logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U17 - stav k 28.06.2018

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
28.06.2017 - 28.06.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Morávek Michal2002 BaC Kladno2454
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2448
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1912
5.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1856
6.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1589
7.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1528
8.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1494
9.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1486
10.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
11.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1158
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1072
13.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha884
14.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.824
15.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most788
16.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.724
17.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.720
18.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek694
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín694
20.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice691
21.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha656
22.Herzán David2002 Slavoj Podivín618
23.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice606
24.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.555
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno555
26.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice532
27.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha515
28.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.514
29.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.505
30.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.490
31.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.488
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.488
33.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.482
34.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.481
35.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA480
36.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.479
37.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.468
38.Altera Jan2004 BaC Kladno460
39.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.456
40.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.455
41.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
42.Oros Marek2003 Super Stars Most428
43.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
44.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
45.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha408
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.408
47.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha392
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
49.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
50.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš368
51.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.357
52.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.356
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.356
54.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 340
55.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná336
56.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.334
57.Port Jan2003 Super Stars Most320
58.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
59.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem312
60.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka304
61.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice300
62.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice292
63.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.282
64.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové281
65.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem276
66.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.268
67.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.260
68.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.257
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
70.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.252
71.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
72.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš246
73.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
74.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 240
75.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.233
76.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.231
77.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha216
78.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
79.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka206
80.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
81.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.185
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem185
83.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.182
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha182
85.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
86.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.174
87.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
89.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové170
90.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš168
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem168
92.Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou165
93.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
94.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.163
95.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 162
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.162
97.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 158
98.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná157
99.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.156
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
102.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.154
103.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.152
104.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton151
105.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha145
106.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice144
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA144
108.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice139
109.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
110.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem132
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha132
112.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.130
114.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
115.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno120
116.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.118
117.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.117
118.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha113
119.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany112
120.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most111
121.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.110
122.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.108
123.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha105
124.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice104
125.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most101
126.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary100
127.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice96
128.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.94
129.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.93
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice93
131.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic90
132.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice84
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.84
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň84
136.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.80
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.80
138.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
144.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA74
145.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha72
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha72
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub72
150.Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška69
151.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha68
153.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
154.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.66
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš66
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.66
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
158.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII65
159.Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.62
160.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most61
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha61
162.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.55
163.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.54
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice54
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.54
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.54
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava54
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka54
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.54
170.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.53
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem53
172.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka52
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA52
174.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha49
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 49
176.Ruml Jakub2003 BKV Plzeň48
177.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
180.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha45
181.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.44
182.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
192.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 40
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
194.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem39
195.Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.38
196.Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.37
197.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA36
198.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem35
199.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
200.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové33
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most33
203.Hora Aleš2003 Super Stars Most32
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.32
206.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška30
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš30
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.30
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha30
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek30
216.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.25
217.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA24
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Vlasák David2004 Super Stars Most24
220.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.22
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice22
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
224.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.21
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.21
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton21
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 21
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 21
229.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 18
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk18
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.18
234.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 15
235.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
238.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice13
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.13
240.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín12
246.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha9
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA9
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň9
Jenis Filip2004 SK JEREMI, z.s.9
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha9
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha9
254.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA7
255.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha5
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY5
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.5
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA5
259.Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WJ86
2.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice3312
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.3312
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2502
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2016
6.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1952
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1840
8.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1824
9.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most1816
10.Morávek Michal2002 BaC Kladno1740
11.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1734
12.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1584
13.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1571
14.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1552
15.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1364
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1340
17.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1288
18.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1272
19.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1216
20.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1104
21.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1100
22.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1046
23.Altera Jan2004 BaC Kladno1010
24.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná992
25.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice976
26.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín958
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha958
28.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha946
29.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.942
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.942
31.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
32.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice862
33.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek860
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
35.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň849
36.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.777
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.777
38.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.765
39.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.706
40.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.682
41.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.658
42.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.646
43.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
44.Oros Marek2003 Super Stars Most621
45.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.602
46.Herzán David2002 Slavoj Podivín594
47.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.578
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha578
49.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA576
50.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha528
51.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.518
52.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.517
53.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.513
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.513
55.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš504
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš504
57.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha503
58.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.481
59.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
60.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.476
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.476
62.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.468
63.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.452
64.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
65.Port Jan2003 Super Stars Most408
66.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
67.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná392
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.392
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem392
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha392
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha392
73.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
75.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem356
78.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice348
79.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem320
85.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.318
86.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.312
87.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš306
88.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka302
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
90.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.297
91.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most288
92.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové284
93.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 280
95.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha276
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha276
98.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.266
99.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka254
100.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
101.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.248
102.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA244
103.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové242
105.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
106.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice234
107.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš214
108.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
110.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.202
111.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka200
112.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 198
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
114.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice192
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice192
116.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most174
117.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA172
118.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
119.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš168
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka168
121.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
122.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice164
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice164
124.Dang Tomáš2003 Badminton Sharks Brno, z.s.162
125.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.160
126.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.156
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha156
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.156
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška156
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.156
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.156
132.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.154
133.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.150
134.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem148
135.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
136.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.142
137.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš138
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš138
139.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most132
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA132
141.Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.130
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.130
143.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.126
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
148.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín125
149.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 124
150.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň120
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň120
154.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
157.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice112
159.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem106
160.Dub Luděk2004 TJ Týnec nad Sázavou102
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš102
Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka102
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou102
165.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.100
166.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.96
168.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha90
169.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
172.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
174.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA84
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA84
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha84
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 84
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 84
184.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
185.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 78
Jabůrek Matěj2003 BKV Plzeň78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice78
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII78
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.78
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.78
Štok Václav2002 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany78
206.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.76
207.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
208.Hora Aleš2003 Super Stars Most64
209.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.54
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 54
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
213.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
215.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany50
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.50
217.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.46
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most46
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.46
221.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 42
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha42
242.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.40
244.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
245.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Slavíček David2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Vlasák David2004 Super Stars Most26
252.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
3.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2160
4.Morávek Michal2002 BaC Kladno2130
5.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2064
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1920
7.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1632
8.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1573
9.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1214
10.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1204
11.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1000
12.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice884
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha884
14.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most848
15.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha788
16.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha732
17.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava720
18.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.706
19.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
20.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most658
21.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín646
22.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.644
23.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.618
24.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha550
25.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.536
26.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.524
27.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.518
28.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.517
29.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.506
30.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice502
31.Altera Jan2004 BaC Kladno491
32.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha488
33.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA480
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.480
35.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.460
36.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem456
37.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice455
38.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.440
39.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.431
40.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
41.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
42.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno409
43.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš392
44.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.388
45.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 384
46.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.374
47.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.358
48.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
50.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
51.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.339
52.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek338
53.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín336
54.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.320
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.320
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
57.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka316
58.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem312
59.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
60.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.300
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
62.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš288
63.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.284
64.Oros Marek2003 Super Stars Most280
65.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice276
66.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.274
67.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš258
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.258
69.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Port Jan2003 Super Stars Most248
71.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.244
72.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
73.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové208
75.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka206
77.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
78.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha202
79.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš176
80.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 174
81.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.172
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.172
83.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most170
84.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha168
86.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
87.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice164
88.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
89.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno156
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.156
Herzán David2002 Slavoj Podivín156
92.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.145
93.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš144
94.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.139
95.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
96.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha132
97.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové126
100.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany124
101.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice120
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.120
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice120
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka120
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.120
109.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 108
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA108
111.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem104
112.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most96
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 96
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
115.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice92
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.92
117.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka90
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha90
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha90
120.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice88
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha88
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary88
123.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
124.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice84
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most84
127.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
128.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.80
130.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš78
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka78
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
146.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
147.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
148.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
150.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha55
151.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
152.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.52
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.52
154.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most46
158.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Ruml Jakub2003 BKV Plzeň42
Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Syrovátka Lukáš2003 BKV Plzeň42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice, spolek42
176.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
179.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Skalák Marek2002 BK TU v Liberci, z.s.38
182.Jíra Jan2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
183.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.30
184.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.28
185.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
189.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 24
191.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
192.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
193.Hora Aleš2003 Super Stars Most14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vlasák David2004 Super Stars Most14
198.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 12
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA12
Zápotocký David2003 Keramika Chlumčany12
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha12
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ154
2.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2304
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2136
4.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2016
5.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1856
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1814
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1680
8.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1422
9.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1301
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1269
11.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1214
12.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most931
13.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 919
14.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky918
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.861
16.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.788
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice788
18.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.751
19.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice706
20.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.682
21.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.656
22.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
23.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.591
24.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín590
25.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
26.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.552
27.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.550
28.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.530
29.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.526
30.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
31.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
32.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 488
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka488
34.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
35.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.476
36.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.470
37.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice458
38.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most456
39.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice421
40.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.420
41.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.409
42.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň404
43.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha396
44.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 392
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 392
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín392
47.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
48.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.383
49.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.382
50.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka380
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
52.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.368
53.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice365
54.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.359
55.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.356
56.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.349
57.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové324
58.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.323
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice323
60.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
61.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem312
62.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče302
63.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.300
64.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.295
65.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha293
66.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.284
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
68.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most275
69.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
70.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže261
71.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary256
72.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.252
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
74.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
75.Pálková Tereza2002 Super Stars Most248
76.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha233
77.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem216
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most216
79.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín215
80.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem212
81.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka208
82.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany204
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice204
84.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno202
86.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem197
87.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice196
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice196
89.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha195
90.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice193
91.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
92.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
94.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary178
95.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
96.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
97.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice162
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.162
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.162
100.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.158
101.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
102.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most155
103.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.152
104.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.148
105.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 138
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha138
107.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.136
108.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň124
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno124
110.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.119
111.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín108
112.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha107
113.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha105
114.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA102
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.102
116.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.99
117.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.98
118.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň97
119.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha96
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha96
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most96
122.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice93
123.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.88
124.Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice86
125.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
126.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
138.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
139.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice72
140.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.69
141.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
142.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany64
143.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
144.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha60
145.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice59
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
149.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.57
150.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice54
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
153.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
154.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.49
155.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem48
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.48
157.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka46
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.46
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš46
163.Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže42
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
171.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
172.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.39
173.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
174.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice33
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
176.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.32
177.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš30
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava30
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň30
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka30
Szymoniková Martina2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice30
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou30
187.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 27
188.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.26
189.Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.24
190.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
192.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most18
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.18
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 18
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.18
197.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
203.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 9
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha9
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň9
1.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2672
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2544
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
4.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 2496
5.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2304
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2304
7.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2192
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1974
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
10.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1824
11.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1752
12.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1696
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1696
14.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1680
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1680
16.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1504
17.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1440
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1344
19.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
21.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1134
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1104
23.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1102
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1102
25.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1076
26.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1032
27.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1016
28.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 931
29.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.904
30.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice886
31.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.875
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.875
33.Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.860
34.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín801
35.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
36.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
37.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.656
38.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.636
39.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.633
40.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň623
41.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.621
42.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA578
43.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín563
44.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.551
45.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka526
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka526
47.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.506
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice506
49.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.503
50.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha480
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha480
52.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 478
53.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice476
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice476
55.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.467
56.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.465
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.465
58.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.454
59.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče453
60.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem440
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem440
62.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže431
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice431
64.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha429
65.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha420
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
67.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha416
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha416
69.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary404
70.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.393
71.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.392
72.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice385
73.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
74.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice373
75.Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem372
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem372
77.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín367
78.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice348
79.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem344
80.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
81.Pálková Tereza2002 Super Stars Most323
82.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.322
83.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
84.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany316
85.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno314
86.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
87.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem308
88.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové306
89.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.302
90.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha284
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most284
92.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary278
93.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.277
94.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 276
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.276
96.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice272
97.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.270
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.270
99.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha258
100.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.252
101.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.251
102.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
103.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň242
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice242
105.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA234
106.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín228
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
108.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.212
109.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most208
110.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.206
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
112.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most204
114.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice203
115.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.196
116.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno188
117.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka180
118.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.174
119.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.170
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.170
121.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň164
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most164
123.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš161
124.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany160
125.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice156
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha156
128.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
129.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš147
130.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice138
132.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.128
133.Tomášková Eva2003 BaC Kladno126
134.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice125
Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
136.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.124
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
138.Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.114
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka114
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže114
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže114
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka114
144.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
145.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš102
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš102
147.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.94
148.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka86
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
154.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 84
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
159.Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava78
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany78
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub78
177.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
179.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš69
180.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.68
181.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.52
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.52
183.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.50
185.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 42
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
188.Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
189.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
191.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most26
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.26
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2560
2.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2160
3.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2016
4.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1920
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1898
6.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1632
7.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1573
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1544
9.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1368
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1358
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1104
12.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1014
13.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1000
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 974
15.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.906
16.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most850
17.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.800
18.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 727
19.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.720
21.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.718
22.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.656
23.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky636
24.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.630
25.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA566
26.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.564
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň556
28.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.548
29.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
30.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín541
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most541
32.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha540
33.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice517
34.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice502
35.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice480
36.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.467
37.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka460
38.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem456
39.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice455
40.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
41.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
42.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.410
43.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.384
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.384
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
46.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.380
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň380
48.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 358
49.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 356
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.356
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice356
52.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha352
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice352
54.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.348
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha348
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
57.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka316
58.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.314
59.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem312
60.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.304
61.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice282
62.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče266
63.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.253
64.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.251
65.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.248
66.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most244
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
69.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
70.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
71.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice238
72.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.234
73.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
74.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka224
75.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.218
76.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.212
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.212
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem212
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.212
80.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice208
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové208
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha208
83.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín206
84.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
85.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
86.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary180
87.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
88.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha175
89.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.174
90.Pálková Tereza2002 Super Stars Most172
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha172
92.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha168
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.168
94.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže156
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno156
98.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš144
99.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 138
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.138
102.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha132
103.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.126
104.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
105.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany124
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.124
107.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.120
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
110.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.115
111.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
112.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.110
113.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA108
114.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most106
115.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most102
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš102
117.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.100
118.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.94
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem94
120.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice92
121.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš90
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha90
123.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary88
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most88
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha88
126.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice86
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
129.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín84
130.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Klengelová Natálie2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Sedláková Adéla2003 Start Jihlava78
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka78
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
145.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.74
146.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
147.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
148.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
150.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem60
151.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.58
152.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.52
154.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.46
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
158.Brunnerová Anežka2002 Start Jihlava42
Cábová Andrea2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
Zaoralová Kristýna2002 Ostrava Badminton Klub42
173.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.40
Kubačková Laura2003 BK Goram Teplice, z.s.40
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.40
176.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most38
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
178.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.30
179.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
181.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha24
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 24
183.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.22
184.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Podrazilová Michaela2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
188.Bernatová Magdaléna2003 SK Hamr, z.s. 12
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY12
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany12
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 12
Reiterová Nicol2003 SK JEREMI, z.s.12
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
2GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
3GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
4GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
5GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
6GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
72. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
8OP U17 - Hradec KrálovéSKP21.10.2017
9OP U17 - OrlováSKP21.10.2017
10OP U17 - MostSKP21.10.2017
11OP U17 - IvančiceSKP21.10.2017
12OP U17 - KladnoSKP22.10.2017
13OP U17 - Český KrumlovSKP22.10.2017
14OP U17 - NejdekSKP22.10.2017
15OP U17 - Praha HamrSKP22.10.2017
16GPC U17 - otevřený - LiberecC28.10.2017
17MČR U17 - Praha - ZMMČR05.11.2017
18GPC U17 - otevřený - Brno - SlatinaC11.11.2017
19GPC U17 - otevřený - Praha HamrC19.11.2017
20GPC U17- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
21GPC U17 otevřený - PlzeňC02.12.2017
22GPC U17 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
231. GPD U17 - LiberecD06.01.2018
241. GPD U17 - TepliceD06.01.2018
251. GPC U17 - Ústí nad LabemC13.01.2018
261. GPC U17 - Český KrumlovC13.01.2018
27GPC U17 - otevřený - Praha HamrC21.01.2018
28GPC U17 kvalifikační - PodivínC27.01.2018
291. GPC U17 - OlomoucC27.01.2018
30GPC U17 - KladnoC27.01.2018
31GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.01.2018
321. GPC U17 - Praha HamrC03.02.2018
33GPC U17 - Rychnov nad KněžnouC04.02.2018
341. GPA U17 - Brno SlatinaA18.02.2018
35GPC U17 Witte Cup Nejdek- otevřený - NejdekC17.03.2018
36GPC U17 - otevřený - Praha RadoniceC17.03.2018
37GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC18.03.2018
381. GPB U17 - BrnoB25.03.2018
392. GPC U17 - KlimkoviceC29.03.2018
402. GPD U17 - Liberec- VesecD07.04.2018
41GPD U17 - TáborD07.04.2018
422. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.04.2018
43GPC U17 kvalifikační - JihlavaC08.04.2018
442. GPC U17 - Liberec- VesecC14.04.2018
45GPC U17 - Hradec KrálovéC14.04.2018
46GPC U17 - KladnoC15.04.2018
472. GPC U17 - České BudějoviceC21.04.2018
48GPC U17 - otevřený - PrahaC21.04.2018
49GPC U17 - otevřený - BrnoC28.04.2018
50GPC U17 kvalifikační - Plzeň Bílá HoraC28.04.2018
512. GPC U17 - Praha HamrC28.04.2018
523. GPC U17 - OrlováC05.05.2018
532. GPA U17 - OrlováA13.05.2018
54GPC U17 - otevřený - KladnoC03.06.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading