logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 20.09.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
20.09.2017 - 20.09.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2768
2.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1928
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1864
4.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1518
6.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1486
7.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1456
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1456
9.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1278
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1088
12.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1064
13.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha860
14.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.848
15.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany788
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.788
17.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.719
18.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.694
19.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.688
20.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.668
21.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice623
22.Kundrát David2006 Badminton VK Aš570
23.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice514
24.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže498
25.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.495
26.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.492
27.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
28.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
29.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové458
30.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš426
31.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
32.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice404
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice372
35.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
36.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk344
37.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary341
38.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 340
39.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.336
41.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
42.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice312
43.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.304
44.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
45.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.296
46.Jonáš Václav2006 BaC Kladno295
47.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary288
48.Klokan Jakub2008 Super Stars Most284
49.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš283
50.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice281
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice281
52.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most276
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha276
54.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha264
55.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice252
56.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha244
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
58.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
59.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou234
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha234
Suchopár Jan2006 Super Stars Most234
62.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.230
63.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice228
64.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže224
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
66.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice222
67.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.219
68.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.216
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha216
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
71.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA208
72.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.204
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.204
74.Klokan Jan2006 Super Stars Most196
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno196
76.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 192
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.192
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.192
79.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic184
80.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.180
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.180
82.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha174
83.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.172
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha172
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice172
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice172
88.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany171
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.171
90.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice170
91.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
92.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
Melcher Patrik2006 SK Podolí166
94.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš164
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha164
96.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš162
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň162
98.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice160
100.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
101.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem154
102.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice152
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka152
104.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 148
105.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš144
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.144
107.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA140
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.140
109.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice139
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.139
111.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.138
112.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
113.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín133
114.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.132
115.Gašparín Adam2007 Super Stars Most130
116.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.126
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
118.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou121
119.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.120
120.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha118
121.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha117
122.Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.115
123.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub114
124.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže112
125.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.109
126.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub108
127.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most102
128.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.98
129.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno96
131.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA92
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 92
133.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín91
134.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice90
135.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 88
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
137.Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.87
138.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
140.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice85
141.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav83
142.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice82
143.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
145.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš76
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.76
148.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
149.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY73
150.Berka Jan2007 Slavoj Podivín72
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY72
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.72
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.72
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná72
155.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice70
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.70
157.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.69
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.69
159.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.68
160.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.67
161.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice60
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice60
163.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.59
164.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha56
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most56
166.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice54
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.54
169.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice52
171.Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín48
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem48
173.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton47
174.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk46
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
176.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.45
177.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.44
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice44
181.Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 42
188.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Vališ Jan2006 Super Stars Most40
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem40
191.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
193.Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
195.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.36
196.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.33
197.Macal Jiří2008 Super Stars Most32
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton32
199.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem31
200.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.30
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
205.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.29
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 29
207.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.26
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
209.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
210.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná24
211.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
215.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
216.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice20
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.20
218.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové18
Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.18
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.18
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.18
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice18
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany18
228.Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice16
229.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha15
Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.15
231.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany14
235.Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 12
237.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Salamon Matyáš2006 SK JEREMI, z.s.10
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Synek Daniel2006 SK Prosek Praha10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
244.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
249.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
250.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha6
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.6
254.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
258.Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
261.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
263.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3312
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2800
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2512
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most2512
5.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice2384
7.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2016
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2016
9.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1638
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1638
11.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1616
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
14.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.1340
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1340
16.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
17.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
18.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1072
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
20.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
21.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1000
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice1000
23.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha931
24.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany918
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
26.Kundrát David2006 Badminton VK Aš862
27.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš860
28.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.846
29.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže776
30.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice716
31.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.694
32.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.680
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.670
34.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha548
35.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice527
36.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.526
Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.526
38.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
39.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
40.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk502
41.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.500
42.Jonáš Václav2006 BaC Kladno469
43.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha468
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže468
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha468
46.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň456
47.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice452
48.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 440
49.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.418
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.418
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice418
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice418
53.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA414
54.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno409
55.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha406
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha406
57.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany396
58.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.384
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.384
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.384
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.384
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.384
63.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
64.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 372
65.Klokan Jakub2008 Super Stars Most356
Klokan Jan2006 Super Stars Most356
67.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.348
68.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice344
69.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary342
70.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou340
71.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary328
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
73.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice320
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
75.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most316
Suchopár Jan2006 Super Stars Most316
78.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
79.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou304
80.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.282
81.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice280
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.280
83.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.278
84.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.276
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA276
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice276
88.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš273
89.Gašparín Adam2007 Super Stars Most270
90.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.268
91.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
92.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
93.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.256
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice256
95.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice248
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.248
98.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
101.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín242
Melcher Patrik2006 SK Podolí242
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
105.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha240
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA240
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže240
108.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha236
109.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.234
110.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice224
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš224
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš224
114.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.222
115.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
117.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 206
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.206
119.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
120.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 200
121.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.198
Vališ Jan2006 Super Stars Most198
124.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš195
125.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou192
126.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha190
127.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha182
128.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno180
129.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
130.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem166
132.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
135.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice162
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most162
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most162
139.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha158
140.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná156
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub156
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav156
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná156
144.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY154
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY154
146.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
147.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha148
148.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
149.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka139
150.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
151.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice130
152.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.128
153.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
155.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín124
156.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 122
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most122
158.Berka Jan2007 Slavoj Podivín120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.120
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
164.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice118
165.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
167.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
170.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.107
171.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 104
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice104
173.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.102
175.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha90
176.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.89
177.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
178.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
179.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice84
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 84
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice84
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem84
185.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.80
186.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.78
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
195.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem64
196.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
198.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.51
199.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
201.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 42
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
211.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
217.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA26
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.26
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2768
2.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1960
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1888
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1800
6.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1696
7.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1552
8.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1376
9.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1216
10.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
11.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1086
12.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1072
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.848
14.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové716
15.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice706
16.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.694
17.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
18.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.590
19.Kundrát David2006 Badminton VK Aš589
20.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.560
21.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.550
22.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice504
23.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.488
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš488
25.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
26.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany454
27.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.446
28.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha442
Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
30.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha436
31.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
32.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
33.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha422
34.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže414
35.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.408
36.Jonáš Václav2006 BaC Kladno395
37.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice394
38.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.391
39.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.388
40.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.372
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 372
42.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice360
43.Klokan Jakub2008 Super Stars Most356
44.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice352
45.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.348
46.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha324
47.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.322
48.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk320
49.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.316
50.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha314
51.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.312
53.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň300
54.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice288
55.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most280
56.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany276
57.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice270
58.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
59.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš258
60.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno254
61.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice252
62.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
63.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
64.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
65.Suchopár Jan2006 Super Stars Most234
66.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha232
67.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary222
68.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.218
69.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš216
70.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
71.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou206
72.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA204
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže204
74.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
75.Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.200
76.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice192
78.Klokan Jan2006 Super Stars Most188
79.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.184
80.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.176
81.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.168
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice168
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
84.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
85.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA165
86.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice158
87.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 156
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 156
90.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.146
91.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.144
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice144
93.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
94.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice139
95.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
97.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
99.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha130
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
103.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.126
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš126
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.126
107.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha124
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice124
109.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav120
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
117.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 114
118.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY106
119.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže100
120.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice96
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice96
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.96
123.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.94
124.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha92
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem92
126.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín91
127.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno90
128.Melcher Patrik2006 SK Podolí88
129.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
130.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem84
131.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA82
132.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice81
133.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 80
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
136.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš78
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
142.Gašparín Adam2007 Super Stars Most72
143.Vališ Jan2006 Super Stars Most70
144.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
146.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha66
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.66
148.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY64
149.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice56
151.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín55
152.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice54
156.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem52
158.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most50
160.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha49
161.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
164.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.42
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.42
175.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
178.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.36
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
180.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha28
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
182.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice26
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Macal Jiří2008 Super Stars Most26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
189.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
193.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 12
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 12
196.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA4
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2464
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2016
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2016
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1680
6.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1648
7.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1584
8.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1528
9.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
10.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1340
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.976
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice976
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 884
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.846
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha788
16.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.730
17.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice718
18.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice706
19.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.676
20.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha673
21.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.658
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.552
23.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany540
24.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš528
25.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha508
26.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice468
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most468
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
29.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.452
30.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.448
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.448
32.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka430
33.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice420
34.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
35.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
36.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany379
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice379
38.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.372
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha372
40.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha360
41.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA358
42.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA346
43.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš336
44.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno332
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most332
47.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.312
48.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.300
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
50.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary296
51.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most294
52.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 288
53.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.282
54.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové281
55.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.280
56.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže277
57.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
58.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.256
59.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice253
60.Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.252
61.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most248
63.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška247
64.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk244
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem244
66.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.243
67.Portová Anna2007 Super Stars Most238
68.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.233
69.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
70.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.220
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín220
72.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.216
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice216
Jonášová Klára2006 BaC Kladno216
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha216
76.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
77.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
78.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice208
79.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice198
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou198
81.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.196
82.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA192
84.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.191
85.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
86.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš186
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice186
88.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary184
89.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most182
90.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.180
91.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.178
92.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha172
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha172
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha172
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
97.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.171
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.171
99.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem168
100.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk165
101.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha164
102.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice162
103.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
104.Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
105.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.154
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha154
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice154
108.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
109.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton148
110.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice144
111.Chvastková Julie2006 Start Jihlava132
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav132
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.132
115.Křížová Anna2006 Super Stars Most130
116.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 128
117.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou125
118.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
119.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš120
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha120
123.Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou118
124.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš117
125.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice114
126.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové111
127.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná108
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
129.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.107
130.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.106
131.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.105
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice105
133.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA104
134.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 100
136.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.97
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice97
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.97
139.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice96
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic96
142.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.94
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice94
144.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha90
146.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton87
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton87
148.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
149.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno84
Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.84
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY84
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha84
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha84
155.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.82
157.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY80
159.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
162.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
163.Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub72
164.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha71
165.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.67
166.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
167.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha63
168.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň61
169.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš60
170.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most58
171.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové54
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice54
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
176.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha51
177.Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.48
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha48
180.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno46
181.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.44
182.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
188.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem38
189.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha36
191.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň35
192.Čechová Tereza2008 Super Stars Most32
193.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.30
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
198.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice27
199.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 26
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha26
201.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
202.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.22
203.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
204.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice20
205.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
208.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 14
210.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná13
213.Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín12
217.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.11
218.Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany10
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 10
221.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA9
223.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha8
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
225.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY7
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.7
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
228.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
229.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA5
231.Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice4
Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
233.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
Zátková Klára2006 SK Prosek Praha3
236.Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3062
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2544
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2432
4.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2336
5.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové2320
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2224
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice2144
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
11.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1744
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1744
13.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1229
14.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
16.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1102
17.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1100
18.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1072
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
22.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
23.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš958
24.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany946
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice946
26.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany920
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
28.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
29.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha810
30.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha788
31.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka720
32.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice718
33.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.693
34.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha658
35.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.656
36.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha610
37.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
39.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.564
40.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno540
41.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice515
42.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most502
43.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA480
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA480
45.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš476
46.Jonášová Klára2006 BaC Kladno466
Portová Anna2007 Super Stars Most466
48.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.456
49.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.444
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.444
51.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.442
52.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice426
53.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín420
54.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové416
55.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
56.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.395
57.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most392
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most392
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice392
64.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
65.Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška372
67.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 358
68.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.356
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most356
71.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
74.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha346
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
76.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk330
77.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 328
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže328
79.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice320
80.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš318
81.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.314
82.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice312
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice312
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem312
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem312
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.312
88.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha310
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha310
90.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.308
91.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice302
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.302
93.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary294
94.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.290
95.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
96.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou278
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou278
98.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.276
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
100.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice270
Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
103.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary252
104.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
105.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš246
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš246
107.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 244
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY244
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY244
110.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem242
111.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice240
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA240
114.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.236
115.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice234
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.234
117.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.227
118.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha224
119.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
121.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk216
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš216
123.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
124.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
125.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.202
126.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice198
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice198
129.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav192
131.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha188
132.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.184
133.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
135.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.173
136.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
138.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice162
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.162
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.162
141.Chvastková Julie2006 Start Jihlava160
142.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA158
143.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
144.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.151
145.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.147
146.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
147.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
149.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.141
150.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.124
151.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha122
152.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice120
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha120
156.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové114
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
159.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha112
160.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha110
161.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
162.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic98
163.Čechová Tereza2008 Super Stars Most88
164.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno86
165.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové78
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice78
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub78
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
188.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
189.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 54
190.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
194.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno42
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 42
198.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA40
199.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.38
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.38
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.38
203.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
204.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
211.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
212.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha14
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
215.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.9
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1928
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1888
5.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1728
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1552
7.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1280
9.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1246
10.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1216
11.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
12.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 904
14.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové882
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha848
16.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice706
17.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.682
19.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice681
20.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš576
21.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha552
22.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha526
23.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice504
24.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
25.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.496
26.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha489
27.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany454
28.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany452
29.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno431
30.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
31.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
32.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most426
33.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.418
34.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem410
35.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš396
36.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka394
37.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice390
38.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.384
39.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
40.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.352
41.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
43.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
44.Jonášová Klára2006 BaC Kladno320
45.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
46.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice306
47.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
48.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové282
49.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
50.Portová Anna2007 Super Stars Most266
51.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
52.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš258
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.258
54.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška254
55.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most252
56.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice250
57.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA248
58.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
59.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice244
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most244
Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice244
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice244
Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.244
66.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
68.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha238
69.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA230
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem230
71.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary222
72.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice220
73.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš216
75.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha204
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže204
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
81.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk198
82.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.196
83.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most192
84.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 180
85.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem176
86.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.172
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 172
88.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.170
89.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.168
91.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
93.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
96.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
98.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
100.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha158
101.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
103.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
104.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.145
105.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice144
106.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.142
107.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.140
108.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice138
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha138
110.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
113.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.132
115.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
116.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.126
117.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice124
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou124
119.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice120
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav120
123.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.118
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic118
125.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Chvastková Julie2006 Start Jihlava114
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
129.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.112
130.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA111
131.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY106
132.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
133.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice102
134.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
135.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice96
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
138.Křížová Anna2006 Super Stars Most94
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.94
140.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
141.Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
142.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 82
143.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha80
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
146.Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
151.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA76
152.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
153.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.66
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY66
156.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
157.Čechová Tereza2008 Super Stars Most52
Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice52
161.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
162.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno44
163.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou42
178.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.38
180.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha26
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
184.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 24
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
186.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
187.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
192.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
193.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 12
196.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U13 - StrakoniceD23.09.2017
2GPC U13 - PardubiceC23.09.2017
3GPC U13- otevřený - OrlováC23.09.2017
4GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD23.09.2017
5GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
6KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
7KP U13 - LiberecD30.09.2017
8GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
9GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
10GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
11GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
12GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
13GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
14GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
15GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
16Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
17GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
18GPD U13 - PrahaD04.11.2017
19OP U13 - AšSKP12.11.2017
20OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
21OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
22OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
23OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
24OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
25GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
26GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
27OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
28GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
29GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
30GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
31OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
32MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
33GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
34GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
35GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
36Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
371. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
38GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
39GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
401. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
411. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
421. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
43GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
441. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
451. GPD U13 - MostD13.01.2018
46GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
471. GPC U13 - MostC20.01.2018
48GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
49GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
501. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
51GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
52GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
53GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
54GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
551. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
56GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
572. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
582. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
59GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
602. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
61GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
62GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
633. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
64GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
65GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
66GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
67GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
682. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
692. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
70GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
712. GPC U13 - MostC12.05.2018
72GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
73GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
74GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
75GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
762. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
772. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
78GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
79GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
80GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
81GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
822. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
83GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
843. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
85GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
86GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
87GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
88GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading