logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 20.09.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
20.09.2017 - 20.09.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2784
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2624
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2560
4.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 2064
5.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1840
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1776
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1312
9.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1029
11.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1028
12.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1014
13.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
14.Altera Jan2004 BaC Kladno862
15.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton848
16.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové764
17.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.707
18.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem676
19.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice632
20.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.591
21.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.576
22.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 548
23.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha528
24.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.504
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.504
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice504
27.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.488
28.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.484
29.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.478
30.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary468
31.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.465
32.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha452
33.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
35.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
36.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
37.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.406
38.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.396
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most396
40.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice384
41.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most376
42.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice355
43.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš354
44.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka320
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
46.Kundrát David2006 Badminton VK Aš317
47.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.308
48.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most304
49.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha300
50.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.292
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.292
52.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha288
53.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.284
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary284
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš284
56.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.281
57.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice280
59.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 276
60.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže268
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton268
62.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.264
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.264
64.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš260
65.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže252
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.252
67.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.251
68.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
69.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA244
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.244
71.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most240
72.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 234
73.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice233
74.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany228
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň228
76.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice216
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha216
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice216
79.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
80.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.211
81.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové208
83.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové204
85.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.192
86.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII190
87.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
88.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
89.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha182
90.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.180
92.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.178
93.Janáček David2004 BK ARION PRAHA176
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
97.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš172
99.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice168
101.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.166
102.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha156
103.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.152
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.152
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
106.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.150
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš150
108.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.149
109.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem148
110.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín146
111.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.142
112.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.141
113.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.140
114.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.138
115.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.136
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha136
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice136
118.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno132
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
121.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže128
122.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
123.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice123
124.Solar Jan2005 SK Prosek Praha120
125.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.117
126.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš114
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
129.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk111
130.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem108
131.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.106
133.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
134.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice102
135.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice101
137.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most99
138.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš98
139.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín97
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.97
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA97
142.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.96
143.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
144.Klokan Jakub2008 Super Stars Most94
145.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha90
146.Vlasák David2004 Super Stars Most89
147.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška88
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.88
149.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary87
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice87
151.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.85
152.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové84
153.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice82
155.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.81
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice81
157.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg78
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš78
162.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové74
163.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.72
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.72
165.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
166.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.66
167.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice63
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice63
169.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
170.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.58
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 58
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha58
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 58
174.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 57
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary57
176.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
177.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín55
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín55
179.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice54
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka54
181.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.52
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.52
183.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice51
185.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.48
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 48
187.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.47
188.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
189.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš45
191.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
192.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Dostál Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
201.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
203.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
204.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.36
205.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha35
206.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.34
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.34
209.Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.33
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.33
211.Klokan Jan2006 Super Stars Most32
Kóňa Jan2004 Super Stars Most32
213.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
214.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.30
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
218.Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška27
219.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
221.Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín25
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín25
223.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava24
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.24
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka24
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava24
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Vališ Jan2006 Super Stars Most24
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
231.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.22
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most22
234.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA20
236.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
238.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.18
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.18
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.18
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
247.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.14
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
254.Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
255.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Melcher Patrik2006 SK Podolí12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
265.Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
266.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
267.Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
273.Suchopár Jan2006 Super Stars Most7
274.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 6
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY6
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
280.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA5
284.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 4
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
287.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha3
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha3
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.3
295.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
299.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3312
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3232
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2944
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2864
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2544
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2224
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2224
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2128
9.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1728
10.Altera Jan2004 BaC Kladno1464
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1464
12.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1440
13.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1398
14.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1316
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1312
16.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1268
17.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1124
18.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1098
19.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1072
20.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1064
21.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice992
22.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem976
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha976
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem976
25.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton924
26.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha906
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.859
28.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.850
29.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha846
30.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 776
31.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.754
32.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš695
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové695
34.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka682
35.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton660
36.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice657
37.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš656
38.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice654
39.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice646
40.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.582
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.582
42.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.542
43.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.539
44.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha528
45.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha526
46.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice518
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary518
48.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha503
49.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
50.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 476
51.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.469
52.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
53.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most464
54.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most456
55.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.454
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.454
58.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha450
60.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
61.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 442
62.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.433
63.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.429
64.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.428
65.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA426
66.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
67.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
68.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice416
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice416
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.416
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
72.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha414
73.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.408
74.Kundrát David2006 Badminton VK Aš406
75.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.403
76.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové392
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice392
78.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
79.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most384
80.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.372
81.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most358
82.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže344
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže344
84.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň342
85.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.336
86.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
87.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.320
88.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
90.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.308
91.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary302
92.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice300
93.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš296
94.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.290
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.290
96.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
97.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany287
98.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
Janáček David2004 BK ARION PRAHA284
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem284
101.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
103.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.276
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové276
105.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže272
106.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice266
107.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno264
108.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
109.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.248
110.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.246
111.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
113.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.242
114.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha240
116.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.239
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.239
118.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.234
119.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
120.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš228
121.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš222
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš222
123.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš218
124.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.212
125.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most208
127.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
128.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
130.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
131.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš198
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš198
134.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem192
135.Solar Jan2005 SK Prosek Praha188
Vlasák David2004 Super Stars Most188
137.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 172
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII172
139.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
140.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.166
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
144.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
145.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška164
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 164
147.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk162
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk162
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice162
150.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.160
151.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg156
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice156
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové156
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice156
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška156
158.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice149
159.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary132
160.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín130
Klokan Jakub2008 Super Stars Most130
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín130
163.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš128
164.Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
165.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice120
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice120
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
174.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.118
176.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
177.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice114
181.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové110
182.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.102
183.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.96
184.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
185.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
186.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka90
189.Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
191.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
193.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
196.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha81
197.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice78
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
204.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 77
205.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.76
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
208.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice74
209.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka72
210.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem68
211.Klokan Jan2006 Super Stars Most64
212.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
213.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha53
214.Kóňa Jan2004 Super Stars Most52
Suchopár Jan2006 Super Stars Most52
Vališ Jan2006 Super Stars Most52
217.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.51
218.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
219.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA46
222.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Melcher Patrik2006 SK Podolí42
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice42
248.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
251.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 39
252.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
256.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
257.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 28
258.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha26
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most26
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
272.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
286.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2624
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2208
3.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2146
4.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2080
5.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1984
6.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1824
8.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1648
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1168
10.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1136
11.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.944
12.Altera Jan2004 BaC Kladno918
13.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha788
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha788
15.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
16.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 732
17.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.718
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice718
19.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka670
20.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.656
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
22.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš521
23.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
24.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.476
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary476
26.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové466
27.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.458
28.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice450
29.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.446
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.446
31.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha444
32.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton433
33.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha420
34.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice392
36.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
37.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.376
38.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.372
39.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha348
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
42.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 346
44.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha332
45.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice320
46.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice316
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.316
48.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
49.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most304
50.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most300
51.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.293
52.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.284
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice284
54.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice280
55.Kundrát David2006 Badminton VK Aš254
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary254
57.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
58.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice248
60.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.244
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové244
64.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.242
65.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.240
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.240
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
69.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
70.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton232
71.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
72.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže228
73.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.218
74.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže212
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
77.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice210
78.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš208
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš208
80.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
81.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.200
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most200
83.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň198
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
85.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany196
86.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice192
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
88.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most188
90.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.186
91.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
92.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové178
93.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.176
94.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
95.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 168
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
99.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
100.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš162
102.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.160
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 160
104.Janáček David2004 BK ARION PRAHA156
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice156
106.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš144
107.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš142
108.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.140
109.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.135
110.Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem134
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže134
112.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice130
113.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš120
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
116.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most118
117.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
119.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA113
120.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
121.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.106
Klokan Jakub2008 Super Stars Most106
123.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.103
124.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
125.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.98
126.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš96
127.Solar Jan2005 SK Prosek Praha94
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha94
129.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
130.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
131.Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.90
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava90
133.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín88
136.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
138.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.84
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII84
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš84
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice84
144.Vlasák David2004 Super Stars Most82
145.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
149.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha77
150.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice76
151.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 72
152.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
153.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
154.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice66
155.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha65
156.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
158.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
159.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš58
160.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.56
161.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
162.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín54
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava54
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice54
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
174.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.52
175.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
176.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže46
180.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg42
Gužiak Filip2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
193.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Suchopár Jan2006 Super Stars Most40
196.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.39
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice39
198.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 37
199.Klokan Jan2006 Super Stars Most30
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
201.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
203.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
209.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha18
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha18
211.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice16
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 16
213.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Kóňa Jan2004 Super Stars Most14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most14
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Vališ Jan2006 Super Stars Most14
224.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk12
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
234.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
236.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA8
237.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2789
2.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2341
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2160
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1824
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1744
6.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1656
7.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1648
8.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1541
9.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1416
10.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1312
11.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1182
12.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
13.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary848
14.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 846
15.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.738
16.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.714
18.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka694
19.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.670
20.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.658
21.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové584
22.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.577
23.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha574
24.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín558
25.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice546
26.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.538
27.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.516
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha516
29.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka510
30.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.505
31.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš446
32.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.432
33.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice427
34.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha416
35.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary396
36.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
37.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.368
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice368
39.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most360
40.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha358
41.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.324
42.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha320
43.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
44.Benediktová Klára2005 USK Plzeň305
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.305
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.305
47.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice301
48.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
49.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.296
50.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže293
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice293
52.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.290
53.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš284
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha284
55.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.276
56.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice272
57.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice268
58.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice264
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové264
60.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.261
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.261
62.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem256
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most256
64.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 254
65.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice251
66.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.250
67.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.248
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha248
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.248
70.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
71.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
72.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha224
73.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha212
74.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.211
75.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.210
76.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.208
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
78.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.202
80.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš197
81.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice195
82.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš192
83.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany188
Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
85.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany182
86.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
87.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže179
88.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 172
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.172
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha172
91.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.171
92.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš170
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.170
94.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka167
95.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha164
96.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš156
98.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
99.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
101.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 146
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
104.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.144
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.144
107.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub142
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.142
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
110.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín141
111.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.140
112.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.133
113.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka132
114.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
115.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most128
116.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.126
117.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.124
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha124
119.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
121.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most118
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha118
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.118
124.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha116
125.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.115
126.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice114
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava114
128.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš112
129.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice110
130.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.106
131.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem102
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice102
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.102
134.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
135.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice96
137.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.93
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic93
140.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.88
144.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
145.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.84
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.84
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
148.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
149.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno78
152.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA77
153.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže76
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
155.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín72
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.72
157.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš71
158.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
159.Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.66
160.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.64
Marková Julie2005 Start Jihlava64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
163.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
164.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 58
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha58
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
167.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice56
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže56
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
170.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice54
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava54
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín54
177.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
178.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
179.Křížová Anna2006 Super Stars Most44
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha44
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha44
182.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové42
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno42
186.Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice41
187.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice40
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
190.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha37
191.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.36
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.36
193.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
194.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.30
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice30
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice30
Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Javorská Anna2004 USK Plzeň30
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
213.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA29
214.Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.24
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín24
216.Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
218.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha20
220.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.19
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha19
222.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA18
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub18
227.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Portová Anna2007 Super Stars Most14
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.14
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most14
235.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
236.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
240.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.10
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
244.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš9
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA9
249.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
251.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.3
1.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3072
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2976
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2784
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2261
5.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
7.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 2080
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2080
9.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2032
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2032
11.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1800
12.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1744
13.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1600
14.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1541
15.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1376
16.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1344
17.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1288
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1288
19.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1188
20.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1168
21.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1160
22.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1158
23.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1088
24.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1014
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1014
26.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.956
27.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha942
28.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most931
29.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.876
30.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.868
31.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary849
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary849
33.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha800
34.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.776
35.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.681
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.681
37.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most658
38.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.646
39.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové644
40.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš642
41.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.548
42.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
44.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem489
45.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.478
46.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
47.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.454
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
49.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové444
50.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice440
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 440
52.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice431
53.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 416
Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha416
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.416
57.Benediktová Klára2005 USK Plzeň408
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.408
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha408
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
61.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha406
Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.406
63.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže395
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
65.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice392
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.392
67.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.389
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.389
69.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha382
70.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
72.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.360
73.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem359
74.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.356
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.356
77.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem354
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem354
81.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín344
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš344
83.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka322
84.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš320
86.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.317
87.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha312
88.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha310
89.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš308
90.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
91.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany298
92.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.288
93.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš284
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
95.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice281
96.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany276
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka276
98.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš272
99.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.270
100.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice258
101.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha252
102.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most244
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
104.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín242
105.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.240
107.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.239
108.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš236
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.236
110.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
111.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.229
112.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.224
113.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.217
114.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA216
117.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
118.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha207
119.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.206
120.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
121.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
122.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.198
123.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín192
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha192
126.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
127.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.178
128.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA176
129.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
130.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice166
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.166
132.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
134.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice162
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.162
136.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.156
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín156
138.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most148
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.148
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.148
141.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA144
142.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha140
143.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.130
144.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.127
145.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice126
146.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.125
147.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice124
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most124
149.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice120
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Marková Julie2005 Start Jihlava120
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava120
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava120
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
157.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže116
159.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice114
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno114
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice114
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno114
163.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 110
164.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem106
165.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.104
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.104
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
169.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
170.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
171.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže84
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín84
176.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA82
177.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Důrová Lucie2005 USK Plzeň78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Javorská Anna2004 USK Plzeň78
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
203.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha77
204.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 72
205.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA70
206.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice68
207.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha64
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.64
210.Křížová Anna2006 Super Stars Most60
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
212.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha56
213.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
216.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice42
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
224.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Portová Anna2007 Super Stars Most38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
228.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
229.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
230.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most26
242.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha14
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA14
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2421
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2421
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2080
4.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1984
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1984
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1638
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
9.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1392
10.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1136
11.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.918
12.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice892
13.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka886
14.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha804
15.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 790
16.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.740
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.732
18.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.718
19.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín694
20.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha681
21.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka670
22.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.646
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha646
24.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.620
25.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
26.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové524
27.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
28.Benediktová Klára2005 USK Plzeň504
29.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš495
30.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem480
31.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice464
32.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice458
33.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most452
34.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.420
35.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary404
36.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
37.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice384
38.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
39.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové372
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.372
42.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha356
44.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.350
45.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
46.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary334
47.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.317
48.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.314
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha314
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 314
52.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
53.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.281
54.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice280
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
56.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové276
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice276
58.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.270
60.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš268
61.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš254
62.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže252
63.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.248
64.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.244
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.244
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš244
67.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha240
68.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
69.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.238
70.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most232
71.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.224
72.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem218
73.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.216
74.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 208
75.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín206
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.206
77.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
79.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.200
80.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany196
81.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.192
82.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš184
83.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
84.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže176
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.176
86.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA172
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš172
90.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.169
91.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha168
95.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.166
96.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.164
97.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
100.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
101.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.143
102.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most142
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice142
104.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
105.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most136
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.136
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha136
108.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš135
109.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín130
110.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
111.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha124
115.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.120
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
118.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.117
119.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.114
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
121.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.110
122.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.109
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha109
124.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.107
125.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.106
126.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
127.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha101
128.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka100
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš100
130.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha98
131.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.96
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice96
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.96
134.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA93
136.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.90
Marková Julie2005 Start Jihlava90
138.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže88
140.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 87
141.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.86
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
144.Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín84
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín84
147.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice80
148.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice78
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice78
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno78
155.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.76
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
157.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice72
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.72
159.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem70
160.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha63
161.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
162.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton58
163.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice54
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava54
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava54
168.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
169.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha50
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.50
171.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže48
172.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
174.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
185.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA41
186.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
189.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice39
190.Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most38
192.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA30
194.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 29
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha29
196.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
Křížová Anna2006 Super Stars Most28
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.28
200.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha26
Portová Anna2007 Super Stars Most26
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
207.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha25
208.Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín24
210.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA20
211.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most14
219.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.13
221.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice12
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
229.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
2KP U15 - MostD23.09.2017
3GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
4GPC U15- otevřený - PřerovC07.10.2017
5GPD U15- otevřený - Český KrumlovD08.10.2017
6OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
7OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
8OP U15 - MostSKP14.10.2017
9OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
10OP U15 - AšSKP14.10.2017
11OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
12OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
13OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
14MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
15GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
16GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
17GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
18GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
19GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
20GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
21GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
221. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
23GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
241. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
25GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
26GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
271. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
281. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
291. GPD U15 - MostD27.01.2018
301. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
31GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
321. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
33GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
34GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
351. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
36GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
37GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
381. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
392. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
402. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
41GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
42GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
432. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
44GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
45GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
462. GPC U15 - MostC21.04.2018
47GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
482. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
492. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
502. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
51GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
52GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
53GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
543. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
55GPD U15 - TáborD26.05.2018
562. GPA U15 - AšA03.06.2018
57GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
582. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
59GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
60GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
61GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
623. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading