logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 17.05.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
17.05.2017 - 17.05.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2694
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1984
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1776
4.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1629
5.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1469
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1432
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1368
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1216
9.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.899
10.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové764
11.Altera Jan2004 BaC Kladno732
12.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem730
13.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.719
14.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.707
15.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem670
16.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.635
17.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.591
18.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové564
19.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.546
20.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha504
21.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.498
22.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha486
23.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice448
24.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.438
25.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice430
26.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
27.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
29.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary416
30.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
31.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most408
32.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.406
33.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most396
34.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.390
35.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice384
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice384
37.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
38.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
39.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton346
40.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka344
41.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 334
42.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.332
43.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha324
44.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
45.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton312
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.312
48.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most304
49.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice293
50.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha288
51.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
52.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 276
53.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.268
54.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže267
55.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň264
56.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš260
57.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.254
58.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
59.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA244
60.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže240
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most240
62.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
63.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš236
64.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš233
65.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.232
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 232
67.Kundrát David2006 Badminton VK Aš227
68.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.221
69.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové220
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg220
71.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha216
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
74.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.212
75.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.204
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha204
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
79.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary194
80.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice192
81.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
82.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
83.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
84.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.180
85.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.179
86.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany178
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice178
88.Janáček David2004 BK ARION PRAHA176
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.176
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
93.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.172
96.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice168
98.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.166
99.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.164
100.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.163
101.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš160
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII160
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
104.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové156
105.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
106.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.152
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha152
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.152
109.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
110.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.149
111.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem148
112.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín146
113.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
114.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno132
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
117.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice131
118.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
119.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové128
120.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice123
121.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice120
122.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha116
123.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
125.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.109
126.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš108
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem108
128.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.106
129.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
130.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.103
131.Solar Jan2005 SK Prosek Praha102
132.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
133.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most99
134.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA97
135.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.96
136.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
137.Klokan Jakub2008 Super Stars Most94
138.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
139.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha90
141.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice89
Vlasák David2004 Super Stars Most89
143.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže86
144.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové84
145.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
146.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
148.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš75
149.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.72
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.72
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš72
152.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary69
153.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš68
154.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
155.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg66
157.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice60
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
159.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.58
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 58
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 58
162.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha57
163.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
164.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín55
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.55
166.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.54
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín54
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka54
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka54
170.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.52
171.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice51
172.Pham Daniel2005 Badminton VK Aš48
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška48
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 48
175.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.47
176.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška46
178.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.45
179.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava42
187.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.39
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha39
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary39
192.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
193.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.36
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.36
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice36
196.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.34
198.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk33
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka33
200.Klokan Jan2006 Super Stars Most32
Kóňa Jan2004 Super Stars Most32
202.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
203.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.30
208.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
209.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín25
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín25
212.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš24
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Vališ Jan2006 Super Stars Most24
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
217.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.22
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most22
220.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice21
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.21
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.21
224.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA20
226.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
228.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk18
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
231.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha17
232.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.14
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.14
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
241.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
244.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
252.Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
253.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
254.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice9
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice9
263.Suchopár Jan2006 Super Stars Most7
264.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY6
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY6
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
272.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA5
276.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 4
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
279.Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha3
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.3
286.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
290.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3232
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2822
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2464
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2112
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2109
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1744
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1744
8.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1680
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1626
10.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1502
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1200
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
13.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1124
14.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1064
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1028
16.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.934
17.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 886
18.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.862
19.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.834
20.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.801
21.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové795
22.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha788
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha788
24.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem752
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem752
26.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.676
27.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton660
28.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka658
29.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha657
30.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice654
31.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice646
32.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice566
33.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.539
34.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha528
35.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice527
36.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš505
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové505
38.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha503
39.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.494
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
41.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha492
42.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice480
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice480
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
45.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.469
46.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.467
47.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.465
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.465
49.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most464
50.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary458
51.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most456
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň456
53.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
54.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
55.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 442
56.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.440
57.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.431
58.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA426
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
60.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
63.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha418
64.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha416
65.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.408
66.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš406
67.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.392
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové392
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice392
70.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most384
71.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže380
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.380
74.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 376
75.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.372
76.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most358
77.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
78.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže344
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice344
80.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.332
81.Kundrát David2006 Badminton VK Aš328
82.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.320
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg320
89.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
91.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.308
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.308
93.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš306
94.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš296
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš296
96.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.290
97.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.288
98.Janáček David2004 BK ARION PRAHA284
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem284
100.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
102.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary278
103.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.276
106.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže272
107.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno264
108.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany262
109.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice258
110.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
111.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.248
112.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
114.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové240
115.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
116.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha224
117.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.212
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.212
119.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most208
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
122.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš206
124.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
125.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
127.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice202
128.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 192
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice192
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem192
131.Solar Jan2005 SK Prosek Praha188
Vlasák David2004 Super Stars Most188
133.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 172
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII172
135.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.168
137.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.166
138.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
139.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 164
141.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.162
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
144.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
146.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.154
147.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary132
148.Klokan Jakub2008 Super Stars Most130
149.Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
150.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš120
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš120
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš120
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš120
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice120
157.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.118
159.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
160.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka114
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice114
164.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.102
165.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
166.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
167.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka90
170.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín88
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
175.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška86
178.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
180.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha81
181.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice78
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška78
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava78
192.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha77
193.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
195.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem68
196.Klokan Jan2006 Super Stars Most64
197.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
198.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
199.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha53
200.Kóňa Jan2004 Super Stars Most52
Suchopár Jan2006 Super Stars Most52
Vališ Jan2006 Super Stars Most52
203.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
204.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA46
209.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice42
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk42
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice42
232.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
235.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 39
236.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
240.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové32
241.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
242.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 28
243.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha26
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most26
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY26
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
258.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
272.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2294
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1904
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1800
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1560
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1504
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1436
7.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1229
8.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1106
9.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.976
10.Altera Jan2004 BaC Kladno884
11.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha788
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.756
13.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 732
14.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.682
15.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka646
16.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha622
17.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.591
18.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.584
19.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.510
20.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice502
21.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš495
22.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.488
23.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.469
24.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
25.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem446
26.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha444
27.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha420
28.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary404
29.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton395
30.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové394
31.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
32.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
33.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice356
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice356
37.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.352
38.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha348
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
41.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 346
42.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha336
43.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice320
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most320
46.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.319
47.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.308
48.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.300
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most300
50.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.284
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.284
52.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha280
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
55.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň276
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
57.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton274
58.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže256
59.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
61.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové244
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice244
66.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg242
67.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
69.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
70.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
71.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš222
72.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže212
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.212
76.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.208
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš208
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
79.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary206
80.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.204
82.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
83.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.202
84.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most200
85.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most188
87.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.186
88.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš184
89.Kundrát David2006 Badminton VK Aš176
90.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš172
92.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice168
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 168
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
98.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
100.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
101.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.160
102.Janáček David2004 BK ARION PRAHA156
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice156
104.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice147
105.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany146
106.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem134
107.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
108.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 128
109.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.126
110.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
111.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
113.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most118
114.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava114
118.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA113
119.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové112
120.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže110
121.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
Klokan Jakub2008 Super Stars Most106
123.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
124.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš100
125.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice96
126.Solar Jan2005 SK Prosek Praha94
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha94
128.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
129.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice92
131.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.91
132.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice88
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín88
135.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
136.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII84
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš84
140.Vlasák David2004 Super Stars Most82
141.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
145.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha77
146.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 72
147.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
148.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha65
149.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
151.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
152.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.55
153.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
158.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.52
159.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.51
160.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
161.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
165.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš42
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš42
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
178.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Suchopár Jan2006 Super Stars Most40
181.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha37
182.Klokan Jan2006 Super Stars Most30
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
184.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
186.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
192.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha18
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha18
194.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 16
195.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Kóňa Jan2004 Super Stars Most14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most14
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.14
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Vališ Jan2006 Super Stars Most14
207.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava12
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice12
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava12
222.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
224.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA8
225.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2309
2.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1584
4.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1560
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1528
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1254
7.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1229
8.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1171
9.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most948
10.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové942
11.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.718
12.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary670
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka670
14.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.658
15.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 646
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín646
17.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
18.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.608
19.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 576
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.572
21.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice548
22.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.541
23.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice540
24.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.539
25.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka534
26.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.522
27.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha516
28.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.492
29.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.490
30.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.482
31.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha478
32.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha442
33.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš372
34.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice369
35.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.368
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.368
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice368
38.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most360
39.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha356
41.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.354
42.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary348
43.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka329
44.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.328
45.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice317
46.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.305
47.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
48.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš296
49.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže293
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice293
51.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem292
52.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most288
53.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 276
54.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
55.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.257
56.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.253
57.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha248
58.Benediktová Klára2005 USK Plzeň245
59.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.240
61.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.236
62.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice232
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha232
64.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice228
65.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
66.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice214
67.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.212
69.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.208
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
71.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.207
72.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha204
73.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
74.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
75.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
76.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže179
77.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové176
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.176
79.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.174
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové174
81.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš173
82.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha172
85.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.170
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.170
87.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.168
88.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice165
89.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
90.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš160
92.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany158
93.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
94.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.153
95.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.151
96.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.150
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice150
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš150
99.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín147
100.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
101.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha144
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.144
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš144
105.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha143
106.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub142
107.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha138
108.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany134
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
110.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno132
111.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.131
112.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.130
113.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most128
114.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
115.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
117.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.122
118.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno120
121.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most118
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.118
124.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
125.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.115
126.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.114
127.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš112
128.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice110
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš110
130.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice103
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice103
132.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha102
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem102
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.102
135.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
136.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice95
137.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic93
139.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
140.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice90
141.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
144.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
145.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka84
146.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA80
148.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
149.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
150.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové72
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice72
152.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
153.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
154.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.66
155.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.64
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
158.Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové60
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.60
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.60
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
162.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
163.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže56
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
165.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice54
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 54
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha54
170.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.51
171.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.50
172.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
173.Křížová Anna2006 Super Stars Most44
174.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
181.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
183.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš39
184.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže38
185.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha37
186.Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.36
187.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
188.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.30
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice30
Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Javorská Anna2004 USK Plzeň30
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
203.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA29
204.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha26
205.Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
207.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha20
208.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha19
209.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice18
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA18
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub18
216.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Portová Anna2007 Super Stars Most14
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
225.Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Marková Julie2005 Start Jihlava12
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava12
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
234.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.10
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
240.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.9
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš9
244.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
246.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA3
1.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2496
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2496
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2261
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2064
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2040
6.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1725
7.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
8.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1512
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1512
11.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1389
12.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1222
13.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1219
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1219
15.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1188
16.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1171
17.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1158
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1158
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha980
20.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.936
21.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.884
22.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
23.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha860
24.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka790
25.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.788
26.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most765
27.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary695
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary695
29.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.693
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka693
31.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.681
32.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.680
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.680
34.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha634
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha634
36.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.586
37.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
38.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
39.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice504
40.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.503
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.503
42.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem491
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.491
44.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
45.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš476
46.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most464
47.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín458
48.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.454
49.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.452
50.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.442
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka442
52.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.432
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.432
54.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem431
55.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice426
56.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.416
57.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha408
58.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 406
59.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš404
60.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové398
61.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže395
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
63.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.392
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
65.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.380
66.Benediktová Klára2005 USK Plzeň360
67.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice359
68.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice356
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.356
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha356
71.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 348
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
73.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha340
74.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš320
80.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha316
81.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha312
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
83.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
84.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany298
85.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.295
86.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem292
87.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice284
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš284
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš284
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš284
92.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.282
93.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice281
94.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
96.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.276
97.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš272
98.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.270
99.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice258
100.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.256
101.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha252
102.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha248
105.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most244
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice244
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice244
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
110.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.242
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín242
112.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.240
113.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.239
114.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.236
115.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.229
116.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno228
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno228
118.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice224
119.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany216
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové216
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka216
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA216
125.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha207
126.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.203
128.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice202
129.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
130.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha192
134.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
135.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
136.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
137.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.166
138.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
140.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.156
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš156
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
143.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most148
144.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA144
145.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.130
146.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
147.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.127
148.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
149.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most124
150.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice120
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
155.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže116
157.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice114
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín114
161.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem106
162.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
164.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha94
165.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
166.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.84
167.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA82
168.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Důrová Lucie2005 USK Plzeň78
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Javorská Anna2004 USK Plzeň78
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
191.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha77
192.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 72
193.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA70
194.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha64
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.64
197.Křížová Anna2006 Super Stars Most60
198.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha56
199.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
202.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Marková Julie2005 Start Jihlava42
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
214.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Portová Anna2007 Super Stars Most38
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
219.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
220.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most26
232.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA14
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1800
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1709
4.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1256
6.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1204
7.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1120
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1088
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1088
10.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.976
11.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka756
12.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice750
13.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 732
14.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha710
15.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín694
16.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.682
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové682
18.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.658
19.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka646
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha646
21.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
22.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.578
23.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha564
24.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.563
25.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš469
26.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
27.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most452
28.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem446
29.Benediktová Klára2005 USK Plzeň440
30.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.433
31.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.428
32.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice416
33.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.394
34.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha392
35.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.384
36.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary370
37.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary356
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
41.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice352
42.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.350
43.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
44.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš340
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.340
46.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
47.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.326
48.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.320
49.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.317
50.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 314
51.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové286
52.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže280
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.280
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
55.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.278
56.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice276
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.276
58.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
60.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové258
61.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most248
62.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
63.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka244
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha244
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.244
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.244
69.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha240
70.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
71.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha230
72.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš218
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem218
74.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín212
75.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 208
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš208
77.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.206
78.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
80.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
81.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.192
82.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš184
83.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
84.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka178
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.178
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš178
87.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.176
88.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA172
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš172
91.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.170
92.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem168
94.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže156
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.156
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
98.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
99.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice147
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
101.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany146
102.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.143
103.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most142
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice142
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice142
107.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.140
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
109.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha139
110.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most136
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
112.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš135
113.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín130
114.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.128
115.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha124
119.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice122
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha122
121.Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
123.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.114
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
127.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha108
128.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.107
129.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.106
130.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
131.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha101
132.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.98
133.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.97
134.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA93
136.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice90
137.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
140.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
142.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš84
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
144.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno78
153.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
155.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem70
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton70
157.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha63
158.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
159.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha55
160.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.54
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice54
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
163.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
164.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha50
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
166.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
167.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
179.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA41
180.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
183.Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most38
185.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA30
187.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 29
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha29
189.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
Křížová Anna2006 Super Stars Most28
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.28
193.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha26
Portová Anna2007 Super Stars Most26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
199.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha25
200.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA20
201.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
210.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.13
212.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice12
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha12
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Marková Julie2005 Start Jihlava12
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava12
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín12
228.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
22. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
32. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
42. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
52. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
62. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
72. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
82. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
9GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
102. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
112. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
12GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
13GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
14GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
15GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
16GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
17GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
18KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
19KP U15 - MostD23.09.2017
20GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
21GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
22GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
23OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
24OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
25OP U15 - MostSKP14.10.2017
26OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
27OP U15 - AšSKP14.10.2017
28OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
29OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
30OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
31MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
32GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
33GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
34GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
35GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
36GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
37GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
38GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
391. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
40GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
411. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
42GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
43GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
441. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
451. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
461. GPD U15 - MostD27.01.2018
471. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
48GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
491. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
50GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
51GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
521. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
53GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
54GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
551. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
562. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
572. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
58GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
59GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
602. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
61GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
62GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
632. GPC U15 - MostC21.04.2018
64GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
652. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
662. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
672. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading