logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 07.06.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
07.06.2017 - 07.06.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor PrahaWR94
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR105
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR165
4.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR209
5.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR244
6.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WR247
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3904
8.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3424
9.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3280
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3064
11.Louda Jiří1995 USK Plzeň3000
12.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1688
13.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1592
14.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1568
15.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1550
16.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1536
17.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1443
18.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1440
19.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1297
20.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
21.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1256
22.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1254
23.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1200
24.Kural Martin1999 USK Plzeň1188
25.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1117
26.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1020
27.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1011
28.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice996
29.Repiar Samuel1994 Super Stars Most868
30.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.826
31.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
32.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most776
33.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové768
34.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 761
35.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.756
36.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha728
37.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška688
38.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.667
39.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha664
40.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.652
41.Port Jan1972 Super Stars Most642
42.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.632
43.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 616
44.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.603
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.603
46.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno572
47.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.558
48.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic546
49.Oros Ladislav1971 Super Stars Most540
50.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.511
51.Twardzik Adam2001 Super Stars Most508
52.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
53.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.498
54.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.496
55.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 494
56.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 488
57.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha485
58.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.472
59.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
60.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice455
61.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže440
62.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera434
63.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 430
64.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.391
65.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno388
66.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.380
67.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.368
68.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.366
69.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň360
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška360
71.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha358
72.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.356
73.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové352
74.Konupka Jiří1965 BaC Kladno349
75.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.329
76.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha320
77.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton318
78.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter302
79.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha298
80.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno294
81.Králíček Jan2000 Super Stars Most292
82.Čapek Jiří1975 Super Stars Most290
83.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most288
84.Poříz Leoš1974 Start Jihlava286
85.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.278
86.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.271
87.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice270
88.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.267
89.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové265
90.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.263
91.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.262
92.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.258
93.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň249
94.Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.248
95.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 246
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem246
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice246
98.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.238
99.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.236
100.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek235
101.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň232
102.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.226
103.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.222
104.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice214
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.214
106.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava210
107.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice208
109.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc207
110.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.205
111.Šula Fabian1995 TJ Ostrov204
112.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice203
113.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.202
114.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.201
115.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 200
116.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň199
117.Král Martin1994 BK TJ Baník Most198
118.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany196
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
120.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek194
121.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
122.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera188
123.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.186
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka186
125.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové184
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno184
127.Straka Jakub2000 Super Stars Most183
128.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice182
129.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.180
131.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.179
132.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice178
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 178
134.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc176
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
136.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice172
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
138.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.166
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže166
140.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha164
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice164
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.164
143.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.162
144.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška160
145.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
147.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
148.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
149.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice154
150.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
151.Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
152.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha149
153.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
154.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.147
155.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.145
156.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
157.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava141
158.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.140
159.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton139
160.Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
161.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary136
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
163.Morávek Michal2002 BaC Kladno134
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava134
165.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná133
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové133
167.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 132
168.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.130
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany130
172.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
174.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
176.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
178.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná120
179.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek119
180.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek118
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha118
182.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 116
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
184.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno114
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
187.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
188.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.107
189.Novotný Robert1978 BaC Kladno106
190.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
191.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
192.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice101
193.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín100
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
195.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.99
196.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice97
197.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.94
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
199.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
200.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň92
201.Helar Jakub1992 Start Jihlava91
202.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň90
204.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík87
205.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.86
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
214.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice84
216.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná81
217.Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
220.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pašek Michal1987 SK Jupiter78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek78
225.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.76
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
227.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno74
228.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň73
230.Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.72
232.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek71
233.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek68
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
235.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.66
236.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
238.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy60
239.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
243.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže58
244.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany56
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
246.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
248.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.54
253.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň52
254.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 46
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
258.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.45
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.45
260.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň42
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška42
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
271.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.41
272.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany40
274.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň39
275.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
276.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 34
277.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže33
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň33
280.Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA32
282.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
285.Vild Petr1974 SK Jupiter28
286.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
289.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice25
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
292.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná24
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
294.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
295.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha22
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 22
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
298.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.20
299.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.19
300.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany18
305.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
307.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
308.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice13
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou13
316.Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.12
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
322.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
323.Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
324.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4640
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4200
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4200
4.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3824
5.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3696
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3696
7.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
8.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové3064
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3064
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2872
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2872
12.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
14.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2384
15.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2288
16.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
17.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2117
18.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2056
19.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1952
20.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
21.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1768
22.Kural Martin1999 USK Plzeň1640
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1640
24.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1619
25.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 1552
26.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1549
27.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1504
28.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1496
29.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1451
30.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1440
31.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1438
32.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1424
33.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1395
34.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1390
35.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1350
36.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1325
37.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1301
38.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
39.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1256
40.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1248
41.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
42.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1213
43.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1197
44.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1158
45.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1107
46.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1080
47.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1056
48.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1006
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1006
50.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice944
51.Oros Ladislav1971 Super Stars Most926
52.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.918
53.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.904
54.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška890
55.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška848
56.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 843
57.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno841
58.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové826
59.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic819
60.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha810
61.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 807
62.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.804
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.804
64.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška792
65.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška784
66.Port Jan1972 Super Stars Most783
67.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.772
68.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice724
69.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.718
70.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.716
71.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.696
72.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.689
73.Louda Jiří1995 USK Plzeň672
74.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
75.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice651
76.Králíček Jan2000 Super Stars Most638
77.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.632
78.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 630
79.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové621
80.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera606
81.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.604
82.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most600
83.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.594
84.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň593
85.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.584
86.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most560
87.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.554
88.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.551
89.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice535
90.Twardzik Adam2001 Super Stars Most526
91.Morávek Michal2002 BaC Kladno517
92.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.501
93.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton498
94.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň496
95.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná490
97.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 484
98.Konupka Jiří1965 BaC Kladno474
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno474
100.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter470
101.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.464
102.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice462
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice462
104.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice454
105.Helar Jakub1992 Start Jihlava448
Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.448
107.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem438
108.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.424
109.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
110.Čapek Jiří1975 Super Stars Most412
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
113.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.410
114.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice405
115.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 402
116.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc398
117.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice387
118.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
119.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň383
120.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást380
121.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno371
122.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.366
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň366
124.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové360
125.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.358
126.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
127.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.354
128.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.353
129.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
130.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka342
131.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
132.Poříz Leoš1974 Start Jihlava334
133.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.326
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň326
135.Straka Jakub2000 Super Stars Most324
136.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice318
137.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice314
138.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
140.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka304
141.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové302
142.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany290
143.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
147.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
148.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
150.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.270
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.270
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.270
153.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
154.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.256
155.Repiar Samuel1994 Super Stars Most252
156.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek250
158.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.247
159.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.244
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc244
161.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.242
162.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
163.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek238
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
166.Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
168.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.234
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
170.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
171.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.226
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
173.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
174.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
176.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
177.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most208
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
180.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná206
181.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
184.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná202
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín202
186.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice196
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
188.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.192
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.192
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
191.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary190
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno190
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.190
Vild Petr1974 SK Jupiter190
195.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice184
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava184
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava184
198.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 180
199.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha178
201.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
202.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek174
203.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany168
204.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno167
205.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.166
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže166
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.166
209.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
210.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton164
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín164
212.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice162
213.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice160
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava160
215.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc156
217.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.152
Král Martin1994 BK TJ Baník Most152
Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany152
224.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Šula Fabian1995 TJ Ostrov138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
229.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek136
230.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
231.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže132
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň132
233.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.130
234.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
236.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
237.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava125
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
242.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice124
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
245.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 120
247.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice114
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Pašek Michal1987 SK Jupiter114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně114
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
258.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
259.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
260.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany104
261.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže102
262.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Novotný Robert1978 BaC Kladno100
264.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže92
265.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.91
266.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.90
268.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 88
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
272.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
280.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy84
282.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
283.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 80
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
290.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 78
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška78
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
309.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.70
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže70
311.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
313.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 56
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany56
315.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
316.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.46
320.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
325.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
327.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.38
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
329.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany30
331.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek26
334.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
336.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha22
Chalupa Petr1998 BKV Plzeň22
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň22
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno22
Slepička Martin1970 SK Jupiter22
341.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
343.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
344.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
345.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR79
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3560
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3077
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2656
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2584
8.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2536
9.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2416
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
11.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2040
12.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1968
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1816
14.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1510
15.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1496
16.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1421
17.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
18.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1330
19.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1165
20.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1058
21.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1037
22.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1029
23.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno988
24.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.986
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.982
26.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka950
27.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.861
28.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.837
29.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.800
30.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
31.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.768
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha768
33.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška724
34.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice701
35.Oros Ladislav1971 Super Stars Most678
36.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha654
37.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
38.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.634
39.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň628
40.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice605
41.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha600
42.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera569
43.Pistulka Radek1997 USK Plzeň566
44.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice552
45.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.542
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 542
47.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.538
48.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové529
49.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové520
50.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA514
51.Poříz Leoš1974 Start Jihlava506
52.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.502
53.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha478
54.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.444
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.444
56.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno441
57.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava432
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka432
59.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže430
60.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic406
61.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň402
62.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.390
Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.390
64.Port Jan1972 Super Stars Most384
65.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.377
66.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha370
67.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.368
Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha368
69.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.354
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové354
71.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice352
72.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 338
73.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.336
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice336
78.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha322
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
80.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň321
81.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.318
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton318
83.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.314
84.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové310
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
86.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
87.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter302
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.302
90.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice298
91.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást290
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.290
93.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška282
94.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.280
96.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.272
97.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 268
98.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.266
99.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc246
100.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek242
101.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 238
102.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice236
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice236
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška236
105.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
106.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 230
107.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.227
108.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek226
109.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.210
110.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
111.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno206
112.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
113.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
114.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice192
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.192
116.Králíček Jan2000 Super Stars Most189
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
118.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera182
119.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
120.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
121.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň169
122.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most168
123.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton166
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
125.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
126.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.160
127.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
129.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
130.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany152
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže152
133.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
135.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany148
136.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně140
137.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.138
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek138
141.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 132
142.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice128
Morávek Michal2002 BaC Kladno128
Novotný Robert1978 BaC Kladno128
145.Helar Jakub1992 Start Jihlava126
146.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
147.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
Pašek Michal1987 SK Jupiter124
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha124
151.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava116
152.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
154.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
157.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka108
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek108
159.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava102
160.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany100
161.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
162.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
163.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
164.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
167.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
173.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná84
174.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
175.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
183.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
184.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška72
185.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek70
186.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové56
188.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná54
189.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže52
190.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže50
191.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
199.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň44
200.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná42
Čapek Jiří1975 Super Stars Most42
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Konupka Jiří1965 BaC Kladno42
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
214.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
217.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.32
219.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek30
222.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže28
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže28
224.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 26
226.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
227.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
228.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
230.Twardzik Adam2001 Super Stars Most16
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.16
232.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice14
234.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
236.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
240.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR122
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR148
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR191
4.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR219
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3757
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3280
7.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3168
8.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2872
9.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2504
10.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2336
11.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
13.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2248
14.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2208
15.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1888
16.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1870
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1573
18.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1560
19.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1424
20.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1328
21.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1224
22.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1213
23.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1160
24.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1112
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1083
26.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1070
27.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1038
28.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška998
29.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.959
30.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton924
31.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.915
32.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice904
33.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava855
34.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.852
35.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most831
36.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.792
37.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.760
38.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most732
39.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.696
40.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.694
41.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha654
42.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice635
43.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter630
44.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha600
45.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice562
46.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice558
47.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň556
48.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.520
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
50.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic508
51.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín504
52.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice500
53.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška470
54.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín466
55.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek462
56.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže461
57.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 420
58.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.419
59.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň418
60.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.398
61.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton394
62.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany368
Pořízová Radka1977 Start Jihlava368
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
65.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA362
66.Dufková Monika1999 BaC Kladno360
67.Vocelková Anna1994 USK Plzeň348
68.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
69.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc334
70.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.332
71.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.328
72.Zachová Adéla2001 Start Jihlava320
73.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.318
74.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.302
75.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton301
76.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha288
77.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže282
78.Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
79.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň266
80.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice261
81.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.236
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.236
83.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice234
84.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.225
85.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek222
86.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.214
87.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
88.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 206
89.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
90.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže195
91.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek186
92.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
93.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
94.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.167
95.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.166
97.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.158
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.158
99.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera156
100.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice154
101.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter152
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
103.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
108.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
109.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
110.Polívková Eliška1998 USK Plzeň137
111.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice130
112.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
113.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška120
114.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
116.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany112
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.112
118.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
119.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice90
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
121.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
123.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
124.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
127.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň76
128.Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
Srbová Adéla2000 BaC Kladno66
130.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
131.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
136.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň44
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.44
138.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná42
145.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany40
146.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže38
148.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek36
149.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
150.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
151.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice30
154.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter26
155.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
157.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice14
158.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
159.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR80
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR80
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4672
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4224
Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4224
6.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3912
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3352
8.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3101
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3088
10.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3016
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2896
12.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2584
13.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2480
14.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2400
15.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2320
16.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2296
17.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2152
18.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2144
19.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2120
20.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2008
21.Krocová Martina1988 Super Stars Most1872
22.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1776
23.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1752
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1752
25.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1728
26.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1629
27.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1509
28.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1461
29.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1414
30.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1390
31.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1381
32.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1368
Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1368
34.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1354
35.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1328
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1328
37.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1311
38.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1269
39.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1242
40.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1237
41.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1224
42.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1186
43.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1178
44.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1164
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1164
46.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1126
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1126
48.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1118
49.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1077
50.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1021
51.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1007
52.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.990
53.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.974
54.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha956
55.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.952
56.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka947
57.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha933
58.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice878
59.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha876
60.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.824
61.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 819
62.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 806
63.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín786
64.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha728
66.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic676
67.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.645
68.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter630
69.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška624
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška624
71.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.590
72.Dufková Monika1999 BaC Kladno586
73.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice528
74.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.520
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha520
78.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice510
79.Zachová Adéla2001 Start Jihlava509
80.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška488
81.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.484
82.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton482
83.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha474
84.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava465
85.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň461
86.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
87.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter450
88.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
89.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera440
90.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.418
91.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň412
92.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
93.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.369
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek369
95.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek367
96.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.366
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.366
99.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.364
100.Pořízová Radka1977 Start Jihlava348
101.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška340
102.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.329
103.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže318
104.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton317
105.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA316
106.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.302
107.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most299
108.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek294
109.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.290
110.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže281
111.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
112.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha276
113.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice275
114.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice254
115.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera252
116.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
117.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň220
118.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
120.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín204
121.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
122.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.200
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice200
124.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
125.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
126.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany176
127.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
128.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany152
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
130.Polívková Eliška1998 USK Plzeň151
131.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
137.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
138.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter138
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
140.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.126
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 126
143.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
147.Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
148.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc116
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
150.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
155.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška112
157.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
160.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň100
161.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň92
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň92
163.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
165.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
172.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná78
183.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
184.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
185.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek56
186.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
187.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže46
189.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany42
191.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice38
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice38
194.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
195.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR79
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3560
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2656
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2584
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové2536
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2136
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2040
10.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1904
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1888
12.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
14.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1510
15.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1496
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1496
17.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1432
18.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1368
19.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1256
20.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1237
21.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1218
22.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1131
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1104
24.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.986
25.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.920
26.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha918
27.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice883
28.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha863
29.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.861
30.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.800
31.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.798
32.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
33.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno786
34.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 774
35.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.766
36.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice735
37.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton718
38.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter654
39.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha642
40.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň628
41.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most626
42.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška618
43.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže605
44.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.603
45.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava600
46.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka575
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň556
48.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 546
49.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 542
50.Vocelková Anna1994 USK Plzeň534
51.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.530
52.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice517
53.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha506
54.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice488
55.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.464
56.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most459
57.Srbová Adéla2000 BaC Kladno441
58.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín438
59.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice426
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek426
61.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha420
62.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice418
63.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška416
64.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha392
65.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.388
66.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.386
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.386
68.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
69.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.376
70.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.362
71.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic342
72.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
74.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 318
75.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice314
76.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín310
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava310
78.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton308
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.308
80.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň298
81.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek294
82.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha288
83.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most284
84.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň281
85.Pořízová Radka1977 Start Jihlava278
86.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška274
87.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.268
88.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter266
89.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
90.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
91.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 248
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera248
93.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.244
94.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.239
95.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.238
96.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice234
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice234
98.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton230
99.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.227
100.Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
101.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
103.Dufková Monika1999 BaC Kladno206
104.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.204
105.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek202
106.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek198
108.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň194
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
110.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.192
111.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
112.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.184
113.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera182
114.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 180
115.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.176
116.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
117.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
118.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
119.Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno156
120.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany152
121.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
124.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže148
125.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 146
126.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
129.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice128
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno128
131.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.126
132.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera125
133.Polívková Eliška1998 USK Plzeň124
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
135.Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
136.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
137.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
138.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka108
139.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
140.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany100
141.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice97
142.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter92
143.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň90
144.Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton88
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
146.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
152.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
153.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
159.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
160.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
162.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek48
163.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.46
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
169.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
179.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
180.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
182.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň37
183.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška32
186.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice30
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany30
188.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany28
189.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.24
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
191.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
194.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže18
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice18
196.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška16
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
198.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná12
199.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
2Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
3GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
4GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
5GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
6GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
7GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
8GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
91. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
10GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
11GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
12GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
13GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
14GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
15GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
162. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
17GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
18Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
19GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
20GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
21GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
22GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
23OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
24GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
25GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
26Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
27OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
28OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
29OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
30OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
31OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
32OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
33OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
34MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
35GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
36GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
37GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
38GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
39GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
403. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
41VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
42GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
43GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
44GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
45GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
46GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
47GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
48GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
49GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
50Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
51GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
52GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
53GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
54GPD dospělých - TáborD13.05.2018
55GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
56GPB Most - MostB27.05.2018
57GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
58GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading