logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.


Historické


U15 - stav k 11.10.2018

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
11.10.2017 - 11.10.2018
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2018-2019
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2784
2.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2624
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2560
4.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 2064
5.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1840
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1776
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1680
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1312
9.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1029
11.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1028
12.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1014
13.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
14.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton884
15.Altera Jan2004 BaC Kladno862
16.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové764
17.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.707
18.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem694
19.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice634
20.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.603
21.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.588
22.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.569
23.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 548
24.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha528
25.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.504
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.504
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha504
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice504
29.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.488
30.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.484
31.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.478
32.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha468
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary468
34.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha456
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice456
36.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
37.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.420
38.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
39.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
40.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.406
41.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.400
42.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.396
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most396
44.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.380
45.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most376
46.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice355
47.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš354
48.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most336
49.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha324
50.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka320
51.Kundrát David2006 Badminton VK Aš317
52.Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice312
53.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.292
54.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha288
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.288
57.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.286
58.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary284
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš284
60.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.281
61.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA280
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
64.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 276
65.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže268
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton268
67.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.264
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
69.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany260
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš260
71.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže252
72.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.251
73.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
74.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice245
75.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.244
76.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha240
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most240
79.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 234
80.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha228
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň228
82.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha224
83.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice216
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha216
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.216
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice216
87.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.212
88.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.211
89.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové208
90.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha204
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové204
92.Janáček David2004 BK ARION PRAHA192
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.192
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice192
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
96.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII190
97.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.188
98.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
99.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.182
100.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.176
Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
102.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš172
104.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha164
106.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA163
107.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
108.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice156
109.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.152
110.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš150
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
113.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem148
114.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín146
115.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice145
116.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.142
117.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.141
118.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.138
119.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.136
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem136
121.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.134
122.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno132
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most132
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže132
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
127.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.130
128.Vlasák David2004 Super Stars Most128
129.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice123
130.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Solar Jan2005 SK Prosek Praha120
132.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.117
133.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.115
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.115
135.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš114
Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
138.Klokan Jakub2008 Super Stars Most112
139.Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk111
140.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
141.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
142.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.103
143.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice102
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice102
145.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka101
146.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš98
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.98
148.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín97
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.97
150.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.90
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha90
152.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška88
153.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg87
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary87
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice87
156.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.84
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové84
158.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice82
160.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš78
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš78
163.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové74
164.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.72
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice72
166.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice71
167.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha68
168.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
169.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 66
170.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 64
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 64
173.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice63
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha63
175.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.62
Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 62
177.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.61
178.Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary57
179.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
180.Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín55
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín55
182.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice54
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka54
184.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.52
185.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.51
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.51
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice51
189.Suchopár Jan2006 Super Stars Most49
190.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.48
194.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha47
195.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
196.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk45
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš45
198.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.44
200.Dostál Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Vališ Jan2006 Super Stars Most42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
208.Klokan Jan2006 Super Stars Most41
Kóňa Jan2004 Super Stars Most41
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA41
211.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha39
212.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
214.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.34
215.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha32
216.Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 31
217.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
220.Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška27
221.Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
223.Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín25
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín25
225.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava24
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.24
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.24
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka24
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava24
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.24
233.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.23
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.23
235.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.22
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most22
238.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
239.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice19
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín19
241.Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub18
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.18
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.18
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.18
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.18
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.18
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.18
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 18
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
252.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA17
253.Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 15
254.Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.14
259.Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.13
260.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Jonáš Václav2006 BaC Kladno12
Korynta Martin2004 BaC Kladno12
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš12
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno12
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Melcher Patrik2006 SK Brno Slatina, z.s.12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice12
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.12
275.Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
276.Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
277.Jedzok Václav2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Jirásek Daniel2005 BK-KUK Dolní Čermná9
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.9
Urban Radim2007 SK Hamr, z.s. 9
Vařák Boris2006 TJ Sokol Klimkovice9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška9
285.Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha6
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha6
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY6
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
290.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 5
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
293.Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 4
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem4
296.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA3
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha3
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha3
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka3
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA3
303.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha2
Langášek Stanislav2004 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY2
Raffay Tomáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.2
307.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha1
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3312
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3232
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2944
4.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2864
5.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2544
6.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2224
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2224
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2128
9.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice1728
10.Altera Jan2004 BaC Kladno1464
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1464
12.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1440
13.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1398
14.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1316
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1312
16.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1268
17.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1124
18.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1098
19.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1072
20.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1064
21.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice992
22.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem976
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha976
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem976
25.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton924
26.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha906
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.859
28.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.850
29.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha846
30.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 776
31.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.754
32.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš695
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové695
34.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka682
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.682
36.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton660
37.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice657
38.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš656
39.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice654
40.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice600
41.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.582
42.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.577
43.Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.552
44.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.542
45.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha539
46.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha528
47.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha526
48.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice518
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary518
50.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.503
51.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha502
52.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.501
53.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.492
54.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
55.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.480
56.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
57.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 476
58.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha474
59.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
60.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.465
61.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most464
62.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most456
63.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.454
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 454
66.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha450
67.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
68.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.432
69.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.429
70.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.428
71.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA426
72.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň420
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most420
75.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice416
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice416
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.416
78.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.408
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.408
80.Kundrát David2006 Badminton VK Aš406
81.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.392
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové392
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice392
84.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
85.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most358
86.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
88.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže344
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže344
90.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno342
91.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany340
92.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.332
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.332
94.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.330
95.Janáček David2004 BK ARION PRAHA320
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
98.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
99.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.308
100.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 304
101.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary302
102.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice300
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 300
104.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš296
105.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
106.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
108.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.280
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem280
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
112.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.276
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové276
114.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže272
115.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice266
116.Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
Solar Jan2005 SK Prosek Praha252
118.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most248
119.Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.246
120.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.244
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
122.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.242
123.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha240
124.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice234
125.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
126.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš228
127.Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš222
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš222
129.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.220
130.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš218
131.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 215
132.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
133.Vlasák David2004 Super Stars Most204
134.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
136.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
137.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš198
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš198
140.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.196
141.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.184
142.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
143.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.174
144.Klokan Jakub2008 Super Stars Most172
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII172
146.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha168
147.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Křenek David2005 SK Hamr, z.s. 166
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
152.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka165
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 165
154.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška164
155.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk162
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk162
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice162
158.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.160
159.Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg156
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice156
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové156
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice156
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška156
165.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice149
166.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.146
167.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha143
168.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary132
169.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín130
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín130
171.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš128
172.Závadský Šimon2005 SK Hamr, z.s. 126
173.Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín124
174.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.120
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice120
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice120
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
183.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
184.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice114
187.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové110
188.Klokan Jan2006 Super Stars Most106
189.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem104
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
191.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha95
192.Kóňa Jan2004 Super Stars Most94
Suchopár Jan2006 Super Stars Most94
Vališ Jan2006 Super Stars Most94
195.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.92
196.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka90
197.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice88
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín88
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA88
201.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.86
203.Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Kostka Jan2005 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
206.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha81
207.Čihák Lukáš2004 Start Jihlava78
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava78
214.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
215.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice74
216.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka72
217.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.64
219.Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA56
220.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.55
221.Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
222.Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.51
223.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.50
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.50
225.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Samiec Jan2005 TJ Slavoj Český Těšín46
227.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Daniel Filip Alexandr2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Dobeš Miroslav2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice42
Gajdzica Adam2006 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Hlad Adam2004 BaC Kladno42
Horák Maxmilián2007 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Korynta Martin2004 BaC Kladno42
Kovář Jáchym2005 Badminton VK Aš42
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Látal Adam2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Lorenc Martin2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Melcher Patrik2006 SK Brno Slatina, z.s.42
Patzák Lukáš2008 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Sporysz Martin2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Vocilka Jiří2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice42
256.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
259.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.38
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
264.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany30
265.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Jílek Štěpán2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha26
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Petřina Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most26
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY26
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA26
Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
279.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hort Arnošt2006 SK Hamr, z.s. 14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Lisec Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha14
Pražák Tomáš2005 SK Prosek Praha14
Šibrava Daniel2005 SK Prosek Praha14
Vápeník Theodor2007 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
292.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 13
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2624
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2208
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2080
4.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2032
5.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1984
6.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1824
8.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1648
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1168
10.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1136
11.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.944
12.Altera Jan2004 BaC Kladno918
13.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha788
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha788
15.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
16.Hurtík Jonáš2004 SK Hamr, z.s. 732
17.Prek Štěpán2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
18.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice718
19.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka670
20.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.656
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.656
22.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.530
23.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš521
24.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
25.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice478
26.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.476
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary476
28.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton467
29.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové466
30.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.446
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.446
32.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.444
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha444
34.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha432
35.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha420
36.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 418
37.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.408
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
39.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice392
Waliszewski Marek2006 TJ Sokol Klimkovice392
42.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha384
43.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.380
45.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha358
46.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.356
47.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Kurdiovský Lukáš2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
49.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.336
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.336
51.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.330
52.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.316
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.316
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice316
55.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
56.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most300
57.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 298
58.Seidl Michal2004 BK TJ Baník Most294
59.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 292
60.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice284
61.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
62.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
63.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň276
64.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.255
65.Kundrát David2006 Badminton VK Aš254
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary254
67.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže248
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice248
69.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.244
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové244
73.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.242
74.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha240
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové240
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem240
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most240
79.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
80.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
81.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton232
82.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
83.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže228
84.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.218
85.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.216
86.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany212
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín212
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem212
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
90.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice210
91.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš208
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš208
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha208
95.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 200
96.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.198
98.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice192
99.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
101.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.176
102.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most174
103.Janáček David2004 BK ARION PRAHA172
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
105.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
106.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.162
Mlčoch Vojtěch2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.162
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš162
109.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže160
Vlasák David2004 Super Stars Most160
111.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.158
112.Vojtovič Zdeněk2004 BK 93 Hořovice156
113.Klokan Jakub2008 Super Stars Most148
114.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš144
115.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš142
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA142
117.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.140
118.Solar Jan2005 SK Prosek Praha136
119.Valouch Ondřej2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
120.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice130
121.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice126
122.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Duda Jan2007 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Jedlička Adam2005 Badminton VK Aš120
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice120
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
127.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most118
128.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Řejha David 2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
130.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
131.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.103
132.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
Novák Matěj2005 Boleslavská sportovní s.r.o.102
134.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
136.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.97
137.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš96
138.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
139.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
140.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.90
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava90
143.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín88
146.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.84
Kamenský Ondřej2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII84
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš84
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice84
151.Suchopár Jan2006 Super Stars Most82
152.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.80
153.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Průša Miroslav2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
155.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice76
156.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
157.Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.67
158.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.66
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice66
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.66
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice66
162.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha65
163.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
164.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha63
165.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
166.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice58
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš58
168.Kóňa Jan2004 Super Stars Most56
Štengl Michal2004 SK Badminton Tábor, z.s.56
170.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
171.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín54
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava54
Danys Jakub2005 Sportclub Metalurg54
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Gilík Pavel2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Gratza Matyáš2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zlámal Jan2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
181.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha50
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA50
183.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Sixl Jan2007 TJ Sokol Křemže46
186.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
187.Cielecký Matyáš2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Jurča Filip2006 TJ Lanškroun, z.s.42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kozel Antonín2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Matyáš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Tomšík Radek2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vomáčka Leoš2007 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
200.Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.40
201.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.39
202.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.38
204.Pecka Matyáš2005 SK Hamr, z.s. 37
205.Wimmer Karel2005 Sokol Radotín Meteor Praha34
206.Klokan Jan2006 Super Stars Most30
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka30
208.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Thieme Petr2005 TJ Chemička Ústí nad Labem28
210.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha26
Wasylkow Jakub2007 Badminton Proboštov z.s.26
Wollmann Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
215.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice25
216.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.24
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.24
218.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha18
219.Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice16
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 16
221.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 14
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Seidl Filip2006 BK TJ Baník Most14
Vališ Jan2006 Super Stars Most14
231.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice12
Brantal Martin2006 Ostrava Badminton Klub12
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Jonáš Václav2006 BaC Kladno12
Korynta Martin2004 BaC Kladno12
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice12
Kruncl Štěpán2006 BaC Kladno12
Malý Petr2004 1.Badmintonový klub Šumperk12
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice12
Pešek Benjamin Oliver2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA12
245.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka9
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany9
247.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha4
Pihera Petr2005 SK Prosek Praha4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA4
Votava Matěj Vojtěch2006 TJ Chemička Ústí nad Labem4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2789
2.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2341
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2160
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1824
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1744
6.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1656
7.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1648
8.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1541
9.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1416
10.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1312
11.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 1182
12.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
13.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary848
14.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 846
15.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.738
16.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.726
18.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka694
19.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.670
20.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.658
21.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha610
22.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.589
23.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové584
24.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín558
25.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice546
26.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha540
27.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.538
28.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.516
29.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka510
30.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.505
31.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.468
32.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš446
33.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice427
34.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha416
35.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary396
36.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
37.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.368
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice368
39.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.364
40.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most360
Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.360
42.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha358
43.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.356
44.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.353
45.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem352
46.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 336
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
48.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.332
49.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.328
50.Benediktová Klára2005 USK Plzeň324
51.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha320
52.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
54.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.305
55.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.294
56.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice293
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.293
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.293
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže293
60.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš284
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.284
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.284
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha284
64.Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
65.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice272
66.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 270
67.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 268
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice268
69.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové264
70.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha260
71.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.257
72.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha256
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha256
Seidlová Aneta2004 Super Stars Most256
75.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice252
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
77.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha248
78.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.234
79.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
80.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.220
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha220
82.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany216
83.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice213
84.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany212
85.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice210
86.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
87.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.204
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
90.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
91.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš197
92.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice195
93.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.194
94.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš192
95.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.188
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha188
97.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
98.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže179
99.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem178
100.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice174
101.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.172
102.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš170
103.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most164
104.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš156
105.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
107.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA146
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
109.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.144
112.Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub142
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.142
114.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín141
115.Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.136
116.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.133
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.133
118.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice132
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka132
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.132
121.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.130
122.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
123.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka125
124.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.124
125.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA120
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
127.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most118
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha118
129.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha116
130.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.115
131.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice114
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava114
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
135.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš112
136.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.111
137.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice110
138.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.108
139.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.106
140.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem102
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice102
142.Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.100
143.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.96
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
145.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic93
147.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno90
148.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
150.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha86
151.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice84
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.84
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.84
156.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.80
157.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže76
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.76
159.Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.72
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín72
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.72
162.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš71
163.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.67
164.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.66
165.Marková Julie2005 Start Jihlava64
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
168.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
169.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha62
170.Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub60
171.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 58
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha58
173.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže56
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.56
175.Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.54
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most54
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava54
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín54
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno54
182.Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.51
183.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek50
184.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice48
185.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA47
186.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
187.Křížová Anna2006 Super Stars Most44
Portová Anna2007 Super Stars Most44
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most44
190.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové42
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice42
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
194.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
195.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha37
196.Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.36
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.36
198.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
199.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
200.Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice31
201.Brixová Karolína Amálie2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.30
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Javorská Anna2004 USK Plzeň30
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Krejčiříková Bára2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice30
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice30
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové30
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA30
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most30
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.30
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška30
Zázvorková Anika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
220.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA29
221.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.27
222.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
223.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.24
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín24
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno24
227.Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.22
228.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA21
229.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha20
231.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.19
Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha19
233.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice18
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.18
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
237.Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.14
243.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
244.Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno12
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA12
249.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.10
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.10
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.10
252.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.9
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš9
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk9
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš9
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.9
257.Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
258.Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY3
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha3
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 3
Trkanová Amálie2005 Badminton Sharks Brno, z.s.3
1.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.3072
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2976
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2784
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2261
5.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2224
7.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 2080
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2080
9.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2032
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2032
11.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1800
12.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1744
13.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1600
14.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1541
15.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1376
16.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1344
17.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1288
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1288
19.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1188
20.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1168
21.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1160
22.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1158
23.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1088
24.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1014
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1014
26.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.956
27.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha942
28.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most931
29.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.876
30.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.868
31.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary849
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary849
33.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha812
34.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.776
35.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.681
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.681
37.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most658
38.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.646
39.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš642
40.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové608
41.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.548
42.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
43.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem527
44.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 526
45.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
46.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.503
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.503
48.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 500
49.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.476
50.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha456
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
52.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.454
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
54.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.452
55.Benediktová Klára2005 USK Plzeň444
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové444
57.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.442
58.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice440
59.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha438
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha438
61.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice431
62.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.428
63.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem418
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem418
65.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha416
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
68.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany412
69.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 410
70.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.408
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
72.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha406
73.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže395
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže395
75.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice392
76.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha382
77.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha380
78.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.367
79.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice366
80.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.364
81.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.362
82.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.360
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha360
84.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.356
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
86.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem349
87.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín344
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš344
89.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.328
90.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš320
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš320
92.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 312
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.312
94.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha310
95.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš308
96.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
97.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha300
98.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha296
99.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.292
100.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.284
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš284
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha284
103.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice281
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.281
105.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany276
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka276
107.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš272
108.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.256
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha256
110.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA252
111.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most244
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka244
113.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín242
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.242
115.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.239
116.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.236
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš236
118.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
119.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.229
120.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice228
121.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice222
122.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
124.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA212
125.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.206
126.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.203
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
128.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice202
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.202
130.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most200
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub200
133.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.198
Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.198
135.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín192
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha192
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno192
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno192
140.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
141.Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
143.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice162
144.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.158
145.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice156
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.156
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín156
149.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha154
150.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.148
151.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA144
152.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha138
153.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice128
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.128
155.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.127
156.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most124
157.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice120
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Marková Julie2005 Start Jihlava120
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava120
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava120
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
165.Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.116
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže116
Portová Anna2007 Super Stars Most116
168.Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA112
169.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem106
170.Brent Kella Rae2004 SK Badminton Tábor, z.s.104
Kaczorová Karolína2004 SK Badminton Tábor, z.s.104
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.104
Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most104
177.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.90
Koníčková Klára2004 SK Radonice, z.s.90
179.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice88
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice88
181.Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
182.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.84
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže84
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.84
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín84
187.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA82
188.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Důrová Lucie2005 USK Plzeň78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most78
Javorská Anna2004 USK Plzeň78
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha78
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín78
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.78
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
212.Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha77
213.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
215.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.64
217.Křížová Anna2006 Super Stars Most60
218.Jeřábková Barbora2004 TJ Spoje Praha56
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA56
220.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
224.Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš42
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice42
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Ivanovová Natálie2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Jonášová Klára2006 BaC Kladno42
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk42
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice42
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice42
Nováková Natálie2004 SK Badminton Tábor, z.s.42
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno42
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA42
237.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
239.Pospíchalová Nela2005 SK Badminton Tábor, z.s.34
240.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
241.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Majerová Karolína2005 Super Stars Most26
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
250.Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha14
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2421
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2421
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2080
4.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 1984
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1984
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1968
7.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1600
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
9.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1392
10.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1136
11.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.918
12.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice892
13.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka886
14.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha804
15.Hejduková Karolína2004 SK Hamr, z.s. 790
16.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.740
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.732
18.Krulová Lucie2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.730
19.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín694
20.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka670
21.Stará Natálie2004 SK Prosek Praha658
22.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha657
23.Helešicová Barbora2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.646
24.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.620
25.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.539
26.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové524
27.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
28.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem514
29.Benediktová Klára2005 USK Plzeň504
30.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš495
31.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 478
32.Vašíčková Aneta2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice464
33.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice458
34.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most452
35.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.420
36.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice416
37.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
38.Hrdinová Zuzana2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.406
39.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary404
40.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.395
41.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice392
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha392
43.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.388
44.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
45.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové372
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
Veselá Barbora2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
48.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
49.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha358
50.Kulhavá Veronika2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
51.Königová Nicola2004 BK Goram Teplice, z.s.336
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.336
53.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary334
54.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.320
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.320
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
57.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice316
58.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.314
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.314
60.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
61.Hořanská Barbora2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.280
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.280
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.280
64.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš268
65.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha264
66.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha260
67.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 256
68.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš254
69.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže252
70.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice246
71.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.244
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš244
73.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.242
74.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha240
75.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
76.Bursová Barbora2007 SK Hamr, z.s. 237
77.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.228
78.Seidlová Aneta2004 Super Stars Most222
79.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem218
80.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany212
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.212
82.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.211
83.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
85.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín206
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.206
87.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
89.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
90.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
91.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.194
92.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice192
93.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš184
94.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
96.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové178
97.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže176
98.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA172
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš172
103.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 169
104.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.168
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha168
106.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
107.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.156
Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
109.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most152
110.Burdová Tereza2004 BK TJ Baník Most142
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice142
112.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha140
113.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.136
114.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš135
115.Cekotová Klára2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.132
116.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín130
117.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice126
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
119.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice124
Machová Magdaléna2004 Ostrava Badminton Klub124
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
123.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA123
124.Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice122
125.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice120
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.120
Samcová Lucie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic120
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.120
130.Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.117
131.Sudíková Adéla2005 BK Králův Dvůr, z.s.114
132.Kozielková Anna2006 SK VITALITY Slezsko o.s.109
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha109
134.Staňková Nela2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.108
135.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.106
136.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.105
137.Kalábová Hana2004 SK Radonice, z.s.102
138.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš100
139.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha98
Kusá Viktorie2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
142.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.96
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice96
144.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.93
145.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.92
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.92
147.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Marková Julie2005 Start Jihlava90
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno90
150.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka88
Jakubcová Anna2004 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže88
153.Kopecká Michaela2004 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.84
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín84
Trzaskalíková Denisa2004 TJ Slavoj Český Těšín84
156.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Štěpánová Melisa Hana2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
160.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
161.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha71
162.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem70
163.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Portová Anna2007 Super Stars Most68
165.Adamčíková Aneta2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.66
Kubánková Sára Karolína2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.66
Říhovská Andrea2005 SK Badminton Přerov, z.s.66
168.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha63
169.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.62
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA62
172.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice58
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton58
174.Zhang Zhang Wen2006 Super Stars Most56
175.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice54
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava54
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín54
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava54
179.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha50
180.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže48
181.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha46
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.46
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.46
185.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Brudnová Emilie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most42
Ivanovová Adéla2005 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Tvarohová Emílie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
196.Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA41
197.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.40
198.Karpíšková Anna2005 Badminton Proboštov z.s.38
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most38
200.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.34
201.Důrová Lucie2005 USK Plzeň30
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA30
203.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
Křížová Anna2006 Super Stars Most28
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Sýkorová Anna Marie2004 BK Goram Teplice, z.s.28
207.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.26
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice26
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha26
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Wasylkowa Kateřina2007 Badminton Proboštov z.s.26
214.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice25
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha25
216.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice24
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno24
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín24
219.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA16
220.Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Konečná Jaromíra2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Majerová Karolína2005 Super Stars Most14
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem14
225.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.13
227.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.12
Červenková Kateřina2005 SK Badminton Přerov, z.s.12
Chládková Anežka2007 Badminton VK Aš12
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Jordová Beata2006 1.Badmintonový klub Šumperk12
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha12
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice12
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.12
Šebestová Gabriela2005 Ostrava Badminton Klub12
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno12
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno12
241.Kadlecová Denisa2004 BC AKTIV LUŽINY4
Kohoutová Natalie2005 SK Prosek Praha4
Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 4
Malá Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem4
ČísloTurnajGPDatum
1OP U15 - České BudějoviceSKP14.10.2017
2OP U15 - Rychnov nad KněžnouSKP14.10.2017
3OP U15 - MostSKP14.10.2017
4OP U15 - BrnoSKP14.10.2017
5OP U15 - AšSKP14.10.2017
6OP U15 - Praha HamrSKP21.10.2017
7OP U15 - KopřivniceSKP04.11.2017
8OP U15 - Benátky nad JizerouSKP05.11.2017
9MČR U15 - KlimkoviceMČR12.11.2017
10GPC U15 o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC18.11.2017
11GPC U15- otevřený - Velké PavloviceC25.11.2017
12GPC U15 otevřený - České BudějoviceC25.11.2017
13GPC U15- otevřený - KlimkoviceC26.11.2017
14GPC U15- otevřený - Ústí nad LabemC02.12.2017
15GPC U15- otevřený - Praha - VinořC02.12.2017
16GPC U15 Přebor Prahy - Praha HamrC17.12.2017
171. GPD U15 - Praha - ZMD07.01.2018
18GPC U15 - Králův DvůrC14.01.2018
191. GPC U15 - České BudějoviceC20.01.2018
20GPC U15 kvalifikační - Karlovy VaryC20.01.2018
21GPC U15- otevřený - ŠumperkC20.01.2018
221. GPC U15 - Praha HamrC20.01.2018
231. GPC U15 - Český TěšínC21.01.2018
241. GPD U15 - MostD27.01.2018
251. GPD U15 - LiberecD28.01.2018
26GPC U15 kvalifikační - Brno BohuniceC03.02.2018
271. GPC U15 - Ústí nad LabemC03.02.2018
28GPC U15 - Hradec KrálovéC03.02.2018
29GPC U15- otevřený - Praha HamrC10.02.2018
301. GPA U15 - Brno - SlatinaA11.02.2018
31GPD U15 - Český KrumlovD24.02.2018
32GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2018
331. GPB U15 - Hradec KrálovéB11.03.2018
342. GPD U15 - Liberec- VesecD17.03.2018
352. GPD U15 - Ústí nad LabemD17.03.2018
36GPC U15- otevřený - AšC24.03.2018
37GPC U15- otevřený - JihlavaC25.03.2018
382. GPC U15 - KlimkoviceC30.03.2018
39GPC U15 otevřený - PlzeňC07.04.2018
40GPD U15 Radotín Cup - Praha - RadotínD15.04.2018
412. GPC U15 - MostC21.04.2018
42GPC U15 - Benátky nad JizerouC21.04.2018
432. GPC U15 - Český KrumlovC05.05.2018
442. GPD U15 - Praha - VinořD05.05.2018
452. GPC U15 - Praha HamrC13.05.2018
46GPC U15 kvalifikační - AšC19.05.2018
47GPC U15 - Nové Město nad MetujíC19.05.2018
48GPC U15 kvalifikační - PodivínC19.05.2018
493. GPC U15 - OpavaC20.05.2018
50GPD U15 - TáborD26.05.2018
512. GPA U15 - AšA03.06.2018
52GPD U15- otevřený - PrahaD16.06.2018
532. GPB U15 - PardubiceB01.07.2018
54GPC U15- otevřený - ŠumperkC01.09.2018
55GPC U15- dvouhry - AšC15.09.2018
56GPD U15 - StrakoniceD15.09.2018
573. GPB U15 - Praha - RadotínB16.09.2018
58GPC U15- otevřený - České BudějoviceC22.09.2018
59GPC U15- otevřený - PřerovC22.09.2018
60GPC U15- dvouhry- otevřený - Praha HamrC23.09.2018
61GPC U15 - MostC29.09.2018
62GPC U15- čtyřhry,mixy- otevřený - Praha HamrC06.10.2018
63GPC U15- otevřený - KladnoC06.10.2018
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading