logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 30.08.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
30.08.2017 - 30.08.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR87
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR94
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR158
4.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR191
5.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR249
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most4304
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3824
8.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3280
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň3096
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3064
11.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1872
12.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1848
13.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1802
14.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1664
15.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1593
16.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
17.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1536
18.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1435
19.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1366
20.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1336
21.Kural Martin1999 USK Plzeň1313
22.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
23.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1229
24.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1200
25.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1161
26.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1158
27.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice1074
28.Repiar Samuel1994 Super Stars Most948
29.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.938
30.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové918
31.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
32.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 841
33.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.836
34.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
35.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most776
36.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška768
37.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.763
38.Port Jan1972 Super Stars Most756
39.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha728
40.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.692
41.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.683
42.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.672
43.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha664
44.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.644
45.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.643
46.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic626
47.Oros Ladislav1971 Super Stars Most620
48.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 616
49.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno612
50.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 572
51.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.553
52.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.544
53.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 530
54.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.528
55.Twardzik Adam2001 Super Stars Most524
56.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 508
57.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
58.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice487
59.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 485
60.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera476
61.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.472
62.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
63.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže440
64.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.423
65.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň406
66.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška402
67.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.388
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno388
69.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.380
70.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.378
71.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.368
72.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.361
73.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
74.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha358
75.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové352
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha352
77.Konupka Jiří1965 BaC Kladno349
78.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
79.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter344
80.Poříz Leoš1974 Start Jihlava328
81.Králíček Jan2000 Super Stars Most308
82.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most304
83.Čapek Jiří1975 Super Stars Most302
84.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha298
85.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno294
86.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
87.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.278
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.278
89.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové277
90.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek273
91.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.271
92.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice270
93.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.263
94.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.262
95.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 260
96.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.258
97.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň250
99.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň249
100.Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.248
101.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové247
102.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem246
Šula Fabian1995 TJ Ostrov246
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice246
105.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.238
106.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.235
107.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 230
108.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany222
109.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc219
110.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.218
111.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice214
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.214
113.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava212
114.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava210
115.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice208
117.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.205
118.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice203
119.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.202
120.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.201
121.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň199
122.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.198
Král Martin1994 BK TJ Baník Most198
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek198
125.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové196
127.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
128.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.191
129.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc188
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera188
131.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka186
132.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.184
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice184
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno184
135.Straka Jakub2000 Super Stars Most183
136.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice182
137.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.180
139.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice178
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 178
141.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
142.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.174
143.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.172
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
145.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže166
146.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha164
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice164
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.164
149.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška160
150.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
152.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
153.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
154.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice154
155.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
156.Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
157.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha149
158.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
159.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.147
160.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.145
161.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
162.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava141
163.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton139
164.Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
165.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary136
166.Morávek Michal2002 BaC Kladno134
167.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná133
168.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 132
169.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.130
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany130
173.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
175.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
177.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
179.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek123
180.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná120
181.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek118
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha118
183.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 116
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
185.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno114
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
188.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
189.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.107
190.Novotný Robert1978 BaC Kladno106
191.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
192.Helar Jakub1992 Start Jihlava103
193.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň102
195.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice101
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice101
197.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín100
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
199.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.99
200.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice97
201.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
202.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná93
204.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň90
206.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík87
207.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.86
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
216.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.85
217.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice84
Pašek Michal1987 SK Jupiter84
220.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň83
221.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek82
222.Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
225.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
228.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.76
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.76
230.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno74
231.Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.72
233.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek71
234.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek68
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
236.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.66
237.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
239.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy60
240.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
243.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže58
244.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany56
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
246.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
248.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.54
253.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň52
254.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 46
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
258.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.45
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.45
260.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava42
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň42
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška42
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
273.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.41
274.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany40
276.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň39
277.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
278.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 34
279.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže33
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň33
282.Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA32
284.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
287.Vild Petr1974 SK Jupiter28
288.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
291.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice25
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.25
295.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná24
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
297.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
298.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha22
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 22
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
301.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.20
302.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.19
303.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany18
308.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
310.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
311.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice13
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 13
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou13
318.Benírške Adam1995 Start Jihlava12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.12
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
325.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
326.Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
327.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4640
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4568
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4568
4.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3904
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3846
6.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3824
7.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
8.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3152
9.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové3064
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3064
11.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2872
12.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2744
13.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
14.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2438
15.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2384
16.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2336
17.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2168
19.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2117
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
21.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1952
22.Kural Martin1999 USK Plzeň1848
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1848
24.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1757
25.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1648
26.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1601
27.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1576
28.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 1552
29.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1549
30.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1545
31.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1504
32.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1440
33.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1424
34.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1422
35.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1421
36.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1406
37.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1398
38.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1382
39.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1347
40.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1330
41.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1309
42.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1301
43.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1296
44.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
45.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1219
46.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1080
47.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1056
48.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1051
49.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1024
50.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1006
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1006
52.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška1004
53.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové940
54.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 923
55.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno921
56.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.918
57.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic915
58.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.904
59.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška898
60.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.897
Port Jan1972 Super Stars Most897
62.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška872
63.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška848
64.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.846
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.846
66.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 839
67.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha810
68.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.803
69.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice766
70.Králíček Jan2000 Super Stars Most750
71.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice729
72.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.718
73.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.716
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.716
75.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most712
76.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 708
77.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové699
78.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.696
79.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera684
80.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň673
81.Louda Jiří1995 USK Plzeň672
82.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
83.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.640
84.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.632
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.632
86.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.584
87.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton576
88.Twardzik Adam2001 Super Stars Most568
89.Helar Jakub1992 Start Jihlava562
90.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most560
91.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.551
92.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 550
93.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice535
94.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná532
95.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň526
96.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter520
97.Morávek Michal2002 BaC Kladno517
98.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.514
99.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové510
100.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.501
101.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
102.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.478
103.Konupka Jiří1965 BaC Kladno474
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno474
105.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.462
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice462
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice462
108.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice454
109.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.448
110.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc440
111.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem438
112.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást430
113.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.424
114.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
116.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.416
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové416
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň416
119.Čapek Jiří1975 Super Stars Most412
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
121.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.410
122.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice405
123.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 402
124.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
125.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.396
126.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.388
127.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice387
128.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň383
129.Poříz Leoš1974 Start Jihlava376
130.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno371
131.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
132.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.353
133.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
134.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka342
135.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
136.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany328
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice328
138.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.326
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň326
140.Straka Jakub2000 Super Stars Most324
141.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice318
142.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
143.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
144.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.304
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka304
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.304
147.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek284
148.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
152.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
153.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
155.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.270
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.270
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.270
158.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.268
159.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.256
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek256
161.Repiar Samuel1994 Super Stars Most252
162.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
163.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.247
164.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.244
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc244
166.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.242
167.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
168.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
170.Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
172.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
173.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
174.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.226
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
176.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
177.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
179.Vild Petr1974 SK Jupiter212
180.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
181.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most208
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
184.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná206
185.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
188.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná202
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava202
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín202
191.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice196
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
193.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.192
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.192
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
196.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary190
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno190
198.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek188
199.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice184
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava184
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava184
202.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 180
203.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha178
205.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
206.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany168
207.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno167
208.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže166
210.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
211.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton164
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín164
214.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice162
215.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice160
216.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc156
218.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.152
Král Martin1994 BK TJ Baník Most152
Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany152
225.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Šula Fabian1995 TJ Ostrov138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
230.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek136
231.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
232.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže132
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň132
234.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.130
235.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
237.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
238.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava125
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
243.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice124
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
247.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 120
249.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice114
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Pašek Michal1987 SK Jupiter114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně114
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
260.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
261.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
262.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany104
263.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže102
264.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Novotný Robert1978 BaC Kladno100
266.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže92
267.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.91
268.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.90
270.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 88
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
274.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
281.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy84
283.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
284.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 80
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
291.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 78
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška78
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
310.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.70
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže70
312.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
314.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 56
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany56
316.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
317.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
320.Benírške Adam1995 Start Jihlava42
Benírške Štěpán2003 Start Jihlava42
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
327.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
329.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.38
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
331.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany30
333.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek26
336.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
338.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha22
Chalupa Petr1998 BKV Plzeň22
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň22
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno22
Slepička Martin1970 SK Jupiter22
343.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
345.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
346.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
347.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR75
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR125
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3960
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3077
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2984
7.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2656
8.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2536
9.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2416
10.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2320
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
12.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2176
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1894
14.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1661
15.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1622
16.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1442
17.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1421
18.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
19.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1165
20.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1149
21.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1109
22.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1072
23.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1058
24.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1020
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.982
26.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka950
27.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.893
28.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.837
29.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.800
30.Oros Ladislav1971 Super Stars Most790
31.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
32.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.768
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha768
34.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň740
35.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice733
36.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška724
37.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha700
38.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice683
39.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.676
40.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové667
41.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
42.Pistulka Radek1997 USK Plzeň646
43.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.622
44.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 620
Poříz Leoš1974 Start Jihlava620
46.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera619
47.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha600
48.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice584
49.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.538
50.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové520
51.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA514
52.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha510
53.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.502
54.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno473
55.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň452
56.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.444
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.444
58.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic438
59.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava432
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka432
61.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže430
62.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.422
63.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.420
64.Port Jan1972 Super Stars Most416
65.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha402
66.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
67.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.377
68.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.368
Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 368
70.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.360
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
72.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové354
73.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.352
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice352
75.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter348
76.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 338
77.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.336
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice336
82.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.332
83.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást328
84.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha322
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
86.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň321
87.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové310
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
89.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
90.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.302
92.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.298
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice298
94.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc284
95.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška282
96.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek280
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.280
99.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.272
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.272
101.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 268
102.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek256
103.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 254
104.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 248
105.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice236
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice236
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška236
108.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
109.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.227
110.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.210
111.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
112.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno206
113.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.202
115.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice192
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.192
117.Králíček Jan2000 Super Stars Most189
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
119.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera182
120.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
121.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany170
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
123.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň169
124.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most168
125.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton166
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
127.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
128.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany162
129.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.160
130.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
132.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
133.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže152
135.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
137.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně140
138.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.138
Pašek Michal1987 SK Jupiter138
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek138
143.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 132
144.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice128
Morávek Michal2002 BaC Kladno128
Novotný Robert1978 BaC Kladno128
147.Helar Jakub1992 Start Jihlava126
148.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
149.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha124
151.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava116
152.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Šula Fabian1995 TJ Ostrov114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
155.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
158.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka108
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek108
160.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava102
161.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany100
162.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
163.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
164.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
165.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
168.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
174.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná84
175.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
176.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
185.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
186.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška72
187.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek70
188.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové56
190.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná54
191.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže52
192.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže50
193.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
201.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň44
202.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná42
Čapek Jiří1975 Super Stars Most42
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Konupka Jiří1965 BaC Kladno42
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
216.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
219.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.32
221.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek30
224.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže28
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže28
226.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 26
228.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
229.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
230.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
232.Twardzik Adam2001 Super Stars Most16
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.16
234.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice14
236.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
238.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
242.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR128
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR151
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR197
4.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR204
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3757
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3616
7.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3504
8.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2968
9.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2808
10.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2616
11.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2413
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
14.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2208
15.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2038
16.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2020
17.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1656
18.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1653
19.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1632
20.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1408
21.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1374
22.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1325
23.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1195
24.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1182
25.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1160
26.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1144
27.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1118
28.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1112
29.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1062
30.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1037
31.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava967
32.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most943
33.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.930
34.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.915
35.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice904
36.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.874
37.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.824
38.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most812
39.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.774
40.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice715
41.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter708
42.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.694
43.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha686
44.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice642
45.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice636
46.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha632
47.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň556
48.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice542
49.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic540
50.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.520
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
52.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín504
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek504
54.Pořízová Radka1977 Start Jihlava482
55.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška470
56.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín466
57.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže461
58.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň450
59.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 420
60.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.419
61.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.398
62.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton394
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany394
64.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
Vocelková Anna1994 USK Plzeň380
66.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc376
67.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.370
68.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
69.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA362
70.Dufková Monika1999 BaC Kladno360
71.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
72.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.332
73.Zachová Adéla2001 Start Jihlava320
74.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.318
75.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň304
76.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton301
77.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha288
78.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže282
79.Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
80.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice261
81.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.256
82.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek252
83.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.236
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.236
85.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice234
86.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.225
87.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek208
Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
89.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 206
90.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
91.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
92.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže195
93.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
94.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín168
95.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.167
96.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter166
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.166
99.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.158
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.158
101.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera156
102.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice154
103.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
104.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
109.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
110.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
111.Polívková Eliška1998 USK Plzeň137
112.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice130
113.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
114.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška120
115.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
117.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany112
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.112
119.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
120.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice90
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
122.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
124.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
127.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň76
128.Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
Srbová Adéla2000 BaC Kladno66
130.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
131.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
136.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň44
Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.44
138.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná42
145.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany40
146.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže38
148.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek36
149.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
150.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
151.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice30
154.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter26
155.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
157.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice14
158.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
159.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR81
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR81
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4672
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4338
5.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4224
6.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3912
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3656
8.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3296
9.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3101
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3088
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2896
12.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2680
13.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2600
14.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2584
15.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2480
16.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2461
17.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2448
18.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2432
19.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2288
20.Krocová Valerie1992 Super Stars Most2285
21.Krocová Martina1988 Super Stars Most2152
22.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 2032
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2032
24.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1936
25.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1926
26.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1741
27.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1659
28.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1528
29.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1478
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1478
31.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1468
32.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1461
33.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1443
34.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1424
35.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1381
36.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1368
37.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1367
38.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1311
39.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1304
40.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1302
41.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1289
42.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1285
43.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1269
44.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1264
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1264
46.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1237
47.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1224
48.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1118
49.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.1088
50.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1077
51.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1039
52.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1021
53.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.990
54.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha978
55.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice964
56.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha956
57.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.952
58.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka947
59.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha933
60.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 931
61.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 918
62.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.824
63.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín786
64.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter732
65.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha728
67.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic676
68.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.668
69.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.645
70.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška624
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška624
72.Dufková Monika1999 BaC Kladno586
73.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava579
74.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.562
75.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.536
76.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice528
77.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.520
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha520
81.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice510
82.Zachová Adéla2001 Start Jihlava509
83.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.504
84.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter496
85.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška488
86.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton482
87.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha474
88.Pořízová Radka1977 Start Jihlava462
89.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň461
90.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
91.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň450
92.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
93.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera440
94.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.418
95.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek411
96.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek405
97.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.369
98.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.366
100.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.364
101.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška340
102.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.329
103.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek328
104.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže318
105.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton317
106.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA316
107.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.302
108.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most299
109.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.290
110.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže281
111.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
112.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha276
113.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice275
114.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice254
115.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera252
116.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
117.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň220
118.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
120.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín204
121.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
122.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.200
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice200
124.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
125.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
126.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany176
127.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
128.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany152
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
130.Polívková Eliška1998 USK Plzeň151
131.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
137.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
138.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter138
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
140.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.126
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 126
143.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
147.Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
148.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc116
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
150.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
155.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška112
157.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
160.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň100
161.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň92
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň92
163.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
165.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
172.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná78
183.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
184.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
185.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek56
186.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
187.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže46
189.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany42
191.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice38
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice38
194.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
195.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR75
2.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR125
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
4.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4064
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3960
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most2984
7.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2656
8.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové2536
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2248
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2136
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2096
12.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2000
13.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1704
14.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1660
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
16.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1538
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1464
18.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1432
19.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1368
20.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1333
21.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1330
22.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1218
23.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1147
24.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1032
25.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice995
26.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha958
27.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.920
28.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.893
29.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha863
30.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.830
31.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice815
32.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno802
33.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.800
34.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton798
35.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
36.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 774
37.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter768
38.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.766
39.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška732
40.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha722
41.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava680
42.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice655
43.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka653
44.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň628
45.Krocová Valerie1992 Super Stars Most626
46.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 620
47.Vocelková Anna1994 USK Plzeň612
48.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže605
49.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.603
50.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň588
51.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 546
52.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.530
53.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.506
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha506
55.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most491
56.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice488
57.Srbová Adéla2000 BaC Kladno473
58.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín470
59.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice468
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek468
61.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava460
62.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice450
63.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
64.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha420
65.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška416
66.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.404
67.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.398
68.Pořízová Radka1977 Start Jihlava392
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha392
70.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.386
71.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
72.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.376
73.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic358
74.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 350
75.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
77.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek332
78.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most316
79.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice314
80.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň312
81.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín310
82.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton308
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.308
84.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter292
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc292
86.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha288
87.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň281
88.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
89.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška274
90.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.272
91.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.268
92.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
93.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 248
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera248
95.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.244
96.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.239
97.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.238
98.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice234
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice234
100.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton230
101.Zachová Adéla2001 Start Jihlava228
102.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.227
103.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek224
104.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň220
105.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
107.Dufková Monika1999 BaC Kladno206
108.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.204
109.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek202
110.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.192
111.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
112.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.184
113.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera182
114.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 180
115.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.176
116.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany170
117.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
118.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
119.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
120.Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno156
121.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
124.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže148
125.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 146
126.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
129.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice128
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno128
131.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.126
132.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera125
133.Polívková Eliška1998 USK Plzeň124
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
135.Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
136.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov114
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
138.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
139.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka108
140.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
141.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany100
142.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice97
143.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter92
144.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň90
145.Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton88
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
147.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
153.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
154.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
160.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
161.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
163.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek48
164.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.46
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
170.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
180.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.40
181.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
183.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň37
184.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška32
187.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice30
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany30
189.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany28
190.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.24
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
192.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
195.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže18
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice18
197.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška16
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
199.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná12
200.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
2Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
3GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
4GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
5GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
6GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
7GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
8GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
91. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
10GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
11GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
12GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
13GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
14GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
15GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
162. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
17GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
18Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
19GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
20GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
21GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
22GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
23OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
24GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
25GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
26Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
27OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
28OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
29OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
30OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
31OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
32OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
33OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
34MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
35GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
36GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
37GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
38GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
39GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
403. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
41VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
42GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
43GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
44GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
45GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
46GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
47GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
48GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
49GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
50Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
51GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
52GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
53GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
54GPD dospělých - TáborD13.05.2018
55GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
56GPB Most - MostB27.05.2018
57GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
58GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
59GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading