logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 13.09.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
13.09.2017 - 13.09.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2768
2.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1928
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1864
4.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1518
6.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1486
7.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1456
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1456
9.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1278
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1076
12.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1062
13.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha860
14.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.848
15.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany788
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.788
17.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.719
18.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.688
19.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.670
20.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.668
21.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice623
22.Kundrát David2006 Badminton VK Aš570
23.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice514
24.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže498
25.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.495
26.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.492
27.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
28.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové458
29.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.442
30.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš426
31.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
32.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice404
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice372
35.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
36.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary341
37.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk338
38.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.336
40.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
41.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.304
42.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
43.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.296
44.Jonáš Václav2006 BaC Kladno295
45.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary288
46.Klokan Jakub2008 Super Stars Most284
47.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš283
48.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice281
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice281
50.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice280
51.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most276
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha276
53.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice252
54.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha244
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 244
57.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou234
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha234
Suchopár Jan2006 Super Stars Most234
60.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.230
61.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice228
62.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže224
63.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice222
64.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
65.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha216
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.216
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
68.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA208
69.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.204
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha204
71.Klokan Jan2006 Super Stars Most196
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno196
73.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.192
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.192
76.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic184
77.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 180
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.180
79.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha174
80.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha172
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice172
82.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany171
83.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice170
84.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
85.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
86.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš164
87.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš162
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň162
89.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice160
91.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.156
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice156
93.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem154
94.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.153
95.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice152
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha152
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka152
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
99.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 148
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.148
101.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš144
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.144
103.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA140
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.140
105.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice139
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.139
107.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín133
108.Gašparín Adam2007 Super Stars Most130
109.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.126
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
111.Melcher Patrik2006 SK Podolí124
112.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou121
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton121
114.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.120
115.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha118
116.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha117
117.Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.115
118.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže112
119.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.109
120.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub108
121.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
122.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.105
123.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.103
124.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most102
125.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.98
126.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.96
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno96
129.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA92
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 92
131.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín91
132.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice90
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.90
134.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.87
135.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
136.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice85
137.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav83
138.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
140.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš76
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
142.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY73
143.Berka Jan2007 Slavoj Podivín72
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub72
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY72
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.72
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.72
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná72
149.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.69
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.69
151.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.68
153.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.67
154.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
156.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice64
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.64
158.Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice60
159.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.59
160.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha56
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most56
162.Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.54
164.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice52
166.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice51
167.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice48
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín48
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem48
170.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton47
171.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk46
172.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice44
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.44
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice44
177.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.43
178.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
183.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.41
184.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Vališ Jan2006 Super Stars Most40
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem40
188.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
190.Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
192.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.36
193.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 34
194.Macal Jiří2008 Super Stars Most32
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton32
196.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem31
197.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.30
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 30
202.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.29
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 29
204.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.26
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
206.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
207.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná24
208.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton23
209.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
213.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
214.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice20
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.20
216.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové18
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.18
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.18
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice18
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany18
225.Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice16
226.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha15
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.15
Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.15
229.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany14
233.Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 12
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.12
236.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Salamon Matyáš2006 SK JEREMI, z.s.10
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Synek Daniel2006 SK Prosek Praha10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
243.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
247.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
248.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha6
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
251.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
255.Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
258.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
260.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3312
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2800
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2512
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most2512
5.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice2384
7.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2016
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2016
9.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1638
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1638
11.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1616
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
14.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.1340
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1340
16.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
17.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
18.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1072
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
20.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
21.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1000
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice1000
23.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha931
24.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany918
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
26.Kundrát David2006 Badminton VK Aš862
27.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš860
28.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.846
29.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže776
30.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice704
31.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.694
32.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.680
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.670
34.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha548
35.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice527
36.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.526
37.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
38.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
39.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.500
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk500
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
42.Jonáš Václav2006 BaC Kladno469
43.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže468
44.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha456
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň456
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha456
47.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice452
48.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 424
49.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.418
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.418
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice418
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice418
53.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA414
54.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno409
55.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha406
56.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany396
57.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.384
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.384
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.384
60.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
61.Klokan Jakub2008 Super Stars Most356
Klokan Jan2006 Super Stars Most356
63.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.348
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.348
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 348
66.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice344
67.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary342
68.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou340
69.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary328
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
71.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice320
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
73.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most316
Suchopár Jan2006 Super Stars Most316
76.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
77.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha310
78.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.306
79.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou304
80.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice280
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.280
82.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.278
83.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA276
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice276
86.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš273
87.Gašparín Adam2007 Super Stars Most270
88.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.268
89.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
90.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.256
91.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice248
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.248
94.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice244
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
98.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín242
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
101.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha240
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA240
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže240
105.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha236
106.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.234
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.234
108.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice224
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš224
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš224
111.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.222
112.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
114.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.206
115.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.198
Vališ Jan2006 Super Stars Most198
118.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš195
119.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou192
120.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha190
121.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha182
122.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno180
123.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
124.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.174
125.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem166
127.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
Melcher Patrik2006 SK Podolí164
131.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most162
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most162
135.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha158
136.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná156
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav156
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná156
139.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY154
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY154
141.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha148
142.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 146
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
144.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka139
145.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
146.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
147.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 128
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.128
149.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
150.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín124
151.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most122
152.Berka Jan2007 Slavoj Podivín120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.120
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
157.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
159.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
162.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice104
164.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
165.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha90
166.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.89
167.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
168.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
169.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice84
Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice84
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 84
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice84
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem84
177.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice80
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.80
179.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice78
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub78
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
190.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.65
191.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem64
192.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.60
193.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 56
194.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
196.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.51
197.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
199.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
208.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
213.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA26
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.26
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
222.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 14
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2768
2.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1960
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1888
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1800
6.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1696
7.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1552
8.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1376
9.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1216
10.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
11.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1086
12.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1072
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.848
14.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové716
15.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.694
16.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
17.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice670
18.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.590
19.Kundrát David2006 Badminton VK Aš589
20.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.560
21.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.550
22.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.488
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš488
24.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
25.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany454
26.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice452
27.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.446
28.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha442
Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
30.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
31.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
32.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha422
33.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže414
34.Jonáš Václav2006 BaC Kladno395
35.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.391
36.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.388
37.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.372
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.372
39.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice360
40.Klokan Jakub2008 Super Stars Most356
41.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice352
42.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.348
43.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice346
44.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha330
45.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
46.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.316
47.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha314
48.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.310
49.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 302
50.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň300
51.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice288
52.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most280
53.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha276
Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany276
55.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.270
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice270
57.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš258
58.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno254
59.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice252
60.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
61.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
62.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
64.Suchopár Jan2006 Super Stars Most234
65.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary222
66.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.218
67.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš216
68.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
70.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou206
71.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA204
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže204
73.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
74.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.200
75.Klokan Jan2006 Super Stars Most188
76.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.184
77.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.182
78.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.176
79.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice172
80.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice168
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
82.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
83.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA165
84.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
85.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 156
87.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
88.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.146
89.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.144
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice144
91.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
92.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice139
93.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 138
94.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
96.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
97.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha130
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
100.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.126
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš126
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.126
104.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha124
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice124
106.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav120
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
112.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY106
113.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
114.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice96
115.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.94
116.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha92
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem92
119.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín91
120.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.90
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton90
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno90
123.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
124.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem84
125.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA82
126.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice81
127.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
129.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš78
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
135.Gašparín Adam2007 Super Stars Most72
136.Vališ Jan2006 Super Stars Most70
137.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
138.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha66
139.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY64
140.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 60
141.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice56
144.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín55
145.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice54
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.54
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice54
151.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem52
153.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most50
155.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha49
156.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Melcher Patrik2006 SK Podolí46
160.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.42
171.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
174.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha28
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
176.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 26
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Macal Jiří2008 Super Stars Most26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
182.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
185.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
190.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 12
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 12
193.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA4
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2464
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2016
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2016
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1680
6.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1648
7.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1584
8.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1528
9.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
10.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1340
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.976
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice976
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 884
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.846
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha788
16.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.730
17.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice718
18.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice694
19.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.676
20.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha673
21.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.658
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.552
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany540
24.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš528
25.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most468
26.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
27.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.452
28.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.448
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.448
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha448
31.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka430
32.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice420
33.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice416
34.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
35.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
36.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany379
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice379
38.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.372
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha372
40.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha360
41.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA346
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA346
43.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš336
44.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno332
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most332
47.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.300
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
49.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary296
50.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most294
51.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové281
52.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.280
53.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže277
54.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
55.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
56.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.256
57.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice253
58.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most248
59.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška247
60.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem244
61.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.243
62.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 240
64.Portová Anna2007 Super Stars Most238
65.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.233
66.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
67.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.220
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.220
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín220
70.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice216
Jonášová Klára2006 BaC Kladno216
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha216
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.216
74.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
75.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
76.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice198
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou198
78.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice196
Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.196
80.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA192
81.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.191
82.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš186
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice186
84.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary184
85.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.183
86.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most182
87.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.180
88.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.178
89.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha172
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha172
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha172
92.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.171
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.171
94.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem168
96.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice162
97.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
99.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.154
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha154
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice154
102.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
103.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk148
104.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha144
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
107.Chvastková Julie2006 Start Jihlava132
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav132
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.132
111.Křížová Anna2006 Super Stars Most130
112.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 128
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
114.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice126
115.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou125
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš125
117.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
118.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha120
120.Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou118
121.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš117
122.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
123.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice114
124.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové111
125.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná108
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
127.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.107
128.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.106
129.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.105
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice105
131.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA104
132.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 100
134.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.97
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice97
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.97
137.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice96
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic96
140.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.94
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice94
142.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
143.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk87
144.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno84
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY84
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha84
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha84
149.Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.82
150.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY80
152.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
154.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton76
156.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
157.Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub72
158.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
159.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.64
161.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň61
162.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš60
164.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most58
165.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové54
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice54
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
170.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha53
171.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha51
172.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton49
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton49
174.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.48
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha48
177.Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha47
178.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno46
179.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.44
180.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
186.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem38
187.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha37
188.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
189.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň35
190.Čechová Tereza2008 Super Stars Most32
191.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.30
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
196.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice27
197.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 26
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha26
199.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
200.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
201.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice20
202.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
205.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 14
207.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná13
210.Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín12
214.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.11
215.Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany10
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 10
218.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA9
220.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha8
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
222.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY7
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.7
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
225.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
226.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA5
228.Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice4
Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
230.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
Zátková Klára2006 SK Prosek Praha3
233.Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3062
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2544
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2432
4.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2336
5.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové2320
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2224
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice2144
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
11.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1744
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1744
13.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1229
14.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
16.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1102
17.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1088
18.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1072
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
22.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
23.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš958
24.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany946
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice946
26.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany920
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
28.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
29.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha810
30.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha788
31.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka720
32.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice706
33.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.693
34.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha658
35.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.656
36.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha610
37.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
39.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.564
40.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno540
41.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice515
42.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most502
43.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA480
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA480
45.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš476
46.Jonášová Klára2006 BaC Kladno466
Portová Anna2007 Super Stars Most466
48.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.456
49.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.444
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.444
51.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.442
52.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice426
53.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín420
54.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové416
55.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
56.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.395
57.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most392
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most392
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice392
63.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
64.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.380
65.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška372
67.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.356
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most356
70.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha346
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 346
73.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže328
74.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice320
75.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš318
76.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.314
77.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice312
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem312
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem312
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.312
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
83.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha310
84.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice302
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.302
86.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary294
87.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.290
88.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
89.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou278
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou278
91.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
93.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice270
94.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha258
95.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary252
96.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
98.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš246
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš246
100.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 244
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 244
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY244
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY244
104.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem242
105.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice240
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA240
107.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice234
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice234
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.234
110.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.227
111.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha224
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
113.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš216
115.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.209
116.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
117.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
118.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.202
119.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
120.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice198
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice198
122.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk192
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav192
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
127.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha188
128.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
129.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
130.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
132.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice162
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.162
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.162
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
136.Chvastková Julie2006 Start Jihlava160
137.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA158
138.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
139.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.151
140.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.147
141.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
142.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
144.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.141
145.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.131
146.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
147.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.124
148.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha120
153.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové114
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
157.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha112
158.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha110
159.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
160.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic98
161.Čechová Tereza2008 Super Stars Most88
162.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno86
163.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové78
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice78
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk78
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
185.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
186.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha56
187.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 54
188.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
192.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno42
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 42
196.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA40
197.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.38
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.38
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.38
200.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
201.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
208.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
209.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha14
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
212.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.9
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1928
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1888
5.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1728
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1552
7.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1280
9.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1246
10.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1216
11.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
12.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 904
14.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové882
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha848
16.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.682
18.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice681
19.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice670
20.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš576
21.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha528
22.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha526
23.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
24.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.496
25.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha465
26.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany454
27.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno431
28.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
29.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany428
30.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
31.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most426
32.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.418
33.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice412
34.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem410
35.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš396
36.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka394
37.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice390
38.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
39.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.352
40.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
42.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
43.Jonášová Klára2006 BaC Kladno320
44.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
45.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice306
46.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.286
47.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
48.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové282
49.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
50.Portová Anna2007 Super Stars Most266
51.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš258
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.258
53.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška254
54.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most252
55.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice250
56.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA248
57.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
58.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice244
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most244
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice244
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.244
64.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
66.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice232
67.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA230
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem230
69.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary222
70.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice220
71.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš216
74.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha204
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže204
77.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.196
78.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most192
79.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha186
80.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem176
81.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.172
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 172
83.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.170
84.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
86.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
88.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
90.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
91.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha158
92.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk156
94.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 152
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
96.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
97.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.145
98.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice144
100.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.142
101.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.140
102.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha138
103.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
106.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
107.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
108.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.126
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.126
110.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice124
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou124
112.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
113.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice120
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav120
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
119.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.118
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic118
121.Chvastková Julie2006 Start Jihlava114
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
124.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.112
125.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA111
126.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
127.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY106
128.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.102
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice102
130.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice96
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice96
132.Křížová Anna2006 Super Stars Most94
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.94
134.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
136.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
137.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 82
138.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
140.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
146.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA76
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
148.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
149.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.66
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY66
151.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
152.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
155.Čechová Tereza2008 Super Stars Most52
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice52
159.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
160.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
161.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno44
162.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou42
175.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.38
177.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha26
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha26
181.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 24
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
183.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
184.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
189.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
190.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 12
193.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
2GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
3GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
4GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
5GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
6GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
7KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
8KP U13 - LiberecD30.09.2017
9GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
10GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
11GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
12GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
13GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
14GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
15GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
16GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
17Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
18GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
19GPD U13 - PrahaD04.11.2017
20OP U13 - AšSKP12.11.2017
21OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
22OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
23OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
24OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
25OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
26GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
27GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
28OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
29GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
30GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
31GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
32OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
33MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
34GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
35GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
36GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
37Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
381. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
39GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
40GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
411. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
421. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
431. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
44GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
451. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
461. GPD U13 - MostD13.01.2018
47GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
481. GPC U13 - MostC20.01.2018
49GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
50GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
511. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
52GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
53GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
54GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
55GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
561. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
57GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
582. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
592. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
60GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
612. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
62GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
63GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
643. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
65GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
66GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
67GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
68GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
692. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
702. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
71GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
722. GPC U13 - MostC12.05.2018
73GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
74GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
75GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
76GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
772. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
782. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
79GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
80GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
81GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
82GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
832. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
84GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
853. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
86GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading