logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U19 - stav k 27.09.2018

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
27.09.2017 - 27.09.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník MostWJ74
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2912
3.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2272
4.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2224
5.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1920
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1856
7.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1808
8.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1344
9.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1277
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1254
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1160
12.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1112
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1096
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno1019
15.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.942
16.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.912
17.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.776
18.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice732
19.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška728
20.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.720
21.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.705
22.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.660
23.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín655
24.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.621
25.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most620
26.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
27.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice580
28.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka577
29.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice526
30.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň515
31.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha480
33.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most478
34.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno457
35.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín453
36.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno450
37.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň436
38.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná428
39.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.419
40.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA392
41.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná384
43.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.382
44.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha380
45.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
46.Králíček Jan2000 Super Stars Most354
47.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
48.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.347
49.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.344
50.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.336
51.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.333
52.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.316
53.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.314
54.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy292
55.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 290
56.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice284
57.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.280
58.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.273
59.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha269
60.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
63.Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.256
64.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.254
65.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.248
66.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha239
67.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha236
68.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
69.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.222
70.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha221
71.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.208
73.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
Herzán David2002 Slavoj Podivín206
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.206
76.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic204
77.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice202
78.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava198
79.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
81.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.190
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.190
83.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.184
84.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.182
85.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.181
86.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.178
87.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín172
89.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín169
90.Straka Jakub2000 Super Stars Most166
91.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.163
92.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
93.Oros Marek2003 Super Stars Most156
94.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.151
95.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice146
96.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
99.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 135
100.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 132
101.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.130
102.Soukup Václav2001 BKV Plzeň128
103.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.125
104.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
105.Ziman Jan2000 BKV Plzeň123
106.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.122
107.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice112
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice112
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 112
110.Port Jan2003 Super Stars Most110
111.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná109
112.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
113.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.101
114.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
116.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice99
117.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná96
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
119.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná91
120.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.86
121.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná84
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.84
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.84
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
125.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
130.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha75
131.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA72
132.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub66
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň66
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka66
135.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha59
136.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice55
137.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.54
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub54
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka54
142.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.51
143.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
144.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
152.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.37
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.37
154.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka33
155.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka30
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška30
159.Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.25
160.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
162.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.12
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.12
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.12
165.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem9
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 9
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII9
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII9
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.WJ62
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2832
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2672
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2544
6.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2480
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2320
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2224
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2192
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1968
11.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
12.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1552
13.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1440
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
15.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1200
16.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1171
17.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1158
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1104
19.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1099
20.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1086
21.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1006
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1006
23.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1003
24.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.989
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín989
26.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.946
27.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.933
28.Morávek Michal2002 BaC Kladno931
29.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most920
30.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most912
31.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
33.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice883
34.Králíček Jan2000 Super Stars Most790
35.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň789
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.789
37.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha753
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha753
39.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška752
40.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno745
41.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
42.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná718
43.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.696
44.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka693
45.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň668
46.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most657
47.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most644
48.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná540
49.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
51.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA518
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha518
53.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.506
54.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
55.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno494
56.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.493
57.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha488
58.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha478
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná478
60.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.463
61.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.453
62.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice426
63.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.419
64.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.406
65.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín395
66.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.394
67.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.386
68.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice382
69.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.380
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.380
71.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.374
72.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.368
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 368
74.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha366
75.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 360
76.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
77.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice349
78.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.338
79.Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.336
80.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.332
81.Straka Jakub2000 Super Stars Most302
82.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.295
83.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.292
84.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín281
85.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
Herzán David2002 Slavoj Podivín278
87.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice276
88.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.274
89.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín272
90.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha270
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava270
92.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha266
93.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 264
94.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
95.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice242
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
98.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 238
99.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
100.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub228
Oros Marek2003 Super Stars Most228
102.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.227
103.Soukup Václav2001 BKV Plzeň212
104.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice206
105.Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.198
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.198
107.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná192
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
109.Paclt Marek2000 BK Králův Dvůr, z.s.190
110.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná184
111.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
112.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.164
Ziman Jan2000 BKV Plzeň164
114.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Prek Šimon2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
118.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice152
119.Port Jan2003 Super Stars Most146
120.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha128
122.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
124.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka125
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha125
126.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub114
131.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka102
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
134.Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.88
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.88
136.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
137.Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.84
139.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška78
149.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
151.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
152.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 42
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Míšek David2000 TJ Sokol Praha XIII42
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII42
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2352
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2016
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1920
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1912
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1536
8.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1400
9.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1269
10.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1254
11.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1229
12.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1158
13.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1078
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno989
15.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.981
16.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.884
17.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.764
18.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
19.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.714
20.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno682
21.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín679
22.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most657
23.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.634
24.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka624
25.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín558
26.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.516
27.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.496
28.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň493
29.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most492
30.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha476
31.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha470
32.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most468
33.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA450
34.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha419
35.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
36.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice413
37.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice407
38.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška398
39.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha392
40.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná384
41.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha382
42.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy356
43.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
44.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
45.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.338
46.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.337
47.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.336
48.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.334
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.334
50.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
51.Chumchal Martin2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
Urban Michal2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
53.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno314
54.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 306
56.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka304
57.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.298
59.Králíček Jan2000 Super Stars Most286
60.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.281
61.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava270
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice270
63.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice268
64.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
65.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín262
66.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
67.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
68.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
69.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice230
70.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
71.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.218
72.Samec Jan2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
73.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.204
74.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín200
75.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha198
76.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
77.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.167
78.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice165
79.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná164
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Soukup Václav2001 BKV Plzeň164
Uher Alexandr2002 SK Brno Slatina, z.s.164
84.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice162
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
86.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Herzán David2002 Slavoj Podivín156
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
89.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.150
90.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
91.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
92.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.125
93.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.124
94.Bystroň Jan2001 Ostrava Badminton Klub120
Csepcsar Michael2000 SK VITALITY Slezsko o.s.120
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.120
Mašín Matěj2001 SK Radonice, z.s.120
Oros Marek2003 Super Stars Most120
100.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha116
Straka Jakub2000 Super Stars Most116
102.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
106.Müller Jáchym2002 SK Brno Slatina, z.s.86
Ziman Jan2000 BKV Plzeň86
108.Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.84
110.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
111.Demel Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
119.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.74
Port Jan2003 Super Stars Most74
121.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 58
122.Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.54
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
124.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná46
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové46
128.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 42
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Mareš Michal2000 SK Radonice, z.s.42
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Šimko Jáchym2002 Ostrava Badminton Klub42
134.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.12
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WR188
2.Adámková Jana2001 BK 93 HořoviceWJ80
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.WJ151
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.WJ166
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2464
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2096
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1912
9.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1766
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1504
11.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1475
12.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1440
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1312
14.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1168
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1158
16.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1104
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1065
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1032
19.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.920
20.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha850
21.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.682
22.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška670
23.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.644
24.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice589
25.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice564
26.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.551
27.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice528
28.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice501
29.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.499
30.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň498
31.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
32.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA489
33.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky458
34.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín456
35.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín386
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany386
37.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.382
38.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton378
39.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.368
40.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
41.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
42.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.355
43.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most354
44.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA352
45.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň348
46.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice340
47.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.324
48.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
49.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice310
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most310
51.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice306
52.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany300
53.Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice288
54.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.276
55.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.264
56.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
57.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň241
58.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 240
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
60.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.238
61.Zachová Adéla2001 Start Jihlava234
62.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
63.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice216
64.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.211
65.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha206
66.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče203
67.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice196
68.Srbová Adéla2000 BaC Kladno195
69.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná190
70.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.174
71.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka172
72.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice164
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
74.Kudrnová Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha162
75.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
77.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.158
78.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín156
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most156
81.Pálková Tereza2002 Super Stars Most154
82.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most146
83.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.138
85.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.130
86.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha129
87.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.124
88.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná121
89.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice114
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 114
94.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.108
96.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže102
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.102
98.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.99
99.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.90
100.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.87
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.87
102.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka86
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
104.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
111.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.73
112.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.66
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic66
114.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.60
115.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most54
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
117.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
118.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha42
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň42
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
128.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 18
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
130.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
1.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.WJ53
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2560
3.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
5.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže2256
6.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška2208
Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton2208
8.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2184
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1920
11.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1912
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1912
13.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1888
14.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1789
15.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1646
17.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
18.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno1288
Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1288
20.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1182
21.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1158
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1146
23.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1104
24.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1086
25.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.974
26.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha920
27.Srbová Adéla2000 BaC Kladno918
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice860
29.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.849
30.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.822
31.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.789
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň714
33.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.695
34.Zachová Adéla2001 Start Jihlava682
35.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.670
36.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.656
37.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň655
38.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.639
39.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA621
40.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
41.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA597
42.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most596
43.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice585
44.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
46.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.494
47.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most450
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice450
49.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice428
50.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín418
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
52.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.392
53.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha380
54.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice375
55.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most346
56.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.337
57.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.323
58.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice315
59.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.306
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha306
61.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná302
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná302
63.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka291
64.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín290
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče290
66.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.278
67.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.274
68.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany251
69.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.245
70.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.242
71.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice239
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice239
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky239
74.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha232
75.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.228
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice228
77.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.226
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
79.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice225
80.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.216
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.216
82.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.198
83.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
Pálková Tereza2002 Super Stars Most192
85.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany183
86.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
87.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.156
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.156
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.156
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most156
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.156
93.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.147
94.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice138
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice138
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
97.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha126
99.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka125
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
101.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
102.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.114
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 114
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 114
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice114
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 114
110.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka102
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
112.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.86
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
114.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
126.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže69
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.69
128.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2752
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2208
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
6.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1400
7.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1336
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1312
9.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1298
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1235
11.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1174
12.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1158
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1093
14.Srbová Adéla2000 BaC Kladno989
15.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.894
16.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.814
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha766
18.Kmoníčková Lenka2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.764
19.Čiháková Veronika2001 BaC Kladno696
20.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice680
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
22.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.630
24.Pazderová Vendulka2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.618
25.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.602
26.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.563
27.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice552
28.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň493
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice455
30.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška452
31.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA450
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň441
33.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.438
34.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.434
35.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha431
36.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.420
37.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
38.Weinerová Tereza2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton406
39.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice390
40.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.378
41.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany356
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.356
43.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most349
44.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.348
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
46.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.346
47.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín338
48.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky330
49.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha328
50.Zachová Adéla2001 Start Jihlava306
51.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
52.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň276
53.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.264
54.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
Otisková Hana2001 TJ Sokol Klimkovice240
56.Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná238
57.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
58.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice232
59.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
60.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice208
61.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná202
62.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.200
64.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.198
65.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.188
66.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín184
67.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
68.Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.166
69.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice164
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka164
71.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.160
73.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín156
74.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most152
75.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.150
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice150
77.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA144
78.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
79.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice138
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.138
81.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.133
82.Léblová Aneta2001 BK Králův Dvůr, z.s.132
83.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
84.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.125
85.Pálková Tereza2002 Super Stars Most120
86.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most114
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.114
Šemberová Johana2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
89.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany102
90.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice86
91.Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most84
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
94.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Schafferová Sára2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 78
Stolárová Zuzana2002 Ostrava Badminton Klub78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Vlasáková Adéla2002 BKV Plzeň78
104.Čvančarová Barbora2000 BK TU v Liberci, z.s.54
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.54
106.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
109.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 42
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub42
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.42
Soustružníková Markéta2000 SK Radonice, z.s.42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
120.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Stará Natálie2004 SK Prosek Praha12
Zimová Barbora2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Zimová Kateřina2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U19- otevřený - Praha RadoniceC14.10.2017
2GPC U19- otevřený - ChropyněC28.10.2017
3OP U19 - Benátky nad JizerouSKP12.11.2017
4OP U19 - LiberecSKP25.11.2017
5OP U19 - ŽidlochoviceSKP09.12.2017
6OP U19 - HoliceSKP09.12.2017
7OP U19 - OlomoucSKP09.12.2017
8OP U19 - Praha - ZMSKP09.12.2017
9OP U19 - Plzeň DoubravkaSKP10.12.2017
10MČR U19 - MostMČR07.01.2018
11GPC U19- otevřený - ChropyněC14.01.2018
12GPC U19 - České BudějoviceC20.01.2018
13GPC U19 kvalifikační - ŽidlochoviceC10.02.2018
141. GPC U19 - MostC10.02.2018
15GPC U19 kvalifikační - PlzeňC10.02.2018
16GPC U19 - Benátky nad JizerouC10.02.2018
17GPC U19 - HoliceC11.02.2018
181. GPC U19 - Praha RadoniceC11.02.2018
191. GPC U19 - KarvináC24.02.2018
201. GPA U19 - Hradec KrálovéA04.03.2018
211. GPB U19 - PardubiceB01.04.2018
22GPC U19 - otevřený - KladnoC22.04.2018
23GPC U19 - Český KrumlovC05.05.2018
242. GPC U19 - Liberec- VesecC05.05.2018
25GPC U19- otevřený - Praha HamrC05.05.2018
26GPC U19- otevřený - ChropyněC05.05.2018
27GPC U19 - Králův DvůrC19.05.2018
28GPC U19 kvalifikační - Plzeň DoubravkaC19.05.2018
292. GPC U19 - PrahaC19.05.2018
30GPC U19 kvalifikační - Brno - SlatinaC02.06.2018
31GPC U19 - HoliceC02.06.2018
322. GPC U19 - OrlováC02.06.2018
332. GPA U19 - OrlováA10.06.2018
342. GPB U19 - MostB09.09.2018
35GPC U19- otevřený - PardubiceC15.09.2018
36GPC U19- otevřený - KarvináC15.09.2018
37GPC U19- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading