logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 07.06.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
07.06.2017 - 07.06.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ63
2.Abraham Tomáš2000 Super Stars MostWJ176
3.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2203
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2192
5.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1912
6.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1856
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1616
8.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
9.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1469
10.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1389
11.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1325
12.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1112
13.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1110
14.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1030
15.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.976
16.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.918
17.Morávek Michal2002 BaC Kladno859
18.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.856
19.Twardzik Adam2001 Super Stars Most776
20.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.751
21.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.646
22.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most586
23.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice580
24.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice566
25.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka561
26.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška560
27.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.554
28.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
29.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná454
30.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín453
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín453
32.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno450
33.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.426
34.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň415
35.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most412
36.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice394
37.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň388
38.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno385
39.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
40.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.383
41.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.382
42.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.376
43.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.359
44.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
45.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.348
46.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.333
47.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA320
Králíček Jan2000 Super Stars Most320
49.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná316
50.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice314
51.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha308
52.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha306
53.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy292
54.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice284
55.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.273
56.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.272
57.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha269
58.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
60.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.256
61.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
62.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.248
63.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.242
64.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha239
65.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha236
67.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
68.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.222
69.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha221
70.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
71.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 218
72.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.208
74.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
Herzán David2002 Slavoj Podivín206
76.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic204
77.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.198
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava198
79.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
80.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.184
81.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.182
82.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.181
83.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.178
84.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha174
85.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.172
87.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.166
Straka Jakub2000 Super Stars Most166
89.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.163
90.Oros Marek2003 Super Stars Most156
91.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.151
92.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.148
93.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín142
94.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
97.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
Soukup Václav2001 BKV Plzeň128
99.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
100.Ziman Jan2000 BKV Plzeň123
101.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
102.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice116
103.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice112
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
105.Port Jan2003 Super Stars Most110
106.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
107.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
108.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
110.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín91
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná91
112.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 85
113.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.84
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.84
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
117.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
123.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 76
124.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
125.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA72
126.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice69
127.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
128.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 67
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná67
130.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň66
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
132.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha59
133.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
134.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub54
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
137.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.51
138.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
140.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
150.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka33
151.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš32
152.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
155.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.25
157.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
159.Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
160.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.12
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub12
163.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem9
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 9
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII9
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem9
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2832
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2832
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2624
4.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2592
5.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2304
6.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2104
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2016
8.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1830
9.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1824
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1824
11.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1672
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1560
13.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1552
14.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1366
15.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1344
16.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1312
17.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1277
18.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1229
19.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
20.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1171
21.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1134
22.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1088
23.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1085
24.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1075
25.Morávek Michal2002 BaC Kladno989
26.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.936
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.936
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most886
29.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice883
30.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.878
31.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno803
32.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň789
33.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice777
34.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha753
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha753
36.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná658
37.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka621
38.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most610
39.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice552
Králíček Jan2000 Super Stars Most552
41.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.551
42.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.528
43.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
45.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
46.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA518
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha518
48.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.507
49.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.506
50.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.504
51.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná502
52.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň500
53.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.493
54.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most489
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.489
56.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha488
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška488
58.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno468
59.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice452
60.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná446
61.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.427
62.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.404
63.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.402
64.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín395
65.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.394
66.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.393
67.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice382
68.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.380
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.380
70.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha366
71.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
72.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice349
73.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
74.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.328
75.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 320
76.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice318
77.Straka Jakub2000 Super Stars Most302
78.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.295
79.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.280
80.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
Herzán David2002 Slavoj Podivín278
82.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha275
83.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.274
84.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.272
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín272
86.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.270
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha270
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava270
89.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 266
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha266
91.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
92.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice242
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.242
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
96.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 238
97.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
98.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice230
99.Oros Marek2003 Super Stars Most228
100.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.214
101.Soukup Václav2001 BKV Plzeň212
102.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš208
103.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín203
104.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
105.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.198
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.198
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha198
108.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.190
109.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná184
110.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
111.Ziman Jan2000 BKV Plzeň164
112.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 162
113.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
116.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice152
117.Port Jan2003 Super Stars Most146
118.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha128
120.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
122.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka125
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha125
124.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná114
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub114
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
130.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
132.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.88
134.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
135.Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.84
136.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
145.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
147.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
148.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII42
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2544
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2112
3.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2056
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1616
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1464
7.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1269
8.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1261
9.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1144
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1102
11.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1096
12.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1030
13.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.934
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno801
15.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.787
16.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice763
17.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
18.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice621
19.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.604
20.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.602
21.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín558
22.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška526
23.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice520
24.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.517
25.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.516
26.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.496
27.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most489
28.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín479
29.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most476
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha476
31.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka464
32.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.462
33.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha453
34.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno450
35.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most448
36.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň445
37.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
38.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.424
39.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
40.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.406
41.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha392
42.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha382
43.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
44.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.352
45.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
46.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
47.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.338
48.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.337
49.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.334
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno334
51.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice329
52.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná316
53.Twardzik Adam2001 Super Stars Most312
54.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 306
55.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
56.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA284
57.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.281
58.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.280
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
60.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.274
61.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava270
62.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice268
63.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
64.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín262
65.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
66.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
67.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
68.Králíček Jan2000 Super Stars Most238
69.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice230
70.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.218
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.218
72.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
73.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš208
74.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín200
75.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha198
76.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
77.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.167
78.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná164
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.164
84.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
85.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
86.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Herzán David2002 Slavoj Podivín156
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
89.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
90.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
91.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.124
92.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub120
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice120
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
Oros Marek2003 Super Stars Most120
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice120
98.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice119
99.Straka Jakub2000 Super Stars Most116
100.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
104.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
105.Ziman Jan2000 BKV Plzeň86
106.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.84
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
108.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
109.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha78
117.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.74
Port Jan2003 Super Stars Most74
119.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 58
120.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.54
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
122.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
126.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 42
Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub42
134.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.12
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR191
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ88
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ153
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2256
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2224
6.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1766
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1597
8.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1512
9.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1472
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1224
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1192
12.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1104
Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1104
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1053
15.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1016
16.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha933
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice897
18.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška764
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.732
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha684
21.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice660
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň620
23.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice551
24.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.532
25.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice528
26.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.513
27.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice501
28.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.491
30.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.488
31.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky458
32.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA441
33.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.429
34.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín398
35.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha392
36.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín386
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany386
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice386
39.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.368
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.368
41.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
42.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.355
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň348
44.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton344
45.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice310
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most310
47.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany300
48.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
49.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice274
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most274
51.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.264
52.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA258
53.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň241
54.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
55.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.238
56.Zachová Adéla2001 Start Jihlava234
57.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
58.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice216
59.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.211
60.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče203
61.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice202
62.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice198
63.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
64.Srbová Adéla2000 BaC Kladno195
65.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.186
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha186
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.186
68.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
69.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka172
70.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
71.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice164
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
73.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
75.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
76.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín156
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most156
79.Pálková Tereza2002 Super Stars Most154
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.154
81.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.138
83.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha129
84.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.124
85.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice114
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 114
90.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
91.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže102
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.102
93.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.99
94.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.90
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 90
96.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.88
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná88
98.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.87
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
100.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka86
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
102.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
103.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
110.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.73
111.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.66
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic66
113.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha60
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.60
115.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná55
116.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most54
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
118.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
119.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
130.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 18
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
132.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ18
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2789
3.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2320
5.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2256
6.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2016
7.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1968
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1968
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1789
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1648
12.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1640
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1640
14.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1616
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1616
16.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1517
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1464
18.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1459
19.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1344
20.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1159
21.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1063
22.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1048
23.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.976
Srbová Adéla2000 BaC Kladno976
25.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.974
26.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
27.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.822
28.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.765
29.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.752
30.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice718
31.Zachová Adéla2001 Start Jihlava682
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň671
33.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
34.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.658
35.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice654
36.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA585
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice585
38.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha582
39.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA561
40.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.544
41.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín514
42.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice513
43.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most500
44.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice476
45.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.467
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.467
47.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.452
48.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň450
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most450
50.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.394
51.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.392
52.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
53.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
54.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice314
55.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha306
56.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka291
57.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín290
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče290
59.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.286
60.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha280
61.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
62.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
63.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany251
64.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
65.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice239
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice239
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky239
68.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.228
69.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
70.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice225
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
72.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.216
73.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice201
74.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
75.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.192
Pálková Tereza2002 Super Stars Most192
78.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.187
79.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
80.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.164
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.164
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná164
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná164
84.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
85.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.156
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.156
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most156
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
90.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most138
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice138
93.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
95.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
97.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice114
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 114
105.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
107.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.86
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
109.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
124.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže69
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.69
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.69
127.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
1.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2056
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1755
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1728
5.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1384
7.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1216
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1171
9.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1154
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1117
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1046
12.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1030
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 875
14.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.848
15.Srbová Adéla2000 BaC Kladno801
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.788
17.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.700
18.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.688
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.670
20.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 658
21.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.646
22.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
23.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška620
24.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.568
25.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice552
26.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno528
27.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
28.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň493
29.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
30.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice455
31.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň441
32.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
33.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
34.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
35.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha392
36.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice390
37.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany356
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.356
39.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most349
40.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice346
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.346
42.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice344
43.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín338
44.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky330
45.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.322
46.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA320
47.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha319
48.Zachová Adéla2001 Start Jihlava306
49.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.300
51.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
52.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
53.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.234
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
56.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
57.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
58.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.198
59.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň196
60.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín184
61.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.182
62.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA176
63.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
64.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.168
65.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice166
66.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka164
68.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.162
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice162
70.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
72.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín156
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
74.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most152
75.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
76.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.146
77.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
78.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice138
79.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
80.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
81.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.125
82.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná124
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná124
84.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.122
85.Pálková Tereza2002 Super Stars Most120
86.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most114
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
89.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany102
90.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.88
91.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
92.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most84
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
94.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
103.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.55
104.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.54
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
106.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
109.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 42
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
120.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha12
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading