logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


Dospělí - stav k 20.09.2018

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
6
Období: 
20.09.2017 - 20.09.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Vyhledat: CTRL+F
1.Ludík Milan1992 SK Brno Slatina, z.s.WR89
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.WR95
3.Louda Jan1999 USK PlzeňWR130
4.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR186
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4304
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most4304
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3824
8.Louda Jiří1995 USK Plzeň2816
9.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2744
10.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2560
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2088
12.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1976
13.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1872
14.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1800
15.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1616
16.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1593
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1565
18.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
19.Kural Martin1999 USK Plzeň1338
20.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1336
21.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1256
22.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1229
23.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1172
24.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška1161
25.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1156
26.Repiar Samuel1994 Super Stars Most948
27.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.938
28.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové918
29.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
30.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 899
31.Oros Ladislav1971 Super Stars Most848
32.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice794
33.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
34.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.781
35.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška768
36.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.763
37.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
38.Port Jan1972 Super Stars Most756
39.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha728
40.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.712
41.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice702
42.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 696
43.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.684
44.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.683
45.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice680
46.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.644
47.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic626
48.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.622
49.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno614
50.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.595
51.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha584
52.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 572
53.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.544
54.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 530
55.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.529
56.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.528
57.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.524
58.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.513
59.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 508
60.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
61.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice488
62.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice487
63.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 485
64.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera476
65.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
66.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.444
67.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže440
68.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha438
69.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.434
70.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň406
71.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška392
72.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most390
73.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno388
74.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.380
75.Králíček Jan2000 Super Stars Most370
76.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.368
77.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.361
78.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
79.Konupka Jiří1965 BaC Kladno349
80.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
81.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter344
82.Poříz Leoš1974 Start Jihlava324
83.Čapek Jiří1975 Super Stars Most320
84.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.316
85.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové312
86.Šula Fabian1995 TJ Ostrov300
87.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.296
88.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno294
89.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
90.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.278
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha278
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.278
93.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek273
94.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.271
95.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.263
96.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 260
97.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.258
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha258
99.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
100.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň250
101.Vašíček Peter1989 BK Kopřivnice, z.s.248
102.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem246
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice246
104.Král Martin1994 BK TJ Baník Most240
105.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.238
106.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.235
107.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 230
108.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany222
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.222
110.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc219
111.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice214
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.214
113.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava212
114.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava210
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 210
116.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice208
118.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové205
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.205
120.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice203
121.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.202
122.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.201
123.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka200
124.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň199
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň199
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové199
127.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové196
129.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
131.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.191
132.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.190
133.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc188
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera188
135.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka186
136.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.184
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice184
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno184
139.Straka Jakub2000 Super Stars Most183
140.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
141.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice178
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 178
143.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
144.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.174
145.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.172
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek172
147.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
148.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže166
149.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha164
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice164
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.164
152.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška160
153.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.158
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín158
155.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
156.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
157.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice154
158.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice152
159.Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
160.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha149
161.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
162.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.147
163.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.145
164.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava141
165.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton139
166.Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
167.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary136
168.Morávek Michal2002 BaC Kladno134
169.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná133
170.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.130
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany130
174.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
176.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka125
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
178.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice124
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
180.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek123
181.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná120
182.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek118
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha118
184.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.116
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 116
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
187.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno114
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
190.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
191.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek108
192.Novotný Robert1978 BaC Kladno106
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.106
194.Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.104
195.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň102
197.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice101
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice101
199.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín100
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
201.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.99
202.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice97
203.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.95
204.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.94
205.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná93
207.Helar Jakub1992 Start Jihlava91
208.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně90
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň90
210.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
217.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice84
219.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň83
220.Hrnčár Petr1999 TJ Sokol Dobruška80
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha80
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
223.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pašek Michal1987 SK Jupiter78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
227.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.76
228.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík75
229.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno74
230.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
231.Kubík Jiří1977 SK Jupiter72
Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.72
233.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek71
234.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek68
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka68
236.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.66
237.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
239.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy60
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.60
241.Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.59
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže59
244.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže58
245.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany56
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera56
247.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 55
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 55
251.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 54
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.54
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.54
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
257.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha46
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
260.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.45
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.45
262.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA44
263.Benírške Štěpán2003 Start Jihlava42
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň42
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška42
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.42
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň42
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
276.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.41
277.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany40
279.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter38
280.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 34
281.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže33
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň33
284.Pistulka Radek1997 USK Plzeň32
285.Herzán David2002 Slavoj Podivín30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.30
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA30
290.Vild Petr1974 SK Jupiter28
291.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást26
294.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice25
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice25
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.25
298.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná24
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
300.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava23
301.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha22
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 22
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany22
304.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.20
305.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.19
306.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany18
311.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
313.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň14
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
315.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice13
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň13
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice13
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice13
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou13
322.Benírške Adam1995 Start Jihlava12
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.12
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
328.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.10
329.Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.9
330.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4728
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4728
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4720
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4326
5.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3392
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3384
7.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
8.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2984
9.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2944
10.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2904
11.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2872
12.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2584
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2584
14.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.2576
15.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2438
16.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2384
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
18.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2117
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
20.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1960
21.Světnička Michal1994 SK Brno Slatina, z.s.1952
22.Kural Martin1999 USK Plzeň1848
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1848
24.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1845
25.Vitvera Jan1987 SK Hamr, z.s. 1832
26.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1757
27.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1664
28.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1622
29.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1603
30.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1601
31.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1549
32.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1545
33.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1536
34.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1528
35.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1506
36.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 1440
37.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1438
38.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1422
39.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1387
40.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1382
41.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1347
42.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1330
43.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška1170
44.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1106
45.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic1099
46.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1080
47.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1056
48.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice1024
49.Oros Ladislav1971 Super Stars Most1015
50.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice984
51.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice974
52.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno955
53.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 923
54.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.904
55.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška898
56.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.897
57.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 885
58.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška872
59.Port Jan1972 Super Stars Most861
60.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška848
61.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.846
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.846
63.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.838
64.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.803
65.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové790
66.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná781
67.Králíček Jan2000 Super Stars Most752
68.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.732
69.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha726
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha726
71.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.716
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.716
73.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most714
74.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 708
75.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.696
76.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera686
77.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň673
78.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice664
79.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice651
80.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.638
81.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.632
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.632
83.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
84.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.584
85.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton576
86.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice566
87.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.551
88.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 550
89.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové537
90.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná532
91.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha530
92.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň526
93.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter520
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
95.Morávek Michal2002 BaC Kladno517
96.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.514
97.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.501
98.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
100.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.488
101.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.478
102.Konupka Jiří1965 BaC Kladno474
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno474
104.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.462
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice462
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice462
107.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice455
108.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.448
109.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem438
110.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást430
111.Helar Jakub1992 Start Jihlava424
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.424
113.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové418
114.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové416
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň416
116.Čapek Jiří1975 Super Stars Most412
117.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc404
118.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 402
119.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.400
120.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.396
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže396
122.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice387
123.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň383
124.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno371
125.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.366
126.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.362
127.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most360
128.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
129.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.353
130.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.346
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.346
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.346
133.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka342
134.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
135.Poříz Leoš1974 Start Jihlava334
136.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice328
137.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň326
138.Straka Jakub2000 Super Stars Most324
139.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany320
140.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice318
141.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.312
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.312
144.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
146.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka304
147.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek284
148.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.280
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
153.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
154.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
156.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.270
157.Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.268
158.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.256
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek256
160.Repiar Samuel1994 Super Stars Most252
161.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
162.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.247
163.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.244
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc244
165.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.242
166.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
167.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže238
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
169.Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
171.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.234
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
173.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
174.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha230
175.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.226
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
177.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
Šula Fabian1995 TJ Ostrov216
180.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.210
181.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most208
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín208
184.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná206
185.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
188.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná202
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha202
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava202
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín202
192.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice196
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
Vild Petr1974 SK Jupiter196
195.Král Martin1994 BK TJ Baník Most194
196.Kugler Vladimír1976 SK Troja, z.s.192
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 192
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
199.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary190
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno190
201.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice184
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava184
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava184
204.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 180
205.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
Stolowitski Eugene1985 SK Prosek Praha178
207.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka176
208.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany168
209.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno167
210.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
211.Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
212.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton164
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín164
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.164
216.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice162
217.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 160
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice160
219.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek158
220.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc156
222.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.152
Louda Jiří1955 Slavoj Plzeň152
Louda Jiří1995 USK Plzeň152
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany152
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany152
229.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.146
230.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.138
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.138
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně138
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
235.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek136
236.Kubík Jiří1977 SK Jupiter134
237.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže132
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň132
239.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.130
240.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík128
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice128
242.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
243.Hnilička Roman1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava125
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti125
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice125
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
249.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice124
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha124
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
252.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 120
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.120
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 120
256.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice114
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Ngo Manh Huy1991 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Schmied Martin1982 TJ Chropyně114
Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Šváb Michal1987 TJ Sokol Dobruška114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
265.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
266.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.106
267.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany104
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek104
269.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže102
270.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek100
Novotný Robert1978 BaC Kladno100
272.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže92
273.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.91
274.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 90
Patera Jindřich1975 SK Troja, z.s.90
276.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 88
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
280.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Ehm Ervín1972 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Staš Radomír1976 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
286.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná84
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy84
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.84
289.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín82
290.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka80
Pašek Michal1987 SK Jupiter80
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera80
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
298.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jouda Tomáš1971 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Pekar Jan1986 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 78
Votik Richard1988 BK ARION PRAHA78
Vraný Martin1983 SK Troja, z.s.78
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
318.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.70
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže70
320.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany62
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany62
322.Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 56
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany56
324.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most50
325.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Dostál Vít1963 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha46
328.Benírške Adam1995 Start Jihlava42
Benírške Štěpán2003 Start Jihlava42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pecák Daniel1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera42
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
336.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
338.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.38
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany38
340.Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany30
342.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Schneedorfer Jan1979 TJ ČZ Strakonice, spolek26
344.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
346.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha22
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno22
Slepička Martin1970 SK Jupiter22
349.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
351.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.18
352.Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.14
353.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
1.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor PrahaWR71
2.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR120
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3720
4.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3536
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3272
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3224
7.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3077
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2568
9.Helar Ondřej1995 Start Jihlava2560
10.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2416
11.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2376
12.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška2096
13.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1806
14.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1610
15.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1531
16.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1421
17.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1384
18.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1374
19.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1309
20.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1291
21.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1141
22.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1126
23.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.1072
24.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1058
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.982
26.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka950
27.Oros Ladislav1971 Super Stars Most828
28.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.800
29.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha768
30.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň740
31.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice733
32.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha700
33.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška690
34.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice683
35.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.676
36.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.652
37.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.650
38.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera649
39.Pistulka Radek1997 USK Plzeň646
40.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň645
41.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.620
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 620
43.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové595
44.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA592
45.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice584
46.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha580
47.Vitvera Jakub1988 SK Hamr, z.s. 568
48.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.557
49.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno555
50.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice520
51.Poříz Leoš1974 Start Jihlava506
52.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.502
53.Port Jan1972 Super Stars Most500
54.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.496
55.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
56.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň448
57.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.444
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.444
59.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic438
60.Kožušník David1980 VSK VŠB - TU Ostrava432
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka432
62.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže430
63.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.422
64.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.420
65.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
66.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.377
67.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.368
68.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.360
69.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.352
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice352
71.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.350
72.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter340
73.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha338
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 338
75.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha336
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.336
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice336
80.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.332
81.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást328
82.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton324
83.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.322
84.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň321
85.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha320
86.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín310
87.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové304
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.304
89.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.302
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.302
91.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.298
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice298
93.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška282
94.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.280
97.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové276
98.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek268
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 268
100.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 254
101.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 248
102.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc242
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha242
104.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha238
105.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice236
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice236
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška236
108.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže233
109.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové232
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže232
111.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
112.Šula Fabian1995 TJ Ostrov228
113.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.227
114.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek226
115.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.210
116.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové208
117.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno206
118.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.202
120.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice192
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.192
122.Králíček Jan2000 Super Stars Most189
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
124.Sára Zdeněk1983 SK BC Premiera182
125.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
126.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
127.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň169
128.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton166
129.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
130.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.160
131.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha156
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice156
133.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
134.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
135.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.150
Schmied Martin1982 TJ Chropyně150
137.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany148
138.Slavík Miroslav1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.140
139.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.138
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek138
143.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany132
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 132
145.Pašek Michal1987 SK Jupiter130
146.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most128
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice128
Morávek Michal2002 BaC Kladno128
Novotný Robert1978 BaC Kladno128
150.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
151.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno124
152.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
153.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava116
154.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
156.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha112
159.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka108
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek108
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek108
162.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava102
163.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany100
164.Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
165.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
166.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.88
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 88
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín88
169.Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.86
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka86
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 86
175.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.84
Helar Jakub1992 Start Jihlava84
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná84
178.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
179.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.78
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka78
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň78
190.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
191.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška72
192.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek70
193.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové56
195.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná54
196.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže52
197.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže50
198.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.46
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava46
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Zítka Petr1966 BC Hamry nad Sázavou46
206.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň44
207.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná42
Čapek Jiří1975 Super Stars Most42
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Konupka Jiří1965 BaC Kladno42
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín42
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.42
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
219.Haring Miroslav1993 BK TU v Liberci, z.s.40
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka40
221.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno32
Maršík Pavel1972 SK Badminton Tábor, z.s.32
223.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany30
225.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže28
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže28
227.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 26
229.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
230.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.22
231.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
233.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.16
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.16
Vaněk David1992 Badminton Akademie Olomouc, z.s.16
236.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice14
237.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
239.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice12
Kubík Jiří1977 SK Jupiter12
243.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol KlimkoviceWR124
2.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.WR165
3.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR171
4.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR209
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3917
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3616
7.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3024
8.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2808
9.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2616
10.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2488
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2448
12.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2413
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
14.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2096
15.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2080
16.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2038
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2008
18.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1872
19.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1405
20.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1374
21.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1325
22.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1262
23.Krocová Valerie1992 Super Stars Most1221
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1221
25.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1182
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1182
27.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1168
28.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1112
29.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1062
30.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1037
31.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1000
32.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava967
33.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most945
34.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.930
35.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 918
36.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice915
37.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice904
38.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha880
39.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.874
40.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha738
41.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.736
42.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter720
43.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.694
44.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha686
45.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice642
46.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice638
47.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.635
48.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek576
49.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most564
50.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň556
51.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice542
52.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic540
53.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.520
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice520
55.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín504
56.Pořízová Radka1977 Start Jihlava482
57.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton474
58.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška470
59.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín466
60.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň450
61.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA428
62.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 420
63.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.398
64.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.396
65.Vocelková Anna1994 USK Plzeň380
66.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc376
67.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.370
68.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.368
69.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany364
70.Dufková Monika1999 BaC Kladno360
71.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera338
72.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.332
73.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha322
74.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.302
75.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton301
76.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň296
77.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže282
78.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové280
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.280
80.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice261
81.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín258
82.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.256
83.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek244
84.Zachová Adéla2001 Start Jihlava242
85.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.236
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.236
87.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice234
88.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.225
89.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
90.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 206
91.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka205
92.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek200
93.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže195
94.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek175
95.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.167
96.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter166
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.166
99.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.158
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.158
101.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera156
Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
103.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice154
104.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň152
105.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
110.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
112.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
113.Polívková Eliška1998 USK Plzeň137
114.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice130
115.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice125
116.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
119.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany112
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.112
121.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
122.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice90
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně90
124.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
126.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
127.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
131.Sládková Veronika1989 TJ Chropyně66
Srbová Adéla2000 BaC Kladno66
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.66
134.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
135.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany46
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
140.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.44
141.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vítková Adéla1992 Start Jihlava42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná42
149.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany40
150.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň38
Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže38
153.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek36
154.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
155.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany32
156.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 30
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice30
159.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter26
160.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň22
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
163.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice14
164.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice13
165.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR83
Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec KrálovéWR83
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4672
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3912
5.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3578
6.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3464
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3416
8.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3240
9.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3101
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3088
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3056
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2816
13.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2680
14.Krocová Martina1988 Super Stars Most2632
15.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2600
16.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2512
17.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2432
18.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2376
19.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2288
20.Krocová Valerie1992 Super Stars Most2285
21.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2128
22.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.2080
23.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2064
24.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň2056
25.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 2032
26.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1981
27.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1936
28.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1718
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton1718
30.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1661
31.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1659
32.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1573
33.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1468
34.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1424
35.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1368
Srbová Adéla2000 BaC Kladno1368
37.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1324
38.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek1311
39.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1302
40.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1285
41.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1269
42.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1237
43.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1158
44.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1134
45.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1133
46.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.1121
47.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1118
48.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1096
49.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.1088
50.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1077
51.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1021
52.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.952
53.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka947
54.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha934
55.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha933
56.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 931
57.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 918
58.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.824
59.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín786
60.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha784
61.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter768
62.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
63.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.710
64.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.704
65.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic676
66.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.668
67.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.645
68.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška624
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška624
70.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha586
Dufková Monika1999 BaC Kladno586
72.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.562
73.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice528
74.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.520
Peruňská Alžběta2000 BK TU v Liberci, z.s.520
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha520
78.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice510
79.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek507
80.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava501
81.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter496
82.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška488
83.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.483
84.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton482
85.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha474
86.Pořízová Radka1977 Start Jihlava462
87.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň461
88.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA454
89.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
90.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha448
91.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň446
92.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera440
93.Zachová Adéla2001 Start Jihlava431
94.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.418
95.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek405
96.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
97.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.366
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice366
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.366
100.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.364
101.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín342
102.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.329
103.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek320
104.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže318
105.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton317
106.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.302
107.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most299
108.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.290
109.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže281
110.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
112.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha276
113.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice275
114.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice254
115.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera252
116.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 242
117.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška226
118.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
120.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
121.Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
122.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.200
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice200
124.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové190
125.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka179
126.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň178
127.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany176
128.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
129.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
130.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany152
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
132.Polívková Eliška1998 USK Plzeň151
133.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně150
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno150
139.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka148
140.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter138
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
142.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha126
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.126
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 126
145.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 125
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno125
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.125
149.Vítková Adéla1992 Start Jihlava124
150.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc116
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.116
152.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice114
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice114
Müllerová Bára1996 TJ Ostrov114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
159.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška112
161.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice102
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně102
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
164.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň100
165.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA90
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
167.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.86
Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.86
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 86
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice86
Zbončáková Lenka1987 VSK VŠB - TU Ostrava86
174.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Dvořáková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče78
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná78
185.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň73
186.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.72
187.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek56
188.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek50
189.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže46
191.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň42
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany42
195.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice38
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice38
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice38
198.Kočincová Tereza2002 Keramika Chlumčany34
199.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
1.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec KrálovéWR71
2.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WR120
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4752
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3720
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Montas Hradec Králové3296
6.Krocová Martina1988 Super Stars Most3224
7.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3064
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2560
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2376
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2376
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2096
12.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2000
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
14.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1660
15.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1589
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1517
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1464
18.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1432
19.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1200
20.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1184
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1183
22.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1147
23.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1130
24.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1125
25.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1032
26.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1018
27.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha958
28.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno924
29.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha863
30.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.830
31.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 822
32.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice815
33.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.800
34.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton798
35.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice789
36.Krocová Valerie1992 Super Stars Most776
37.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 774
38.Smejkalová Dita1974 SK Jupiter768
39.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška732
40.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha722
41.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.686
42.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže685
43.Hánová Renata1986 VSK VŠB - TU Ostrava680
44.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka653
45.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň628
46.Vocelková Anna1994 USK Plzeň612
47.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.603
48.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice595
49.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň588
50.Srbová Adéla2000 BaC Kladno555
51.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 546
52.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most537
53.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.530
54.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
55.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.506
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice506
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha506
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha506
59.Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek504
60.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice488
61.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín470
62.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.464
63.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice450
64.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.430
65.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška416
66.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.404
67.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.400
68.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.398
69.Pořízová Radka1977 Start Jihlava392
70.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové382
71.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.376
72.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic358
73.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 350
74.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava346
75.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha340
76.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška336
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
78.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek332
79.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice314
80.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň312
81.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín310
82.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton308
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.308
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most308
85.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter292
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc292
87.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň281
88.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
89.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.268
90.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.261
91.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 248
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera248
93.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.244
94.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.239
95.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.238
96.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice234
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice234
98.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton230
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
100.Müllerová Bára1996 TJ Ostrov228
101.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.227
102.Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek216
103.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
106.Dufková Monika1999 BaC Kladno206
107.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.204
108.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň202
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek202
110.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
111.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška196
112.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.192
113.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.189
114.Zachová Adéla2001 Start Jihlava186
115.Raditsch Tereza1990 Badminton Proboštov z.s.184
116.Hromková Veronika1984 SK BC Premiera182
117.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 180
118.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.176
119.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
121.Dvořáčková Veronika1977 SK Žíznivý papoušek badminton165
122.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže162
123.Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno156
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
125.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně150
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.150
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
129.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany148
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže148
131.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 146
132.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
135.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice128
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno128
137.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.126
138.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera125
139.Polívková Eliška1998 USK Plzeň124
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 124
141.Vítková Adéla1992 Start Jihlava116
142.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
143.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha112
144.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka108
145.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín102
146.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany100
147.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice97
148.Königová Alena1977 SK Žíznivý papoušek badminton88
149.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 86
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice86
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka86
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice86
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno86
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň86
155.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
156.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče78
Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
162.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter70
163.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
164.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň60
165.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
167.Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice, spolek48
168.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň46
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter46
Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.46
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany46
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice46
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou46
174.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.42
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Korábová Halka1976 TJ Agrotec Hustopeče42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Novotná Eliška1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Sládková Veronika1989 TJ Chropyně42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
186.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Kutáková Hana1973 TJ Bílá Hora Plzeň38
188.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň37
189.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška32
192.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice30
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany30
194.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany28
195.Maršíková Anna Marie2002 SK Badminton Tábor, z.s.24
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
197.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice22
Kavanová Michaela1973 SK Badminton Tábor, z.s.22
Pučelíková Radka1977 SK Jupiter22
200.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže18
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice18
202.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška16
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice, spolek16
204.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná12
205.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
2GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
3GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
4GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
5GPC dospělých- otevřený - Liberec- VesecC07.10.2017
61. GPC dospělých - IvančiceC08.10.2017
7GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD21.10.2017
8GPE dospělých - PlzeňE21.10.2017
9GPB Pustějov - PustějovB22.10.2017
10GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB29.10.2017
11GPC dospělých - OlomoucC04.11.2017
12GPC dospělých- otevřený - ProboštovC04.11.2017
132. GPC dospělých - ChropyněC04.11.2017
14GPD dospělých - VodňanyD11.11.2017
15Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA12.11.2017
16GPC dospělých - České BudějoviceC17.11.2017
17GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův DvůrC18.11.2017
18GPC dospělých Mem. P. Bílka - Praha HamrC18.11.2017
19GPC dospělých - Plzeň Bílá HoraC25.11.2017
20OP dospělých - Králův DvůrSKP09.12.2017
21GPD dospělých- Vodňanský kapr - VodňanyD16.12.2017
22GPD dospělých - StrakoniceD13.01.2018
23Memoriál St. Krauze - Český TěšínA14.01.2018
24OP dospělých - Praha HamrSKP27.01.2018
25OP dospělých - PlzeňSKP27.01.2018
26OP dospělých - LiberecSKP27.01.2018
27OP dospělých - Český KrumlovSKP27.01.2018
28OP dospělých - BrnoSKP28.01.2018
29OP dospělých - OstravaSKP28.01.2018
30OP dospělých - PardubiceSKP28.01.2018
31MČR dospělých - PrahaMČR04.02.2018
32GPC dospělých - OsíkC10.02.2018
33GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD10.02.2018
34GPC dospělých - OlomoucC17.02.2018
35GPC dospělých - OstrovC17.02.2018
36GPC dospělých - Praha - VinořC18.02.2018
373. GPC dospělých - Brno - SlatinaC03.03.2018
38VC města Plzně - PlzeňA11.03.2018
39GPD dospělých - StrakoniceD24.03.2018
40GPB Pohár Akademie Most - MostB25.03.2018
41GPD dospělých 4/4 JuBH Cup - PlzeňD31.03.2018
42GPC dospělých- Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC31.03.2018
43GPB Jouda Cup - Praha - ZMB08.04.2018
44GPC dospělých - JihlavaC21.04.2018
45GPD dospělých - JihlavaD21.04.2018
46GPC dospělých - Praha HamrC22.04.2018
47Memoriál I. Škáchy - LiberecA22.04.2018
48GPC dospělých- 27. Thun Cup Nejdek - NejdekC28.04.2018
49GPC dospělých - OlomoucC06.05.2018
50GPC dospělých - Praha - VinořC12.05.2018
51GPD dospělých - TáborD13.05.2018
52GPD dospělých - DobřanyD19.05.2018
53GPB Most - MostB27.05.2018
54GPE dospělých - PlzeňE27.05.2018
55GPC dospělých - VC Kladna 2018 - KladnoC02.06.2018
56GPC dospělých - HoliceC26.08.2018
57Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA02.09.2018
58GPC dospělých - Praha ZMC15.09.2018
59GPC dospělých - Liberec- VesecC15.09.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading