15.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1496
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1496
17.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1432
18.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1368
19.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1352
20.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1218
21.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1128
22.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1049
23.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1029
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1010
25.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.997
26.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.986
27.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha918
28.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.899
29.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno880
30.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 836
31.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.800
32.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.798
33.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
34.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň784
35.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice771
36.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.766
37.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most722
38.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton718
39.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha655
40.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha654
Smejkalová Dita1974 SK Jupiter654
42.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška642
43.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže605
44.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.603
45.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava600
46.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka575
47.Vocelková Anna1994 USK Plzeň568
48.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň556
49.Srbová Adéla2000 BaC Kladno547
50.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha526
51.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice517
52.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice514
53.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.508
54.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha506
55.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.492
56.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice486
57.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice462
58.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín438
59.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
60.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 416
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška416
62.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most413
63.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 412
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic412
65.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.398
66.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava394
67.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek390
68.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.388
69.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha384
70.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
71.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha356
72.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
73.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.344
74.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.339
75.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
77.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
Pořízová Radka1977 Start Jihlava320
79.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera317
80.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice314
81.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice312
82.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín310
83.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň298
84.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek294
85.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.286
86.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most284
87.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška274
88.Dufková Monika1999 BaC Kladno272
89.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.268
90.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.264
91.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
92.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
93.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 248
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera248
95.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
96.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.239
97.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.238
98.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice234
99.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter230
100.Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
101.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
104.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.204
105.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň202
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek202
107.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
108.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.194
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
110.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.192
111.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
112.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.184
113.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera182
114.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.180
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 180
116.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek178
117.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.176
118.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň169
119.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
120.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
121.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
122.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice160
123.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany156
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno156
125.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
128.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže148
129.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 146
130.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
132.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno128
133.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.126
134.Polívková Eliška1998 USK Plzeň124
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
136.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň116
Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
138.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
139.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.110
140.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka108
141.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
142.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany100
143.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice97
144.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter92
145.Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton88
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
147.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
153.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
154.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
163.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.74
164.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
165.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
167.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek48
168.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
173.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
184.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
185.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
188.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň37
189.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.36
190.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška32
193.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany28
194.Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
196.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže18
197.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška16
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
199.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
200.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
2GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
3GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
4GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
5GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
64. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
7GPB Most - MostB04.06.2017
8GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
9Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
10GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
11GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
12GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
13GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
14GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
15GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
161. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
17GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
18GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
19GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
20GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
21GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
22GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
232. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
24GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
25Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
26GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
27GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
28GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
29GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
30OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
31GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
32GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
33Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
34OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
35OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
36OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
37OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
38OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
39OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
40OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
41MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
42GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
43GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
44GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
45GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
46GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
473. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
48VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
49GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
50GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
51GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
52GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
53GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
54GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
55GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
56GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
57Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
58GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
59GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading