logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 21.06.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
21.06.2017 - 21.06.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ63
2.Abraham Tomáš2000 Super Stars MostWJ179
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2912
4.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2224
5.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2203
6.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1920
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1856
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1744
9.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1437
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1160
12.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1112
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1096
14.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.912
15.Morávek Michal2002 BaC Kladno859
16.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.808
17.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.788
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.788
19.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.751
20.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice732
21.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška728
22.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.720
23.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.660
24.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín655
25.Twardzik Adam2001 Super Stars Most621
26.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most586
27.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice580
28.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka561
29.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
30.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná454
31.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín453
32.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno450
33.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most446
34.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň436
35.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň415
36.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice394
37.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha386
38.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno385
39.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
40.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.383
41.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.382
42.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.359
43.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
44.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.348
45.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.336
46.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.333
47.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA320
Králíček Jan2000 Super Stars Most320
49.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná316
50.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice314
51.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha308
52.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy292
53.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice284
54.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.273
55.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.272
56.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha269
57.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
59.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.256
60.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
61.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.248
62.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.242
63.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha239
64.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha236
66.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
67.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.222
68.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha221
69.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
70.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 218
71.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.208
73.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
Herzán David2002 Slavoj Podivín206
75.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic204
76.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.198
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava198
78.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
79.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.184
80.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.182
81.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.181
82.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.178
83.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha174
84.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.172
86.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.166
Straka Jakub2000 Super Stars Most166
88.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.163
89.Oros Marek2003 Super Stars Most156
90.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.151
91.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.148
92.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín142
93.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
96.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
Soukup Václav2001 BKV Plzeň128
98.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
99.Ziman Jan2000 BKV Plzeň123
100.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
101.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice116
102.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice112
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
104.Port Jan2003 Super Stars Most110
105.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
106.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
107.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
109.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
110.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín91
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná91
112.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 85
113.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.84
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.84
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
117.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
123.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 76
124.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
125.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA72
126.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice69
127.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
128.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 67
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná67
130.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň66
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
132.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha59
133.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
134.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub54
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
137.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.51
138.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
140.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
150.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka33
151.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš32
152.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
155.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.25
157.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
159.Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
160.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.12
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub12
163.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem9
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 9
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII9
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WJ86
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2832
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2672
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2544
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2416
7.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2160
8.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2070
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1976
10.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
11.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1872
12.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1552
13.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1504
14.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1304
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1304
16.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
17.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1200
18.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1171
19.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1158
20.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1128
21.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1104
22.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1016
23.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.997
24.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín989
Morávek Michal2002 BaC Kladno989
26.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.946
27.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.936
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.936
29.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.933
30.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most912
31.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.897
32.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice883
33.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.878
34.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno803
35.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha795
36.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň789
37.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná788
38.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka776
39.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha753
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha753
41.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
Králíček Jan2000 Super Stars Most720
43.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.696
44.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň668
45.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most657
46.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška656
47.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most610
48.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
49.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
51.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA518
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha518
53.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.506
54.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná502
55.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.493
56.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.489
57.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha488
58.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha478
59.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno468
60.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice452
61.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná446
62.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.427
63.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.404
64.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.402
65.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín395
66.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.394
67.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.393
68.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice382
69.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.380
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.380
71.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha366
72.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
73.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice349
74.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
75.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.328
76.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 320
77.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice318
78.Straka Jakub2000 Super Stars Most302
79.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.295
80.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
Herzán David2002 Slavoj Podivín278
82.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.274
83.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.272
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín272
85.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.270
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha270
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava270
88.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 266
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha266
90.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
91.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice242
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.242
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
95.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 238
96.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
97.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice230
98.Oros Marek2003 Super Stars Most228
99.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.227
100.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.224
101.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.214
102.Soukup Václav2001 BKV Plzeň212
103.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš208
104.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín203
105.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
106.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.198
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.198
108.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.190
109.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná184
110.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
111.Ziman Jan2000 BKV Plzeň164
112.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 162
113.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
116.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice152
117.Port Jan2003 Super Stars Most146
118.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha128
120.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
122.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka125
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha125
124.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná114
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub114
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
130.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
132.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.88
134.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
135.Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.84
136.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
145.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
147.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
148.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII42
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2016
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1536
8.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1400
9.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1269
10.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1229
11.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1158
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1100
13.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1093
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno931
15.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.884
16.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.742
17.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín679
19.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most657
20.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno650
21.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
22.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice621
23.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.602
24.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín558
25.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška528
26.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.516
27.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.496
28.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň493
29.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most476
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha476
31.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka464
32.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.454
33.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha453
34.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most448
35.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.442
36.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.424
37.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
38.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha392
39.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha382
40.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha358
41.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
42.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.352
43.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
44.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
45.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.338
46.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.337
47.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
48.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.334
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno334
50.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice329
51.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná316
52.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 306
53.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.298
54.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
55.Králíček Jan2000 Super Stars Most286
56.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA284
57.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.281
58.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
59.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.274
60.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava270
61.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice268
62.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
63.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín262
64.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
65.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
66.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
67.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.237
68.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice230
69.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.218
70.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
71.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš208
72.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín200
73.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha198
74.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
75.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.167
76.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná164
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.164
82.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
83.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
84.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Herzán David2002 Slavoj Podivín156
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
87.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
88.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
89.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.124
90.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub120
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice120
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
Oros Marek2003 Super Stars Most120
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice120
96.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice119
97.Straka Jakub2000 Super Stars Most116
98.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
102.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
103.Ziman Jan2000 BKV Plzeň86
104.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.84
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
106.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
107.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
114.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.74
Port Jan2003 Super Stars Most74
116.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 58
117.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.54
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
119.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
123.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 42
Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub42
131.Twardzik Adam2001 Super Stars Most32
132.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.12
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR201
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ89
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ154
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2096
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1912
8.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1766
9.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1712
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1536
11.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1171
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1168
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1158
14.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1104
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1088
16.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1077
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1065
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice974
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.862
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha850
21.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška764
22.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.682
23.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice660
24.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň620
25.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice551
26.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.532
27.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice528
28.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.513
29.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice501
30.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
31.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky458
32.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA441
33.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.429
34.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín398
35.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín386
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany386
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice386
38.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.382
39.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.368
40.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
41.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.355
42.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň348
43.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton344
44.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice310
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most310
46.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany300
47.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
48.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice274
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most274
50.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.264
51.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA258
52.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
53.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň241
54.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
55.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.238
56.Zachová Adéla2001 Start Jihlava234
57.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
58.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice216
59.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.211
60.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče203
61.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice202
62.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice198
63.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
64.Srbová Adéla2000 BaC Kladno195
65.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.186
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha186
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.186
68.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
69.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka172
70.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice164
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
72.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
74.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
75.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín156
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most156
78.Pálková Tereza2002 Super Stars Most154
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.154
80.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.138
82.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha129
83.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.124
84.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice114
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 114
89.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha112
90.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
91.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže102
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.102
93.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.99
94.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.90
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 90
96.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.88
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná88
98.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.87
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
100.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka86
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
102.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
109.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.73
110.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.66
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic66
112.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha60
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.60
114.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná55
115.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most54
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
117.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
118.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
129.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 18
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
131.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ18
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2560
3.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže2256
4.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2208
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton2208
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2184
7.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2112
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2069
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2016
11.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1984
12.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1880
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1880
14.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1789
15.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
16.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
17.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1598
18.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1344
19.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1288
20.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1158
21.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1104
22.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1088
23.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1063
24.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1028
25.Srbová Adéla2000 BaC Kladno976
26.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.974
27.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
28.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha862
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice860
30.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.822
31.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
32.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.765
33.Zachová Adéla2001 Start Jihlava682
34.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň671
35.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
36.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň655
37.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.639
38.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA585
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice585
40.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA561
41.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.544
42.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín514
43.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice513
44.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most500
45.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice476
46.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.467
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.467
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.467
49.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.452
50.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most450
51.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.392
52.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
53.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
54.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice314
55.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha306
56.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka291
57.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín290
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče290
59.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.286
60.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
61.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
62.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany251
63.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
64.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice239
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice239
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky239
67.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.228
68.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
69.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice225
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
71.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.216
72.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice201
73.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
74.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.192
Pálková Tereza2002 Super Stars Most192
77.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
78.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.164
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.164
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná164
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná164
82.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
83.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.156
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.156
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most156
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
88.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most138
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice138
91.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
93.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
95.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 114
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice114
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 114
104.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
106.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.86
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
108.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
123.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže69
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.69
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.69
126.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2490
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2208
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1472
6.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1400
7.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1336
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1301
9.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1298
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1235
11.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1158
12.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1096
13.Srbová Adéla2000 BaC Kladno931
14.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.894
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 875
16.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.848
17.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.810
18.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha766
19.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno696
20.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.688
21.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.670
22.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.646
23.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
24.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.618
25.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice582
26.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.568
27.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice552
28.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň493
29.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
30.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice455
31.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška452
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň441
33.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
34.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
35.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice390
36.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany356
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.356
38.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most349
39.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice346
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.346
41.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín338
42.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky330
43.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.322
44.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA320
45.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha319
46.Zachová Adéla2001 Start Jihlava306
47.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.300
49.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň276
50.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.262
51.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
52.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
53.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.234
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
56.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
57.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
58.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.198
59.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín184
60.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA176
61.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
62.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.168
63.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice166
64.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka164
66.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.162
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice162
68.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
70.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín156
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
72.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most152
73.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
74.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.146
75.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
76.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice138
77.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
78.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
79.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.125
80.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná124
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná124
82.Pálková Tereza2002 Super Stars Most120
83.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most114
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
86.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha112
87.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany102
88.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.88
89.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
90.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most84
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
92.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
101.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.55
102.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.54
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
104.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
107.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 42
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
119.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha12
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading