logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 24.05.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
24.05.2017 - 24.05.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor PrahaWR97
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR108
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR154
4.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR199
5.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR235
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3904
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3424
8.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3280
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3064
10.Louda Jiří1995 USK Plzeň3000
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1592
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1568
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1550
14.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1536
15.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
16.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1443
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1440
18.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1408
19.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
20.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1256
21.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1227
22.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1200
23.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1117
24.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1032
25.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1011
26.Kural Martin1999 USK Plzeň1009
27.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice996
28.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most958
29.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha936
30.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové924
31.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
32.Repiar Samuel1994 Super Stars Most868
33.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 795
34.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
35.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.756
36.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové736
37.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.730
38.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška688
39.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.667
40.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.652
41.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno642
Port Jan1972 Super Stars Most642
43.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.632
44.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.616
45.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.603
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.603
47.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic580
48.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.567
49.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.558
50.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha550
51.Oros Ladislav1971 Super Stars Most540
52.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno526
53.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.511
54.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.498
55.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.496
56.Twardzik Adam2001 Super Stars Most492
57.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 488
58.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha485
59.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.472
60.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
61.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera458
62.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice455
63.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže440
64.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 434
65.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 430
66.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň428
67.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.391
68.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.381
69.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.380
70.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.368
71.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška360
72.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.356
73.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové352
74.Konupka Jiří1965 BaC Kladno349
75.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.329
76.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem324
77.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha320
78.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter302
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
80.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.298
Poříz Leoš1974 Start Jihlava298
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha298
83.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
84.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton294
85.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.289
86.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.282
87.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.276
88.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno264
89.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.258
90.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
91.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň249
92.Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.248
93.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 246
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice246
95.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové245
96.Králíček Jan2000 Super Stars Most244
97.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
98.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek235
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice235
100.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno234
101.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň232
102.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.228
103.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.226
104.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton224
105.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.222
106.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.221
107.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno220
108.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice218
109.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice214
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.214
112.Morávek Michal2002 BaC Kladno212
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice212
114.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava210
115.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice208
117.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc207
118.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most206
119.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.202
120.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.201
121.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň199
122.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany196
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
124.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek194
125.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
126.Čapek Jiří1975 Super Stars Most190
127.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera188
128.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.186
Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 186
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka186
131.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové184
132.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice182
133.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.180
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
135.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice178
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 178
137.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.177
138.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc176
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
140.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
141.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
Šula Fabian1995 TJ Ostrov172
143.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.166
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže166
145.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha164
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.164
147.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška160
148.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
150.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
151.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Král Martin1994 BK TJ Baník Most156
153.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice154
154.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
155.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton151
156.Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
157.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha149
158.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
159.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
160.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava141
161.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.140
162.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.138
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
164.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary136
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
Novotný Robert1978 BaC Kladno136
167.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava134
168.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná133
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové133
170.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 132
171.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.130
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany130
175.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
177.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
179.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
181.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná120
182.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek119
183.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek118
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha118
185.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 116
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
187.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
189.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
190.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno110
191.Straka Jakub2000 Super Stars Most105
192.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
193.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice101
194.Helar Jakub1992 Start Jihlava100
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín100
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno100
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
198.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.99
199.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice97
200.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.94
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek94
203.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
204.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň92
205.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň90
207.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík87
208.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.86
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
216.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice84
218.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná81
219.Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
222.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pašek Michal1987 SK Jupiter78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
229.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.76
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
231.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
232.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň72
Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.72
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
236.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek71
237.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek68
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
239.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.66
240.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.65
241.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
243.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy60
244.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
248.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže58
249.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany56
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
251.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
253.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
259.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň52
260.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
263.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.45
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.45
265.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň42
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška42
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
275.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.41
276.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany40
278.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň39
279.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
280.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 34
281.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže33
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
283.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha32
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA32
288.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
293.Vild Petr1974 SK Jupiter28
294.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
297.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice25
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
300.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná24
301.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
302.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 22
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
305.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.20
306.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.19
307.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany18
311.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
313.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice13
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou13
321.Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.12
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
327.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
328.Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
329.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4640
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4200
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4200
4.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3824
5.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3760
6.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3696
7.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
8.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové3064
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3064
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2872
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2872
12.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
14.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2384
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2384
16.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
17.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2117
18.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1960
19.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1952
20.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1768
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1768
22.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1619
23.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
24.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1549
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1549
26.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1504
27.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1496
28.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1488
29.Kural Martin1999 USK Plzeň1480
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1480
31.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1451
32.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1440
33.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1384
34.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1350
35.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1325
36.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1301
37.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1294
38.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
39.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1256
40.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1232
41.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
42.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1213
43.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1158
44.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1139
45.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1107
46.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1094
47.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1074
48.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1056
49.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1018
50.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1006
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1006
52.Oros Ladislav1971 Super Stars Most996
53.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.984
54.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.904
55.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno895
56.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška890
57.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.854
58.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška848
59.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 843
60.Port Jan1972 Super Stars Most841
61.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 807
62.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.804
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.804
64.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška792
65.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice790
66.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška784
67.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.772
68.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové730
69.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice724
70.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic723
71.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.718
72.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.696
73.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.690
74.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.689
75.Morávek Michal2002 BaC Kladno687
76.Louda Jiří1995 USK Plzeň672
77.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
78.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň653
79.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice651
80.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera642
81.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.632
82.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.630
83.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most600
84.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.584
85.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 570
86.Králíček Jan2000 Super Stars Most568
87.Helar Jakub1992 Start Jihlava562
88.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.560
89.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.554
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.554
91.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.551
92.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice535
93.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.516
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem516
95.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.501
96.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice499
97.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton498
98.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň496
99.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové491
100.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná490
102.Konupka Jiří1965 BaC Kladno486
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno486
104.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter470
105.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.464
106.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice462
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice462
108.Twardzik Adam2001 Super Stars Most456
109.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice454
110.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.424
111.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
112.Čapek Jiří1975 Super Stars Most412
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
114.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice405
115.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 402
116.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc398
117.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.394
118.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň383
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno383
120.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást380
121.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.378
122.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice374
123.Poříz Leoš1974 Start Jihlava370
124.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha368
125.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.366
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.366
Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 366
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň366
129.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové360
130.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.358
131.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
132.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.353
133.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka342
134.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň326
135.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.322
136.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice318
137.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
139.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno305
140.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka304
141.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové302
142.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany290
143.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.289
144.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
148.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice278
149.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
151.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice274
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
155.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.270
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.270
157.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
158.Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti263
159.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.256
160.Repiar Samuel1994 Super Stars Most252
161.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.250
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek250
164.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.248
165.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.245
166.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc244
167.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.242
168.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
169.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek238
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
172.Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
174.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
175.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
176.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.228
178.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
179.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
180.Straka Jakub2000 Super Stars Most222
181.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
183.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
184.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka208
187.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton206
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná206
189.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 204
190.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
192.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná202
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno202
Novotný Robert1978 BaC Kladno202
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín202
196.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.192
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
199.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.190
Vild Petr1974 SK Jupiter190
201.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice184
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava184
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava184
204.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 180
205.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha178
207.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
208.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek174
209.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany168
210.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.166
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže166
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.166
214.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
215.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most164
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín164
217.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice162
218.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice160
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava160
220.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc156
222.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.152
Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany152
228.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.150
229.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Šula Fabian1995 TJ Ostrov138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
233.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek136
234.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
235.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže132
236.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.130
237.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík128
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
239.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
241.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
245.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice124
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno124
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
249.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 120
251.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice114
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Pašek Michal1987 SK Jupiter114
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně114
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
264.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 112
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.112
267.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň110
268.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
269.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany104
270.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže102
271.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
272.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže92
273.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.91
274.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.90
276.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 88
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
280.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
287.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy84
289.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
290.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
295.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 78
Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
319.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek76
320.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.70
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže70
322.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc66
323.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
325.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 56
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany56
327.Král Martin1994 BK TJ Baník Most50
328.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
332.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
339.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
341.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.38
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
343.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany30
345.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
347.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň22
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň22
Slepička Martin1970 SK Jupiter22
350.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
351.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
352.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR82
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3560
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3077
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2656
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2584
8.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2536
9.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2416
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2040
12.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1968
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1816
14.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1510
15.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1496
16.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1421
17.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
18.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1330
19.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1293
20.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1125
21.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1058
22.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1037
23.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1000
24.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.986
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.982
26.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.899
27.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka854
28.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.837
29.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.800
30.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
31.Oros Ladislav1971 Super Stars Most774
32.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.768
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha768
34.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice701
35.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha654
36.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
37.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.634
38.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň630
39.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.626
40.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice605
41.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice578
42.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.570
43.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera569
44.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha568
45.Pistulka Radek1997 USK Plzeň566
46.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha530
47.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové529
48.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové520
49.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška516
50.Poříz Leoš1974 Start Jihlava506
51.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.502
52.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno489
53.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic486
54.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA482
55.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha478
56.Port Jan1972 Super Stars Most456
57.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.444
58.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava432
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka432
60.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže430
61.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 412
62.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň402
63.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.390
Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.390
65.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 380
66.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.377
67.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha370
68.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.368
69.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.366
70.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.364
71.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.354
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
74.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice352
75.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 344
76.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.339
77.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 338
78.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.336
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice336
83.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
84.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové322
85.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň321
86.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.314
87.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové310
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
89.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.304
91.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter302
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.302
94.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást290
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
96.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška282
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška282
98.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.280
100.Králíček Jan2000 Super Stars Most267
101.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.266
102.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc246
103.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton244
105.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek242
106.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice236
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice236
108.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
109.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 230
110.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek226
111.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.210
112.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
113.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno206
114.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Novotný Robert1978 BaC Kladno194
116.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice192
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.192
118.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
119.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera182
120.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.180
122.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
123.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň169
124.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most168
Helar Jakub1992 Start Jihlava168
126.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
127.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
128.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.160
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice160
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha160
132.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
134.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
135.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany152
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže152
138.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
140.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany148
141.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně140
142.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek138
145.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 132
146.Morávek Michal2002 BaC Kladno128
147.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
148.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
Pašek Michal1987 SK Jupiter124
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha124
152.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava116
153.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
156.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
159.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka108
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek108
161.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava102
162.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany100
163.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
164.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
165.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
166.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
169.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
175.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná84
176.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
177.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera78
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
188.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
189.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška72
190.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek70
191.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové56
193.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná54
194.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže52
195.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže50
196.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
203.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná42
Čapek Jiří1975 Super Stars Most42
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Konupka Jiří1965 BaC Kladno42
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
220.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
223.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.32
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.32
227.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
229.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže28
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže28
231.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 26
233.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň22
235.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
237.Twardzik Adam2001 Super Stars Most16
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.16
239.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice14
241.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
243.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
247.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.10
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR128
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR150
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR182
4.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR226
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3757
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3280
7.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3136
8.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice3024
9.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2608
10.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2504
11.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2312
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
14.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2248
15.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2048
16.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2024
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1573
18.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1448
19.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1328
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1328
21.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1260
22.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1224
23.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1213
24.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1083
25.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1070
26.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1038
27.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1010
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice930
29.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton926
30.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.915
31.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava855
32.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.852
33.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most831
34.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.829
35.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.760
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha760
37.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most732
38.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.698
39.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.696
40.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice689
41.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.662
42.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter654
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha654
44.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha600
45.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice562
46.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice558
47.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň524
48.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.520
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
50.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín504
51.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice500
52.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic474
53.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška470
54.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice469
55.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín466
56.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek462
57.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže461
58.Dufková Monika1999 BaC Kladno454
59.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.452
60.Pořízová Radka1977 Start Jihlava446
61.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton426
62.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.419
63.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň418
64.Zachová Adéla2001 Start Jihlava398
65.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany368
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
67.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA362
68.Vocelková Anna1994 USK Plzeň348
69.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.340
70.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
71.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc334
72.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.332
73.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.318
74.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 308
75.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.302
76.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton301
77.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha288
78.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže282
79.Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
80.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň266
81.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.236
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.236
83.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice234
84.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.225
85.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek222
86.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.214
87.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 206
88.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
89.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice202
90.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže195
91.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek186
92.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
93.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
94.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.167
95.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.166
97.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.158
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.158
99.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera156
100.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice154
101.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška152
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
103.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
108.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter146
109.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
110.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
111.Polívková Eliška1998 USK Plzeň137
112.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice130
113.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
114.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
116.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany112
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.112
118.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
119.Srbová Adéla2000 BaC Kladno98
120.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
121.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
123.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
124.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.78
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
130.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň76
131.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.74
132.Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
133.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
134.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
139.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň44
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.44
141.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná42
147.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany40
148.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže38
150.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek36
151.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
152.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most32
154.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
158.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter26
159.Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
160.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice14
161.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
162.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR82
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR82
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4672
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4224
Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4224
6.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3912
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3336
8.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3256
9.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3101
10.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3016
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2896
12.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2584
13.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2480
14.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2416
15.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2400
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2320
17.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2144
18.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2096
19.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2077
20.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2032
21.Krocová Martina1988 Super Stars Most1872
22.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1752
23.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1728
24.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1688
25.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1680
26.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1629
27.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1568
28.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1509
29.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1461
30.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1432
31.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1390
32.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1381
33.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1368
34.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1354
35.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1328
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1328
37.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1312
38.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1311
39.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1275
40.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1237
41.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1199
42.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1178
43.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1164
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1164
45.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1160
46.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1126
47.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1118
48.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1090
49.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1077
50.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1056
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1056
52.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1005
53.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.990
54.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.974
55.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha956
56.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.952
57.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice878
58.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha866
59.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 819
60.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 806
61.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice803
62.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín786
63.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha728
65.Dufková Monika1999 BaC Kladno724
66.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter654
67.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.645
68.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška624
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška624
70.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic616
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.616
72.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.590
73.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton546
74.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice528
75.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.520
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha520
79.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice510
80.Zachová Adéla2001 Start Jihlava509
81.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška488
82.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.484
83.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha474
84.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava465
85.Pořízová Radka1977 Start Jihlava462
86.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
87.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter450
88.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
89.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera440
90.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.418
91.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň412
92.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.407
93.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
94.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha388
95.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.369
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek369
97.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek367
98.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.366
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice366
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.366
102.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.364
103.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň349
104.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška340
105.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže318
106.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton317
107.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA316
108.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.302
109.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek294
110.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.290
111.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže281
112.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
113.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice275
114.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera252
115.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
116.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň220
117.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
119.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín204
120.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
121.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.200
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice200
123.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
124.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most187
125.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
126.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany176
127.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
128.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany152
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
130.Polívková Eliška1998 USK Plzeň151
131.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.150
138.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
139.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter138
Hončíková Hana1979 BaC Kladno138
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
142.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.126
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 126
145.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
149.Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
150.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc116
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
152.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
159.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška112
163.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
166.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň100
167.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň92
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň92
169.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
171.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
178.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná78
189.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
190.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
191.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek56
192.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
193.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže46
195.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany42
197.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice38
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice38
200.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
201.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR82
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3560
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2656
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2584
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové2536
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2136
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2080
10.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2040
11.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1904
12.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
14.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1510
15.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1496
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1496
17.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1432
18.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1368
19.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1352
20.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1218
21.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1131
22.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1128
23.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1049
24.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1029
25.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1010
26.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.986
27.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha918
28.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.899
29.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno880
30.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.800
31.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.798
32.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 790
33.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
34.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň784
35.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.766
36.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice735
37.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most722
38.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton718
39.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha655
40.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter654
41.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha642
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška642
43.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže605
44.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.603
45.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava600
46.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka575
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň556
48.Srbová Adéla2000 BaC Kladno547
49.Vocelková Anna1994 USK Plzeň534
50.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice517
51.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice514
52.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.508
53.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha506
54.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most459
55.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín438
56.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice426
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek426
58.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha420
59.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice418
61.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška416
62.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 412
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic412
64.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.398
65.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava394
66.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha392
67.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.388
68.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.386
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.386
70.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha384
71.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
72.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton350
73.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.339
74.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 338
75.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
77.Pořízová Radka1977 Start Jihlava320
78.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 318
79.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice314
80.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín310
81.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.308
82.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň298
83.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek294
84.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.286
85.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most284
86.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška274
87.Dufková Monika1999 BaC Kladno272
88.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.268
89.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter266
90.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.264
91.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
92.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
93.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 248
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera248
95.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
96.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.239
97.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.238
98.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice234
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice234
100.Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
101.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
104.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.204
105.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera203
106.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek202
107.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek198
109.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň194
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
111.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.192
112.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
113.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.184
114.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera182
115.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.180
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 180
117.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.176
118.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň169
119.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
120.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
121.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
122.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice160
123.Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno156
124.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany152
125.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
128.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže148
129.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 146
130.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
132.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno128
133.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.126
134.Polívková Eliška1998 USK Plzeň124
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
136.Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
137.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
138.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
139.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.110
140.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka108
141.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
142.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany100
143.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice97
144.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter92
145.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň90
146.Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton88
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
148.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
154.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
155.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
163.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.74
164.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
165.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
167.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek48
168.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.46
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
174.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
184.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
185.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
187.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň37
188.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška32
191.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice30
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany30
193.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany28
194.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.24
195.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
198.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže18
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice18
200.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška16
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
202.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná12
203.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
2GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
34. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
4GPB Most - MostB04.06.2017
5GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
6Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
7GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
8GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
9GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
10GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
11GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
12GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
131. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
14GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
15GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
16GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
17GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
18GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
19GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
202. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
21GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
22Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
23GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
24GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
25GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
26GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
27OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
28GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
29GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
30Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
31OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
32OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
33OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
34OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
35OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
36OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
37OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
38MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
39GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
40GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
41GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
42GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
43GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
443. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
45VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
46GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
47GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
48GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
49GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
50GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
51GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
52GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
53GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
54Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
55GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
56GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
57GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
58GPD dospělých - TáborD13.05.2018
59GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading