logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 13.09.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
18.09.2017 - 13.09.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ73
2.Abraham Tomáš2000 Super Stars MostWJ198
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2912
4.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2272
5.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2224
6.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1920
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1856
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1808
9.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1277
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1254
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1160
12.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1112
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1096
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno1019
15.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.942
16.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.912
17.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.751
18.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice732
19.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška728
20.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.705
21.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.696
22.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.660
23.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín655
24.Twardzik Adam2001 Super Stars Most621
25.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most620
26.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
27.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice580
28.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka577
29.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň515
30.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha480
32.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most478
33.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice474
34.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín453
35.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno450
36.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň436
37.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná428
38.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno385
39.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
40.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.382
41.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.359
42.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
43.Králíček Jan2000 Super Stars Most354
44.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.348
45.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.347
46.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.336
47.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.333
48.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA320
49.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná316
50.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha308
51.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy292
52.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice284
53.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.273
54.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha269
55.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
57.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.256
58.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
59.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.248
60.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.242
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.242
62.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha239
63.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha236
65.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
66.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.222
67.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha221
68.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 218
69.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.208
71.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
Herzán David2002 Slavoj Podivín206
73.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic204
74.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice202
75.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava198
76.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
77.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.190
78.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.184
79.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.182
80.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.181
81.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.178
82.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha174
83.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
84.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.166
Straka Jakub2000 Super Stars Most166
86.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.163
87.Oros Marek2003 Super Stars Most156
88.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.151
89.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.148
90.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín142
91.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
94.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.130
95.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
Soukup Václav2001 BKV Plzeň128
97.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
98.Ziman Jan2000 BKV Plzeň123
99.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
100.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice116
101.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice112
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
103.Port Jan2003 Super Stars Most110
104.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
105.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
106.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
108.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
109.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín91
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná91
111.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.86
112.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 85
113.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.84
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.84
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
117.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
123.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 76
124.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
125.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA72
126.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice69
127.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
128.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 67
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná67
130.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň66
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
132.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha59
133.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
134.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub54
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
137.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.51
138.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
140.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
150.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka33
151.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
154.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.25
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.25
156.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
158.Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.13
159.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.12
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub12
162.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem9
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 9
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII9
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WJ71
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2832
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2672
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2544
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2480
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2320
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2224
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2192
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1968
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
12.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1552
13.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1440
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
15.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1200
16.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1171
17.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1158
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1104
19.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1099
20.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1086
21.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1006
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1006
23.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1003
24.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.989
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín989
26.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.946
27.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.933
28.Morávek Michal2002 BaC Kladno931
29.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most920
30.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most912
31.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
33.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice883
34.Králíček Jan2000 Super Stars Most790
35.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň789
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.789
37.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha753
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha753
39.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška752
40.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno745
41.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
42.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná718
43.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.696
44.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka693
45.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň668
46.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most657
47.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most644
48.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
50.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA518
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha518
52.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.506
53.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná502
54.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
55.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.493
56.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha488
57.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha478
58.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.463
59.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná446
60.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice426
61.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín395
62.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.394
63.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.393
64.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno388
65.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice382
66.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.380
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.380
68.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.368
69.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha366
70.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.359
71.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
72.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice349
73.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.332
74.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.328
75.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 320
76.Straka Jakub2000 Super Stars Most302
77.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.295
78.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
Herzán David2002 Slavoj Podivín278
80.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.274
81.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.272
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín272
83.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha270
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava270
85.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 266
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha266
87.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.258
88.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
89.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice242
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
92.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 238
93.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
94.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice230
95.Oros Marek2003 Super Stars Most228
96.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.227
97.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.224
98.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.214
99.Soukup Václav2001 BKV Plzeň212
100.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice206
101.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín203
102.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
103.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.198
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.198
105.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.190
106.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná184
107.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
108.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.164
Ziman Jan2000 BKV Plzeň164
110.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 162
111.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
115.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice152
116.Port Jan2003 Super Stars Most146
117.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha128
119.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
121.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka125
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha125
123.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná114
Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub114
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
129.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
131.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.88
133.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
134.Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.84
135.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
144.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
146.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
147.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII42
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2016
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1536
8.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1400
9.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1269
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1254
11.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1229
12.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1158
13.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1078
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno989
15.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.981
16.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.884
17.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.764
18.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
19.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.714
20.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno682
21.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín679
22.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most657
23.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
24.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.582
25.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín558
26.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.516
27.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.496
28.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň493
29.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most492
30.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha476
31.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha470
32.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most468
33.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha419
34.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
35.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice413
36.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška398
37.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha392
38.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha382
39.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice361
40.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
41.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA354
42.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
43.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
44.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.338
45.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.337
46.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
47.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.334
48.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
49.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná316
50.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno314
51.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 306
53.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka304
54.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.298
55.Králíček Jan2000 Super Stars Most286
56.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.281
57.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.280
58.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.274
59.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava270
60.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice268
61.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
62.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín262
63.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
64.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
65.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
66.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice230
67.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.218
68.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
69.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
70.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín200
71.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha198
72.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
73.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.167
74.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná164
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.164
79.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
80.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
81.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Herzán David2002 Slavoj Podivín156
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
84.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
85.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
86.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.125
87.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.124
88.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub120
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice120
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
Oros Marek2003 Super Stars Most120
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice120
94.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha116
Straka Jakub2000 Super Stars Most116
96.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
100.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
101.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice87
102.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.86
Ziman Jan2000 BKV Plzeň86
104.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.84
105.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
106.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.78
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
113.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.74
Port Jan2003 Super Stars Most74
115.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 58
116.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.54
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
118.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
122.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 42
Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub42
130.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.12
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR171
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ80
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ175
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2096
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1912
8.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1766
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1475
11.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1440
12.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1312
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1168
14.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1158
15.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1104
16.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1077
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1065
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1032
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.920
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha850
21.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.682
22.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška670
23.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.644
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice564
25.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice551
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice528
27.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.513
28.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice501
29.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.499
30.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň498
31.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
32.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky458
33.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín456
34.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA441
35.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín386
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany386
37.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.382
38.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton378
39.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.368
40.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
41.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.355
42.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most354
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň348
44.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
45.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice310
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most310
47.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice306
48.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany300
49.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.282
50.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.264
51.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA258
52.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň241
53.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
54.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.238
55.Zachová Adéla2001 Start Jihlava234
56.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice216
57.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.211
58.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha206
59.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče203
60.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice202
61.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice198
62.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice196
63.Srbová Adéla2000 BaC Kladno195
64.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.186
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.186
66.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.174
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
68.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka172
69.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice164
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
72.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
74.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
75.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín156
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most156
78.Pálková Tereza2002 Super Stars Most154
79.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most146
80.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.138
82.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha129
83.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.124
84.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice114
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 114
89.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
90.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže102
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.102
92.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.99
93.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.90
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 90
95.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.88
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná88
97.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.87
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
99.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka86
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
101.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
108.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.73
109.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.66
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic66
111.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha60
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.60
113.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná55
114.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most54
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
116.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
117.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
128.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 18
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
130.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ51
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2560
3.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
5.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže2256
6.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2208
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton2208
8.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2184
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1920
11.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1912
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1912
13.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1888
14.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1789
15.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
16.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
17.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1608
18.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1288
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1288
20.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1182
21.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1158
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1146
23.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1104
24.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1086
25.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.974
26.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha920
27.Srbová Adéla2000 BaC Kladno918
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice860
29.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.849
30.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.822
31.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň714
33.Zachová Adéla2001 Start Jihlava682
34.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
35.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.656
36.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň655
37.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.639
38.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most596
39.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA585
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice585
41.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.579
42.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA561
43.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.557
44.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
46.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.494
47.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most450
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice450
49.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín418
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
51.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.392
52.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice375
53.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most346
54.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.337
55.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
56.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
57.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice314
58.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha306
59.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka291
60.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín290
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče290
62.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
63.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany251
64.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
65.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice239
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice239
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky239
68.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha232
69.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.228
70.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.226
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
72.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice225
73.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.216
74.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice201
75.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
76.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.192
Pálková Tereza2002 Super Stars Most192
79.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
80.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.164
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.164
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná164
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná164
84.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
85.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.156
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.156
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most156
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
90.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice138
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
93.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
95.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
96.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice114
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 114
104.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
106.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.86
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
108.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
123.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže69
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.69
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.69
126.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2752
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2208
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
6.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1400
7.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1336
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1312
9.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1298
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1235
11.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1158
12.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1096
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1093
14.Srbová Adéla2000 BaC Kladno989
15.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.894
16.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.814
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha766
18.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.764
19.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno696
20.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
21.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
22.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.618
23.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice616
24.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.602
25.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.563
26.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.560
27.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice552
28.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň493
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice455
30.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška452
31.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň441
32.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.438
33.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.434
34.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha431
35.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
36.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
37.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA390
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice390
39.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.374
40.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany356
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.356
42.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most349
43.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.346
44.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín338
45.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky330
46.Zachová Adéla2001 Start Jihlava306
47.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.300
49.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň276
50.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
51.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
52.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.234
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
55.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice232
56.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
57.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.200
59.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.198
60.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín184
61.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
62.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice166
63.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka164
65.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.162
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice162
67.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
69.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín156
70.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most152
71.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
72.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.146
73.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA144
74.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
75.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice138
76.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
77.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
78.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.125
79.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná124
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná124
81.Pálková Tereza2002 Super Stars Most120
82.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most114
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
85.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany102
86.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.88
87.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
88.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most84
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
90.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
100.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.55
101.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.54
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
103.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
106.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 42
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
118.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha12
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading