logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 17.05.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
17.05.2017 - 17.05.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1904
2.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1848
3.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
4.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1584
5.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1122
6.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 990
7.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové870
8.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín868
9.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice838
10.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany788
11.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha730
12.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.719
13.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.706
14.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.682
15.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.670
16.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.646
17.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.642
18.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice623
19.Kundrát David2006 Badminton VK Aš534
20.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.516
21.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice502
22.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.495
23.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže492
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.492
25.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice468
26.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.454
27.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.450
28.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš426
29.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové416
30.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
31.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice404
32.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
33.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice372
34.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk338
35.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.334
36.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
37.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha316
38.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.304
39.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.300
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
41.Jonáš Václav2006 BaC Kladno295
42.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary289
43.Klokan Jakub2008 Super Stars Most284
44.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice281
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice281
46.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice280
47.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice270
48.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice252
49.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha240
50.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou234
Suchopár Jan2006 Super Stars Most234
52.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.230
53.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary228
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha228
55.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže224
56.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice222
57.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.220
59.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.216
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
61.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha212
62.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice210
63.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha208
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 208
65.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš205
66.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.204
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha204
68.Klokan Jan2006 Super Stars Most196
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno196
70.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.192
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.192
72.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic184
73.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.180
74.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA176
75.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice172
76.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany171
77.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 168
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most168
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
80.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
81.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň162
83.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.161
84.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice160
86.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.156
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice156
88.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem154
89.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.153
90.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice152
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka152
92.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.150
93.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 148
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha148
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.148
96.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.144
97.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA140
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.140
99.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice139
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.139
101.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha136
102.Gašparín Adam2007 Super Stars Most128
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha128
104.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.126
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
106.Melcher Patrik2006 SK Podolí124
107.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou121
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton121
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.121
110.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.120
111.Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.115
112.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže112
113.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš110
114.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.109
115.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub108
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš108
117.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
118.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.105
119.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha104
120.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.101
121.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most99
122.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.98
123.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.96
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno96
126.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA92
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 92
128.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín91
129.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice90
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.90
131.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.87
132.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
133.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice85
134.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav83
135.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
137.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš76
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
139.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha75
140.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.73
Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY73
142.Berka Jan2007 Slavoj Podivín72
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.72
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.72
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná72
146.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.69
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.69
148.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
149.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.67
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY67
151.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš66
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
153.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice64
154.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
155.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.62
156.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.61
157.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha56
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most56
159.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.54
161.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice51
162.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín49
163.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice48
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín48
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem48
166.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton47
167.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk46
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha46
169.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice44
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.44
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice44
174.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.43
175.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
180.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.41
181.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.40
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem40
185.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
186.Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
188.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.36
189.Macal Jiří2008 Super Stars Most32
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton32
191.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem31
192.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.30
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub30
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 30
197.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.29
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 29
199.Vališ Jan2006 Super Stars Most28
200.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
201.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
202.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná24
203.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.23
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton23
205.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice22
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
209.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
210.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice20
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.20
212.Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.19
213.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové18
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice18
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany18
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice18
220.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 16
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice16
222.Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.15
223.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany14
226.Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 12
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.12
230.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Synek Daniel2006 SK Prosek Praha10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
236.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
240.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha8
241.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
242.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha6
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA6
Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
246.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
250.Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
253.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
254.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
256.Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2496
2.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2208
3.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1992
4.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1854
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1750
6.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1620
7.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
8.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1329
9.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1246
10.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1188
11.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1160
12.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1136
13.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1043
14.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.970
15.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.959
16.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.958
17.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.933
18.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
19.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha789
20.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice776
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín776
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice776
23.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
24.Kundrát David2006 Badminton VK Aš732
25.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš706
26.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany705
27.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.670
28.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice634
29.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.610
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.610
31.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
32.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže540
33.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice527
34.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.526
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.526
36.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
37.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk500
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
39.Jonáš Václav2006 BaC Kladno469
40.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.468
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha468
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže468
43.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň456
44.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha454
45.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice452
46.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary442
47.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha420
48.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice418
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice418
50.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
51.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno409
52.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany396
53.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.384
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.384
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.384
56.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
57.Klokan Jakub2008 Super Stars Most356
Klokan Jan2006 Super Stars Most356
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 356
60.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.348
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.348
62.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice344
63.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary342
64.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou340
65.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
66.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice320
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
68.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most316
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.316
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.316
Suchopár Jan2006 Super Stars Most316
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 316
74.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
75.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.306
76.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou304
77.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice280
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.280
79.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.278
80.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA276
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice276
83.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.268
84.Gašparín Adam2007 Super Stars Most264
85.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.256
86.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice248
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.248
89.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice244
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
93.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
95.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA240
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha240
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže240
98.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.234
100.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.228
101.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice224
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš224
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš224
104.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.222
105.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.212
106.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA206
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.206
108.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš204
109.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha198
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.198
112.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou192
113.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno180
114.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
115.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.174
116.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha172
117.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
118.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem166
Vališ Jan2006 Super Stars Most166
121.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín164
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Melcher Patrik2006 SK Podolí164
125.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha162
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most162
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most162
130.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha160
131.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha158
132.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.156
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná156
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav156
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná156
136.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha154
137.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha148
138.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 146
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
140.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka139
141.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
142.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.128
143.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš126
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
145.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín124
146.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most122
147.Berka Jan2007 Slavoj Podivín120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.120
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
152.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
154.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
157.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha104
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice104
160.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
161.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 96
162.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
163.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha90
164.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
165.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
166.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice84
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice84
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 84
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice84
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem84
174.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice80
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.80
176.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice78
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.78
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
187.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY76
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY76
189.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem64
190.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 56
191.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
193.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
195.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
197.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
207.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
212.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA26
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.26
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
221.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 14
1.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1936
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1662
3.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1271
5.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1216
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most980
7.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice936
8.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové820
9.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín787
10.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.763
11.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.752
12.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
13.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
14.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.670
15.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.590
16.Kundrát David2006 Badminton VK Aš565
17.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.558
18.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.526
19.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice502
20.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.488
21.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové454
22.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice452
23.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.446
24.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš442
26.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
27.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
28.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany428
29.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.426
30.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže414
31.Jonáš Václav2006 BaC Kladno395
32.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.391
33.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.388
34.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha386
35.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.372
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.372
37.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice360
38.Klokan Jakub2008 Super Stars Most356
39.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice352
40.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.348
42.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.346
43.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha330
44.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
45.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.316
46.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice312
47.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň300
48.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice288
49.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most280
50.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany276
51.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.274
52.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.270
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice270
54.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 255
55.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno254
56.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice252
57.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
58.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
59.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha240
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
62.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary234
Suchopár Jan2006 Super Stars Most234
64.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha230
65.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary222
66.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
68.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou206
69.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš204
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže204
71.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
73.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.200
74.Klokan Jan2006 Super Stars Most188
75.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.184
76.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA176
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.176
78.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice172
79.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
80.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice168
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
82.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
83.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš156
84.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
85.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.146
86.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.144
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice144
88.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
89.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice139
90.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 138
91.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
93.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
94.Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
96.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 128
97.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.126
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.126
101.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha124
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice124
103.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav120
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
109.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY106
110.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA103
111.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
112.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice96
113.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.94
114.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem92
116.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín91
117.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.90
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton90
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno90
120.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha88
121.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
122.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem84
123.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA82
124.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice81
125.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha80
127.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš78
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
134.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha76
135.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
136.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha66
137.Gašparín Adam2007 Super Stars Most56
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice56
141.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín55
142.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice54
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.54
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice54
Vališ Jan2006 Super Stars Most54
149.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY52
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem52
152.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most50
153.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha49
154.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
157.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.42
168.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha38
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
172.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.34
173.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha28
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
175.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 26
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Macal Jiří2008 Super Stars Most26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
181.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
184.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 18
185.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
190.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 12
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 12
193.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA4
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2294
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2064
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1776
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1579
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1368
6.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
7.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1325
8.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1229
9.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1072
10.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice764
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.732
12.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha730
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.719
14.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 718
15.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice694
16.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.658
17.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.588
18.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha573
19.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.570
20.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice550
21.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
22.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany534
23.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.486
24.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš480
25.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.448
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.448
27.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka430
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
29.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice420
30.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.416
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice416
32.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
33.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany379
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice379
35.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most376
36.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha372
37.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha360
38.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha356
39.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno332
41.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.300
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.300
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
44.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most294
45.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA282
46.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové281
47.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.280
48.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže277
49.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA274
50.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš272
51.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
52.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.256
53.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice253
54.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most248
55.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most244
57.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
59.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 236
60.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.233
61.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary230
62.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.220
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.220
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín220
65.Portová Anna2007 Super Stars Most218
66.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice216
Jonášová Klára2006 BaC Kladno216
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha216
69.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška215
70.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
71.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
72.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
73.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice198
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou198
75.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice196
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.196
77.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA192
78.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.191
79.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.187
80.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice186
81.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.182
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.182
83.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.178
84.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha172
85.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.171
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.171
87.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.168
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha168
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most168
91.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice162
92.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
94.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.154
95.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice153
96.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
97.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk148
98.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha144
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha144
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
101.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
102.Chvastková Julie2006 Start Jihlava132
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha132
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav132
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.132
107.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary130
Křížová Anna2006 Super Stars Most130
109.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 128
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
111.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice126
112.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou125
113.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
115.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
116.Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou118
117.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
118.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice114
119.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové111
120.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš108
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná108
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
123.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.107
124.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.106
125.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.105
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice105
127.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 100
129.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.97
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice97
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.97
132.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice96
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic96
135.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.94
136.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk87
137.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY84
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha84
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha84
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
142.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno83
143.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.82
144.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY80
146.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
147.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton76
149.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA72
150.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš71
151.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
152.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
153.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
154.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.63
155.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň61
156.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.60
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš60
158.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha57
159.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové54
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice54
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
165.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha51
166.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton49
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton49
168.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.48
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha48
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš48
172.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most47
173.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno46
174.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.44
175.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
180.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha41
181.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha39
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš39
183.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem38
184.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha37
185.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň35
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha35
187.Čechová Tereza2008 Super Stars Most32
188.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.30
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub30
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
195.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice27
196.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 26
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha26
198.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
199.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
200.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice20
201.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
204.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 14
206.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
208.Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
211.Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 10
213.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA9
216.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha8
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
218.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.7
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
220.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
221.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.5
222.Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice4
Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
225.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
Zátková Klára2006 SK Prosek Praha3
228.Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
231.Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná1
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2822
2.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2368
3.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2224
4.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
5.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1920
6.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice1840
7.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1768
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
10.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1449
11.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1301
12.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
13.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
14.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.1028
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1028
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1028
17.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš946
18.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.933
19.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
21.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.788
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.732
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany720
24.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice706
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice706
26.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.705
27.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.693
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.693
29.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany634
30.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka578
31.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha575
32.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
33.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha563
34.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice551
35.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
36.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
37.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha514
38.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno506
39.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice481
40.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA478
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha478
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA478
43.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most476
44.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.442
45.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.428
46.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové416
47.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš404
48.Jonášová Klára2006 BaC Kladno396
49.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.395
50.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most392
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most392
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Portová Anna2007 Super Stars Most392
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice392
57.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.376
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.376
59.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
60.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice364
61.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary360
62.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most356
64.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.342
65.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška340
66.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže328
67.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice320
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.320
69.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.318
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary318
71.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín316
72.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.314
74.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem312
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem312
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.312
78.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice302
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.302
80.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.290
81.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
82.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou278
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou278
84.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
86.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha272
87.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice270
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice270
89.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
92.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 244
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY244
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 244
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY244
96.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem242
97.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice240
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA240
99.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice234
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice234
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.234
102.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.227
103.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha224
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
105.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
106.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
107.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 204
108.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
109.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.202
110.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
111.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice198
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice198
115.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk192
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav192
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
120.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš180
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
122.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
123.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha168
124.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
126.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice162
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.162
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.162
129.Chvastková Julie2006 Start Jihlava160
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
131.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
132.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.151
133.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.147
134.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha146
135.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
136.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
138.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.141
139.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA124
Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.124
141.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha120
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš120
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš120
149.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové114
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
153.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha112
154.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha110
155.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
156.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic98
157.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha94
158.Čechová Tereza2008 Super Stars Most88
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
160.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno86
161.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
162.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové78
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice78
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
181.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
182.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 54
183.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
187.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno42
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 42
191.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA40
192.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.38
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.38
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.38
195.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
196.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
203.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
204.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha14
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha14
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2304
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2224
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1609
4.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1344
5.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1283
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
7.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1100
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1008
9.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.935
10.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.933
11.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice872
12.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.732
13.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha694
14.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.682
16.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 658
17.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové622
18.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice515
19.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš512
20.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha504
21.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice502
22.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
23.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.496
24.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha490
25.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno431
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
28.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany428
29.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
30.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.418
31.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice412
32.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem410
33.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany396
34.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most392
35.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice390
36.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
37.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka356
38.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.352
39.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
40.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
41.Jonášová Klára2006 BaC Kladno320
42.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš316
43.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha312
44.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice306
45.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary300
46.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
47.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
48.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.270
49.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.258
50.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most252
51.Portová Anna2007 Super Stars Most248
52.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
53.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice244
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most244
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice244
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.244
59.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha240
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
61.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška238
62.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary234
63.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice232
64.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem230
65.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice220
66.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA219
67.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
69.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové212
70.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha204
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže204
73.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.196
74.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most192
75.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA181
76.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem176
77.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.172
78.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice170
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.170
80.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
82.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
84.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
85.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
86.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
87.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš156
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk156
89.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha154
90.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
91.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
92.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.145
93.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice144
95.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 143
96.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.142
97.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.140
98.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 136
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha136
100.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
103.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
104.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
105.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.126
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.126
107.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice124
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou124
109.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha122
111.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice120
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav120
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
117.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.118
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic118
119.Chvastková Julie2006 Start Jihlava114
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
122.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.112
123.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA111
124.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
125.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY106
126.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.102
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice102
128.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice96
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice96
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha96
131.Křížová Anna2006 Super Stars Most94
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.94
133.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
135.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
136.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
138.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
144.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA76
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
146.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
147.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.66
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY66
149.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
150.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
153.Čechová Tereza2008 Super Stars Most52
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 52
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice52
158.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
159.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou42
172.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.38
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
175.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha26
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha26
179.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 24
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
181.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
182.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
187.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
188.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 12
192.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
2GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
32. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
4GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
52. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
6Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
7GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
8GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
9GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
10GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
11GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
12KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
13KP U13 - LiberecD30.09.2017
14GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
15GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
16GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
17GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
18GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
19GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
20GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
21GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
22Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
23GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
24GPD U13 - PrahaD04.11.2017
25OP U13 - AšSKP12.11.2017
26OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
27OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
28OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
29OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
30OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
31GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
32GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
33OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
34GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
35GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
36GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
37OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
38MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
39GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
40GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
41GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
42Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
431. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
44GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
45GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
461. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
471. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
481. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
49GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
501. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
511. GPD U13 - MostD13.01.2018
52GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
531. GPC U13 - MostC20.01.2018
54GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
55GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
561. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
57GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
58GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
59GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
60GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
611. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
62GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
632. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
642. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
65GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
662. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
67GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
68GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
693. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
70GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
71GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
72GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
73GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
742. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
752. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
76GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
772. GPC U13 - MostC12.05.2018
78GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
79GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
80GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading