logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 06.09.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2017 - 06.09.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2624
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2560
3.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2534
4.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 2064
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1776
6.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1744
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1312
9.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1029
10.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1028
11.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1014
12.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
13.Altera Jan2004 BaC Kladno862
14.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem860
15.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton848
16.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové764
17.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.707
18.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem676
19.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice632
20.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.591
21.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.576
22.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha528
23.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.504
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.504
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha504
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice504
27.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.497
28.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 496
29.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.488
30.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.484
31.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.478
32.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary464
33.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
35.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
36.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
37.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.406
38.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.396
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most396
40.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice384
41.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice379
42.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most376
43.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš354
44.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton346
45.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha324
46.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka320
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
48.Kundrát David2006 Badminton VK Aš305
49.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most304
50.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš296
51.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.292
52.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha288
53.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.281
54.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice280
56.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 276
57.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže267
58.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.264
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.264
60.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš260
61.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice245
62.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA244
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.244
64.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most240
65.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
66.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže236
67.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 234
68.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.232
69.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary230
70.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice216
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha216
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice216
73.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.212
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
76.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.211
77.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové208
79.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.204
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha204
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové204
83.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII190
84.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
85.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
86.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.180
88.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany178
89.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
Janáček David2004 BK ARION PRAHA176
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
94.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň174
95.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.172
96.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.168
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice168
99.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.166
100.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.164
101.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš160
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
103.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.157
104.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.152
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha152
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.152
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
108.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš150
110.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.149
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.149
112.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem148
113.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín146
114.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.142
115.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.141
116.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
117.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.136
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice136
119.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno132
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
122.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže128
123.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice123
124.Solar Jan2005 SK Prosek Praha120
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha120
126.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.117
127.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové116
128.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
130.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice111
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk111
132.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.109
133.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš108
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem108
135.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.106
136.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
137.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice102
138.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice101
140.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most99
141.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš98
142.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín97
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.97
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA97
145.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.96
146.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
147.Klokan Jakub2008 Super Stars Most94
148.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové93
149.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
150.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha90
151.Vlasák David2004 Super Stars Most89
152.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška88
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.88
154.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice87
155.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice84
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové84
157.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice82
159.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.81
160.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš78
165.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš75
166.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.72
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.72
168.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary69
169.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.66
170.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice63
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice63
172.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.61
173.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
174.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.58
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 58
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha58
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 58
178.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha57
179.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
180.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín55
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín55
182.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín54
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice54
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka54
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka54
186.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.52
187.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice51
188.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.48
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 48
190.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.47
191.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
192.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
193.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
194.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Dostál Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
201.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary39
204.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
205.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.36
206.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha35
207.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.34
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.34
210.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.33
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.33
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka33
213.Klokan Jan2006 Super Stars Most32
Kóňa Jan2004 Super Stars Most32
215.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
216.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.30
219.Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška27
220.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
222.Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín25
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín25
224.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava24
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.24
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava24
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Vališ Jan2006 Super Stars Most24
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
231.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.22
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most22
234.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA20
236.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
238.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.18
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.18
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.18
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
248.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.14
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
255.Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
256.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Melcher Patrik2006 SK Podolí12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
266.Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
267.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
268.Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
277.Suchopár Jan2006 Super Stars Most7
278.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY6
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
284.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA5
288.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 4
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
291.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha3
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.3
298.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
302.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3232
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3062
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2944
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2864
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2544
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2224
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2224
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2128
9.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1728
10.Altera Jan2004 BaC Kladno1464
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1464
12.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1440
13.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1398
14.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1316
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1312
16.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1268
17.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1124
18.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1072
19.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1028
20.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1006
21.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice992
22.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem976
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem976
24.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton924
25.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha918
26.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha906
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.859
28.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.850
29.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha788
30.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.754
31.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš707
32.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové695
33.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka682
34.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton660
35.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice657
36.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš656
37.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice654
38.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice646
39.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.582
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.582
41.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.542
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice542
43.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.539
44.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha528
45.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha526
46.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary518
47.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha503
48.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
49.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 472
50.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.469
51.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
52.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.465
53.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most464
54.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.456
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most456
56.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.454
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.454
58.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice452
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice452
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha452
61.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
62.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 442
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 442
64.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.429
65.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.428
66.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA426
67.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
68.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha416
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.416
70.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.408
71.Kundrát David2006 Badminton VK Aš406
72.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.403
73.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové392
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice392
75.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
76.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice384
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most384
78.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.382
79.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže380
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
81.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.372
82.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most358
83.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
84.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže344
85.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň342
86.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.336
87.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.332
88.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.320
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš320
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
93.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
95.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.308
96.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš306
97.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary302
98.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice300
99.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš296
100.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.290
101.Janáček David2004 BK ARION PRAHA284
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem284
103.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
105.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
106.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.276
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové276
109.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže272
110.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice266
111.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno264
112.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany262
113.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
114.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.248
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.248
116.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.246
117.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
118.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.242
119.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha240
121.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.239
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.239
123.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové234
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.234
125.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
126.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš222
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš222
128.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.212
129.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most208
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
132.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš206
133.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
135.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš198
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš198
137.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem192
138.Solar Jan2005 SK Prosek Praha188
Vlasák David2004 Super Stars Most188
140.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 172
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII172
142.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
143.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.166
146.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
147.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška164
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 164
149.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk162
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk162
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice162
152.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.160
153.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice156
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové156
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice156
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška156
159.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice149
160.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary132
161.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín130
Klokan Jakub2008 Super Stars Most130
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín130
164.Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
165.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice120
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice120
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice120
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
175.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.118
177.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
178.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka114
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice114
183.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové110
184.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.102
185.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.96
186.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
187.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
188.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka90
191.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
193.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
195.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
198.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha81
199.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
205.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha77
206.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
209.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice74
210.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem68
211.Klokan Jan2006 Super Stars Most64
212.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
213.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha53
214.Kóňa Jan2004 Super Stars Most52
Suchopár Jan2006 Super Stars Most52
Vališ Jan2006 Super Stars Most52
217.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.51
218.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
219.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA46
222.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Melcher Patrik2006 SK Podolí42
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice42
250.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
253.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 39
254.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
258.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
259.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 28
260.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha26
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most26
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
274.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
288.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2624
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2242
3.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2018
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2016
5.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1984
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1984
7.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
8.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1648
9.Altera Jan2004 BaC Kladno1072
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1072
11.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.976
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.944
13.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha788
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha788
15.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 732
16.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.718
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice718
18.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.682
19.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka670
20.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.656
21.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš555
22.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.553
23.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.476
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary476
25.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové466
26.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.458
27.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice450
28.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem446
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.446
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.446
31.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha444
32.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton433
33.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha420
34.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
35.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice392
37.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
38.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
39.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.372
40.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha348
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
42.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 346
44.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha336
45.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice320
46.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice316
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.316
48.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
49.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.309
50.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most304
51.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most300
52.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
53.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.284
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice284
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice284
56.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice280
57.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton274
58.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže260
59.Kundrát David2006 Badminton VK Aš254
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary254
61.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
62.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.248
63.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.244
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové244
67.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.240
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.240
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
71.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
72.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
73.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
74.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš222
75.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.218
76.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže212
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.212
80.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice210
81.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš208
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš208
84.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové204
85.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
86.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most200
87.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň198
88.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice192
89.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most188
91.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.186
92.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš184
93.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
94.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.176
95.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
96.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 168
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
100.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
102.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš162
104.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 160
106.Janáček David2004 BK ARION PRAHA156
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice156
108.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany146
109.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.140
110.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem134
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže134
112.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.133
113.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice130
114.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš120
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
117.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most118
118.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
120.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA113
121.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
122.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
Klokan Jakub2008 Super Stars Most106
124.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.103
125.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
126.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš100
127.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.98
128.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš96
130.Solar Jan2005 SK Prosek Praha94
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha94
132.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
133.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
134.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.90
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava90
136.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín88
139.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
141.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.84
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII84
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš84
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice84
147.Vlasák David2004 Super Stars Most82
148.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice81
149.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
153.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha77
154.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice76
155.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 72
156.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
157.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
158.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice66
159.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha65
160.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
162.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
163.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.56
164.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín54
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava54
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice54
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice54
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
177.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.52
178.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
179.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže46
183.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
194.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Suchopár Jan2006 Super Stars Most40
197.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.39
198.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha37
199.Klokan Jan2006 Super Stars Most30
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
201.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
203.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
209.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha18
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha18
211.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice16
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 16
213.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Kóňa Jan2004 Super Stars Most14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most14
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Vališ Jan2006 Super Stars Most14
224.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk12
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
234.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
236.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA8
237.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2789
2.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2341
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2160
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1824
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1744
6.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1648
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1560
8.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1541
9.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1312
10.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1198
11.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1028
12.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
13.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary848
14.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 788
15.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
16.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.714
17.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka694
18.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.670
19.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.658
20.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín646
21.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové608
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.608
23.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.577
24.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha574
25.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice546
26.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.539
27.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.538
28.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka534
29.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.516
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha516
31.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice492
32.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha476
33.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš434
34.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.432
35.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.398
36.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary396
37.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
38.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.368
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice368
40.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most360
41.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha356
42.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice329
43.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
44.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.308
45.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice305
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka305
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.305
48.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
50.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš296
51.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže293
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice293
53.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 276
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.276
55.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice272
56.Benediktová Klára2005 USK Plzeň269
57.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.268
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice268
59.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice264
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové264
61.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.261
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.261
63.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem256
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most256
65.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.252
66.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha248
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.248
68.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
69.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.236
70.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha232
71.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš228
73.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.221
74.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.216
75.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha212
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka212
77.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.208
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
79.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.202
81.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš197
82.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice195
83.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
84.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín183
85.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany182
86.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
87.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže179
88.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.175
89.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.172
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha172
92.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.171
93.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.170
94.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha164
96.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany158
97.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš156
99.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
100.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
102.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 146
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš146
106.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.144
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.144
109.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub142
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.142
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
112.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš140
113.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka132
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš132
115.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most128
116.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.126
117.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
119.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.122
120.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice120
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
123.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most118
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha118
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.118
127.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.115
128.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice114
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava114
130.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice110
131.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.106
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.106
133.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem102
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice102
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.102
136.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
137.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice96
139.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.93
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.93
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic93
143.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
144.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
147.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
148.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.84
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.84
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
151.Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice83
152.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA80
154.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno78
156.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže76
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
158.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice74
159.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín72
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.72
161.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
162.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
163.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.66
164.Marková Julie2005 Start Jihlava64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
166.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 58
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha58
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
169.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže56
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
171.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice54
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava54
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín54
178.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice49
179.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
180.Křížová Anna2006 Super Stars Most44
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha44
182.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové42
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno42
186.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
188.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš39
189.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha37
190.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.36
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.36
192.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
193.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.30
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice30
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice30
Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Javorská Anna2004 USK Plzeň30
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
212.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA29
213.Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.24
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín24
215.Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
218.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha20
220.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.19
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha19
222.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA18
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub18
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
229.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Portová Anna2007 Super Stars Most14
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.14
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most14
238.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
242.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.10
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
246.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA9
251.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
253.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.3
1.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2976
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2976
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2784
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2261
5.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
7.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 2080
8.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1941
9.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1829
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1829
11.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1800
12.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1744
13.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1600
14.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1541
15.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1376
16.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1344
17.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1288
18.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1230
19.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1188
20.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1160
21.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1158
22.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1088
23.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1030
24.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1014
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1014
26.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1002
27.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha942
28.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most931
29.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.876
30.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.860
31.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary849
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary849
33.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha800
34.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.776
35.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.681
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.681
37.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš670
38.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most658
39.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.646
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové646
41.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
43.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice480
44.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.478
45.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice476
46.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.456
47.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem455
48.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.454
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
50.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.452
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
52.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové444
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
54.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 440
55.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.431
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice431
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.431
58.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín422
59.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.416
61.Benediktová Klára2005 USK Plzeň408
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.408
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha408
64.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka406
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.406
66.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš404
67.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže395
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
69.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice392
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.392
71.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 382
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha382
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha382
74.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem359
75.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.356
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.356
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha356
79.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem354
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem354
81.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
82.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš344
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš344
84.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha340
85.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš320
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš320
90.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.317
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.317
92.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha312
93.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
94.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany298
95.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.288
96.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš284
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
98.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice281
99.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany276
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka276
101.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.270
102.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice258
103.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha252
104.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
106.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice244
Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most244
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
109.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín242
111.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.240
112.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.236
113.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.229
114.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.224
115.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.217
116.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA216
119.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
120.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha207
121.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.206
122.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice204
123.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
124.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
125.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.198
126.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín192
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha192
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice192
130.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.190
131.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
132.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.178
133.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
134.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
135.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.166
136.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
137.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice162
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.162
139.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice156
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.156
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš156
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín156
143.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most148
144.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice146
145.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA144
146.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.130
147.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
148.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.127
149.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
150.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice124
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most124
152.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice120
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Marková Julie2005 Start Jihlava120
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava120
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava120
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
160.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže116
162.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice114
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno114
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno114
166.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 110
167.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem106
168.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.104
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.104
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
172.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha94
173.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
174.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže84
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín84
179.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA82
180.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Důrová Lucie2005 USK Plzeň78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Javorská Anna2004 USK Plzeň78
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
206.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha77
207.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 72
208.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA70
209.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha64
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.64
212.Křížová Anna2006 Super Stars Most60
213.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha56
214.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
217.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice42
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
227.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Portová Anna2007 Super Stars Most38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
231.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
232.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
233.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most26
245.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha14
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA14
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2464
2.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2421
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2016
4.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1984
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
6.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1888
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1734
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1456
9.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1334
10.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.976
11.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice892
12.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka886
13.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.824
14.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha804
15.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 790
16.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.740
17.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.718
18.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha694
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín694
20.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka670
21.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.646
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha646
23.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.594
24.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.566
25.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.563
26.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové524
27.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
28.Benediktová Klára2005 USK Plzeň504
29.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš495
30.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice464
31.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice458
32.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most452
33.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem446
34.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.420
35.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice416
36.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
37.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary404
38.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
39.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
40.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové372
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.372
42.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha356
44.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.352
45.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.350
46.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové348
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
48.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš340
49.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary334
50.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.317
51.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.314
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha314
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 314
54.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
55.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže284
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš284
58.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.281
59.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice280
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka280
61.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice276
62.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.270
63.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín248
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.248
65.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.247
66.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.244
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.244
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš244
70.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha240
71.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
72.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
73.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most232
74.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha230
75.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.224
76.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem218
77.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.212
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.212
79.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš208
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 208
81.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.206
82.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
84.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.192
85.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
86.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka178
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš178
88.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.176
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.176
90.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA172
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš172
94.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš168
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem168
97.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.166
98.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže158
99.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
102.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
103.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
104.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany146
106.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.143
107.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most142
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice142
109.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
110.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most136
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.136
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
113.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín130
114.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.128
115.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
116.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha124
119.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.120
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
122.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.114
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
124.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.110
125.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.109
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha109
127.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.107
128.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.106
129.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
130.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha101
131.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha98
132.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.96
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice96
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.96
135.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA93
137.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.90
Marková Julie2005 Start Jihlava90
139.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže88
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.88
142.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 87
143.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
145.Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín84
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš84
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín84
149.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice81
150.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice80
151.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice78
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno78
158.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
160.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice72
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.72
162.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem70
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton70
164.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha63
165.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
166.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice54
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice54
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava54
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava54
172.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
173.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha50
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
175.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže48
176.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
177.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
189.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA41
190.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
193.Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most38
195.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA30
197.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 29
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha29
199.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
Křížová Anna2006 Super Stars Most28
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.28
203.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha26
Portová Anna2007 Super Stars Most26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
210.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha25
211.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín24
213.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA20
214.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most14
222.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.13
224.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice12
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
233.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
12. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
2GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
3GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
4GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
5GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
6GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
7GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
8KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
9KP U15 - MostD23.09.2017
10GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
11GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
12GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
13OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
14OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
15OP U15 - MostSKP14.10.2017
16OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
17OP U15 - AšSKP14.10.2017
18OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
19OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
20OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
21MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
22GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
23GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
24GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
25GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
26GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
27GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
28GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
291. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
30GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
311. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
32GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
33GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
341. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
351. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
361. GPD U15 - MostD27.01.2018
371. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
38GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
391. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
40GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
41GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
421. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
43GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
44GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
451. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
462. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
472. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
48GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
49GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
502. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
51GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
52GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
532. GPC U15 - MostC21.04.2018
54GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
552. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
562. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
572. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
58GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
59GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
60GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
613. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
62GPD U15 - TáborD26.05.2018
632. GPA U15 - AšA03.06.2018
64GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
652. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
66GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading