logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 24.05.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
24.05.2017 - 24.05.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2694
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1984
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1776
4.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1629
5.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 1469
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1432
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1368
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1216
9.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.899
10.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové764
11.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem730
12.Altera Jan2004 BaC Kladno726
13.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.719
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.719
15.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.707
16.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem670
17.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.591
18.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové588
19.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.576
20.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha504
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice504
22.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha486
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.486
24.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.484
25.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.478
26.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary464
27.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice430
28.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
29.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
31.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
32.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.406
33.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.396
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.396
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most396
36.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice384
37.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice379
38.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most376
39.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton372
40.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš353
41.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
42.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton346
43.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.335
44.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 334
45.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha324
46.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka320
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
48.Kundrát David2006 Badminton VK Aš305
49.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most304
50.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš296
51.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.292
52.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha288
53.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.281
54.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg280
56.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 276
57.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže267
58.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.264
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.264
60.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš260
61.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice245
62.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA244
63.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most240
64.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
65.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.232
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 232
67.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary230
68.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže216
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha216
70.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.212
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
73.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.211
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.211
75.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové208
76.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.204
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha204
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové204
80.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice198
81.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice192
82.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
83.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
84.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.180
85.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany178
86.Janáček David2004 BK ARION PRAHA176
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
90.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň174
91.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.172
94.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice168
96.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.164
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.164
98.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
99.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš160
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII160
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
102.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.157
103.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
104.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.152
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha152
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.152
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
108.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš150
109.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.149
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.149
111.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem148
112.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín146
113.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.142
114.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.141
115.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
116.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.136
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice136
118.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno132
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
121.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
122.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice123
123.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.117
124.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové116
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha116
126.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
128.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice111
129.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.109
130.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš108
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem108
132.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.106
133.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
134.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice102
Solar Jan2005 SK Prosek Praha102
136.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
137.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most99
138.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš98
139.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín97
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.97
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA97
142.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
143.Klokan Jakub2008 Super Stars Most94
144.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové93
145.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
146.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha90
147.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice89
Vlasák David2004 Super Stars Most89
149.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška88
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.88
151.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice87
152.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže86
153.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice84
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové84
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
156.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
157.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.81
158.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš78
163.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk75
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš75
165.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.72
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.72
167.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary69
168.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.66
169.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice63
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice63
171.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.61
172.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
173.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.58
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 58
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 58
176.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha57
177.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
178.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín55
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín55
180.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín54
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice54
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka54
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka54
184.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.52
185.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice51
186.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 48
187.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.47
188.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
189.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Dostál Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
196.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha39
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary39
200.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
201.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk36
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.36
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice36
204.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.34
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.34
207.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.33
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.33
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka33
210.Klokan Jan2006 Super Stars Most32
Kóňa Jan2004 Super Stars Most32
212.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
213.Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.30
215.Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška27
216.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
217.Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín25
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín25
219.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava24
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.24
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava24
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Vališ Jan2006 Super Stars Most24
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
226.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.22
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most22
229.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA20
231.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
232.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.18
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.18
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.18
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice18
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
242.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha17
243.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.14
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.14
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
252.Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
253.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Melcher Patrik2006 SK Podolí12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
263.Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
264.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
265.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice9
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
275.Suchopár Jan2006 Super Stars Most7
276.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY6
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
282.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA5
286.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 4
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
289.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha3
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.3
296.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
300.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3232
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2822
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2464
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2112
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2109
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1744
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1744
8.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1680
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1600
10.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1502
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1200
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
13.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1124
14.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1028
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1028
16.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.934
17.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.898
18.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 886
19.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.862
20.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.814
21.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.801
22.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové795
23.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha788
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha788
25.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem752
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem752
27.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka682
28.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton660
29.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha657
30.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice654
31.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice646
32.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš553
33.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.542
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice542
35.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.539
36.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové529
37.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha528
38.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton518
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary518
40.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha503
41.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha492
42.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
43.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.469
44.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
45.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most464
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice464
47.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.456
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most456
49.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice455
50.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.454
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš454
52.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice452
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice452
54.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
55.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 442
56.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.429
57.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.428
58.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA426
59.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
61.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha418
62.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha416
63.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.408
64.Kundrát David2006 Badminton VK Aš406
65.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.403
66.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.399
67.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg392
68.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most384
69.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže380
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
71.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 376
72.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most358
73.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové356
75.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.348
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.348
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
78.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže344
79.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň342
80.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.336
81.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.332
82.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.320
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
88.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
90.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš306
91.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary302
92.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice300
93.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš296
94.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.290
95.Janáček David2004 BK ARION PRAHA284
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem284
97.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
99.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
101.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.276
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.276
104.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže272
105.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice266
106.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno264
107.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany262
108.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.258
109.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
110.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.248
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.248
112.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.246
113.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
114.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.242
115.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové240
117.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.239
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.239
119.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové234
121.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
122.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha224
123.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš222
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš222
125.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.212
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.212
127.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most208
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
130.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš206
131.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
133.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš198
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš198
135.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 192
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem192
137.Solar Jan2005 SK Prosek Praha188
Vlasák David2004 Super Stars Most188
139.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 172
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII172
141.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
142.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.166
145.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
146.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška164
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 164
148.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice162
149.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.160
150.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice156
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové156
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice156
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška156
156.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary132
157.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín130
Klokan Jakub2008 Super Stars Most130
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín130
160.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice124
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
162.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice120
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk120
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice120
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice120
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk120
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
175.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.118
177.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
178.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka114
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice114
183.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové110
184.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.102
185.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.96
186.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
187.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
188.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka90
191.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
193.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
195.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
198.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha81
199.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
205.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha77
206.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
209.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem68
210.Klokan Jan2006 Super Stars Most64
211.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
212.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha53
213.Kóňa Jan2004 Super Stars Most52
Suchopár Jan2006 Super Stars Most52
Vališ Jan2006 Super Stars Most52
216.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
217.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA46
220.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Melcher Patrik2006 SK Podolí42
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice42
249.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
252.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 39
253.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
257.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
258.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 28
259.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha26
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most26
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY26
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
274.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
288.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2258
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1904
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1800
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1560
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1504
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1402
7.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1229
8.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1106
9.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.976
10.Altera Jan2004 BaC Kladno884
11.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha788
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.756
13.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 732
14.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.682
15.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka670
16.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha622
17.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.584
18.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš555
19.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.553
20.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
21.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.505
22.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary476
23.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové466
24.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice450
25.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem446
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.446
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.446
28.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha444
29.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.442
30.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton431
31.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.420
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha420
33.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
34.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.400
35.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice392
37.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
38.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
39.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.372
40.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha348
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
42.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 346
43.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha336
44.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg320
45.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
46.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.309
47.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most304
48.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most300
49.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
50.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.284
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice284
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice284
53.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice280
55.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton274
56.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže256
57.Kundrát David2006 Badminton VK Aš254
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary254
59.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
60.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.248
61.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.244
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové244
66.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
68.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
69.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
70.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
71.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš222
72.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže212
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.212
76.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice210
77.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš208
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš208
80.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.204
81.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
82.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.202
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
84.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most200
85.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň198
86.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice192
87.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most188
89.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.186
90.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš184
91.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
92.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové178
93.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.176
94.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
95.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 168
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
99.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
101.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.162
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš162
104.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.160
105.Janáček David2004 BK ARION PRAHA156
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice156
107.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany146
108.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem134
109.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
110.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 128
111.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
112.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš120
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
115.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most118
116.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
118.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA113
119.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže110
120.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
Klokan Jakub2008 Super Stars Most106
122.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.103
123.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
124.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš100
125.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice96
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš96
127.Solar Jan2005 SK Prosek Praha94
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha94
129.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
130.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
131.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.90
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava90
133.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice88
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín88
137.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
139.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.84
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII84
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš84
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice84
145.Vlasák David2004 Super Stars Most82
146.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice81
147.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
152.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha77
153.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 72
154.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
155.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
156.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice66
157.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha65
158.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
160.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
161.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín54
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava54
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice54
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
173.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.52
174.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice50
176.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
179.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
192.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Suchopár Jan2006 Super Stars Most40
195.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.39
196.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha37
197.Klokan Jan2006 Super Stars Most30
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
199.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
201.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
207.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha18
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha18
209.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 16
210.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Kóňa Jan2004 Super Stars Most14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most14
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.14
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Vališ Jan2006 Super Stars Most14
222.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
230.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
232.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA8
233.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2309
2.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1584
4.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1560
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1528
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1242
7.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1229
8.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1171
9.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most948
10.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové942
11.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.718
12.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary706
13.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka694
14.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.670
15.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 646
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín646
17.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
18.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.608
19.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 576
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.572
21.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.565
22.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.564
23.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.539
24.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice536
25.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka534
26.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha516
27.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.510
28.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice492
29.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.482
30.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha478
31.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha442
32.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš432
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.432
34.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.412
35.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary396
36.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
37.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.368
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice368
39.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most360
40.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha356
41.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice329
42.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
43.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.308
44.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice305
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka305
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.305
47.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové302
48.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
50.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš296
51.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže293
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice293
53.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 276
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.276
55.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice272
56.Benediktová Klára2005 USK Plzeň269
57.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.268
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice268
59.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice264
60.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.257
61.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most256
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem256
63.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.253
64.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.252
65.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha248
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.248
67.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
68.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.236
69.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha232
70.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš228
72.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové222
73.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
74.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.208
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
76.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.207
77.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha204
78.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
79.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš197
80.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice195
81.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
82.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín183
83.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany182
84.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
85.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže179
86.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.173
87.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.172
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha172
90.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.171
91.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.170
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.170
93.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
94.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany158
95.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš156
97.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.153
98.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš146
100.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha144
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.144
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.144
104.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha143
105.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub142
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.142
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
108.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš140
109.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha138
110.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
111.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
112.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka132
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš132
114.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most128
115.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.126
116.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
118.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.122
119.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice120
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
122.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most118
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.118
125.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.115
126.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice114
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava114
128.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice110
129.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.106
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.106
131.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
132.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha102
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem102
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice102
135.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
136.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice96
138.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.93
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.93
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic93
142.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
143.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
145.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
146.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.84
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.84
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
149.Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice83
150.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
151.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA80
153.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno78
155.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
156.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice74
157.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín72
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.72
159.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
160.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
161.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.66
162.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
163.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.60
164.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
165.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže56
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
167.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice54
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 54
Marková Julie2005 Start Jihlava54
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava54
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín54
176.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice49
177.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
178.Křížová Anna2006 Super Stars Most44
179.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové42
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno42
183.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
185.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš39
186.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže38
187.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha37
188.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha36
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.36
190.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
191.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.30
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice30
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice30
Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Javorská Anna2004 USK Plzeň30
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
208.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA29
209.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha26
210.Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.24
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín24
212.Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
214.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha20
216.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha19
217.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA18
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub18
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
224.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Portová Anna2007 Super Stars Most14
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
233.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
238.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.10
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
242.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.9
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš9
246.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
248.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA3
1.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2496
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2496
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2261
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2064
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2040
6.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1725
7.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
8.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1512
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1512
11.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1389
12.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1222
13.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1219
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1219
15.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1188
16.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1171
17.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1158
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1158
19.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha980
20.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.900
21.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.860
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha860
23.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.848
24.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka790
25.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.788
26.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most765
27.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.718
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka718
29.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary707
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary707
31.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.681
32.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.680
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.680
34.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha634
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha634
36.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.610
37.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
39.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.515
40.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice480
41.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.478
42.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš476
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice476
44.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most464
45.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.456
46.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem455
47.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.454
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
49.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.452
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.452
51.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové444
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
53.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.431
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice431
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.431
56.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín422
57.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.416
59.Benediktová Klára2005 USK Plzeň408
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.408
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha408
62.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka406
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 406
64.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš404
65.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže395
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
67.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice392
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.392
69.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem359
70.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.356
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.356
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha356
74.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 348
75.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš344
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš344
77.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha340
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.340
79.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš320
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš320
84.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.317
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.317
86.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha316
87.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha312
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
89.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
90.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany298
91.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové294
92.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem292
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem292
94.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.288
95.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš284
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
97.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice281
98.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany276
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka276
100.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.270
101.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice258
102.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha252
103.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha248
106.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice244
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most244
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
109.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín242
111.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.240
112.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.236
113.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.229
114.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.224
115.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.217
116.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA216
119.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
120.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha207
121.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.206
122.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice204
123.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
124.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
125.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín192
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha192
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice192
129.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
130.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.178
131.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
132.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
133.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.166
134.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
135.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice162
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.162
137.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice156
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.156
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.156
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš156
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín156
143.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most148
144.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice146
145.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA144
146.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.130
147.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
148.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.127
149.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
150.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice124
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most124
152.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice120
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Marková Julie2005 Start Jihlava120
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava120
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava120
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
160.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže116
162.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice114
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno114
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno114
166.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem106
167.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
169.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha94
170.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
171.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín84
175.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA82
176.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha78
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Důrová Lucie2005 USK Plzeň78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Javorská Anna2004 USK Plzeň78
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.78
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
203.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha77
204.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 72
205.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA70
206.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha64
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.64
209.Křížová Anna2006 Super Stars Most60
210.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha56
211.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
214.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice42
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
221.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Portová Anna2007 Super Stars Most38
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
226.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
227.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most26
239.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA14
1.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1800
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1709
4.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1701
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1256
6.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1192
7.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1120
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1088
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1088
10.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.976
11.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka756
12.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice737
13.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 732
14.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové718
15.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha710
16.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín694
17.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka670
18.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.646
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.646
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha646
21.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.630
22.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.566
23.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.563
24.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha539
25.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
26.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.505
27.Benediktová Klára2005 USK Plzeň504
28.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš493
29.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most452
30.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem446
31.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice424
32.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice416
33.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
34.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary404
35.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.394
36.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
39.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.384
40.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
41.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.372
42.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.356
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha356
44.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.350
45.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové348
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
47.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš340
48.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary334
49.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.317
50.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 314
51.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
52.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš284
54.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.281
55.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice280
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže280
57.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.278
58.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice276
59.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.270
60.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové258
61.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín248
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.248
63.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
64.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka244
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha244
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.244
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.244
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš244
70.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha240
71.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
72.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
73.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most232
74.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha230
75.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.224
76.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem218
77.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.212
78.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš208
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 208
80.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.206
81.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
83.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.192
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.192
85.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
86.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka178
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš178
88.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.176
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.176
90.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA172
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš172
94.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš168
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem168
97.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.166
98.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže156
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
101.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
102.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
103.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany146
104.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.143
105.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most142
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice142
108.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
109.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most136
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.136
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
112.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín130
113.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.128
114.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha124
117.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha122
118.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.120
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
121.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.114
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
124.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.110
125.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.109
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha109
127.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.107
128.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.106
129.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
130.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha101
131.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.96
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice96
133.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA93
135.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.90
Marková Julie2005 Start Jihlava90
137.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
140.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
142.Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín84
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš84
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín84
147.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice81
148.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice80
149.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice78
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha78
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno78
157.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
159.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice72
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.72
161.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem70
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton70
163.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha63
164.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
165.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha55
166.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice54
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice54
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava54
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava54
172.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
173.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha50
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
175.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
176.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
188.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA41
189.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
192.Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most38
194.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA30
196.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 29
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha29
198.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
Křížová Anna2006 Super Stars Most28
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.28
202.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha26
Portová Anna2007 Super Stars Most26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
208.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha25
209.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín24
211.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA20
212.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
221.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.13
223.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice12
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
231.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
12. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
22. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
3GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
4GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
5GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
6GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
7GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
8GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
9KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
10KP U15 - MostD23.09.2017
11GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
12GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
13GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
14OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
15OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
16OP U15 - MostSKP14.10.2017
17OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
18OP U15 - AšSKP14.10.2017
19OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
20OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
21OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
22MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
23GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
24GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
25GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
26GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
27GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
28GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
29GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
301. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
31GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
321. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
33GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
34GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
351. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
361. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
371. GPD U15 - MostD27.01.2018
381. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
39GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
401. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
41GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
42GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
431. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
44GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
45GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
461. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
472. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
482. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
49GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
50GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
512. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
52GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
53GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
542. GPC U15 - MostC21.04.2018
55GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
562. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
572. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
582. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
59GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
60GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
61GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
623. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading