logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U13 - stav k 27.09.2018

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
27.09.2017 - 27.09.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2768
2.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1928
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1864
4.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1704
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1518
6.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1486
7.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1456
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 1456
9.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
10.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1264
11.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1088
12.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1064
13.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha860
14.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.848
15.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany788
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.788
17.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.719
18.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.694
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.694
20.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.688
21.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice623
22.Kundrát David2006 Badminton VK Aš570
23.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.528
24.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice514
25.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže498
26.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.495
27.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
28.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
29.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové458
30.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš426
31.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
32.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice408
33.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice404
34.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
35.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice384
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha384
37.Klokan Jakub2008 Super Stars Most356
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
39.Jonáš Václav2006 BaC Kladno355
40.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice353
41.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
42.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk344
43.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary341
44.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 340
45.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.336
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most336
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.336
48.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice312
49.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.308
50.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.304
51.Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.296
52.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha288
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.288
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary288
55.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš283
56.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice281
57.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha280
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA280
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha280
60.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice276
Suchopár Jan2006 Super Stars Most276
62.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha264
63.Klokan Jan2006 Super Stars Most244
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
65.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
66.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou234
67.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.228
68.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže224
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
70.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice222
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice222
72.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha220
73.Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.219
74.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.216
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
76.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.204
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.204
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.204
79.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno196
80.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 192
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.192
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.192
84.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic184
85.Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.180
86.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.172
Gašparín Adam2007 Super Stars Most172
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha172
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice172
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice172
92.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany171
93.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
94.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
Melcher Patrik2006 SK Podolí166
96.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš164
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA164
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha164
99.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš162
Rašpl Matěj2006 USK Plzeň162
101.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice160
103.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub156
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.156
106.Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem154
107.Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.152
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka152
109.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice148
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 148
111.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš144
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.144
113.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice139
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.139
115.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno138
116.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
117.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín133
118.Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.126
119.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou121
120.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha118
121.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha117
122.Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
123.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže112
124.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.109
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.109
126.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub108
127.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most102
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.102
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem102
130.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.98
131.Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.96
132.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice94
133.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA92
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 92
135.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín91
136.Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná90
137.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 88
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
139.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most87
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.87
141.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha86
143.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice85
144.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice84
145.Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav83
146.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice82
147.Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
148.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš76
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha76
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.76
151.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
152.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY73
153.Berka Jan2007 Slavoj Podivín72
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY72
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.72
156.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice70
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.70
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem70
159.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.69
160.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.68
161.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.67
162.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná66
163.Macal Jiří2008 Super Stars Most62
164.Vališ Jan2006 Super Stars Most61
165.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice60
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice60
167.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.59
168.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha56
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most56
170.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice54
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná54
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.54
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.54
174.Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
175.Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.51
176.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem49
177.Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín48
178.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton47
179.Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk46
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
181.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.45
182.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou44
Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.44
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice44
186.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Škvára Kristian2008 BaC Kladno42
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 42
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno42
196.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
197.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.38
199.Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.37
Smetana Mikuláš2006 TJ ČZ Strakonice, spolek37
201.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové36
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.36
203.Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.33
204.Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton32
205.Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.30
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.30
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.30
Šebek Filip2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
210.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.29
Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 29
212.Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
213.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná25
214.Dahmani Ayman Daniel2006 BK TU v Liberci, z.s.22
Dryje Mikoláš2007 SK JEREMI, z.s.22
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.22
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
218.Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.21
219.Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice20
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.20
221.Budil Michal2007 SK JEREMI, z.s.18
Holec Tadeáš2007 SK Badminton Vsetín o.s.18
Janíček Adam2007 SK JEREMI, z.s.18
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou18
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha18
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 18
Sedláček Marek2007 TJ Sokol Klimkovice18
229.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.17
230.Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice16
231.Bednář jun. Jan2009 Sokol Radotín Meteor Praha15
Vybíral Vendelín2006 Badminton Sharks Brno, z.s.15
233.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.14
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
236.Kubr Matěj2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 12
238.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA10
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Salamon Matyáš2006 SK JEREMI, z.s.10
Šimek Vojtěch2006 TJ Sokol Praha XIII10
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Synek Daniel2006 SK Prosek Praha10
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
245.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA9
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.9
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
250.Lubeník Radek2008 SK Badminton Boreček Opava, z.s.7
251.Bárta Jakub2006 SK Prosek Praha6
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA6
Kocurek Matyáš2010 1.Badmintonový klub Šumperk6
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.6
255.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Pešek Daniel2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Trkan Gabriel2009 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha5
259.Košuta Tobiáš2009 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Tyšlic Marek2008 1.Badmintonový klub Šumperk4
262.Dvořák Vojtěch2006 BK Králův Dvůr, z.s.3
Horák Antonín2010 SK Brno Slatina, z.s.3
264.Bleyer Jan2009 BK TJ Baník Most2
Poddaný Patrik2008 Kabal team Karviná2
1.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3312
2.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2800
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2512
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most2512
5.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2384
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice2384
7.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2016
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice2016
9.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1638
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové1638
11.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1616
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
14.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.1340
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.1340
16.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1336
17.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1088
18.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1072
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
20.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1028
21.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice1000
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice1000
23.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha931
24.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany918
25.Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
26.Kundrát David2006 Badminton VK Aš862
27.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš860
28.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.846
29.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže776
30.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice716
31.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.706
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.706
33.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.670
34.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha548
35.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice527
36.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.526
Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.526
38.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha516
39.Jonáš Václav2006 BaC Kladno505
40.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.504
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha504
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk504
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha504
44.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.502
45.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.490
46.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA486
47.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice480
48.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže468
49.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň456
50.Klokan Jan2006 Super Stars Most444
51.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha442
52.Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 440
53.Klokan Jakub2008 Super Stars Most420
54.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.418
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice418
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice418
57.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.416
58.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno409
59.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha406
60.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany396
61.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice392
62.Suchopár Jan2006 Super Stars Most388
63.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.384
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.384
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.384
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.384
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.384
68.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.380
70.Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 372
71.Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA348
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most348
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.348
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.348
77.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice344
78.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary342
79.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou340
80.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary328
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.328
82.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
83.Gašparín Adam2007 Super Stars Most316
Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
85.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
86.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou304
Vališ Jan2006 Super Stars Most304
88.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.284
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.284
90.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.282
91.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice280
92.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.276
93.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš273
94.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.268
95.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
96.Zámiš Samuel2007 BaC Kladno258
97.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice256
98.Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice248
100.Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.244
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.244
102.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín242
Melcher Patrik2006 SK Podolí242
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
105.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha240
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice240
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA240
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže240
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most240
111.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha236
112.Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub234
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.234
114.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice224
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš224
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš224
118.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.222
119.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
121.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 206
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.206
123.Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
124.Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 200
125.Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná198
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná198
128.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš195
129.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem194
130.Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou192
131.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha190
132.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha182
133.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
134.Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.166
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem166
136.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
139.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice162
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most162
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem162
143.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha158
144.Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav156
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.156
147.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY154
Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY154
149.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
150.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha148
151.Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice146
152.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka139
153.Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
154.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
155.Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice130
156.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.128
157.Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
159.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín124
160.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 122
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most122
162.Berka Jan2007 Slavoj Podivín120
Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hučík Adam2007 SK VITALITY Slezsko o.s.120
Střižík Matěj2007 Slavoj Podivín120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
168.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice118
169.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic116
Macal Jiří2008 Super Stars Most116
171.Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice114
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Škvára Kristian2008 BaC Kladno114
175.Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.107
176.Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 104
Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice104
178.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš102
179.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha90
180.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.89
181.Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná88
182.Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
183.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice84
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 84
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice84
189.Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.80
190.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub78
Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.78
Hráský Matouš2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Kania Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Michl Lukáš2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Novák Jáchym2007 Boleslavská sportovní s.r.o.78
Řepka Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno78
Votruba Samuel2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
200.Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem64
201.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
203.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.50
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.50
205.Hrabal Nikola2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kačírek Jindřich2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 42
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Mrózek Petr2007 SK Hamr, z.s. 42
Pavlík Jan2008 SK Badminton Přerov, z.s.42
Šebeš Jáchym2006 SK Hamr, z.s. 42
Trejtnar Vojtěch2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
214.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Lank Maxmilián2008 BK TU v Liberci, z.s.38
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Střížek Pavel2007 TJ Chemička Ústí nad Labem38
219.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA26
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA26
Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.26
Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha26
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.26
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
227.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.9
1.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 2768
2.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1960
4.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1888
5.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice1800
6.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice1696
7.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín1552
8.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1376
9.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1216
10.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1100
11.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most1086
12.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové1072
13.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.848
14.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové716
15.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice706
16.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.694
17.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
18.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.594
19.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.590
20.Kundrát David2006 Badminton VK Aš589
21.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.550
22.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.540
23.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.518
24.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice504
25.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš488
26.Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.480
27.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha458
28.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
29.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany454
30.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice444
31.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha442
Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
33.Coufal Kryštof2008 SK Prosek Praha436
34.Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice432
35.Jonáš Václav2006 BaC Kladno431
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha431
37.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
38.Klokan Jakub2008 Super Stars Most420
39.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže414
40.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice394
41.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.391
42.Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.388
43.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.372
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 372
45.Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most352
46.Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.348
47.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha324
48.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.322
49.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.316
50.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha314
51.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Hykel Martin2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
54.Rašpl Matěj2006 USK Plzeň300
55.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA290
56.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice288
57.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk284
58.Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.280
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.280
Suchopár Jan2006 Super Stars Most280
61.Rataj Filip2007 Keramika Chlumčany276
62.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice270
63.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha268
64.Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.260
65.Kopecký Tomáš2008 Badminton VK Aš258
66.Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno254
67.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice252
68.Kupec Ondřej2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.244
69.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA240
Klokan Jan2006 Super Stars Most240
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.240
72.Ježek Kryštof2008 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
73.Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.224
74.Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary222
75.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš216
76.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.212
77.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
78.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou206
79.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže204
80.Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice192
82.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.184
83.Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.176
84.Mikula Jan2007 BK 93 Hořovice174
85.Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.168
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice168
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
88.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou166
89.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 156
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.156
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 156
93.Brousil David2007 BK Králův Dvůr, z.s.144
94.Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
95.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice139
96.Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.138
97.Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem134
98.Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Stebel Samuel2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
100.Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
Klecer Šimon2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Zámiš Samuel2007 BaC Kladno132
104.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha130
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
Novák Michal2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.130
108.Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.126
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš126
111.Kniš David2007 Sokol Radotín Meteor Praha124
Tomek Jakub2007 TJ Sokol České Budějovice124
113.Franek Vojtěch Michael2008 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hajdík Štěpán2007 TJ Sokol Plesná120
Hašl Jakub2008 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav120
Thor Lukáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
120.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha115
121.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 114
122.Vališ Jan2006 Super Stars Most112
123.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha110
124.Jeřábek Patrik2006 BC AKTIV LUŽINY106
125.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice96
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice96
127.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.94
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem94
129.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha92
130.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín91
131.Melcher Patrik2006 SK Podolí88
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže88
133.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka86
134.Gašparín Adam2007 Super Stars Most84
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Mihalik Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
137.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA82
138.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice81
139.Bojko Bořek2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Hort Nikola2008 SK Hamr, z.s. 80
Hruška Jakub2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
142.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš78
Burkovec Václav2008 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hrubý Mikuláš2009 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš78
Krawiec Matěj2007 SK VITALITY Slezsko o.s.78
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most78
Šel Maxmilian2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
149.Seifert Adam2007 SK Hamr, z.s. 68
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.68
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most68
152.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha66
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.66
154.Křivánek Jirka2007 BC AKTIV LUŽINY64
155.Jinderle Šimon2006 TJ Sokol České Budějovice56
Pícha Marek2007 TJ Sokol České Budějovice56
157.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín55
158.Boček Jiří Hugo2007 TJ Montas Hradec Králové54
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Moravec Lukáš2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Šembera Adam2007 TJ Lanškroun, z.s.54
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice54
164.Jurica Rostislav2006 Badminton Proboštov z.s.52
165.Pastrňák Štěpán2007 Sokol Radotín Meteor Praha50
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most50
167.Cajthaml Josef2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.46
170.Čada Daniel2009 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Gužiak Jonáš2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice42
Klimeš Vojtěch2006 Ostrava Badminton Klub42
Král Ondřej2006 BK Omega Olomouc, z.s.42
Krupička Lukáš2007 1.Badmintonový klub Šumperk42
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Škvára Kristian2008 BaC Kladno42
Stebel Tobias2009 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Svoboda Jakub2008 BaC Kladno42
Vávra Petr2007 BK-KUK Dolní Čermná42
183.Čejka Aleš2007 BK Goram Teplice, z.s.38
Macal Jiří2008 Super Stars Most38
Renza Václav2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
186.Vaněk Lukáš2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
187.Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha28
Pečenka Marek2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
189.Círek Lukáš2009 TJ Sokol Štěpánovice26
Kolačný Adam2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Králík Petr2006 Badminton Proboštov z.s.26
Moravec Prokop2008 Badminton Proboštov z.s.26
Puffr Matyáš2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
194.Koleška Martin2008 BC AKTIV LUŽINY14
Pihera Michal2008 SK Prosek Praha14
Samara Tomáš2006 BK Goram Teplice, z.s.14
Tesař Damián Miroslav2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
198.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Jirásek Jakub2007 BK-KUK Dolní Čermná12
Kubík Karel2006 SK Hamr, z.s. 12
Stárek Václav2007 SK Hamr, z.s. 12
202.Baník Samuel2007 BK ARION PRAHA4
Burian Kryštof2006 BK ARION PRAHA4
Matuška Jiří2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2464
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2016
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2016
5.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1680
6.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1648
7.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1584
8.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové1528
9.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice1344
10.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1340
11.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.976
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice976
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 884
14.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.846
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha788
16.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.730
17.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice718
18.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice706
19.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.676
20.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha673
21.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.658
22.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany540
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most540
25.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš528
26.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.526
27.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha508
28.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice490
29.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice468
30.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.454
31.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.452
32.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka430
33.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice420
34.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most404
35.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha396
36.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA394
37.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha390
38.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
39.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany379
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice379
41.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha372
42.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno368
43.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA346
44.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice341
45.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš336
46.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
47.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška329
48.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 324
49.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most320
50.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem312
52.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.300
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.300
54.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary296
56.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most294
57.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové293
58.Portová Anna2007 Super Stars Most290
59.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.288
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.288
61.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.282
62.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.280
63.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže277
64.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
65.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.256
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.256
67.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
68.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk244
69.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.243
70.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most242
71.Jonášová Klára2006 BaC Kladno240
72.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
73.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.220
75.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.216
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha216
77.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA212
79.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
80.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice208
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín208
82.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk207
83.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha204
84.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou198
85.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.196
86.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha192
Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem192
89.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
90.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš186
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice186
92.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary184
93.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha182
94.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.173
95.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha172
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha172
97.Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.171
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.171
99.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice162
100.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
101.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.156
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
103.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.155
104.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.154
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice154
106.Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha152
107.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice150
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
109.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton148
110.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice144
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice144
112.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.140
113.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.138
114.Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
115.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem134
116.Chvastková Julie2006 Start Jihlava132
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav132
119.Křížová Anna2006 Super Stars Most130
120.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA128
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 128
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.128
123.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou125
124.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
125.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové120
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš120
129.Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou118
130.Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš117
131.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno114
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice114
133.Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná108
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
135.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.106
136.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice105
137.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou100
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 100
139.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.97
140.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice96
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice96
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice96
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic96
144.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.94
145.Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Nýdrlová Štěpánka2009 SK Prosek Praha90
147.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton87
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton87
149.Čechová Tereza2008 Super Stars Most86
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
151.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.84
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou84
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.84
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY84
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha84
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha84
157.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.82
159.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY80
160.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.79
161.Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
164.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou76
165.Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.75
166.Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové72
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub72
168.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha71
169.Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.69
170.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice67
171.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
172.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha63
173.Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň61
174.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.60
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš60
176.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most58
177.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem56
178.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou54
181.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha51
182.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem48
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.48
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha48
186.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno46
187.Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice45
188.Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou42
192.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.39
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha39
194.Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň35
195.Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš30
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou30
198.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice27
199.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 26
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha26
201.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.24
202.Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.22
203.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 21
204.Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice20
205.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha18
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
207.Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.14
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 14
210.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná13
213.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Romanová Veronika2006 TJ Slavoj Český Těšín12
219.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.11
220.Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA10
Mašková Simona2008 Keramika Chlumčany10
Niederlová Pavlína2006 SK Hamr, z.s. 10
223.Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA9
226.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha8
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
228.Abrahamová Adéla2008 BC AKTIV LUŽINY7
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.7
Pavlišová Nela2009 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
231.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
232.Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.5
Šebestová Ema2008 BK ARION PRAHA5
234.Demková Silvie2009 TJ Sokol Klimkovice4
Ďurišová Klára2009 TJ Sokol Klimkovice4
236.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha3
Svobodová Michaela2007 SK Hamr, z.s. 3
Zátková Klára2006 SK Prosek Praha3
239.Jopková Eliška2008 Kabal team Karviná2
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha2
Mayerová Natálie2008 Kabal team Karviná2
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3062
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2544
3.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.2432
4.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.2336
5.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové2320
6.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 2224
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
8.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice2144
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.2144
11.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 1744
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha1744
13.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1229
14.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.1158
16.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1102
17.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice1100
18.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1072
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
22.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1061
23.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš958
24.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany946
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice946
26.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany920
27.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
28.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
29.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha810
30.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha788
31.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka720
32.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice718
33.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.693
34.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha658
35.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.656
36.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha610
37.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha574
39.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.540
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno540
41.Portová Anna2007 Super Stars Most526
42.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice517
43.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA516
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA516
45.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most502
Jonášová Klára2006 BaC Kladno502
47.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš476
48.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most464
49.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most452
50.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.428
51.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice426
52.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové416
53.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.412
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.412
55.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
56.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.395
57.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 394
58.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice392
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.392
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice392
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most392
64.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.388
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín388
66.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem384
67.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška382
68.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.372
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
70.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.364
71.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.356
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.356
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most356
75.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
78.Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha346
Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha346
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha346
Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha346
82.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem344
84.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA336
85.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk330
Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk330
87.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 328
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže328
89.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice320
90.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš318
91.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.312
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice312
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.312
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
95.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice302
96.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary294
97.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.290
98.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.280
99.Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou278
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou278
101.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.276
103.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
105.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA264
106.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové252
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary252
108.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
109.Vlachová Nikola2007 Badminton VK Aš246
Židová Anna Terezie2007 Badminton VK Aš246
111.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 244
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY244
Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY244
114.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.242
115.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice240
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
117.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.236
118.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice234
Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice234
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.234
121.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha224
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.224
123.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
125.Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš216
126.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
127.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou203
128.Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.202
129.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.200
130.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice198
Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice198
133.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav192
135.Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha188
136.Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.184
137.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
139.Čechová Tereza2008 Super Stars Most166
140.Adášková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou164
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha164
143.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice162
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.162
145.Chvastková Julie2006 Start Jihlava160
146.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno156
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice156
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou156
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.156
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
151.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.151
152.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
153.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
155.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.141
156.Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha140
157.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.124
Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem124
159.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové120
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice120
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha120
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
166.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.116
167.Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.114
Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
169.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha110
170.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem104
171.Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.101
172.Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic98
173.Tomášková Adéla2006 BaC Kladno86
174.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.78
Dušková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Fenclová Nikola2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Hermannová Pavlína2010 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná78
Horová Markéta2008 TJ Bílá Hora Plzeň78
Klimešová Kateřina2006 Ostrava Badminton Klub78
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice78
Vaňousková Tereza2007 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vavrečková Adéla2007 Kabal team Karviná78
Vernerová Linda2009 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
193.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha68
194.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 54
195.Bardoňová Eliška2009 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
Smrčková Natálie Josefína2008 SK VITALITY Slezsko o.s.46
198.Andělová Jindřiška2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno42
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 42
203.Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA40
204.Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.38
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.38
207.Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.34
208.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Koutská Alena2008 BK ARION PRAHA26
Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 26
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
214.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.23
215.Ivankova Maria2008 SK Prosek Praha14
Šturcová Tereza2007 SK Prosek Praha14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
218.Sýkorová Karolína2009 SK Badminton Přerov, z.s.9
1.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice3024
2.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2048
3.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1928
4.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1888
5.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.1728
6.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1552
7.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.1504
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1280
9.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 1246
10.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1216
11.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
12.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1072
13.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 904
14.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové882
15.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha848
16.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice706
17.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.682
19.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice681
20.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha586
21.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš576
22.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha552
23.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem518
24.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.515
25.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice504
26.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.496
27.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha489
28.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany454
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most454
30.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany452
31.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.444
32.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno431
33.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
34.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
35.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.418
36.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš396
37.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka394
38.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice390
39.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.384
40.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.380
41.Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice356
42.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
Portová Anna2007 Super Stars Most348
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha348
45.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA344
46.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.340
47.Jonášová Klára2006 BaC Kladno320
48.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice316
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška316
50.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
51.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice306
52.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most288
53.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most284
54.Kuchová Anna2006 TJ Montas Hradec Králové282
55.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA276
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
57.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
58.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš258
Perglová Karolína2006 BK Králův Dvůr, z.s.258
60.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice250
61.Maixnerová Amélie2008 SK Prosek Praha248
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.248
63.Hrubá Viola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.246
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.246
65.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice244
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most244
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.244
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice244
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most244
70.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem242
71.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Hnilicová Jana2009 Sokol Radotín Meteor Praha240
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
74.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary222
75.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice220
76.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš216
78.Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 208
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.208
80.Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.204
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže204
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
84.Urbanová Martina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.202
85.Malá Kateřina2009 1.Badmintonový klub Šumperk198
86.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.196
87.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 180
88.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA176
90.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.172
91.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha168
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
93.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.166
94.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Brožová Eva2007 Sokol Radotín Meteor Praha164
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
97.Königová Julie2008 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
99.Fenclová Nela2007 SK Prosek Praha160
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.160
101.Hrabcová Nikola2007 SK Prosek Praha158
Turoňová Adéla2008 Sokol Radotín Meteor Praha158
103.Dobešová Markéta2007 SK Brno Slatina, z.s.156
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.156
Šverclová Aneta2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
107.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
108.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.145
109.Štěpničková Adéla2007 BK 93 Hořovice144
110.Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.142
111.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.140
112.Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice138
Vavrečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
114.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.133
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín133
117.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice132
118.Nevřelová Julie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou128
119.Hančová Adéla2007 TJ Sokol České Budějovice124
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.124
Novotná Sára 2008 BK Junior Benátky nad Jizerou124
122.Coufalová Markéta2006 Sokol Židlochovice120
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice120
Hermannová Kateřina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Jánská Viktorie2008 BK DDM Holice120
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav120
128.Čepeláková Lucie2010 TJ Slovan Vesec, z.s.118
Šemberová Vanesa2008 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic118
130.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Chvastková Julie2006 Start Jihlava114
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
133.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.112
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
135.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.108
Zbořilová Nikola2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
137.Vorlová Zuzana2007 BC AKTIV LUŽINY106
138.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
139.Rubášová Zuzana2006 Sokol Židlochovice102
140.Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
141.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice96
142.Čechová Tereza2008 Super Stars Most94
Křížová Anna2006 Super Stars Most94
Nedvědová Nikola2006 Badminton Proboštov z.s.94
145.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
146.Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk84
Nováková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice84
148.Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 82
149.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Katrenová Lucie2008 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha80
152.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
155.Blaziusová Andrea2007 BK ARION PRAHA76
156.Kumstová Eliška2006 SK Hamr, z.s. 68
157.Kovaříková Anežka2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY66
159.Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
160.Niedermayerová Monika2009 TJ Chemička Ústí nad Labem56
Novotná Barbora2008 BK Goram Teplice, z.s.56
162.Černá Emma2007 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Soukupová Rozálie2006 Badminton Proboštov z.s.52
Vortelová Eliška2007 TJ Sokol České Budějovice52
165.Hánová Markéta2009 BK Goram Teplice, z.s.50
166.Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
167.Čiháková Eliška2008 BaC Kladno44
168.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Fliglová Nela2007 SK Brno Slatina, z.s.42
Franek Natálie2007 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Freibauerová Evelína2007 TJ Montas Hradec Králové42
Haspeklová Amálie Marie2007 BK Junior Benátky nad Jizerou42
Hendrychová Jana2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Holečková Gabriela2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové42
Horkelová Kateřina2006 TJ Sokol Plesná42
Kmentová Tereza2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Kopernická Alžběta2007 BaC Kladno42
Prusáková Alžběta2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Říhová Barbora2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vrzáčková Adéla2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Zelinková Martina2006 BK Junior Benátky nad Jizerou42
184.Burdová Veronika2009 BK TJ Baník Most26
Čudková Sabina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha26
Pražáková Vanessa 2009 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
188.Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 24
Mrázková Alžběta2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
190.Koucká Mariana2007 Sokol Radotín Meteor Praha20
191.Bašková Valérie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rybová Natálie2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha14
194.Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.13
195.Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Miksová Kristýna2006 BaC Kladno12
Svobodová Simona2006 SK Hamr, z.s. 12
198.Brtová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Libochowitzová Soňa2007 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13- otevřený - České BudějoviceC30.09.2017
2KP U13 - Ústí nad LabemD30.09.2017
3KP U13 - LiberecD30.09.2017
4GPC U13- otevřený - KladnoC07.10.2017
5GPE50 U11- otevřený - ŠumperkE5007.10.2017
6GPD U13- otevřený - Český KrumlovD07.10.2017
7GPC U13- otevřený - Praha HamrC07.10.2017
8GPC U13- otevřený - Brno - SlatinaC07.10.2017
9GPD U13 - České BudějoviceD21.10.2017
10GPD U13- otevřený - PrahaD21.10.2017
11GPC U13- otevřený - ŠumperkC21.10.2017
12Turnaj U11 - PrahaE5021.10.2017
13GPC U13- otevřený - OpavaC29.10.2017
14GPD U13 - PrahaD04.11.2017
15OP U13 - AšSKP12.11.2017
16OP U13 - Praha - ZMSKP17.11.2017
17OP U13 - Český KrumlovSKP18.11.2017
18OP U13 - JihlavaSKP18.11.2017
19OP U13 - LiberecSKP18.11.2017
20OP U13 - Nové Město nad MetujíSKP18.11.2017
21GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC19.11.2017
22GPC U13- otevřený - KlimkoviceC25.11.2017
23OP U13 - KladnoSKP25.11.2017
24GPD U13 dvouhry Aš - AšD25.11.2017
25GPE50 U11- otevřený - KlimkoviceE5026.11.2017
26GPD U13 - České BudějoviceD02.12.2017
27OP U13 - VendryněSKP02.12.2017
28MČR U13 - LiberecMČR10.12.2017
29GPE50 U11 - BrnoE5010.12.2017
30GPC U13 Přebor Prahy - Praha HamrC16.12.2017
31GPC U13- otevřený - LiberecC16.12.2017
32Turnaj U9 a U11 - Benátky nad JizerouE5006.01.2018
331. GPD U13 - Praha HamrD06.01.2018
34GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.01.2018
35GPC U13 kvalifikační - AšC13.01.2018
361. GPC U13 - OrlováC13.01.2018
371. GPC U13 - Český KrumlovC13.01.2018
381. GPC U13 - Praha - VinořC13.01.2018
39GPC U13 - DobruškaC13.01.2018
401. GPD U13 - Liberec- VesecD13.01.2018
411. GPD U13 - MostD13.01.2018
42GPC U13 kvalifikační - Brno BohuniceC20.01.2018
431. GPC U13 - MostC20.01.2018
44GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD27.01.2018
45GPD U13 - Český KrumlovD28.01.2018
461. GPA U13 - JihlavaA28.01.2018
47GPC U13- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
48GPD U13 - České BudějoviceD17.02.2018
49GPC U13- otevřený - BrnoC17.02.2018
50GPE50 U11 - PrahaE5024.02.2018
511. GPB U13 - Brno - SlatinaB04.03.2018
52GPC U13- otevřený - PrahaC10.03.2018
532. GPD U13 - TepliceD24.03.2018
542. GPD U13 - LiberecD25.03.2018
55GPC U13- otevřený - KladnoC25.03.2018
562. GPC U13 - KlimkoviceC29.03.2018
57GPE50 U11 - KlimkoviceE5030.03.2018
58GPD U13 - České BudějoviceD07.04.2018
593. GPC U13 - OrlováC07.04.2018
60GPC U13 otevřený Mem. A Wankove - PlzeňC08.04.2018
61GPC U13- otevřený - BrnoC15.04.2018
62GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - RadotínE5015.04.2018
63GPD U13 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
642. GPD U13 - Praha - ZMD21.04.2018
652. GPC U13 - České BudějoviceC12.05.2018
66GPC U13 kvalifikační - Karlovy VaryC12.05.2018
672. GPC U13 - MostC12.05.2018
68GPC U13 kvalifikační - BrnoC12.05.2018
69GPD U13- otevřený - Kralupy nad VltavouD12.05.2018
70GPC U13 - PardubiceC12.05.2018
71GPC U13 kvalifikační - KladnoC12.05.2018
722. GPC U13 - Praha HamrC19.05.2018
732. GPA U13 - Praha HamrA27.05.2018
74GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český TěšínE5009.06.2018
75GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český TěšínC09.06.2018
76GPD U13- otevřený - PrahaD16.06.2018
77GPE50 U11 - PrahaE5016.06.2018
782. GPB U13 - Praha - RadotínB24.06.2018
79GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry, mixy - AšC01.09.2018
803. GPB U13 - Hradec KrálovéB09.09.2018
81GPC U13- dvouhry - AšC09.09.2018
82GPD U13 - České BudějoviceD15.09.2018
83GPC U13- otevřený - BrnoC15.09.2018
84GPC U13- dvouhry- otevřený - Praha HamrC16.09.2018
85GPC U13- otevřený - HoliceC22.09.2018
86GPC U13 - MostC22.09.2018
87GPC U13- otevřený - KladnoC23.09.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading