logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 16.08.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
16.08.2017 - 16.08.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2704
2.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1928
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1776
4.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1460
6.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1456
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1456
8.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1416
9.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1278
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1076
12.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1062
13.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha860
14.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.848
15.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany788
16.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.719
17.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.718
18.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.688
19.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.670
20.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.668
21.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice623
22.Kundrát David2006 Badminton VK Aš540
23.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice514
24.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže498
25.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.495
26.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.492
27.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
28.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové458
29.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš426
30.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
31.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice404
32.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.402
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice372
35.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
36.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk338
37.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
38.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
39.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.304
40.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
41.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
42.Jonáš Václav2006 BaC Kladno295
43.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary289
44.Klokan Jakub2008 Super Stars Most284
45.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice281
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice281
47.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice280
48.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha276
49.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice252
50.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha244
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 244
53.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou234
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha234
Suchopár Jan2006 Super Stars Most234
56.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.230
57.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice228
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary228
59.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže224
60.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice222
61.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
62.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha216
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.216
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
65.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA208
66.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš205
67.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.204
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha204
69.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.200
70.Klokan Jan2006 Super Stars Most196
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno196
72.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.192
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.192
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.192
75.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic184
76.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 180
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.180
78.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha174
79.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha172
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice172
81.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany171
82.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice170
83.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most168
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
85.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
86.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň162
87.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice160
89.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.156
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice156
91.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem154
92.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.153
93.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice152
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha152
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka152
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
97.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 148
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.148
99.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.144
100.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA140
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.140
102.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice139
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.139
104.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín133
105.Gašparín Adam2007 Super Stars Most130
106.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.126
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
108.Melcher Patrik2006 SK Podolí124
109.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou121
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton121
111.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.120
112.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha118
113.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha117
114.Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.115
115.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže112
116.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš110
117.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.109
118.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub108
Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš108
120.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
121.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.105
122.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.103
123.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most102
124.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.98
125.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.96
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno96
128.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA92
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 92
130.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín91
131.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice90
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.90
133.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.87
134.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
135.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice85
136.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav83
137.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
139.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš76
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
141.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY73
142.Berka Jan2007 Slavoj Podivín72
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub72
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY72
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.72
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.72
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná72
148.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.69
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.69
150.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.68
152.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.67
153.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš66
Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
156.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice64
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.64
158.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice60
159.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.59
160.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha56
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most56
162.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.54
164.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice52
166.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice51
167.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice48
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín48
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem48
170.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton47
171.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk46
172.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice44
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.44
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice44
177.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.43
178.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
183.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.41
184.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Vališ Jan2006 Super Stars Most40
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem40
188.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
190.Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
192.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.36
193.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 34
194.Macal Jiří2008 Super Stars Most32
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton32
196.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem31
197.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.30
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 30
201.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.29
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 29
203.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.26
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
205.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
206.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná24
207.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton23
208.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
212.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
213.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice20
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.20
215.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové18
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.18
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.18
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice18
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany18
224.Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice16
225.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha15
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.15
Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.15
228.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany14
232.Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 12
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.12
235.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Salamon Matyáš2006 SK JEREMI, z.s.10
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Synek Daniel2006 SK Prosek Praha10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
242.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
246.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
247.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha6
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
250.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
254.Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
257.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
259.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3312
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2800
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2512
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most2512
5.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg2384
7.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2016
8.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1958
9.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1638
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1638
11.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1456
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1456
13.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.1340
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1340
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1340
16.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
17.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
18.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.970
19.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice942
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice942
21.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha931
22.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.920
23.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany918
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín918
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
26.Kundrát David2006 Badminton VK Aš862
27.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš860
28.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže776
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.776
30.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.694
31.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.680
32.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.670
33.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice634
34.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice527
35.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.526
36.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
37.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
38.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk500
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
41.Jonáš Václav2006 BaC Kladno469
42.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha468
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže468
44.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha456
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň456
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha456
47.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice452
48.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary442
49.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice418
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice418
51.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA414
52.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno409
53.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha406
54.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany396
55.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 390
56.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.384
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.384
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.384
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.384
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.384
61.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
62.Klokan Jakub2008 Super Stars Most356
Klokan Jan2006 Super Stars Most356
64.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.348
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.348
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 348
67.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice344
68.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary342
69.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou340
70.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
71.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice320
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
73.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most316
Suchopár Jan2006 Super Stars Most316
76.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
77.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.306
78.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou304
79.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice280
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.280
81.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.278
82.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA276
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice276
85.Gašparín Adam2007 Super Stars Most270
86.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.268
87.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
88.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.256
89.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice248
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.248
92.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice244
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
96.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín242
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
99.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha240
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA240
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže240
103.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha236
104.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.234
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.234
106.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha230
107.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice224
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš224
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš224
110.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.222
111.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
113.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.206
114.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš204
115.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.198
Vališ Jan2006 Super Stars Most198
118.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou192
119.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha190
120.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha182
121.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno180
122.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
123.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.174
124.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem166
126.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
Melcher Patrik2006 SK Podolí164
130.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most162
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most162
134.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha158
135.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná156
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav156
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná156
138.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY154
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY154
140.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha148
141.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 146
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
143.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka139
144.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
145.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
146.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 128
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.128
148.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš126
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
150.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín124
151.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most122
152.Berka Jan2007 Slavoj Podivín120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.120
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
157.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
159.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
162.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice104
164.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
165.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha90
166.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.89
167.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
168.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
169.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice84
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice84
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 84
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice84
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem84
177.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice80
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.80
179.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice78
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub78
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
190.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.65
191.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem64
192.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
193.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 56
194.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
196.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.51
197.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
199.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
208.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
213.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA26
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.26
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
222.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 14
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2672
2.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1960
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1792
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1742
6.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg1696
7.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1469
8.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1312
9.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1158
10.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1122
11.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
12.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1072
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.848
14.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové716
15.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.694
16.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
17.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice670
18.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.590
19.Kundrát David2006 Badminton VK Aš565
20.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.560
21.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.550
22.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.488
23.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
24.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany454
25.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice452
26.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.446
27.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha442
Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš442
30.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
31.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
32.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha422
33.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže414
34.Jonáš Václav2006 BaC Kladno395
35.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.391
36.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.388
37.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.372
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.372
39.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice360
40.Klokan Jakub2008 Super Stars Most356
41.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice352
42.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.348
43.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice346
44.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha330
45.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
46.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.316
47.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha314
48.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
49.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 302
50.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň300
51.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice288
52.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most280
53.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha276
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany276
55.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.270
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice270
57.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno254
58.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice252
59.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
60.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
61.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
63.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary234
Suchopár Jan2006 Super Stars Most234
65.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary222
66.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
68.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou206
69.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA204
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš204
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže204
72.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
74.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.200
75.Klokan Jan2006 Super Stars Most188
76.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.184
77.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.182
78.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.176
79.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice172
80.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice168
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
82.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
83.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA165
84.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
85.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš156
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 156
87.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
88.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.146
89.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.144
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice144
91.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
92.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice139
93.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 138
94.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
96.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
97.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha130
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
100.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.126
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.126
103.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha124
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice124
105.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav120
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
111.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY106
112.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
113.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice96
114.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.94
115.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha92
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem92
118.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín91
119.Horák Maxmilián2007 SK Brno Slatina, z.s.90
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton90
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno90
122.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
123.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem84
124.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA82
125.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice81
126.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
128.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš78
Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš78
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
135.Gašparín Adam2007 Super Stars Most72
136.Vališ Jan2006 Super Stars Most70
137.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
138.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha66
139.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY64
140.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 60
141.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice56
144.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín55
145.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice54
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.54
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice54
151.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem52
153.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most50
155.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha49
156.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
160.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.42
171.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
174.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha28
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
176.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 26
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Macal Jiří2008 Super Stars Most26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
182.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
185.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
190.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 12
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 12
193.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA4
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2774
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2464
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2016
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2016
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1680
6.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1584
7.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1579
8.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1528
9.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
10.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1340
11.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice976
12.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 884
14.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha788
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.788
16.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.730
17.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice718
18.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice694
19.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.676
20.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.658
21.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha609
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.552
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany540
24.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš480
25.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.452
26.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.448
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.448
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha448
29.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka430
30.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
31.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice420
32.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice416
33.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
34.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
35.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany379
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice379
37.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most376
38.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.372
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha372
40.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha360
41.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA346
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA346
43.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno332
45.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.300
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
47.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most294
48.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové281
49.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.280
50.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže277
51.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
52.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš272
53.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
54.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.256
55.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice253
56.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most248
57.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most244
59.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 240
61.Portová Anna2007 Super Stars Most238
62.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.233
63.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary230
65.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.220
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.220
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín220
68.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice216
Jonášová Klára2006 BaC Kladno216
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha216
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.216
72.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška215
73.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
74.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
75.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice198
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou198
77.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice196
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.196
79.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA192
80.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.191
81.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.187
82.Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice186
83.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.183
84.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most182
85.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.180
86.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.178
87.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha172
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha172
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha172
90.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.171
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.171
92.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem168
94.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice162
95.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
97.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.154
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha154
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice154
100.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
101.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk148
102.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha144
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
105.Chvastková Julie2006 Start Jihlava132
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav132
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.132
109.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary130
Křížová Anna2006 Super Stars Most130
111.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 128
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
113.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice126
114.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou125
115.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
116.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha120
118.Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou118
119.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
120.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice114
121.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové111
122.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš108
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná108
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
125.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.107
126.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.106
127.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.105
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice105
129.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA104
130.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 100
132.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.97
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice97
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.97
135.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice96
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic96
138.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.94
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice94
140.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk87
141.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno84
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY84
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha84
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha84
146.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.82
147.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY80
149.Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
150.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton76
152.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
153.Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub72
154.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš71
155.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
156.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.64
158.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň61
159.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.60
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš60
162.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most58
163.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové54
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice54
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
168.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha53
169.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha51
170.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton49
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton49
172.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.48
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha48
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš48
176.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha47
177.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno46
178.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.44
179.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
185.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš39
186.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem38
187.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha37
188.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
189.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň35
190.Čechová Tereza2008 Super Stars Most32
191.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.30
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
196.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice27
197.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 26
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha26
199.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
200.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
201.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice20
202.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
205.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 14
207.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná13
210.Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín12
214.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.11
215.Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany10
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 10
218.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA9
220.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha8
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
222.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY7
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.7
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
225.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
226.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA5
228.Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice4
Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
230.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
Zátková Klára2006 SK Prosek Praha3
233.Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3062
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2704
3.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2544
4.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2368
5.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové2320
6.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2256
7.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2224
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
10.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice2080
11.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1552
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1552
13.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1229
14.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
16.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1102
17.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1088
18.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
20.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
21.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany1016
22.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.976
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.976
24.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice946
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš946
26.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany920
27.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
28.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.848
29.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha810
30.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka720
31.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha718
32.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice706
33.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.693
34.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.622
35.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha610
36.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha588
37.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
39.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.564
40.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno540
41.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice515
42.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most502
43.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA480
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA480
45.Jonášová Klára2006 BaC Kladno466
Portová Anna2007 Super Stars Most466
47.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.456
48.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.444
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.444
50.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.442
51.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice426
52.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín420
53.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové416
54.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš404
55.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.395
56.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most392
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most392
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice392
62.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
63.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.380
64.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
65.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary360
66.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.356
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most356
69.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 346
70.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška340
71.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže328
72.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice320
73.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary318
74.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.314
75.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice312
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem312
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem312
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.312
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
81.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice302
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.302
83.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.290
84.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
85.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou278
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou278
87.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
89.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha272
90.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice270
91.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
94.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha246
95.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 244
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 244
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY244
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY244
99.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem242
100.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice240
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha240
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA240
103.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice234
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice234
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.234
106.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.227
107.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha224
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
109.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
110.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.209
111.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
112.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
113.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.202
114.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
115.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice198
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice198
117.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk192
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav192
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
122.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha188
123.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš180
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
125.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha172
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
127.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
129.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice162
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.162
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.162
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
133.Chvastková Julie2006 Start Jihlava160
134.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
135.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA152
136.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.151
137.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.147
138.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
139.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
141.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.141
142.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.131
143.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
144.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.124
145.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha120
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš120
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš120
152.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové114
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
156.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha112
157.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha110
158.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
159.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic98
160.Čechová Tereza2008 Super Stars Most88
161.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno86
162.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové78
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice78
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk78
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
185.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
186.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha56
187.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 54
188.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
192.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno42
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 42
196.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA40
197.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.38
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.38
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.38
200.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
201.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
208.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
209.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha14
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
212.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.9
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1904
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1792
5.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1728
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1712
7.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1488
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1344
9.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1188
10.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1147
11.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
12.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
13.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové882
14.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha848
15.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 846
16.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.682
18.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice681
19.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice670
20.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha528
21.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha526
22.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš512
23.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
24.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.496
25.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha465
26.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany454
27.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno431
28.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
29.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany428
30.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
31.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most426
32.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.418
33.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice412
34.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem410
35.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka394
36.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice390
37.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
38.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.352
39.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
41.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
42.Jonášová Klára2006 BaC Kladno320
43.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš316
44.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
45.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice306
46.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary300
47.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
48.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
49.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.270
50.Portová Anna2007 Super Stars Most266
51.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.258
52.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most252
53.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice250
54.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA248
55.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
56.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice244
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most244
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice244
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.244
62.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
64.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška238
65.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary234
66.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice232
67.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA230
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem230
69.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice220
70.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
72.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové212
73.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha204
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže204
76.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.196
77.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most192
78.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem176
79.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.172
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 172
81.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.170
82.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
84.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha166
87.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
89.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
90.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš156
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk156
92.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 152
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
94.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
95.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.145
96.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice144
98.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.142
99.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.140
100.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha138
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha138
102.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
105.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
106.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
107.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.126
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.126
109.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice124
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou124
111.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
112.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice120
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav120
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
118.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.118
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic118
120.Chvastková Julie2006 Start Jihlava114
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
123.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.112
124.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA111
125.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
126.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY106
127.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.102
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice102
129.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice96
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice96
131.Křížová Anna2006 Super Stars Most94
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.94
133.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
135.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
136.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 82
137.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
139.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš78
146.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA76
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
148.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
149.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.66
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY66
151.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
152.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
155.Čechová Tereza2008 Super Stars Most52
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice52
159.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
160.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
161.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno44
162.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou42
175.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.38
177.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha26
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha26
181.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 24
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
183.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
184.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
189.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
190.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 12
193.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
22. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
3Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
4GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
5GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
6GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
7GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
8GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
9KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
10KP U13 - LiberecD30.09.2017
11GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
12GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
13GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
14GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
15GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
16GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
17GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
18GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
19Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
20GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
21GPD U13 - PrahaD04.11.2017
22OP U13 - AšSKP12.11.2017
23OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
24OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
25OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
26OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
27OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
28GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
29GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
30OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
31GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
32GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
33GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
34OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
35MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
36GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
37GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
38GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
39Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
401. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
41GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
42GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
431. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
441. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
451. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
46GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
471. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
481. GPD U13 - MostD13.01.2018
49GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
501. GPC U13 - MostC20.01.2018
51GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
52GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
531. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
54GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
55GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
56GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
57GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
581. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
59GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
602. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
612. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
62GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
632. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
64GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
65GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
663. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
67GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
68GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
69GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
70GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
712. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
722. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
73GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
742. GPC U13 - MostC12.05.2018
75GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
76GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
77GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
78GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
792. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
802. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
81GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
82GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
83GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
84GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
852. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading